Klasyfikacja generalna / 31 i 32 kolejka

autor: jerrypl | 2020-06-15, 23:04 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Jako że 32. kolejka to kolejna kolejka, w której mecze są w środku tygodnia to wrzucam od razu dwie kolejki. Jednocześnie przypominam, że wzorem poprzednich lat w 37. kolejce będą dwa hity, o ile będą mecze o stawkę. Czyli na przykład mecz o mistrzostwo w grupie mistrzowskiej i mecz o utrzymanie w grupie spadkowej. To tak, żeby nie było na koniec zaskoczeń/pretensji :)

Klasyfikacja generalna: (30)
1. eXpErT 247 (6 orderów słoneczka)
2. rabhadh 247 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
3. jerrypl 239 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 232 (4 ordery słoneczka)
5. Ilona 14 223 (2 ordery słoneczka)
6. RAMB0 220 (4 ordery słoneczka)
7. Black Wars 218 (4 ordery słoneczka)
8. kibic poniedzielny 215 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
9. Tomasz Wróblicki 214 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
10. dastin 213 (2 ordery słoneczka)
Wiesiek Kamiński 206 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 204 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 201 (1 order słoneczka)
Perec Freitag 199 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Mbembi 179 (3 ordery słoneczka)
Barceloniak11 179 (2 ordery słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3

Klasyfikacja najlepszych wiosną, czyli rycerze wiosny:
jerrypl 85
eXpErT 79
Tomasz Wróblicki 78
Mbembi 77
Ilona 14 76
Black Wars 74
rabhadh 73
RAMB0 71
dastin 68
kibic poniedzielny 68
R R 25 Toruń 68


W 31. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.
31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków

32. kolejkę typujemy normalnie.
32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Wiesiek Kamiński

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1X
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1 Igor Angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

I kolejny raz pięknie dziękuję za pomoc, bo praca mnie nie oszczędzała ostatnimi czasy :) Na szczęście widzę światełko w tunelu. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Klasyfikacja generalna: (32) 1. rabhadh 259 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play) 2. eXpErT 258 (6 orderów słoneczka) 3. jerrypl 251 (6 orderów słoneczka) 4. R R 25 Toruń 246 (4 ordery słoneczka) 5....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Klasyfikacja generalna: (32)
1. rabhadh 259 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
2. eXpErT 258 (6 orderów słoneczka)
3. jerrypl 251 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 246 (4 ordery słoneczka)
5. Ilona 14 236 (3 ordery słoneczka)
6. RAMB0 234 (4 ordery słoneczka)
7. Black Wars 232 (4 ordery słoneczka)
8. dastin 228 (2 ordery słoneczka)
9. kibic poniedzielny 228 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
10. Tomasz Wróblicki 225 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
Wiesiek Kamiński 220 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 218 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
Perec Freitag 215 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 211 (1 order słoneczka)
Mbembi 198 (4 ordery słoneczka)
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Barceloniak11 187 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3
=====
----
Sprawdzamy oczywiście moje podsumowanie tabeli. :)
----
Tak dla przypomnienia d dzisiaj rozpoczyna się 33 kolejka. Blog jest utworzony przez jerrypl. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Wyniki 32 kolejki Witam. W tej kolejce samotnie wygrywa Ilona14 zdobywczyni 8pkt. Jest to dla niej trzecie takie wyróżnienie. Gratulacje. :) Nowym liderem w generalce został rabhadh. :) ===== 8 - Ilona14...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki 32 kolejki
Witam. W tej kolejce samotnie wygrywa Ilona14 zdobywczyni 8pkt. Jest to dla niej trzecie takie wyróżnienie. Gratulacje. :)
Nowym liderem w generalce został rabhadh. :)
=====
8 - Ilona14 - order słoneczka
7 - R R 25 Toruń
6 - Black Wars
6 - dastin
6 - Mbembi
6 - Perec Freitag
6 - rabhadh
6 - Wielkarybka
5 - eXpErT
5 - Wiesiek Kamiński
4 - Barceloniak11
4 - jerrypl
4 - kibic poniedzielny
4 - niktxxx
4 - RAMBO
4 - Tomasz Wróblicki
=====
Proszę sprawdzić swoje wyniki. Miłego weekendu. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Wyniki 32 kolejki (7/8) ===== 7 - Ilona14 - (1X) - order słoneczka 6 - Mbembi - (X) 6 - R R 25 Toruń - (1X) 6 - Wielkarybka - (X2) 5 - Black Wars - (1X) 5 - Perec Freitag - (1X) 5 - Wiesiek Kamiński...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki 32 kolejki (7/8)
=====
7 - Ilona14 - (1X) - order słoneczka
6 - Mbembi - (X)
6 - R R 25 Toruń - (1X)
6 - Wielkarybka - (X2)
5 - Black Wars - (1X)
5 - Perec Freitag - (1X)
5 - Wiesiek Kamiński - (X2)
4 - Barceloniak11 - (X)
4 - dastin - (1)
4 - jerrypl - (X)
4 - kibic poniedzielny - (X)
4 - niktxxx - (X)
4 - RAMBO - (2)
4 - rabhadh - (1)
4 - Tomasz Wróblicki - (X)
3 - eXpErT - (1)
----
Sprawdzamy oczywiście swoje wyniki i moje podsumowania. :)
W nawiasie nasze typy do ostatniego spotkania (25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia)
Kto powalczy o order słoneczka ?
Są trzy kandydatury Ilona14, Mbembi i Wielkarybka.
Ilona zdobywa już teraz zdobywa swój 3 order słoneczka a jutro może dołączyć tylko jeden z pozostałej dwójki.
Przy zwycięstwie Śląska zdobędzie je jednak samotnie Ilona14. Gratulacje. :) Po tej kolejce rabhadh będzie (już jest) nowym liderem w generalce. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Wyniki 32 kolejki (4/8) ===== 6 - Mbembi 5 - Black Wars 5 - Perec Freitag 5 - Wiesiek Kamiński 4 - dastin 4 - Ilona14 4 - kibic poniedzielny 4 - niktxxx 4 - rabhadh 4 - Tomasz Wróblicki 4 - Wielkarybka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki 32 kolejki (4/8)
=====
6 - Mbembi
5 - Black Wars
5 - Perec Freitag
5 - Wiesiek Kamiński
4 - dastin
4 - Ilona14
4 - kibic poniedzielny
4 - niktxxx
4 - rabhadh
4 - Tomasz Wróblicki
4 - Wielkarybka
3 - eXpErT
3 - R R 25 Toruń
2 - Barceloniak11
2 - jerrypl
2 - RAMBO
----
Sprawdzamy oczywiście swoje wyniki i moje podsumowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

