Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • -Koni- napisał/a komentarz do Komisja Ligi Ekstraklasy SA bez litości dla Cracovii! Rekordowa kara dla krakowskiego klubu

  Nie lubię "Pasów" , ale ta kara to lekka przesada. Kibole Legii wielokrotnie zachowywali się nawet gorzej a kary były prawie bezbolesne.

 • -Koni- lubi Komentarz

  Patrzysz na politykę bardzo jednostronnie. Mnie śmieszy argument o totalnej opozycji, ulicy i zagranicy. A obecna władza nie zorganizowała marszu "Obudź się Polsko" i innych wieców? Wierchuszka PISu z obecnym prezydentem, europosłami i Rydzykiem nie poleciała do Brukseli, bo jego telewizja nie otrzymała miejsca na multipleksie i nie domagała się interwencji w sprawie Polski? To był patriotyzm, a nie Targowica? Partia nie wnosiła wniosków o wotum nieufności, co obecnie TVP określa jako próbę przejęcia władzy bez wyborów? PIS w poprzedniej kadencji merytorycznie podchodził do ustaw PO? Opozycja robi to, co robiła obecna koalicja i te propagandowe hasła to przejaw obłudy i hipokryzji. Co do sądów, jeśli przenosisz odpowiedzialność za wyjątkowe przypadki czarnych owiec na całe środowisko, to rzeczywiście nie ma o czym rozmawiać. Ja nie przenoszę odpowiedzialności z nieuczciwych sędziów na całą grupę zawodową, tak jak nie przenoszę odpowiedzialności za radnego, który bił żonę na jego partię. Każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie, bo ludzie są różni. Popieram wykładnię art. 178 Konstytucji, zgodnie z którą bycie niezawisłym jest nie tylko prawem, ale i obowiązkiem sędziego, dlatego w sprawach naruszania niezależności sądów sędzia może wyrażać publicznie swój sprzeciw. Jest to zgodne z zasadą apolityczności sędziów, bo nie wspiera się konkretnej partii, ani nie krytykuje, bo tej poddane są tylko projekty ustaw lub gotowe akty prawne.

 • -Koni- lubi Komentarz

  Nie jestem rzecznikiem opozycji ani ich agencją PRową, ale taka Nowoczesna zaproponowała na przykład własny program prorodzinny w postaci 250 złotych na dziecko w formie ulgi podatkowej, który byłby sprawiedliwszy, bo objąłby wszystkie dzieci, jego wprowadzenie byłoby tańsze i wspierało aktywność zawodową. Merytoryczne poprawki do ustaw sądowniczych Kamili Gasiuk-Pihowicz i Barbary Dolniak były odrzucane hurtem na komisji sprawiedliwości i praw człowieka. Trudno więc napisać, że opozycja nie zajmuje się proponowaniem proobywatelskich rozwiązań i merytoryczną dyskusją. Jesteś za realną kontrolą sędziów, czyli Izbą Dyscyplinarną, w której sądziliby... sędziowie? Procedury dyscyplinarne w Sądzie Najwyższym funkcjonują od lat. Niekoniecznie nawet w sformalizowany sposób. Sędzia, który ukradł kiełbasę i jechał po pijaku sam zrezygnował z urzędu i został skazany na zawiasy. Inna sędzia z kampanii o sądach ukradła wprawdzie jeansy, ale fundacji umknął jakoś fakt, że jest osobą zaburzoną psychicznie, wobec której i tak wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Prawda jest taka, że zasadą wśród sędziów jest wykluczenie z zawodu i kariery, jeśli któryś z nich złamał prawo, takie sprawy są medialne i spotykają się z krytyką społeczną. Nie twierdzę, że jest idealnie, ale zaryzykuję stwierdzenie, że więcej słabego prawa wydaje parlament niż sądy rozstrzygnięć.

