Klasyfikacja generalna / 3 kolejka

autor: jerrypl | 2020-09-02, 11:54 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Następuje przerwa na Ligę Narodów, więc najbliższe mecze dopiero 11. września.
Po dwóch kolejkach na czele sternick i Witalis, zwycięzcy pierwszej kolejki, a tuż za nimi dastin, który wygrał drugą kolejkę. Różnice na razie minimalne.
Klasyfikacja generalna:
1. sternick 16 (1 order słoneczka)
2. Witalis 16 (1 order słoneczka) 
3. dastin 15 (1 order słoneczka)
4. Borysek ROW 14
-  Mbembi 14
6. Maciula87 13
-  rabhadh 13
-  Wiesiek Kamiński 13
9. Ilona 14 12
-  Kasyx 12
-  kierowca pociągu 12
-  niktxxx 12
-  RAMBO 12
-  RR 25 Toruń 12
-  Sylwek75 12
kibic poniedzielny 11
jerrypl 10
Barceloniak11 9
Black Wars 9
Tomasz Wróblicki 8
wielkarybka 8
Perec Freitag 7


W trzeciej kolejce w spotkaniu hitowym piąta drużyna ubiegłego sezonu Śląsk Wrocław podejmie wicemistrzów Polski - Lecha Poznań.

3. kolejka:

11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B.
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Black Wars

Klasyfikacja generalna (3)
---
1. Witalis 26 (1 order słoneczka)
2. niktxxx 24 (1 order słoneczka)
3. sternick 22 (1 order słoneczka)
---
4. kibic poniedzielny 22
5. dastin 21 (1 order słoneczka)
6. Mbembi 21
- RR 25 Toruń 21
- Wiesiek Kamiński 21
9. Borysek ROW 20
- Kasyx 20
- Maciula87 20
- Sylwek75 20
-----
. Barceloniak11 19
. Ilona 14 19
. rabhadh 19
. jerrypl 18
. kierowca pociągu 18
. RAMBO 16
. wielkarybka 16
. Black Wars 15
. Perec Freitag 9
. Tomasz Wróblicki 8
===
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

3 kolejka - WYNIKI --- W tej kolejce wygrał zdobywca 12pkt niktxxx i odbiera w nagrodę swój pierwszy order słoneczka. Gratulacje. :) --- 12 - niktxxx - order słoneczka 11 - kibic poniedzielny 10 - Barceloniak11...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

3 kolejka - WYNIKI
---
W tej kolejce wygrał zdobywca 12pkt niktxxx i odbiera w nagrodę swój pierwszy order słoneczka. Gratulacje. :)
---
12 - niktxxx - order słoneczka
11 - kibic poniedzielny
10 - Barceloniak11
10 - Witalis
9 - RRToruń
8 - jerrypl
8 - Kasyx
8 - Sylwek75
8 - wielkarybka
8 - Wiesiek Kamiński
7 - Ilona 14
7 - Maciula87
7 - Mbembi
6 - Black Wars
6 - Borysek ROW
6 - dastin
6 - kierowca pociągu
6 - rabhadh
6 - sternick
4 - RAMBO
2 - Perec Freitag
0 - Tomasz Wróblicki
========
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

3 kolejka - wyniki po niedzieli. (7/8) --- Jeszcze jedno spotkanie przed nami w tej kolejce w poniedziałek ale już teraz wiadomo , że wygra samotnie niktxxx. Gratulacje. :) --- 12 - niktxxx 10 - kibic...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

3 kolejka - wyniki po niedzieli. (7/8)
---
Jeszcze jedno spotkanie przed nami w tej kolejce w poniedziałek ale już teraz wiadomo , że wygra samotnie niktxxx. Gratulacje. :)
---
12 - niktxxx
10 - kibic poniedzielny
8 - Barceloniak11
8 - Witalis
7 - Ilona 14
7 - Kasyx
7 - Mbembi
7 - RRToruń
7 - wielkarybka
6 - Black Wars
6 - Borysek ROW
6 - jerrypl
6 - Sylwek75
6 - Wiesiek Kamiński
5 - Maciula87
5 - rabhadh
4 - dastin
4 - kierowca pociągu
4 - sternick
2 - Perec Freitag
2 - RAMBO
0 - Tomasz Wróblicki
========
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

