Klasyfikacja generalna / 35 i 36 kolejka

autor: jerrypl | 2019-05-08, 08:17 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Na czele klasyfikacji generalnej ze sporą przewagą Szakaluch. Na drugim miejscu jest najlepszy wiosną RAMB0, który z kolei ma sporą przewagę nad trzecią Iloną Świtajską. Mimo wszystko jeszcze trzy kolejki, co zwiastuje olbrzymie emocje!
Klasyfikacja generalna:
1. Szakaluch 264 (7 orderów słoneczka) 
2. RAMB0 252 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play) 
3. Ilona Świtajska 240 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
4. dastin 236 (5 orderów słoneczka)
5. rabhadh 236 (2 ordery słoneczka)
-  Włókniarz Forever 236 (2 ordery słoneczka)
7. Barceloniak11 234 (3 ordery słoneczka)
8. RR 25 Toruń 234
9. sternick 233 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
10. Tomasz Wróblicki 231 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
Blue Wars 226 (1 order słoneczka, 4 punkty fair play)
semen66 225 (3 ordery słoneczka)
wielkarybka 221
jerrypl 220 (2 ordery słoneczka)
niktxxx 220 (2 ordery słoneczka)
eXpErT 212 (1 order słoneczka)
Mbembi 205
Marcin152 201
Eric Getting 200 (1 order słoneczka)
Fan Polonia 171 (3 ordery słoneczka)
AM99 125
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)
Bactian 10

35. kolejkę typujemy normalnie. Powodzenia!
35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze
-------------
W 36. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.
36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock
--------------
W 37. kolejce, w zależności od wcześniejszych rozstrzygnięć, będzie jedno lub dwa spotkania hitowe. Jeśli będzie mecz decydujący o mistrzostwie i mecz decydujący o utrzymaniu to wówczas oba będą spotkaniami hitowymi. W przeciwnym razie będzie jedno.
--------------
Rycerzyki wiosny:
RAMB0 125
Szakaluch 113
rabhadh 108
jerrypl 98
semen66 97
wielkarybka 96
Ilona Świtajska 96
Barceloniak11 94
eXpErT 94
Włókniarz Forever 93
Tomasz Wróblicki 93

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
rabhadh

36 kolejka
18 uczestników, Mbembi i Rambo najlepsi po 9 punktów,
tylko Szakaluch i Blue Wars punkty za strzelca - Starzyński,
średnia kolejki 5.28
Mam nadzieję, że się nie pomyliłem:)


Mbembi 9
Rambo 9
Sternick 8
Eric Getting 8
Ilona świtajska 7
Blue Wars 7
rabhadh 6
Expert 6
Włókniarz Forever 6
Semen66 5
Wielkarybka 5
Szakaluch 4
Tomasz Wróblicki 4
R R 25 Toruń 4
Barceloniak 4
Jerry 3
Dastin 0
niktxxx 0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Jeśli ktoś ma chwilę to poproszę o podliczenie wyników 36. kolejki. Ja będę mógł to zrobić dopiero wieczorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk X Gytkjaer
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2 Parzyszek
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków - brak
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław X
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2 Valencia
Grupa spadkowa:
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław X
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

W 36. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.
36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1X
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X2
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice X2
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1X Angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk X2 Paixao
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1x
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice X2
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław x2
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

36 kolejka
Lech - Lechia 1
Zagłębie L. - Cracovia 1 Starzyński
Jagiellonia - Legia X
Pogoń - Piast 2
-
Arka - Wisła Kr. 1
Miedź - Śląsk 1
Zagłębie S. - Korona 1
Górnik - Wisła Pł. 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia x
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków x
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław x
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1 Angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

36. kolejka:
Grupa A
1.Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
2.Zagłębie Lubin - Cracovia X
3.Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 Lopez
4.Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2
Grupa B
1.Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
2.Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2
3.Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
4.Górnik Zabrze - Wisła Płock 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1X
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków X2
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1 Angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2 (Paixao)
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice X
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1 2
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 Lopez
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław x
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
14.05 20:30 Górnik - Wisła Płock x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1x
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2 Robak
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
14.05 20:30 Górnik - Wisła Płock 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk X
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2 Marcin Robak
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1X
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1X
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice X2
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław X2
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce X
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1 Angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Dobra kolejka ze średnią 8.11 punktu! Ordery słoneczka zdobywają rabhadh, wielkarybka i co ważne Szakaluch. Ważne, bo słabszą kolejkę notuje RAMB0, co sprawia, że Szakaluch jest bardzo blisko zwycięstwa w typerze! Jego przewaga wzrasta do aż 19 punktów! Na trzeci stopień podium awansował rabhadh. Tym niemniej do końca jeszcze dwie kolejki i przynajmniej 36 punktów do zdobycia. Proszę o sprawdzenie swoich wyników.
Wyniki 35. kolejki:
rabhadh 11
Szakaluch 11
wielkarybka 11
Eric Getting 10
jerrypl 10
sternick 10
Tomasz Wróblicki 10
Włókniarz Forever 10
eXpErT 8
Mbembi 8
RR 25 Toruń 8
semen66 8
Barceloniak11 6
Blue Wars 6
dastin 6
Ilona Świtajska 5
niktxxx 4
RAMB0 4

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Przypominam, że już dzisiaj pierwszy mecz!
36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X2
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1 Zarandia
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław x
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1 Angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań x2
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1x
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec ***
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1x
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 2
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce X
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock X
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1X
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin X2
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock X2
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

35.kolejka:
Grupa A
1.Cracovia - Lech Poznań 1
2.Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
3.Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
4.Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin X
Grupa B
1.Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
2.Wisła Kraków - Korona Kielce 1
3.Śląsk Wrocław - Wisła Płock X
4.Miedź Legnica - Górnik Zabrze X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań X
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 2
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock X
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań X
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok X
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock X
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań x
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock x
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock X
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:

11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin X
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze 12
36. kolejka:
Grupa mistrzowska:

15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk X
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1 Starzyński
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław X
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 12

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin x
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 2
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock x
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze x
-------------
W 36. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.
36. kolejka:
Grupa mistrzowska:
15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa x2
15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1x
Grupa spadkowa:
13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2
14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1 Angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1x
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1x
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1x
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin x
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1

11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock x
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

35. kolejka:
Grupa mistrzowska:
11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
Grupa spadkowa:
10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1
11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock X
11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.