 • -Koni- lubi Komentarz

  Skoro piszesz o NIELEGALNOŚCI, to polecam przeanalizować ostatnie wydarzenia. Profesor Pawłowicz otwarcie przyznała, że zagłosuje za niekonstytucyjnym przepisem, bo taki mają deal z prezydentem, czyli jawnie złamała treść ślubowania z art. 104 Konstytucji, za co nie poniesie żadnej odpowiedzialności. A przebiła ją koleżanka wicemarszałek Koc, która przepchnęła ustawę likwidującą próg składek na ZUS bez wymaganego kworum w Senacie. Zagłosowało 48 senatorów, gdy wymagana była co najmniej połowa izby. Jakie one poniosą konsekwencje swoich czynów? Przypadek sędziego Milewskiego to akurat przykład na przewinienie i konsekwencje. Stracił stanowisko prezesa, możliwość awansu i podwyżki przez 5 lat, a Sąd Najwyższy, czyli nadzwyczajna kasta zaostrzył tę karę i przeniósł go do Białegostoku, a to już jest konkretna i dotkliwa kara. Do środowiska sędziowskiego nie należę, piszę jak myślę. Tobie polecam przeniesienie większości uwagi z opozycji, która nie rządzi na obecną władzę, która jest odpowiedzialna za aktualną sytuację w Polsce i to ją należy w pierwszym rzędzie recenzować. Nawiązując do "przemysłu pogardy" i napadu na biuro Beaty Kempy - zostało ono potępione choćby przez Michała Kamińskiego. Ale za mowę nienawiści odpowiada cała klasa polityczna. Skoro TVN dostał prawie 1,5 miliona złotych kary, to idąc tym tropem TVP powinna dostać miliard za szczucie, propagandę i manipulacje. Przypomnę, że sprawy w kraju tak sfrustrowały pewnego mężczyznę, że się podpalił. W biurze poselskim jednego z posłów PO mężczyzna wygrażał, że "zrobi porządek" z Borysem Budką.

 • -Koni- napisał/a komentarz do Pomnik podzielił kibiców. A chodzi po prostu o pamięć o zawodniku

  Powinieneś się pogodzić z faktem, że na cmentarzach pochowani są nie tylko katolicy ale i niewierzący. W tym kraju żyje bardzo dużo ludzi nie mającemu z katolicyzmem nic wspólnego, ale im też należy się szacunek miejsce ostatecznego spoczynku.
  Oczywiście pisząc o tym nie mam na myśli rodziny Krystiana.
  Pozdrawiam.

 • -Koni- napisał/a komentarz do Pomnik podzielił kibiców. A chodzi po prostu o pamięć o zawodniku

  To co sobie ktoś postawi na grobowcu swojej rodziny mało mnie interesuje. Każdy inaczej odreagowywuje traumę po zmarłych. Ja widziałam już różne dziwne ozdoby na grobowcach. Zobacz jak traktują groby chrześcijanie w Meksyku.Ta rzeźba przedstawia zawodnika, który w momencie wypadku, tak właśnie był ubrany.

 • -Koni- napisał/a komentarz do Pomnik podzielił kibiców. A chodzi po prostu o pamięć o zawodniku

  Taka była wola rodziny i tobie nic do tego. Na pewno nikt kto będąc na cmentarzu nie kupi tworzyw, lub nawozów tej Grupy, podziwiając ten pięknie wykonany monument.

 • -Koni- lubi Komentarz

  Wyobraź sobie, że rodzina sama go ufundowała. To nie jest grób nikogo z Twojej rodziny, więc daruj sobie takie teksty.

 • -Koni- lubi Komentarz


  "MARTYNA napisała.
  Pomnik Krystiana Rempały

  Witamy wszystkich !

  Chcielibyśmy poruszyć temat pomnika naszego Krystiana ,który jak zauważyliście wzbudził sporo kontrowersji .Co niektórzy chyba zapomnieli ,że był Sportowcem ,który od dziecka uprawiał ten sport. Krystian był medialną osobą ,reprezentował kraj ,dlatego dla nas jest to normalne ,że mogliśmy mu wystawić pomnik by o nim pamiętano .Przykro jest nam ,że logo Grupa Azoty stało się ważniejsze niż sam fakt ,że powstała Rzeżba .Jak zwykle temat pieniędzy i ciekawość, kto za to zapłacił jest na pierwszym planie .Chcemy Was zapewnić ,że wszystkie koszta ponieśliśmy my rodzice.Niestety jak to zwykle bywa zawiść ludzka nie zna granic.Od samego początku zaprojektowaliśmy płytę z Rzeżbą .Dla nas było to bardzo ważne a zwłaszcza dla mojej mamy, by przychodząc do Krystiana móc go tam widzieć .Myślimy ,że prawdziwi kibice docenią to ,co zrobiliśmy dla niego i będą szczęśliwi ,że taka Rzeżba powstała .