3 kolejka - wyniki po sobocie (5/8) --- Na razie w 80 % spotkaniach na remisowo wychodzi. :) Nowymi liderami w tej kolejce zostają Barceloniak11 i niktxxx. :) --- 8 - Barceloniak11 8 - niktxxx 6 - Black...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

3 kolejka - wyniki po sobocie (5/8)
---
Na razie w 80 % spotkaniach na remisowo wychodzi. :)
Nowymi liderami w tej kolejce zostają Barceloniak11 i niktxxx. :)
---
8 - Barceloniak11
8 - niktxxx
6 - Black Wars
6 - Kasyx
6 - kibic poniedzielny
6 - Mbembi
6 - Witalis
5 - Ilona 14
5 - RRToruń
5 - Sylwek75
5 - wielkarybka
4 - jerrypl
4 - Wiesiek Kamiński
3 - Borysek ROW
3 - Maciula87
3 - rabhadh
2 - dastin
2 - kierowca pociągu
2 - Perec Freitag
2 - RAMBO
2 - sternick
0 - Tomasz Wróblicki
========
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia, bo dzisiaj może być różnie z podliczeniem. Właśnie położyłem szwagra i jego żonę do łóżka bo jutro zaczyna się impreza. ;) Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

3 kolejka - wyniki po piątku. Witam. Znowu 100% obecność (22) Najlepiej weekend rozpoczyna zdobywca kompletu (4pkt) - jerrypl. 2 pkt - 18 uczestników 1 pkt - 2 uczestników 0 pkt - 1 uczestnik

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic poniedzielny2

11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań x
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków x
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. -
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice x
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań x
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

3.kolejka:
1.Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B-B 1
2.Wisła Płock - Legia Warszawa 2
3.Crakovia - Stal Mielec 1
4.Warta Poznań - Piast Gliwice 2
5.Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2
6.Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
7.Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
8.Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk X
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kierowca pociągu

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań x
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1x
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 12

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa x2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań x
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B.1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice x2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Witalis

3. kolejka:
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
Wisła Płock - Legia Warszawa 2
Cracovia Kraków - Stal Mielec X
Warta Poznań - Piast Gliwice X
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Wisła Płock - Legia Warszawa 2
Cracovia Kraków - Stal Mielec 1
Warta Poznań - Piast Gliwice X/2
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1/X
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciula87

11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa x2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań x2
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 1X
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań X2
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 1
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk x
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice X
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań X
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków X
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań X
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk X
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

A dlaczego nie ? Kierowca pewnie nie miałby nic przeciwko o wzmiance. Ty grasz u niego i gra on tutaj. Napisz na tablicy u niego. Jutro chyba jakiś mecz żużlowy jest to będą wchodzić na jego typera jak pszczółki do miodu. ;) Dzisiaj też chyba jest jakiś mecz zaległy ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Nie chce spamować na innym typerze niz piłkarski.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. X
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 1x
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1x
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1x
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1x
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec X
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice X
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1x
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk X
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

3. kolejka:
11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B.1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1x
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

Chciałbym, żebyś mi dodał jeden pkt. Po dwóch kolejkach, pomimo ostatniej lokaty, mam zdobytych - 7 pkt, a nie 6. Dodam także, że Lech został wicemistrzem w zeszłym sezonie, a nie brązowym medalistą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 3 września 2020 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

11.09 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B.-B. 1
11.09 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
12.09 15:00 Cracovia - Stal Mielec 1
12.09 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice 2
12.09 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2
13.09 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków x
13.09 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk x
14.09 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.