Klasyfikacja generalna / 16 kolejka

autor: jerrypl | 2018-11-16, 16:17 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Serdeczne podziękowania dla semena66 za podliczenie wyników poprzedniej kolejki.


Prowadzenie w klasyfikacji generalnej powiększa Szakaluch! Podium utrzymuje sternick, a dzięki wygraniu kolejki na trzecim stopniu podium melduje się Barceloniak11. Do drugiego sternicka siódma Ilona Świtajska traci zaledwie dwa punkty, co najlepiej pokazuje jak wyrównana jest stawka!
Klasyfikacja generalna:
1. Szakaluch 109 (4 ordery słoneczka)
2. sternick 103 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
3. Barceloniak11 102 (2 ordery słoneczka)
4. Włókniarz Forever 102 (1 order słoneczka)
5. rabhadh 102
-  RR 25 Toruń 102
7. Ilona Świtajska 101 (1 punkt fair play)
8. dastin 97 (3 ordery słoneczka)
9. Tomasz Wróblicki 97 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
10. RAMB0 97
niktxxx 94 (1 order słoneczka)
Blue Wars 92
jerrypl 88
Fan Polonia 87 (2 ordery słoneczka)
eXpErT 86
Mbembi 86
semen66 86
wielkarybka 86
Marcin152 85
Eric Getting 78
AM99 63
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 24
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)


W 16. kolejce proszę o wskazanie strzelca/asystenta. Powodzenia!
16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
semen66

Po "połowie" kolejki (4 mecze) mamy zmianę lidera ...
Szaki na razie "0" a Sternick KOMPLET 8 pkt ! szacun ... w sumie 111 ...
Pozostanie na fotelu lidera mogą praktycznie uratować oba mecze w Trójmieście ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szarold

24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze X
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock X
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 2 Robak
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa X
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1 Amaral
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław X
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa X
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Po pierwszym spotkaniu Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0:0
2pkt - Black Wars i sternick
0pkt - 18 uczestników
===
Jak widać ostatni (podający typy) będą pierwszymi ...... z punktami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

16.kolejka:
1.Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec X
2.Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
3.Lech Poznań - Wisła Płock 1
4.Cracovia - Śląsk Wrocław X
5.Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1 Buksa
6.Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
7.Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X
8.Arka Gdynia - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec X
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze X
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1 Buksa
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1x Gytkjaer
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1X
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1X Paixao
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 23 listopada 2018 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Polonia

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1 Soriano
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock X
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica X
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław X
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa X
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2 Ondrasek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

6. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 2
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1 Buksa
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok x
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin152

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze x2
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1x
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2 Carlitos
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1 Gytkjaer
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1X
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X2
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław X
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1 Buksa
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1X
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2 (Kucharczyk)
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław x
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok x
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2 Imaz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1X
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1X
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1X Paixao
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 2
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław X2
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica X2
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2 Carlitos
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 2
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1 Paixao
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław x2
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1 Buksa
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok x
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкalucћ

23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 2
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock X
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2 Carlos Lopez
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1 Gytkjaer
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław X
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica X
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting 2

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1 Christian Gytkjaer
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 1X
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1X
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock x2
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław x2 Robak
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 12
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

16. kolejka:
23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław x
25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1 Buksa
25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok x
26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

I jeszcze wyniki poprzedniej kolejki, dzięki uprzejmości semena66.

Taki zestaw tego co "nadłubaliśmy" w 15 kolejce : typowało 22 graczy ze średnią 8,27 pkt. Dwóch zwycięzców w kolejce w tym jeden który nie trafił hitu. Hit trafili - Tomasz Wróblicki, Eric Getting, AM99, Ladaco.
12- Barceloniak oraz Ladaco
11- RR25 Toruń
10- dastin, Tomasz wróblicki, Eric Getting, AM99
9- Ilona, jerrypl
8- Szakaluch, sternick, Włókniarz, Rambo, niktxxx, FanPolonia, semen
7- Mbemi
6- rabhadh, blue wars,
5- expert, wielkarybka
4- Marcin152
prowizoryczna tabela po 15 kolejce:
109 - Szakaluch
103 - Sternick
102 - rabhadh, Włókniarz, RR25Toruń, Barceloniak
101 - Ilona
97 - Rambo, dastin, Tomasz Wróblicki
94 - niktxxx
92 - blue wars
88- jerrypl
87 - FanPolonia
86 - expert, Marcin152, wielkarybka, Mbemi, semen
78 - Erec Getting
63 - AM99
56- Borysek ROW
49 - Erick Grimes
28 - S3ba
24 - szarold
23 - KamSon
23 - Pempuś
15- Ladaco
Przepraszam za pisownię ale zrzućmy to na podeszły wiek i z tego względu policzcie swoje punkty ... Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.