Norb1 - lubi

 • Norb1 lubi Komentarz

  A Chomskiemu jak przeszkadza telewizja, to niech najpierw zrezygnuje z pieniędzy telewizji i transmisji z Gorzowa, i nikt nie będzie miał wtedy do niego pretensji.

 • Norb1 lubi Komentarz

  Komuna ma się dobrze. Nawet wzór rozpisali. Tak jakby klub jak zawodnik nie mogli się dogadać w umowie. Jeśli ktoś chce mieć w składzie zawodnika objeżdżonego w trzech czy czterech ligach to może mogą to zawrzeć w umowie. Może inny klub chce zawodnika który mieszka na miejscu i w ogóle nie jeździ w innych ligach, wiec jeśli się zgodzi podpisać i chcą mieć zasiedziałego ścigacza to ich sprawa. Nie wiedzieć czemu te barany traktują zawodników i kluby jak jednostki upośledzone, niezdolne do zawierania umów. Trzeba być skończonym kretynem żeby traktować jednakowo z ligami rozgrywki w Danii, Niemczech czy Czechach, gdzie jest dużo mniej zawodów i żaden zawodnik nie ma tam podpisanego priorytetu startów. Szkoda że FIM jest jaka jest i ma w żużel w czterech literach, gdyby światowa centrala była prożużlowa toby nie pozwoliła SE na takie ograniczenia, ma do tego instrumenty. Inne federacje też mają pewne możliwości, np DM w formie jednego turnieju a faktyczne, rozgrywki na 8 czy 10 , osobno, gdyby to nie podziałało to są inne sposoby które uderzą kogo trzeba po kieszeni

 • Norb1 lubi Komentarz

  Znowu "reformatorzy" spłodzili kolejnego bubla...

 • Norb1 lubi Komentarz

  ...nasi działacze to buraczany beton, wystarczyło wpisać do regulaminu, że Ekstraliga jest dla zawodników ligą pierwszego wyboru i nie byłoby problemu z innymi ligami, ale nie, oni się musza pokazać i wojować z całym żużlowym światem, zawodnicy powinni mieć nieograniczone prawo podtrzymywania formy w tygodniu, a nie rdzewieć na treningach, każde zawody to więcej niż trening, jeden potrzebuje ich więcej, drugi mniej, dzięki temu zawodnicy są objeżdżeni, a to wpływa na poziom Ekstraligi, poza tym jeśli nie chcecie problemów z przełożonymi meczami to ich po prostu nie przekładajcie, Szwedzi w Elitserien w 2016 nie przełożyli żadnego meczu, wszystkie mecze w sezonie odbyły się w terminie i to bez komisarzy i statusów zagrożonych czy niezagrożonych, a więc jednak można, jeżeli zaś Polak nie potrafi to wprowadzcie klubom obowiązkowe przykrycia toru i po kłopocie, zamiast jakieś durne zakazy wprowadzać, mnie to osobiście zniechęca do Ekstraligi, metody sprzed 40 lat ze zniewolonych demoludów, polscy działacze machają szabelką przed całym żużlowym światem, pokazując, że rządzą - decydenci buraczani, w kajdany, w dyby tych zawodników zakujcie, do lochu wtrąćcie, żeby tylko w innych ligach nie jezdzili i telewizja mogła przebierać w terminach, Ciemnogród totalny... panie Stępniewski sodówa to już wam na mózg bije...

 • Norb1 lubi Komentarz

  Kompletna bzdura w świecie, w którym niestety istnieje moda na różne ograniczenia, inwigilacje i ograniczanie praw człowieka, próby podporządkowania go nakazom np. wypływającym z ideologii, religii itp. Zafundowano znów pasztet regulaminowy dla działaczy i zawodników. O wiele prościej było po prostu przyznać priorytet na rozgrywki polskiej ligi. Po co te prostackie próby uzasadnienia chorych decyzji?

