Klasyfikacja generalna / 23 kolejka

autor: jerrypl | 2019-02-19, 10:23 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
W klasyfikacji generalnej w dalszym ciągu masakruje Szakaluch. Drugi, ze stratą siedmiu punktów, jest Włókniarz Forever, a na trzeci stopień podium wskoczył wygraną kolejką sternick.
Klasyfikacja generalna:
1. Szakaluch 171 (5 orderów słoneczka) 
2. Włókniarz Forever 164 (2 ordery słoneczka)
3. sternick 161 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play) 
4. Ilona Świtajska 160 (1 punkt fair play)
5. dastin 158 (4 ordery słoneczka)
6. RR 25 Toruń 158
7. Barceloniak11 156 (3 ordery słoneczka)
8. Tomasz Wróblicki 152 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
9. Blue Wars 151 (1 order słoneczka, 3 punkty fair play)
10. RAMB0 150 (2 ordery słoneczka)
niktxxx 148 (2 ordery słoneczka)
rabhadh 145
semen66 144 (1 order słoneczka)
Marcin152 143
wielkarybka 142
Fan Polonia 139 (2 ordery słoneczka)
eXpErT 139
jerrypl 136 (1 order słoneczka)
Mbembi 135
Eric Getting 129 (1 order słoneczka)
AM99 111
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)

-------------------

23. kolejkę typujemy normalnie. Powodzenia!
23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

------------------

Lista strzelców niezbyt okazała, a jeszcze mniej okazała liczba punktów, które zdobyliśmy za bramki/asysty. Tylko pięć osób dopisało sobie po 1 dodatkowym punkcie. Są to RAMB0 i Włókniarz Forever, którzy typowali Patryka Tuszyńskiego, eXpErT i marcin152 za Jakuba Błaszczykowskiego i Mbembi za Igora Angulo.
Z piłkarzy, którzy nas zawiedli - 7 razy typowany był Arvydas Novikovas, po 3 razy Adam Buksa i Filip Starzyński, 2 razy Christian Gytkjaer, a po razie Flavio Paixao i Michał Janota.
Pięciu piłkarzy zdobyło po 2 punkty, jednak wśród nich był tylko jeden napastnik - Piotr Parzyszek. Poza tym trzech pomocników - Szymon Pawłowski, Żarko Udovicić i Javi Hernandez, a także obrońca Damian Zbozień.
Strzelcy:
Mariusz Malec (Pogoń Szczecin) 1
Radosław Majewski (Pogoń Szczecin) 1
Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin) 1
Igor Angulo (Górnik Zabrze) 1
Piotr Parzyszek (Piast Gliwice) 2
Mikkel Kirkeskov (Piast Gliwice) 1
Martin Konczkowski (Piast Gliwice) 1
Joel Valencia (Piast Gliwice) 1
Jorge Felix (Piast Gliwice) 1
Jakub Wójcicki (Jagiellonia Białystok) 1
Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec) 2
Żarko Udovicić (Zagłębie Sosnowiec) 2
Sebastian Milewski (Zagłębie Sosnowiec) 1
Damian Zbozień (Arka Gdynia) 2
Maciej Jankowski (Arka Gdynia) 1
Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin) 1
Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin) 1
Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin) 1
Javi Hernandez (Cracovia) 2
Michal Siplak (Cracovia) 1
Mateusz Wdowiak (Cracovia) 1
Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków) 1

Angulo: Mbembi
Błaszczykowski: eXpErT, marcin152
Tuszyński: RAMB0, Włókniarz Forever

-------------

I jeszcze klasyfikacja rundy wiosennej - rycerzyki wiosny. Tu równych sobie nie ma RAMB0!
Rycerzyki wiosny:
RAMB0 23
eXpErT 21
Włókniarz Forever 21
sternick 20
Szakaluch 20
Fan Polonia 18
Marcin152 17
rabhadh 17
wielkarybka 17
AM99 16
Barceloniak11 16
Blue Wars 16
Ilona Świtajska 16
semen66 16

