Klasyfikacja generalna / 19 kolejka

autor: jerrypl | 2018-12-12, 09:40 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Na czele klasyfikacji generalnej po wygranej kolejce umacnia się Szakaluch! Na drugie miejsce z ósmego przesuwa się drugi ze zwycięzców kolejki - Włókniarz Forever. Podium uzupełnia RR 25 Toruń.
Klasyfikacja generalna:
1. Szakaluch 135 (5 orderów słoneczka) 
2. Włókniarz Forever 127 (2 ordery słoneczka) 
3. RR 25 Toruń 127
4. dastin 126 (4 ordery słoneczka)
5. sternick 126 (2 order słoneczka, 1 punkt fair play)
6. Ilona Świtajska 126 (1 punkt fair play)
7. Barceloniak11 122 (2 ordery słoneczka)
8. Blue Wars 119 (1 order słoneczka, 3 punkty fair play)
9. Tomasz Wróblicki 119 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
10. rabhadh 119
niktxxx 117 (1 order słoneczka)
RAMB0 117 (1 order słoneczka)
jerrypl 111 (1 order słoneczka)
wielkarybka 110
Fan Polonia 109 (2 ordery słoneczka)
Marcin152 109
semen66 107
Mbembi 105
eXpErT 103
Eric Getting 98 
AM99 87
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)


W 19. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta. Powodzenia!
19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
AM99 - StayStrongDarcy

15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia X
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice X
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2 Gytkjaer
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting 2
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin152
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin152

19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1x
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 12
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 14 grudnia 2018 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

19.kolejka:
1.Wisła Płock - Wisła Kraków 1
2.Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
3.Cracovia - Pogoń Szczecin X
4.Górnik Zabrze - Arka Gdynia 2
5.Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 Carlitos
6.Śląsk Wrocław - Korona Kielce X
7.Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
8.Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 2
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 2
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk x Flavio Paixao

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia X
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 Carlitos
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1 (Angulo)
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce X2
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66


19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia X2
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1X Robak
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting 2

19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1 Novikovas
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1X
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce X
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 21 grudnia 2018 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 1
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 Carlitos
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce X
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 1 Merebashvili
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 1 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 1
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2 Gytkjaer
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh


19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków x
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia x2
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 Robak
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 1
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Polonia

19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 1
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin X
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2 Paixao

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 1
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1X
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2 Gytkjaer
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 1
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 Nagy
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2 Ondrasek
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкalucћ

14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków X
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1 Novikovas
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia X
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1 Angulo
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 14 grudnia 2018 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 1
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 Robak
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań X2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce X
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2 Gytkjaer C.
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

19. kolejka:
14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 1X
14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 1X
15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia X
15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1X
16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2 Paixao

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Kolejkę wygrywają Szakaluch i Włókniarz Forever. Dla pierwszego jest to piąty order słoneczka, drugi sięga po drugi :) Obaj panowie poprawnie wytypowali hita i uzyskali w sumie po 12 punktów. 10 punktów zdobywają AM99, dastin i Fan Polonia. Gratuluję najlepszym. Proszę o sprawdzenie swoich wyników.
Wyniki:
Szakaluch 12
Włókniarz Forever 12
AM99 10
dastin 10
Fan Polonia 10
Blue Wars 8
eXpErT 8
Ilona Świtajska 8
Marcin152 8
niktxxx 8
RR 25 Toruń 8
semen66 7
wielkarybka 7
jerrypl 6
Mbembi 6
Tomasz Wróblicki 6
RAMB0 5
Barceloniak11 4
Eric Getting 4
sternick 4
rabhadh 3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.