ostatnia odpowiedź: 26 czerwca 2020 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia X2
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1x
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice X2
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1X
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze X2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice X
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia X
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1X
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 2
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1X
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze x
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia X
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 2
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice X
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 2
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia x
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 12
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa x2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1x
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin x2
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze x2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice x
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia x
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa x
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin x
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice x2
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia x2
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1x
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1X
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1X
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1X
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin x
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia X
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 1
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia X
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze 2
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Klasyfikacja generalna: (31)
1. eXpErT 253 (6 orderów słoneczka)
2. rabhadh 253 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
3. jerrypl 247 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 239 (4 ordery słoneczka)
5. RAMB0 230 (4 ordery słoneczka)
6. Ilona 14 228 (2 ordery słoneczka)
7. Black Wars 226 (4 ordery słoneczka)
8. kibic poniedzielny 224 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
9. dastin 222 (2 ordery słoneczka)
10. Tomasz Wróblicki 221 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
Wiesiek Kamiński 215 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 212 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
Perec Freitag 209 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 207 (1 order słoneczka)
Mbembi 192 (4 ordery słoneczka)
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Barceloniak11 183 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3
=====
----
Sprawdzamy oczywiście moje podsumowanie tabeli. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Wyniki 31 kolejki Ta niedziela nie była dla nas łaskawa w punkty a tylko niektórzy sobie z nią częściowo poradzili i w nagrodę stanęli na podium. W tej kolejce wygrywa ze świetnym wynikiem (drugi raz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki 31 kolejki
Ta niedziela nie była dla nas łaskawa w punkty a tylko niektórzy sobie z nią częściowo poradzili i w nagrodę stanęli na podium.
W tej kolejce wygrywa ze świetnym wynikiem (drugi raz z rzędu) i zdobywa order słoneczka zdobywca 13pkt - Mbembi i jest to 4 takie jego wyróżnienie. Gratulacje. :)
=====
13 - Mbembi - order słoneczka
10 - Perec Freitag
10 - RAMBO
9 - dastin
9 - kibic poniedzielny
9 - Wiesiek Kamiński
8 - Black Wars
8 - jerrypl
8 - Wielkarybka
7 - R R 25 Toruń
7 - Tomasz Wróblicki
6 - eXpErT
6 - niktxxx
6 - rabhadh
5 - Ilona14
4 - Barceloniak11
====
Dodatkowe punkty za strzelca/asystenta zdobywają (1pkt)
----
1 GOL / Angulo - Tomasz Wróblicki i Wielkarybka
1 GOL / Bohar - dastin i kibic poniedzielny
1 GOL / Lopez - Wiesiek Kamiński
1 ASYSTA / Pekhart - Mbembi
----
Sprawdzamy oczywiście swoje wyniki i moje podsumowania.
Tak dla przypomnienia we wtorek rozpoczyna się 32 kolejka. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)

ostatnia odpowiedź: 21 czerwca 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