  Wiele osób pracowało na to ponad rok czasu ,aby jak najlepiej wykonać postać Krystiana . Chcielibyśmy podziękować młodym ,utalentowanym chłopakom z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Jackowi Dudkowi i Krzesimirowi Wiater za ogromne zaangażowanie się i piękne wykonanie rzeżby a także Panu Rafałowi Kieć i jego pracownikom za odlew i wykończenie."

 • -Koni- lubi Komentarz

  według podanych w artykule informacji nie w porozumieniu z rodziną, a tylko i wyłącznie dzięki rodzinie.

 • -Koni- lubi Komentarz

  Nie ma co drążyć tematu! Bardzo udany pomnik. Jeśli komuś się nie podoba niechaj nie patrzy! Mnie to nie przeszkadza a nawet się podoba mimo że zrobiłbym go nieco inaczej. W imieniu kibiców dziękuje rodzinie Rempałów za dotrzymywanie obietnic tak w sprawie pomnika jak i memoriału. My i nasi potomkowie nigdy o nim nie zapomnimy. Chwała Krystianowi!

 • -Koni- lubi Komentarz

  jak już napisano pomnik jest odwzorowaniem zawodnika w oficjalnym kombinezonie. Są nie tylko loga GA ale i inne. Ktoś mówi ze zbyt wyeksponowane , a może to chęć podziękowania właśnie tej firmie za wszelką pomoc w rozwoju kariery (choć trwało to bardzo krótko) a może po tragedii GA nie zapomniały o Krystianie i Rodzinie?! A może po porostu rodzina chciał jak najrealniej przedstawić zawodnika i pokazać w jakim klubie jeździł kiedy zginął?! Skoro niektórych bolą loga na cmentarzu to ja zapytam czy nie bolały ich kolorowe kurtki klubowe z logami i nazwami sponsorów ubrane przez przedstawicieli klubów z całej Polski biorących udział w pogrzebie Krystiana? W takich ubiorach byli w kościele i na cmentarzu! Na koniec dodam ze gdyby nie media to 99% piszących w życiu by tego pomnika nie widzieli bo nie poszliby na cmentarz pomodlić się czy oddać szacunek chłopakowi. Ale w necie można wszystko skomentować z zahejtować i ubliżyć nawet najbliższym! To jest najobrzydliwsze! Wstyd!

 • -Koni- lubi Komentarz

  A jakie to ma znaczenie .??? Żadne !!!
  Może ten sponsor pomagał mu w sposób szczególny ? Może go po prostu lubiał , szanował ? Rodzina to wie i to wystarczy. Po co dzielić włos na czworo ? Patrzę na pomnik. Nie na sponsora. Przypomina mi Krystiana , jego jazdę , młodego człowieka. Nie sponsora. To widzę co chcę zobaczyć. Jeśli ten sponsor był dla Krystiana szczególny ( bo mogło tak być) niech sobie tam Krystian stoi w takim kewlarze...

 • -Koni- lubi Komentarz

  Nie traktuję tego pomnika jako reklamę kogokolwiek. Pomysł świetny. Ale głodnemu - chleb na myśli. Może to faktycznie kwestia zazdrości. Ktoś się do tego przyzna ??? Nie ma opcji. Maluczcy będą charczeć ale trzeba to ignorować. Pomnik niech stoi i przypomina o Krystianie. Należy mu się. Był świetnym , młodym zawodnikiem i odszedł zbyt szybko .......

 • -Koni- lubi Komentarz

  Trzeci artykuł o tym pomniku. Po co ? Wszystko już zostało powiedziane. Można się zgadzać albo nie z artystyczną wizją tego pomnika, ale ta decyzja należała tylko do rodziny i nic Wam/nam do tego.
  Uszanujcie pamięć śp Krystiana Rempały i skończcie już jątrzyć.

 • -Koni- lubi Komentarz

  A dla kogo jezdzil Krystian?
  Nie rozumiem problemu.
  Pomnik stanal w porozumieniu z rodzina
  i na tym sie temat konczy.
  Jak dla mnie, upamietnienie postaci tragicznie zmarlego zuzlowca, to bardzo dobry gest ze strony klubu i sponsora.
  Czesc jego pamieci!
  Amen

 • -Koni- napisał/a komentarz do Pomnik podzielił kibiców. A chodzi po prostu o pamięć o zawodniku

  Mam nadzieję, że jest to trzeci i ostatni artykuł na tym portalu, o tym pięknym pomniku.