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Black Wars

Klasyfikacja generalna po 23 kolejce :
=====
1. Szakaluch 177 (5 orderów słoneczka)
2. Włókniarz Forever 170 (2 ordery słoneczka)
3. Ilona Świtajska 168 (1 punkt fair play)
=
4. RR 25 Toruń 166
5. sternick 165 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
6. dastin 164 (4 ordery słoneczka)
7. Barceloniak11 162 (3 ordery słoneczka)
8. RAMB0 159 (2 ordery słoneczka)
9. Black Wars 157 (1 order słoneczka, 3 punkty fair play)
10. Tomasz Wróblicki 156 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
=
niktxxx 156 (2 ordery słoneczka)
rabhadh 155 (1 order słoneczka)
semen66 152 (1 order słoneczka)
Marcin152 150
wielkarybka 150
eXpErT 148
jerrypl 144 (1 order słoneczka)
Fan Polonia 143 (2 ordery słoneczka)
Mbembi 141
Eric Getting 136 (1 order słoneczka)
AM99 113
=====
Nie grający od dawna
=====
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)
=====
Chyba dobrze podliczyłem. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Wyniki :) ........ rabhadh 10 RAMBO 9 semen66 9 eXpErT 8 Ilona14 8 jerrypl 8 RRToruń 8 wielkarybka 8 Eric Getting 7 marcin125 7 Barceloniak 6 Black Wars 6 dastin 6 Mbembi 6 Szakaluch 6 Włókniarz Forever...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Dzięki wielkie! Dzisiaj postaram się wrzucić nową kolejkę i generalkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Wyniki :) ........ rabhadh 10 RAMBO 9 semen66 9 eXpErT 8 Ilona14 8 jerrypl 8 RRToruń 8 wielkarybka 8 Eric Getting 7 marcin125 7 Barceloniak 6 Black Wars 6 dastin 6 Mbembi 6 Szakaluch 6 Włókniarz Forever...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki :)
........
rabhadh 10
RAMBO 9
semen66 9
eXpErT 8
Ilona14 8
jerrypl 8
RRToruń 8
wielkarybka 8
Eric Getting 7
marcin125 7
Barceloniak 6
Black Wars 6
dastin 6
Mbembi 6
Szakaluch 6
Włókniarz Forever 6
Fan Polonia 4
niktxxx 4
sternick 4
Tomasz Wróblicki 4
Marta 2
''''''
Dalej sprawdzamy wyniki. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Wyniki :) ........ rabhadh 10 semen66 9 eXpErT 8 Ilona14 8 jerrypl 8 RAMBO 8 RRToruń 8 wielkarybka 8 Eric Getting 7 marcin125 7 Barceloniak 6 Black Wars 6 dastin 6 Mbembi 6 Szakaluch 6 Włókniarz Forever...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki :)
........
rabhadh 10
semen66 9
eXpErT 8
Ilona14 8
jerrypl 8
RAMBO 8
RRToruń 8
wielkarybka 8
Eric Getting 7
marcin125 7
Barceloniak 6
Black Wars 6
dastin 6
Mbembi 6
Szakaluch 6
Włókniarz Forever 6
Fan Polonia 4
niktxxx 4
sternick 4
Tomasz Wróblicki 4
Marta 2
.........
Jestem teraz w pracy i piszę z komórki.
Oczywiście sprawdzamy swoje punkty, a jerypl użyje swojego VARu. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 27 lutego 2019 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 2
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock X
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 2
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice X
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec X
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa X
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock X
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok X
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa X
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock X
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok X
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Polonia

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice X
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa X
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock X
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 2
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

23.kolejka:
1.Arka Gdynia - Piast Gliwice X
2.Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
3.Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
4.Lech Poznań - Legia Warszawa X
5.Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
6.Miedź Legnica - Wisła Płock 2
7.Cracovia - Jagiellonia Białystok X
8.Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1X
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock X2
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1X
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec x
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock x
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh


22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice x2
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1x
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock x2
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin152

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 12
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock 1x
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1X
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X2
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1X
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock 1
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1X
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2

------------------

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1 2
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa X
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock 1
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1x
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1x
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock 1x
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok x2
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice X
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1X
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1X
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock 1
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 2
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice X
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec X
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock 1
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok X
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa X
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock X
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 2
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec x2
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock x2
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1X
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1X
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock 1X
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok X2
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

23. kolejka:
22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1X
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock 1
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok X2
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock X
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok X
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice x
22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin x
23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa x
23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock 2
24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 2
25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Paradoksalnie była to bardzo dobra kolejka ze średnią 8.90 punktu. Paradoksalnie, bo fatalnie trafialiśmy ze strzelcami. Tylko pięć osób dopisało sobie po 1 dodatkowym punkcie. Są to RAMB0 i Włókniarz Forever, którzy typowali Patryka Tuszyńskiego, eXpErT i marcin152 za Jakuba Błaszczykowskiego i Mbembi za Igora Angulo. Jednak nikt z tej piątki nie sięga po order słoneczka, ten bowiem przypada sternickowi za 6 poprawnych typów i 12 punktów. To dla niego trzeci order słoneczka.
Po 11 punktów uzyskują jerrypl, rabhadh, RAMB0 i Włókniarz Forever. Gratulacje dla najlepszych.
Proszę o sprawdzenie swoich punktów.
Wyniki:
sternick 12
jerrypl 11
rabhadh 11
RAMB0 11
Włókniarz Forever 11
Blue Wars 10
eXpErT 10
Fan Polonia 10
Marcin152 10
Szakaluch 10
RR 25 Toruń 9
semen66 9
wielkarybka 9
AM99 8
niktxxx 8
Tomasz Wróblicki 8
Ilona Świtajska 7
Mbembi 7
dastin 6
Eric Getting 6
Barceloniak11 4

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.