No chyba żeby Kante lub Luqinhas strzelił 6 goli a Pekhart przesiedział na ławce;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Wyniki - Niedziela (2/3) Cracovia - Jagiellonia Białystok 1:2 Zwycięstwo gości i brak punktów dla nas ale 1pkt za gola Lopeza zdobywa Wiesiek Kamiński. W tej kolejce o order słoneczka powalczą tylko RAMBO...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki - Niedziela (2/3)
Cracovia - Jagiellonia Białystok 1:2
Zwycięstwo gości i brak punktów dla nas ale 1pkt za gola Lopeza zdobywa Wiesiek Kamiński.
W tej kolejce o order słoneczka powalczą tylko RAMBO i Mbembi zdobywcy 10pkt. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Witam. Wyniki - Niedziela (1/3) Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1 Po 2pkt zdobywają : RAMBO, dasin i Mbembi

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam. Wyniki - Niedziela (1/3)
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1
Po 2pkt zdobywają : RAMBO, dasin i Mbembi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Witam. Wyniki po sobocie (a ja po imprezie) ;) === 8 - Mbembi (+) 8 - Perec Freitag (0) 8 - RAMBO (0) 7 - kibic poniedzielny (1G) 6 - Black Wars (0) 6 - jerrypl (0) 6 - Wielkarybka (1G) 6 - Wiesiek Kamiński...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

32. kolejka:
Grupa mistrzowska
24.06 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice X2
24.06 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
24.06 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25.06 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
Grupa spadkowa
23.06 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 1
23.06 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1X
23.06 20:30 ŁKS - Górnik Zabrze X
23.06 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam. Wyniki po sobocie (a ja po imprezie) ;)
===
8 - Mbembi (+)
8 - Perec Freitag (0)
8 - RAMBO (0)
7 - kibic poniedzielny (1G)
6 - Black Wars (0)
6 - jerrypl (0)
6 - Wielkarybka (1G)
6 - Wiesiek Kamiński (+)
5 - dastin (1G)
5 - R R 25 Toruń (+)
5 - Tomasz Wróblicki (1G)
4 - eXpErT (+)
4 - niktxxx (+)
4 - rabhadh (0)
3 - Ilona14 (0)
2 - Barceloniak11 (?)
====
(1G) - 1pkt za strzelenie gola
(1A) - 1pkt za asystę
(0) - brak pkt za gola lub asysty
(+) - szansa na pkt za gola lub asysty
(?) - brak strzelca/asystenta
----
1 GOL / Angulo - Tomasz Wróblicki i Wielkarybka
1 GOL / Bohar - dastin i kibic poniedzielny
----
Sprawdzamy oczywiście swoje wyniki i moje podsumowania, a ja dzisiaj rano przy porannej kawie jeszcze raz je sprawdzę. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

ostatnia odpowiedź: 21 czerwca 2020 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk x
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok x
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS -
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań X
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 Kante
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia X
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań X
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1 Stażyński
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia X
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław X
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1 Białek
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 2
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1x
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk x
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok x
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1 Bohar
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1x
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk x
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1 Białek
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce x2
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia x2
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1x
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1x
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1 Angulo
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk x
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok x
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1 Angulo
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1X Gytkjaer
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1X
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1X
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1x
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1x Paixao
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań X Christian Gytkjaer
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia X
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok x
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 Pekhart
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia x
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1 Białek
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce X
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia X
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań x
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok x
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1 Bohar
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Broń boże, bardzo doceniam pomoc i każda analiza jest tutaj mile widziana :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Hej jerrypl. :) To jest twój typer i tylko twój. Na początku sezonu pytałeś czy ktoś tobie pomoże w prowadzeniu typera. Zgłosiłem się, że pomogę gdy czas pozwoli a mam go dużo w weekendy to pomagam. Noooo...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Hej jerrypl. :)
To jest twój typer i tylko twój.
Na początku sezonu pytałeś czy ktoś tobie pomoże w prowadzeniu typera. Zgłosiłem się, że pomogę gdy czas pozwoli a mam go dużo w weekendy to pomagam. Noooo chyba, że za dużo jest tych analiz na bieżąco to będę robił tylko podsumowanie kolejki i generalkę po skończeniu ostatniego spotkania. Pozdrawiam. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Jako, że późna pora to klasyfikacje wrzucę już jutro. Klasyczne podziękowania dla Warsa za robotę jaką odwala prowadząc już niemal typera:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1...
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1...
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1...lopez..Gol
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1...
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

31. kolejka:
Grupa mistrzowska
20.06 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1
21.06 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
21.06 15:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
21.06 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 (Luquinhas)
Grupa spadkowa
19.06 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1
19.06 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce X2
20.06 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia X
20.06 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.