Klasyfikacja generalna / 4 kolejka

autor: jerrypl | 2020-09-15, 15:09 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Klasyfikacja generalna (4)
---
1. Witalis 26 (1 order słoneczka)
2. niktxxx 24 (1 order słoneczka)
3. sternick 22 (1 order słoneczka)
---
4. kibic poniedzielny 22
5. dastin 21 (1 order słoneczka)
6. Mbembi 21
- RR 25 Toruń 21
- Wiesiek Kamiński 21
9. Borysek ROW 20
- Kasyx 20
- Maciula87 20
- Sylwek75 20
-----
. Barceloniak11 19
. Ilona 14 19
. rabhadh 19
. jerrypl 18
. kierowca pociągu 18
. RAMBO 16
. wielkarybka 16
. Black Wars 15
. Perec Freitag 9
. Tomasz Wróblicki 8

4. kolejkę typujemy normalnie. Powodzenia!

4. kolejka:

18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Black Wars

Klasyfikacja generalna (4)
---
1. Witalis 34 (1 order słoneczka)
2. niktxxx 30 (1 order słoneczka)
3. kibic poniedzielny 28
- RR 25 Toruń 28
---
5. dastin 27 (1 order słoneczka)
6. RAMBO 26 - (1 order słoneczka)
7. Kasyx 26
- Maciula87 26
- Mbembi 26
- rabhadh 26
-----
. Borysek ROW 25
. Sylwek75 25
. Wiesiek Kamiński 25
. sternick 24 (1 order słoneczka)
. Ilona 14 24
. kierowca pociągu 24
. Barceloniak11 23
. Black Wars 22
. jerrypl 22
. wielkarybka 20
. Tomasz Wróblicki 18 - (1 order słoneczka)
. Perec Freitag 14
=====
Sprawdzamy moje podsumowania. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

4 kolejka - WYNIKI --- W ostatnim spotkaniu (Piast - Jagiellonia 0:1) tylko 3 uczestników zdobywa pkt. w sumie uzbierali 5 pkt. :) Wśród tych szczęśliwców jest zdobywca orderu słoneczka - RAMBO, który...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

4 kolejka - WYNIKI
---
W ostatnim spotkaniu (Piast - Jagiellonia 0:1) tylko 3 uczestników zdobywa pkt. w sumie uzbierali 5 pkt. :)
Wśród tych szczęśliwców jest zdobywca orderu słoneczka - RAMBO, który obok Tomasza Wróblickiego (wczoraj już go dostał) zdobyli po 10 pkt. Gratulacje. :)
Witalis dalej jest liderem w klasyfikacji generalnej.
---
10 - RAMBO - order słoneczka
10 - Tomasz Wróblicki - order słoneczka
8 - Witalis
7 - Black Wars
7 - rabhadh
7 - RRToruń
6 - dastin
6 - Kasyx
6 - kibic poniedzielny
6 - kierowca pociągu
6 - Maciula87
6 - niktxxx
5 - Borysek ROW
5 - Ilona 14
5 - Mbembi
5 - Sylwek75
4 - Barceloniak11
4 - jerrypl
4 - Perec Freitag
4 - wielkarybka
4 - Wiesiek Kamiński
2 - sternick
========
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia. :)
=====
Jestem ciekawy czy Piast pójdzie "łataną" drogą Legii i zwolni swojego trenera ?
Wydaje się mi, że chyba jest na tyle mocny (skład) Piast i jest do tego jeszcze sporo czasu na odrobienie strat. Fornaliki w lidze słabo ale wyniki w el.LE robią swoje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

ostatnia odpowiedź: 24 września 2020 [5 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

I po trenerze Vukoviciu uuu. Słaby trener to i słaba drużyna. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

4 kolejka - wyniki po sobocie (5/8) --- 8 - Witalis 6 - RAMBO 6 - Tomasz Wróblicki 5 - rabhadh 4 - Black Wars 4 - Kasyx 4 - kierowca pociągu 4 - niktxxx 4 - RRToruń 3 - Borysek ROW 3 - Ilona 14 3 - kibic...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

4 kolejka - wyniki po niedzieli (7/8)
---
W ostatnim niedzielnym spotkaniu (Lech-Warta 1:0) długo wyczekiwaliśmy na gola, ale doczekaliśmy się i 21 uczestników zapisuje sobie po 2pkt.
Tomasz Wróblicki wygrywa w tej kolejce i odbiera zasłużenie order słoneczka. Przy porażce Piasta dołączy do niego RAMBO a przy remisie lider Witalis.
Witalis dalej będzie liderem w klasyfikacji generalnej.
---
10 - Tomasz Wróblicki - order słoneczka
8 - RAMBO
8 - Witalis
7 - Black Wars
7 - rabhadh
7 - RRToruń
6 - dastin
6 - Kasyx
6 - kierowca pociągu
6 - Maciula87
6 - niktxxx
5 - Borysek ROW
5 - Ilona 14
5 - kibic poniedzielny
5 - Mbembi
4 - Barceloniak11
4 - jerrypl
4 - Perec Freitag
4 - wielkarybka
4 - Wiesiek Kamiński
3 - Sylwek75
2 - sternick
========
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

4 kolejka - wyniki po niedzieli (6/8) --- Remisowe spotkanie Zagłębie - Cracovia przyniosło nam tylko 8pkt (3x2pkt i 2x1pkt). W dzisiejszym ostatnim spotkaniu derbowym Poznania wszyscy oprócz Witalisa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