 • Norb1 lubi Komentarz

  Klasyfikacja 6 rundy GP:
  1 Norb1 20
  2 Oygen 19
  # Rick Grimes 19
  # stary kibic 19
  # wielkarybka 19
  # WYJĘTY SPOD PRAWA 19
  # zsmarti 19
  8 czerwiec74 18
  9 mon_cheri 17
  # -ROMAN- 17
  11 ARTUR KSF 16
  12 Chudy ksf 15
  # Jedi 15
  # yes 15
  15 eXpErT 14
  # fan sparty wrocław 14
  # Ilona Świtajska 14
  # Tom_KSA 14
  19 Artt 13
  # Na zawsze falubaz 13
  # R R 25 TORUŃ 13
  22 BKSIK 12
  # kazim 12
  # UNIA LESZNO DMP 2015 12
  25 Fan Polonia 11
  # kierowca pociągu 11
  27 Falubaz40 10
  # RychuApator 10
  29 Penhal 9
  30 Maciula87 8
  31 bydziaj 7
  32 RAMBO3 6

 • Norb1 lubi Komentarz

  Klasyfikacja generalna po 6 rundach GP:
  1 mon_cheri 93
  2 stary kibic 90
  3 Oygen 85
  4 Ilona Świtajska 84
  # Norb1 84
  6 czerwiec74 83
  7 RAMBO3 82
  8 Rick Grimes 81
  9 BKSIK 79
  # yes 79
  11 RychuApator 78
  # zsmarti 78
  13 Fan Polonia 77
  14 wielkarybka 76
  15 eXpErT 74
  16 bydziaj 73
  17 Jedi 72
  # kazim 72
  # R R 25 TORUŃ 72
  20 kierowca pociągu 69
  # Tom_KSA 69
  22 APATOR-StayStrongDarcy 67
  23 fan sparty wrocław 66
  # Penhal 66
  # UNIA LESZNO DMP 2015 66
  26 -ROMAN- 65
  27 Artt 64
  # Donio 64
  29 Chudy ksf 63
  # Falubaz40 63
  # Krzyżacy RSKŻ 63
  32 WYJĘTY SPOD PRAWA 62
  33 dastin 55
  34 BillyGKM 54
  # Na zawsze falubaz 54
  36 Wzzzwz 50
  37 Borysek ROW 48
  38 ARTUR KSF 47
  # Piotr 1964 Toruń 47
  40 Maciula87 46
  # PempuśBKSFanatyk 46

 • Norb1 lubi Komentarz

  Zwycięzce poprawnie wytypowali:
  eXpErT
  fan sparty wrocław
  Norb1
  Oygen
  Rick Grimes
  stary kibic
  WYJĘTY SPOD PRAWA

 • Norb1 lubi Komentarz

  Panie Swiacik czas zabrac zabawke Finfe,i wyniesc sie z tego klubu,wstyd na cala Polske przynosicie kibicą z czewy ,co do atmosfery w klubie jaka ona moze byc,jak na 10 min przed meczem zmienia Finfa Thorssela na THJ padake,co do oswietlenia piekna wymowka,takie bajki to w przedszkolu,baliscie sie jechac bo Rzesza na przyczepnym pojedzie,a czewa nie, zaduzo emerytow Ulamek,TROJAN,po kontuzji Jelen,taka prawda,jeszcze bilety zwrot to mistrzostwo swiata w wykonaniu zarzadu

 • Norb1 lubi Komentarz

  Na nastepny mecz uprasza sie wszystkich kibicow wlokniarza o przyjscie z latarkami.

 • Norb1 lubi Komentarz

  5k - koszt punktówki za 1-2 biegi w meczu. Rzeczywiście znacząco zwiekszyłoby to obciążenie budżetu w dniu meczowym. I nikt nie każe na każdy mecz zamawiać, jednak jeśli robi się mecz o 17-ej, gdzie prognozy od dawna mówią o możliwości przelotnych, silnych opadów to trzeba mieć trochę wyobraźni. Niestety klubem kieruje MiŚ o bardzo małym rozumku.

 • Norb1 lubi Komentarz

  Jedni wałkarze w Czewie uciekli następni idą ich śladami kupa śmiechu panie Świącik .

