Klasyfikacja generalna / 18 kolejka

autor: jerrypl | 2018-12-04, 08:20 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Prowadzenie w klasyfikacji generalnej utrzymał Szakaluch. Za jego plecami z jednopunktową stratą sternick. Na trzecim stopniu podium RR 25 Toruń, za jego plecami Barceloniak11 i Ilona Świtajska.
Klasyfikacja generalna:
1. Szakaluch 123 (4 ordery słoneczka) 
2. sternick 122 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
3. RR 25 Toruń 119
4. Barceloniak11 118 (2 ordery słoneczka)
5. Ilona Świtajska 118 (1 punkt fair play)
6. dastin 116 (4 ordery słoneczka)
7. rabhadh 116
8. Włókniarz Forever 115 (1 order słoneczka)
9. Tomasz Wróblicki 113 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
10. RAMB0 112 (1 order słoneczka)
Blue Wars 111 (1 order słoneczka, 3 punkty fair play)
niktxxx 109 (1 order słoneczka)
jerrypl 105 (1 order słoneczka)
wielkarybka 103
Marcin152 101
semen66 100
Fan Polonia 99 (2 ordery słoneczka)
Mbembi 99
eXpErT 95
Eric Getting 94
AM99 77
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)

W 18. kolejce mamy spotkanie hitowe - mecz lidera Lechii Gdańsk z wiceliderem Legią Warszawa.
18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
AM99 - StayStrongDarcy

.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock X
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok X
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1X
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok X2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X2
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Polonia


18. kolejka:
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica X
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice ---
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1x
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1x
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1x
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1x
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok x2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1x
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

18.kolejka
1.Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
2.Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
3.Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
4.Korona Kielce - Wisła Płock 1
5.Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
6.Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
7.Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
8.Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin152

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 12
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x2
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice X2
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X2
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

Lechii Gdańsk z wiceliderem Legią Warszawa.
18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław x2
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok x2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1x
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1x
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok x2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice X
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok X
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice X
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok X
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica X
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting 2

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice x
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкalucћ

07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice X
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok X
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock X
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 12
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1X
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock x
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

18. kolejka:
07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1X
07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok X
09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Ciekawa sytuacja w kolejce 17. Była ona bardzo wyrównana, nikt nie uzyskał wybitnego rezultatu, a co za tym idzie mamy aż cztery ordery słoneczka. Zdobywają je po raz pierwszy Blue Wars, jerrypl i RAMB0, a także po raz czwarty dastin. Dastin tym samym wyrównuje osiągnięcie Szakalucha. Wszyscy czterej panowie uzyskali 8 punktów. 7 punktów zdobył Marcin152. Gratuluję najlepszym. Proszę o sprawdzenie swoich wyników.
Wyniki:
Blue Wars 8
dastin 8
jerrypl 8
RAMB0 8
Marcin152 7
Fan Polonia 6
Ilona Świtajska 6
RR 25 Toruń 6
sternick 6
Szakaluch 6
Tomasz Wróblicki 6
wielkarybka 6
Mbembi 5
rabhadh 5
AM99 4
Barceloniak11 4
Eric Getting 4
niktxxx 4
Włókniarz Forever 4
semen66 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.