 • -Koni- lubi Komentarz

  tu sie zgodze - wstyd jak sie patrzy na komentarze hien cmentarnych jak jerrypl,Eddybyk15 itp
  pomnik konkretny

 • -Koni- lubi Komentarz

  A skąd ty wiesz że p.Rempałowie kłamią ??? Skąd masz takie informacje. Zastanów się czy GA chciałaby się reklamować na cmentarzu ? A twoja firma by chciała ? Pewnie gdyby była związana z tą działalnością - tak. W przeciwnym razie - nie !!! ( podstawy marketingu ).Strasznie Ci się żółć ulewa. Nie wiedzieć czemu. Ale mam wrażenie że z tego właśnie powodu jesteś zaślepiony i trudno Ci to ocenić racjonalnie. Trudno. Musisz z tym żyć. Twój problem. Nie widzę w tym pomniku nic co byłoby nie na miejscu. I mam do tego prawo. Reklama w niczym mi nie przeszkadza. A jeśli jest mi obojętna - To jej nie widzę. Tobie radzę to samo. W co Ty wierzysz lub nie - nikogo nie obchodzi. A dzięki Tobie podobnym zrobił się nikomu nie potrzebny szum i lament wokół pomnika. Krystian niech odpoczywa w spokoju.

 • -Koni- lubi Komentarz

  Kolego poszalałes, że hej. Zastanawiam się, jakim wyznacznikiem dla ciebie były kryteria jakimi się kierujesz? Intuicja, poprzedni sezon, czy wróżenie z fusów.
  Uważam, że zdecydowanie nie doceniasz składy drużyn z Lubuskiego, a wręcz ironizujesz transfery w Gorzowie. Uważam, że nasz sąsiad za między ma skład zdecydowanie lepszy niż 7 miejsce w lidze, a Częstochowę nad wyraz przeceliłeś. Jeśli kierujesz się intuicją, to rozumiem, że na koniec sezonu gdy ona Cię zawiedzie, posypiesz głowę popiołem. Jeśli patrzysz przez pryzmat poprzedniego sezonu, to stał Gorzów wiele nie straciła biorąc pod uwagę ile punktów w meczu na Jancarzu robił Woźniak i ile Pawlicki. Zapominasz także o zawodniku rezerwowym nr 8 i 16 zobaczymy pod jakimi numerami będą tam zawodnicy a ich rotacja że słabo punktującym zawodnikami może być bardzo istotna na wynik meczy. Czy Holta w ostatnich latach miał 2 udane sezony? Jak spisuje się Musielak w ostatnich latach, Lindbeack o ile początek sezonu miał niezły to potem już raczej mu nie szło, Zmarzlik w GP 4 a w lidze kolejny sezon jest najlepszym zawodnikiem, KK mocno się poprawił, a Doyle wytrzyma atmosferę w Toruniu i nie będzie przekładał GP nad ligę? Medal już ma, ale czy nie chciał by zapisać się w historii GP jako ktoś kto obroni tytuł? Wystarczy zamieszać mu w głowie a będzie skupiony tylko na jednym.... Zapisać się w historii GP jak inni wielcy jego rodacy...
  Żużel już nie raz pokazał, że jest nieobliczalny, nie przewidywalny i liderzy na papierze medali nie zdobywają ile to już razy były Dream Time, choćby w Toruniu i złota nie było, choć wszyscy je wieszali jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Więcej dystansu, mniej lekceważenia rywali bo porażka kroczy przed pychą....

 • -Koni- lubi Komentarz

  Już wiem skąd u Ciebie te "rewolucje" Propaganda rodem z TVPiS... oszukujesz sam siebie czy innych....

 • -Koni- napisał/a komentarz do Wstrząsające nagranie z pobicia Dariusza Pastora. Katowali go do nieprzytomności [18+]

  Czykier, napisz jeszcze, że to była grupa muzułmanów, to dopiero będziesz miał kliknięć. Będzie premia jak w banku.

 • -Koni- lubi Komentarz

  Ale to taka dla dorosły i inteligentnych to o Tobie pomyślałem. :)
  Przerysowanych którzy jadą po bandzie z wszystkim i kazdym już nie będę dostawiał.

 • -Koni- lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • -Koni- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Od tygodnia pogodynki grzmiały, że w niedzielę w Tarnowie będzie lało, ale krawaciarze wiedzą lepiej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.