4 kolejka - wyniki po niedzieli (6/8)
---
Remisowe spotkanie Zagłębie - Cracovia przyniosło nam tylko 8pkt (3x2pkt i 2x1pkt).
W dzisiejszym ostatnim spotkaniu derbowym Poznania wszyscy oprócz Witalisa postawili na wygraną Lecha. Witalis stawia na remis. :)
Wychodzi na to, że order słoneczka zostanie przyznany jutro. Chociaż jest jeszcze inne i prawdopodobne rozwiązanie. Wygra na pewno ktoś z trójki (Tomasz Wróblicki, Witalis, RAMBO). ;)
---
8 - Tomasz Wróblicki
8 - Witalis
6 - RAMBO
5 - Black Wars
5 - rabhadh
5 - RRToruń
4 - dastin
4 - Kasyx
4 - kierowca pociągu
4 - Maciula87
4 - niktxxx
3 - Borysek ROW
3 - Ilona 14
3 - kibic poniedzielny
3 - Mbembi
2 - Barceloniak11
2 - jerrypl
2 - Perec Freitag
2 - wielkarybka
2 - Wiesiek Kamiński
1 - Sylwek75
0 - sternick
========
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 20 września 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

4 kolejka - wyniki po sobocie (5/8)
---
8 - Witalis
6 - RAMBO
6 - Tomasz Wróblicki
5 - rabhadh
4 - Black Wars
4 - Kasyx
4 - kierowca pociągu
4 - niktxxx
4 - RRToruń
3 - Borysek ROW
3 - Ilona 14
3 - kibic poniedzielny
3 - Mbembi
2 - Barceloniak11
2 - dastin
2 - jerrypl
2 - Maciula87
2 - Perec Freitag
2 - wielkarybka
2 - Wiesiek Kamiński
1 - Sylwek75
0 - sternick
========
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia. :)
====
Trener Legii na wylocie. Pewnie jeszcze dadzą mu tydzień na poprawę ale może być już za późno. My na ich zarobiliśmy w sumie tylko 5pkt a na Lechii wygranej straciliśmy tylko 5 pkt.
Wygrani i odznaczeni orderem słoneczka z pierwszej kolejki są dzisiaj na innych biegunach.
Spokojnej nocy i do jutra. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Wyniki po piątku - w telegraficznym skrócie. Dwie Wisły jeszcze sobie grają (76 minuta) a wyniki już są. :) 4pkt - RAMBO 2pkt - 6 uczestników 1pkt - 3 uczestników 0pkt - 12 uczestników ==== Takie moje...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki po piątku - w telegraficznym skrócie.
Dwie Wisły jeszcze sobie grają (76 minuta) a wyniki już są. :)
4pkt - RAMBO
2pkt - 6 uczestników
1pkt - 3 uczestników
0pkt - 12 uczestników
====
Takie moje małe spostrzeżenie :)
Bundesliga (Bayern Monachium) zaczyna z przytupem jest 7:0 a pewnie jeszcze coś dorzucą. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Minęła 18:00 i rozpoczynamy gonitwę po punkty. :) Są wszyscy czyli znowu 100 % uczestników.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa X
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock X
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok X
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 2
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 2
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze x
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 1
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1X
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1X
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1
---
jerrypl popraw w generalce (4) na (3). :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

4.kolejka:
1.Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa X
2.Wisła Kraków - Wisła Płock 1
3.Lechia Gdańsk - Stal Mielec X
4.Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2
5.Legia Warszawa - Górnik Zabrze X
6.Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok X
7.Zagłębie Lubin - Cracovia 1
8.Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 2
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław x
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok x
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kierowca pociągu

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 2
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1x
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Witalis

4. kolejka:
Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 2
Wisła Kraków - Wisła Płock X
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok X
Zagłębie Lubin - Cracovia 1
Lech Poznań - Warta Poznań X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 2
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze x2
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1x
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 1
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock X
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 2
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze X
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok X
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa X/2
Wisła Kraków - Wisła Płock 1
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1/X
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2
Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic poniedzielny2

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa x2
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław x2
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok x2
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa x
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1x
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1x
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 2
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze x
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia x
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 1
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław X
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1X
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 1x
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław x2
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 1
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock X
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław X
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok X
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa x
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia x
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 1X
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1X
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1X
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1X
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciula87

18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa x
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław x
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1x
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia x
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa x2
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1x
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1x
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1x
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

4. kolejka:
18.09 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Raków Częstochowa 2
18.09 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock x
19.09 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
19.09 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2
19.09 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze x2
20.09 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok x
20.09 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
20.09 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Podziękowania dla niezawodnego Warsa, który podliczył wyniki.


3 kolejka - WYNIKI
---
W tej kolejce wygrał zdobywca 12pkt niktxxx i odbiera w nagrodę swój pierwszy order słoneczka. Gratulacje. :)
---
12 - niktxxx - order słoneczka
11 - kibic poniedzielny
10 - Barceloniak11
10 - Witalis
9 - RRToruń
8 - jerrypl
8 - Kasyx
8 - Sylwek75
8 - wielkarybka
8 - Wiesiek Kamiński
7 - Ilona 14
7 - Maciula87
7 - Mbembi
6 - Black Wars
6 - Borysek ROW
6 - dastin
6 - kierowca pociągu
6 - rabhadh
6 - sternick
4 - RAMBO
2 - Perec Freitag
0 - Tomasz Wróblicki
========
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.