 • Norb1 lubi Komentarz

  Pół godziny?! Serio? Nie wiedziałam że Włokniarz w innej czasoprzestrzeni funcjonuje - max 10 min padało.
  Od początku "zawodów" było widać, że robią wszystko aby nie pojechać.
  Traktor takie bączki robił aby jak największa breja z tego wyszła.
  Zawodnicy nawet się nie pokwapili aby samemu przejść i sprawdzić tor (o tym, żeby któryś chociaż spróbował się przejechać nie wspomnę, bo kevlary nawet z busów nie zostały wyciągnięte).
  Dało się to odjechać, w Anglii czy Szwecji na o wiele gorszych startują i nic a tu 5mm mokrej nawierzchni i tragedia majestatu; nawet nie wychylili łbów zza bandy.
  Żal i ból.
  Na szczęście należałam do szczęśliwców posiadających paragon - i zwrócili mi kasę, ale co tam się wyprawiało to przechodzi ludzkie pojęcie.
  Raz, że ludzie tak wkur*** że z kulturą nie miało to nic wspólnego, a dwa - w kasach nagle pieniądze zostały rozmieniona na "grube" (same 100 i 200zł) - jakim cudem?!
  Się zdenerwowałam.....

 • Norb1 lubi Komentarz

  Jaki półgodzinny opad deszczu?????????? Lało może raptem 10 min nawet nie, a potem słoneczko wyszło na trochę i duchota była i był też wiatr................ Prąd to wgl pewnie nie jest podłączony bo kasą na prąd pewnie sie podzielili między sobą... Aż mi normalnie wstyd na nas, boże.. a ta afera pod kasą biletową o zwroty, to normalnie poniżej jakiejkolwiek krytyki. Brak zwrotów, bo paragonu nie ma???? No spoko jakby w kilku kasach rozdawali paragony to by było spoko. Ja mam nadzieje, że ostatni sezon rządzicielstwo tych ludzi u nas. Jeszcze bedzie tak że nas wywalą z ligi za te cyrki. Czekam na frekwencje na kolejnych meczach, będzie tak piękna, że można by ludzi policzyć na 1 ręce. Po dzisiejszym cyrku, chamówie i wszystkim wątpię, żeby ktokolwiek chodził na ten Włókniarz od siedmiu boleści. Pare lat temu tu był klub a teraz to klub jakiś małp (nie obrażając małp, bo one mają wiecej rozumu niż nasz zarząd). Teraz na to wychodzi że żul spod sklepu może być prezesem, bo co to za różnica??? Świącik się nie zna i żul się nie zna, więc na jedno wychodzi. Pozdrawiam.

 • Norb1 lubi Komentarz

  Co ten człowiek opowiada wiadomo ze jak mecz praktycznie 17.20 rozpoczyna sie to około19 trzeba włączyć oswietlenie tam trzeba wpuscic urzad skarbowy na kontrole.Dochodza słuchy o gospodarnosci klubu na lewo i prawo rozdaje się srodki finansowe

 • Norb1 lubi Komentarz

  O czym ty do mnie mówisz to co będziecie musieli rozgrywać mecze o 13 żeby prądu nie zamawiać? To wiatraki koło stadionu posiejcie i fazy nie zabraknie.

 • Norb1 lubi Komentarz

  Co ten człowiek opowiada wiadomo ze jak mecz praktycznie 17.20 rozpoczyna sie to około19 trzeba włączyć oswietlenie tam trzeba wpuscic urzad skarbowy na kontrole.Dochodza słuchy o gospodarnosci klubu na lewo i prawo rozdaje się srodki finansowe

 • Norb1 lubi Komentarz

  zapodajmy taka sytuacje Pada deszcz sędzia nakazuje prace na torze trwające jakiś czas .Startujemy powiedzmy o godz 18 :30 bo sędzia nakazuje jazdę .I co prezesie tez się będziesz tak śmiesznie tłumaczył pewnie były by podstawy do ogłoszenia walkowera?Siedzisz jak mówisz 20 lat w żużlu wiec taka sytuacja powinna mieć plan A B C.

 • Norb1 lubi Komentarz

  Oj panie Swiacik, dobrze ze nie trzeba wiadrami pradu przynosic :) na pocieszenie dzisiejszego dnia mozna niezle zarty poczytac opowiadane przez dzialaczy :D

 • Norb1 lubi Komentarz

  No super wymówka, taki sam prezes jest AZS -ie.