Klasyfikacja generalna / 7 kolejka

autor: jerrypl | 2020-10-10, 11:31 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Jak na razie fantastyczny debiut w typerze notuje Witalis i wyraźnie wysuwa się na czoło peletonu. Za jego plecami na podium niktxxx i RR 25 Toruń.
Klasyfikacja generalna:
1. Witalis 47 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
2. niktxxx 44 (1 order słoneczka)
3. RR 25 Toruń 42
4. rabhadh 41
5. dastin 39 (1 order słoneczka)
-  RAMBO 39 (1 order słoneczka)
7. kibic poniedzielny 38 (1 punkt fair play)
8. Ilona 14 37
-  Sylwek75 37
10. kierowca pociągu 36
-    Mbembi 36
Borysek ROW 35
sternick[b] 34 [/b](1 order słoneczka)
Kasyx 34
Maciula87 34
Barceloniak11 33
Wiesiek Kamiński 33
Tomasz Wróblicki 32 (1 order słoneczka)
wielkarybka 32
Black Wars 30
jerrypl 30
Perec Freitag 23
Obserwator30 8

7. kolejkę typujemy normalnie.

7. kolejka:

17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Zaległy mecz:
21.10 18:00 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
jerrypl

2 punkty za zaległy mecz Legii ze Śląskiem otrzymują: Maciula87, dastin, Wiesiek Kamiński, jerrypl, kierowca pociągu, Black Wars, wielkarybka, R R 25 Toruń, Ilona 14, Perec, Borysek ROW, Witalis, Obserwator 30 i niktxxx. Zaraz podliczę wyniki 7. kolejki i wstawię nowego bloga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Hej Perec, chyba błąd był w poprzedniej generalce. Twoje wyniki: 4, 3, 2, 4, 8 i 2, co w sumie daje 23. Sorry za pomyłkę. Pozdrowienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Do jerrypl. W poprzedniej kolejce zdobyłem 2 pkt, a ty doliczyłeś mi w generalce tylko... 1 pkt. Powinno być 24 pkt. zdobyte a nie 23 pkt.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Uwaga!!! 21. października odbędzie się zaległe spotkanie Legii ze Śląskiem. Wszystkie osoby, które nie podały typów proszę o uczynienie to w tym blogu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kierowca pociągu

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 2
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa X
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław X
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków X
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1/X
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
Stal Mielec - Wisła Kraków X/1
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 1
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

7.kolejka:
1.Cracovia - Piast Gliwice X
2.Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 2
3.Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
4.Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
5.Stal Mielec - Wisła Kraków 2
6.Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
7.Podbeskidzie B.-B - Warta Poznań X
8.Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice X2
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków X2
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 18 października 2020 [5 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1X
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław X2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków X2
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1X
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic poniedzielny2

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 2
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 1x
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1x
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1x
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań x2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław x
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków x2
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 2
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa X
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków X
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Witalis

7. kolejka:
Cracovia - Piast Gliwice 1
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
Stal Mielec - Wisła Kraków x
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin x2
Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań x2
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1x
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań x2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 1x
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin x
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Typuje - Sylwek75, reszta jutro przez typującego.
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice X2
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

ostatnia odpowiedź: 18 października 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Obserwator 30

17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1X
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1X
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław X2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków X
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa x
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań x
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków x
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław x
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 2
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 2
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 1
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 2
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 1
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 2
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice x
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1x
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań x2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 2
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 2
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa X
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań X2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 1X
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1x
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1x
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1x
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 1
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa x
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław x
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków x
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań x
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

7. kolejka:
17.10 15:00 Cracovia - Piast Gliwice x
17.10 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa x
17.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
18.10 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
18.10 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków x
18.10 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
19.10 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Warta Poznań 1
19.10 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Oczywiście będę informował na bieżąco, jeśli spotkania będą przekładane. Na przykład nie spodziewam się by mecz Lechii z Pogonią doszedł do skutku, podobnie jak spotkanie Stali z Wisłą. Ale pożyjemy, zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Wyniki (niepełne, bez przełożonych meczów) 6. kolejki, dzięki niezawodnemu Warsowi.

6 kolejka - wyniki po niedzieli (5/8)
W tej kolejce 3 spotkania są przełożone więc na order słoneczka zwycięzc(a/y) muszą poczekać.
Reszta w rękach jerrypl i bądźcie czujni , bo nie wszyscy podali typy do wcześniej przełożonych spotkań. Pozdrawiam. :)
---
11 - rabhadh
10 - dastin
10 - kierowca pociągu
10 - RAMBO
10 - Sylwek75
10 - Tomasz Wróblicki
10 - Witalis
9 - Ilona 14
9 - RR25Toruń
8 - Borysek ROW
8 - niktxxx
8 - Obserwator30
8 - wielkarybka
7 - kibic poniedzielny
6 - Barceloniak11
6 - Kasyx
6 - Mbembi
6 - sternick
5 - Wiesiek Kamiński
4 - Black Wars
4 - jerrypl
4 - Maciula87
2 - Perec Freitag
========
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia , bo licho nie śpi. A jednak nie spało. Poprawione dzięki czujnemu Witalisowi. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.