Nevermore - lubi

 • Nevermore lubi Komentarz

  Zbysiu, ty jesteś przyspawany do stołka, jak twoi koledzy.
  Delegacje, ryczałty, coraz grubszy regulamin, a efekty widzimy!
  Jak jest transparentność zarządzających?
  Banda kolesi, która ma gdzieś kibiców, zawodników i niebawem swoimi decyzjami doprowadzi do upadku tej dyscypliny.

 • Nevermore lubi Komentarz

  Fiałkowski jesteś niesamowicie śmieszny. Wszystkiemu winni są nieudolni działacze. Wy musicie zapłacić za ten cały cyrk w Pile.
  1. Kto odbierał tor w marcu?
  2. Kto kazał dosypać w tym tygodniu tyle nawierzchni mimo, że wszyscy wiedzieli jak to się skończy?
  3. Kto odbierał tor przed dzisiejszym meczem? Pilanie nie zepsuli toru w trakcie zawodów
  Za wszystko muszą zapłacić działacze GKSŻ Panie Fiałkowski. To jest skandal co wy robicie żużlem w tym roku. Zlikwidować komisarzy, którzy nie mają pojęcia co robią i po co są na zawodach. Po co są skoro za nic nie są odpowiedzialni? A kluby i kibice niech za nich płacą.

 • Nevermore lubi Komentarz

  Coś mi się zdaje, że pan Ogonowski to wolałby żeby dalej trwał marazm KSM-u. Narzekać tylko i tyle. Ech wy............

 • Nevermore lubi Komentarz

  Ciekawe co ze sprzętem po KSM-ie zrobią poprzedni prezesi. To nie jest ich prywatna własność więc nawet jak gdzieś to opchną to co zrobią z kasą? Zresztą część z tych urządzeń też chyba przejęli po poprzednikach. Wiadome było, że oderwanie ich od koryta nie będzie proste.

 • Nevermore lubi Komentarz

  Cieszę się, że skład drużyny napawa optymizmem na dobre wyniki sportowe, z zapleczem sprzętowym z pewnością nie będzie większych problemów ale na litość boską logo WILKÓW wymaga korekty, tj. wprowadzenia koloru żółtego, którego ewidentnie brakuje!!

 • Nevermore lubi Komentarz

  Ty się do tego nawet nie nadajesz
  a teraz idź się spakuj bo jutro do szkoły...

 • Nevermore lubi Komentarz

  Odejdź choć na chwilę od komputera człowieku. Matko, lecz się.

 • Nevermore lubi Komentarz

  To akurat wszyscy wiedzą. Droga na MA ciągle nieznana, przebierancu.

 • Nevermore lubi Komentarz

  Najpierw robota papierkowa na budowie, czyli zbieranie worków po cemencie . Potem pisanie po kilka razy, przynajmniej przez godzinę, sam ze sobą na innym portalu, do tego ta ciągła konspiracja i uważanie by nie pomylić kont, to musi się odbijać na jego psychice.;)))

 • Nevermore lubi Komentarz

  Jesli tak maja wygladac sklady,ze goscie sobie biora zawodnikow z Ekstraligi to ja dziekuje za taki żużel.Argument o sprawdzaniu swojej siły uważam za nieodpowiedni.Równie dobrze mogli sciagnac emila,kolodzieja tez bysmy sie przekonali jak mocni jestesmy na tle takich zawodnikow.

 • Nevermore lubi Komentarz

  i sam zaczoł baran MR tą wojnę no kurde

 • Nevermore lubi Komentarz

  serio?
  to blysnales jak g...w kiblu.

 • Nevermore lubi Komentarz

  Laiku nasze kavlary osmieszyly waszych mistrzow swiata i okolic.
  A kaczmarek jak kiedys koza mial mecz zycia.

 • Nevermore lubi Komentarz

  I ty bezczelnie piszesz że nie obrażasz???

 • Nevermore lubi Komentarz

  Ta on rzeczywiście miał najwięcej do powiedzenia he oj gościu myślałem ze po prostu ludzie się uwzieli na tobie a jednak ty juz taki jesteś szkoda warto być normalnym

 • Nevermore lubi Komentarz

  Pamiętam Lindgrena w Sparcie, prawie nas spuścił do 1 ligi. Nigdy za nim nie przepadałam.

 • Nevermore lubi Komentarz

  dostal sto tysi wiecej juz w zimie,to poszedl.Teraz zobaczymy ile zrobi punktow w sezonie,i gdzie by teoretycznie wiecej zarobil.U nas np w parze z mroczka lub juniorem.W Toruniu z Holderem.

 • Nevermore lubi Komentarz

  ...Jazda za pare zlotych na torze,ktory(tak mysle) byl niebezpieczny.
  No ale kto im zabroni?

 • Nevermore lubi Komentarz

  Brawo Krosno. Tak trzymać. Jeżeli "puste łby" tak ułożyły terminarz niech teraz nie płaczą , że Krosno gra nie fair. Dlaczego nie chcieli przełożyć meczu we Wrocławiu na niedzielę? Za chwilę okaże się że w Rawiczu będzie jeździł Hampel z Kołodziejem - żeby mogli się rozjeździć. A młodzi nie łapiący się do pierwszej drużyny niech siedzą na ławie.

 • Nevermore lubi Komentarz

  "O jakich ustępstwach ze strony leszczyńsko - rawickiej mówi wiceprzewodniczący? - Fogo Unia wysłała do klubu z Krosna pismo z informacją, że w przypadku przełożenia terminu meczu nie skorzysta w niedzielę z Dominika Kubery, Bartosza Smektały i Brady'ego Kurtza mimo że miałaby do tego pełne prawo. To pokazuje, że wcale nie chodzi tu o kwestie sportowe. Działaczom zależało na tym, żeby inauguracja była efektowna i wcale im się nie dziwimy - tłumaczy Fiałkowski."

  Tak sie zastanawiam czy pan Fialkowski jest normalny i dochodze do wniosku ze chyba niespecjalnie. Jakie to niby ustepstwo unia leszczynsko-rawicka chciala zrobic? Ze Smektala, Kubera i Kurtz nie pojada w innym terminie? Ale wielka laska - i tak nie mogli pojechac w sobote wiec co to za ustepstwo? Natomiast Krosno w innym terminie (niedziela) nie moglo skorzystac z jednego z obcokrajowcow i goscia. W jaki sposob pan mediator Fijalkowski chcial to Krosnu zrekompensowac? Krotko mowiac - kompromis mial polegac na tym, ze Rawicz pojedzie w przelozonym meczu takim samym skladem jak w sobote (z podkresleniem ze robi laske, bo moglby wystawic dwoch megajuniorow i Australijczyka) a Krosno oslabione o zagranicznego i goscia. Kompromis po ...