Klasyfikacja generalna po rundzie jesiennej

autor: jerrypl | 2020-12-23, 16:43 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
I nastąpiło nieuniknione - kolejna przerwa zimowa w rozgrywkach. Ale są również dobre wieści - w tym sezonie jest ona najkrótsza w historii. Na boiska ekstraklasy wracamy już w ostatni weekend stycznia.
Korzystając z okazji chciałem życzyć wszystkim szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, odrobiny odpoczynku od codzienności, a w Nowym Roku jak najwięcej pozytywnych sportowych emocji, powrotu kibiców na stadiony i przede wszystkim żeby dwie wielkie sportowe imprezy - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej i Igrzyska Olimpijskie odbyły się i były udane.
I na koniec klasyfikacja generalna - rundę jesienną wyraźnie wygrywa Witalis, ale za plecami ma klasycznego rycerza wiosny, czyli mnie i niech się ma na baczności! Podium uzupełnia RR 25 Toruń, a tuż za podium z setką punktów są RAMBO, Black Wars i dastin.
Dziękuję za wsparcie kolegom liczącym - szczególnie Black Warsowi - świetna robota i ogromnie mi pomogłeś w tej rundzie! Ale także innym czujnym i pomocnym osobom takim jak Witalis, RR 25 Toruń czy kibic poniedzielny.
Pozdrawiam i do zobaczenia pod koniec stycznia!
Klasyfikacja generalna: (14)
-----
1. Witalis 111 (2 ordery słoneczka, 3 punkty fair play)
2. jerrypl 105 (3 ordery słoneczka)
3. RR 25 Toruń 103
-----
4. RAMBO 100 (2 ordery słoneczka)
5. Black Wars 100 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
6. dastin 100 (1 order słoneczka)
7. niktxxx 99 (2 ordery słoneczka)
8. kibic poniedzielny 99 (2 punkty fair play)
9. rabhadh 99
10. kierowca pociągu 98 (1 order słoneczka)

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
jerrypl

I jeszcze winny jestem wyniki z ostatniej kolejki podliczone przez Witalisa

Witam. Z 2-ch niedzielnych spotkań trudniejszy do przewidzenia okazał się wynik meczu: Piast - Raków (0:0) - 2x trafiony za 2 pkt i 7x 1 pkt,
natomiast w ostatnim meczu 2020 r.: Jagiellonia - Górnik (1:0) niemal komplet (z 1 wyjątkiem) trafnych: 16x po 2 pkt i 5x po 1 pkt... do tego dla 4-ch uczestników po 1 pkt za bramkę Imaza.
...14 kolejkę wygrali Obserwator30 i Wiesiek Kamiński, zdobywając po 10 pkt oraz swoje pierwsze ordery słoneczka :) Brawa!