Klasyfikacja generalna / 29 i 30 kolejka

autor: jerrypl | 2020-06-04, 09:55 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Zgodnie z obietnicą wrzucam następne kolejki, jako że 29 kolejka odbywa się w środku tygodnia.
Klasyfikacja generalna będzie po 28. kolejce. Hit 30. kolejki podam po 29. kolejce, jako że będzie nim mecz, który zadecyduje o uczestnictwie w grupie mistrzowskiej (o ile takowy mecz będzie). 29. kolejkę typujemy normalnie. Powodzenia!

Klasyfikacja generalna: (29)
1. eXpErT 243 (6 orderów słoneczka)
2. rabhadh 239 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
3. jerrypl 231 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 229 (4 ordery słoneczka)
5. Ilona 14 218 (2 ordery słoneczka)
6. RAMB0 212 (4 ordery słoneczka)
7. Black Wars 210 (4 ordery słoneczka)
8. dastin 209 (2 ordery słoneczka)
9. kibic poniedzielny 207 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
10. Tomasz Wróblicki 202 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
Wiesiek Kamiński 201 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 200 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 197 (1 order słoneczka)
Perec Freitag 191 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Barceloniak11 169 (2 ordery słoneczka)
Mbembi 164 (2 ordery słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3


I jeszcze klasyfikacja "rycerze wiosny", czyli najlepiej typujący, jeśli liczyć tylko rundę wiosenną. (28)
jerrypl 70
eXpErT 67
Ilona 14 63
Black Wars 60
Tomasz Wróblicki 60
R R 25 Toruń 57
rabhadh 57
Mbembi 56
niktxxx 56
dastin 54
Perec Freitag 54

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze
09.06 20:30 Zagłębie Lubin  - Korona Kielce
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
jerrypl

Dzięki Wars, postaram się jutro wrzucić następne kolejki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Klasyfikacja generalna: (30) 1. eXpErT 247 (6 orderów słoneczka) 2. rabhadh 247 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play) 3. jerrypl 239 (6 orderów słoneczka) 4. R R 25 Toruń 232 (4 ordery słoneczka) 5....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

Rzutem na taśmę wszedłem do czołowej ósemki po rundzie zasadniczej;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Klasyfikacja generalna: (30) 1. eXpErT 247 (6 orderów słoneczka) 2. rabhadh 247 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play) 3. jerrypl 239 (6 orderów słoneczka) 4. R R 25 Toruń 232 (4 ordery słoneczka) 5....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Klasyfikacja generalna: (30)
1. eXpErT 247 (6 orderów słoneczka)
2. rabhadh 247 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
3. jerrypl 239 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 232 (4 ordery słoneczka)
5. Ilona 14 223 (2 ordery słoneczka)
6. RAMB0 220 (4 ordery słoneczka)
7. Black Wars 218 (4 ordery słoneczka)
8. kibic poniedzielny 215 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
9. Tomasz Wróblicki 214 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
10. dastin 213 (2 ordery słoneczka)
Wiesiek Kamiński 206 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 204 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 201 (1 order słoneczka)
Perec Freitag 199 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
Mbembi 179 (3 ordery słoneczka)
Barceloniak11 179 (2 ordery słoneczka)
====
I nie grający już tu z nami
===
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki 30 kolejki W ostatniej kolejce wygrywa ze świetnym wynikiem i zdobywa order słoneczka zdobywca 15pkt - Mbembi i jest to 3 takie jego wyróżnienie. Gratulacje. :) ===== 15 - Mbembi - order słoneczka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki 30 kolejki
W ostatniej kolejce wygrywa ze świetnym wynikiem i zdobywa order słoneczka zdobywca 15pkt - Mbembi i jest to 3 takie jego wyróżnienie. Gratulacje. :)
=====
15 - Mbembi - order słoneczka
12 - Tomasz Wróblicki
10 - Barceloniak11
8 - Black Wars
8 - jerrypl
8 - kibic poniedzielny
8 - Perec Freitag
8 - RAMBO
8 - rabhadh
5 - Ilona14
5 - Wiesiek Kamiński
4 - dastin
4 - eXpErT
4 - niktxxx
4 - Wielkarybka
3 - R R 25 Toruń
=====
Sprawdzamy moje podsumowanie, bo licho nie śpi. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 2
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk x
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 2
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin X
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 2
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin X
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 1
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x2
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 1
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk x
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1x
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa x2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań x
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1x
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków X2
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 2
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1X
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1X
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków x
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock x2
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 2
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk x
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa X2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1X
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań X2
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1X
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1x
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x2
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 2
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk x2
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin x2
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Spoko. Czekaliśmy na HIT , a niektórzy już podali typy więc dlatego ten pośpiech o podanie HITa. :)
Tak przy okazji te spotkanie HITowe brałem pod uwagę i jeszcze jedno z górnej 8. Pozdrawiam. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Dzień dobry Warsie. Rzeczywiście urlop mnie pochłonął, dobrze, że sobie dzisiaj przypomniałem o ekstraklasie. Wobec braku meczu decydującego o udziale w grupie A/B hitem zostaną derby Pomorza - Pogoń...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Wobec faktu, że tak późno podałem hit, jeśli ktoś chce zmienić typ w tym meczu to droga wolna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Dzień dobry Warsie. Rzeczywiście urlop mnie pochłonął, dobrze, że sobie dzisiaj przypomniałem o ekstraklasie. Wobec braku meczu decydującego o udziale w grupie A/B hitem zostaną derby Pomorza - Pogoń...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

30. kolejka:
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 1X
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Dzień dobry Warsie. Rzeczywiście urlop mnie pochłonął, dobrze, że sobie dzisiaj przypomniałem o ekstraklasie. Wobec braku meczu decydującego o udziale w grupie A/B hitem zostaną derby Pomorza - Pogoń - Lechia. Przepraszam za opóźnienie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Witam jerrypl. Budzimy się i podajesz HIT do 30 kolejki. :) Jeżeli nie podasz jutro (przed 6 uczestnikiem podającym swoje typy) to przesuń ten HIT na 1 kolejkę po rundzie zasadniczej, bo być może ktoś...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 2
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam jerrypl. Budzimy się i podajesz HIT do 30 kolejki. :)
Jeżeli nie podasz jutro (przed 6 uczestnikiem podającym swoje typy) to przesuń ten HIT na 1 kolejkę po rundzie zasadniczej, bo być może ktoś postawiłby dwudrogowo HIT. Pozdrawiam. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

29. kolejka: 09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1 09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1 09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1 09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 10.06 18:00 Wisła...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

4.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków x2
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa x2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1x
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań x
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin x2
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków X
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa X
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 1
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań 2
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin x1
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

30. kolejka
14.06 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
14.06 18:00 Cracovia - Wisła Płock 1
14.06 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
14.06 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X
14.06 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań X
14.06 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1X
14.06 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2
14.06 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Klasyfikacja generalna: (29)
1. eXpErT 243 (6 orderów słoneczka)
2. rabhadh 239 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
3. jerrypl 231 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 229 (4 ordery słoneczka)
5. Ilona 14 218 (2 ordery słoneczka)
6. RAMB0 212 (4 ordery słoneczka)
7. Black Wars 210 (4 ordery słoneczka)
8. dastin 209 (2 order słoneczka)
9. kibic poniedzielny 207 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
10. Tomasz Wróblicki 202 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
Wiesiek Kamiński 201 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 200 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 197 (1 order słoneczka)
Perec Freitag 191 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Barceloniak11 169 (2 ordery słoneczka)
Mbembi 164 (2 ordery słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki 29 kolejki
W tej kolejce wygrywają i zdobywają order słoneczka zdobywcy 10pkt - dla RAMBO jest to 4 takie wyróżnienie a dla dastina 2. Gratulacje. :)
=====
10 - dastin - order słoneczka
10 - RAMBO - order słoneczka
8 - eXpErT
8 - Ilona14
8 - rabhadh
8 - R R 25 Toruń
7 - jerrypl
7 - kibic poniedzielny
7 - Wiesiek Kamiński
6 - Barceloniak11
6 - Black Wars
6 - Mbembi
6 - Tomasz Wróblicki
5 - Perec Freitag
5 - Wielkarybka
4 - niktxxx
=====
Czekamy teraz na jerrypl , który poda HIT do ostatniej kolejki.
Miłego "leniuchowania". :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki po środzie (6/8).
6 - dastin - (1 2)
6 - eXpErT - (1 1)
6 - RAMBO - (1 2)
5 - Ilona14 - (1 X2)
5 - rabhadh - (1 X2)
4 - Barceloniak11 - (1 1)
4 - Black Wars - (1 1X)
4 - jerrypl - (1 X2)
4 - kibic poniedzielny - (1 X2)
4 - R R 25 Toruń - (1 2)
4 - Tomasz Wróblicki - (1 X)
4 - Wiesiek Kamiński - (1 X2)
3 - Perec Freitag - (1 1X)
2 - Mbembi - (1 2)
2 - niktxxx - (1 X)
2 - Wielkarybka - (1X 2)
=============
W nawiasie typy do ostatnich dzisiejszych spotkań.
Spotkanie ŁKS - Jagiellonia wyłoni kto zdobędzie order słoneczka i być może będzie ich 5, 2 lub 1. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Wyniki po wtorku. 4 - Barceloniak11 3 - eXpErT 3 - kibic poniedzielny 3 - Perec Freitag 2 - Black Wars 2 - dastin 2 - Ilona14 2 - jerrypl 2 - niktxxx 2 - rabhadh 2 - RAMBO 2 - R R 25 Toruń 2 - Tomasz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki po wtorku.
4 - Barceloniak11
3 - eXpErT
3 - kibic poniedzielny
3 - Perec Freitag
2 - Black Wars
2 - dastin
2 - Ilona14
2 - jerrypl
2 - niktxxx
2 - rabhadh
2 - RAMBO
2 - R R 25 Toruń
2 - Tomasz Wróblicki
2 - Wiesiek Kamiński
1 - Wielkarybka
0 - Mbembi
=============
Tak jak pisałem wcześniej gospodarze po restarcie grają ze "spętanymi" nogami i przeciwko naszym typom. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Witam. To mamy już komplet, którzy po restarcie regularnie tutaj typują czyli 16 uczestników. Większości naszych typów to 1. Zobaczymy czy tym razem gospodarze zagrają pod nasze typy. Najtrudniejsze do...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam. To mamy już komplet, którzy po restarcie regularnie tutaj typują czyli 16 uczestników.
Większości naszych typów to 1. Zobaczymy czy tym razem gospodarze zagrają pod nasze typy.
Najtrudniejsze do wytypowania dla nas spotkania to :
Wisła Płock - Śląsk
ŁKS - Jagiellonia
Lechia - Cracovia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

ostatnia odpowiedź: 10 czerwca 2020 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa X
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław X
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 2
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 2
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław x
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia X
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław X2
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1x
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1x
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1x
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1x
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia x
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław x2
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin x
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa x
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 12
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa x
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław x2
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1x
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia X
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1X
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 2
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław X
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia X2
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1X
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin x
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

29. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1x
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1x
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1x
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

9. kolejka
09.06 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
09.06 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
09.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
09.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
10.06 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1
10.06 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
10.06 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
10.06 20:30 ŁKS - Jagiellonia Białystok 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.