Klasyfikacja typera / 28 kolejka

autor: jerrypl | 2014-03-25, 13:53 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
27 kolejka ekstraklasy przywróciła prowadzenie w klasyfikacji generalnej koledze P198Juve. Order słoneczka dziabnął elvis, który uzyskał 10 punktów. 9 punktów zdobyli dragon0102 i pablo80. Gratulacje!
Tradycyjnie kilka uwag:
  • nikt nie wytypował poprawnie meczu Wisła – Zawisza, nawet z podpórką
  • elvis to 12 osoba, która zdobyła order słoneczka
  • klątwa orderu słoneczka trwa, nikt nie zdobył go więcej niż 1 raz! czy tak będzie do końca rundy zasadniczej ekstraklasy?

Klasyfikacja generalna (policzcie swoje punkty):
  1. P198Juve 44pkt. [8] (1 order słoneczka)
  2. eXpErT 43 [7] (1 order słoneczka)
  3. nowik (d. Feuerleben 2) 42 [8] (1 order słoneczka)
  4. pawel88 41 [7] (1 order słoneczka)
  5. semen66 40 [8]
  6. dragon0102 39 [9]
    - niktxxx 39 [8]
8. kasyx 38 [6]
- Staleczka1947 38 [5]
10. pawbed 37 [5] (1 punkt fair play)
11. ogi30 37 [8]
12. elvis 36 [10] (1 order słoneczka)
- ikar 36 [4] (1 order słoneczka)
14. pablo80 36 [9]
- Włókniarz Forever 36 [8]
16. stma1013 35 [6] (1 order słoneczka)
17. 2przemek7 35 [7]
- szakaluch 35 [7]
19. jerrypl 34 [7]
20. Dave Wlkp 33 [6]
- santa66 33 [7]
22. LexoN 32 [7] (1 order słoneczka)
- Duker 32 [8] (1 order słoneczka)
24. Koniu221 32 [4]
- Marek speedway 32 [5]
26. sternick 30 [6] (1 order słoneczka)
27. Galacticos_ 30 [8]
28. fan sparty Wrocław 28 [2]
29. user1910 27 [6]
30. MATUCH 26 [-]
31. Penhal 22 [6]
32. DeathClubRockStar 21 [-] (1 order słoneczka)
33. Wars 20 [6]
34. se7en 18 [8]
- Szarold 18 [-]
36. sebam 12 [6]
37. wiślacki bartuś 8 [-] (1 order słoneczka)
38. -night-- 8 [-]
39. fifijabol 6 [6]

Tutaj proszę typować następną kolejkę. Wkrótce podam piłkarzy pauzujących za kartki. Przypominam o zasadach: http://www.sportowefakty.pl/kibice/1548/blog/4329/typowanie-ekstraklasy
28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B., sędzia: Pskit (Zgierz)
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin, sędzia: Jakubik (Siedlce)
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań, sędzia: Gil (Lublin)
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź, sędzia: Frankowski (Toruń)
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, sędzia: Musiał (Kraków)
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław, sędzia: Marciniak (Płock)
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, sędzia: Raczkowski (Warszawa)
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, sędzia: Kwiatkowski (Warszawa)

pauzujący za kartki:
Jagiellonia Białystok: Popchadze, Pazdan
Lechia Gdańsk: Dawidowicz
Pogoń Szczecin: Małecki
Śląsk Wrocław: Ostrowski, Dudu Paraiba
Piast Gliwice: Rad. Murawski
Wisła Kraków: Głowacki
Korona Kielce: Pyłypczuk

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
MATUCH

29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań, sędzia: Gil (Lublin) 2
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź, sędzia: Frankowski (Toruń) 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, sędzia: Musiał (Kraków) X
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław, sędzia: Marciniak (Płock) 1
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, sędzia: Raczkowski (Warszawa) X
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, sędzia: Kwiatkowski (Warszawa) 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko Biała X
Korona Kielce - Pogoń Szczecin X
Legia Warszawa - Lech Poznań 1
Crakovia Kraków - Widzew Łódź 1
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1X
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław X2
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok X
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dave Wlkp

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań x
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
santa66

Ruch - Podbeskidzie 1X
Korona - Pogoń 1
Legia - Lech 1
Cracovia - Widzew 1
Lechia - Piast 1X
Zawisza - Śląsk X
Górnik - Jagiellonia X2
Zagłębie - Wisła X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
modzelek

Cracovia - Widzew Łódź 1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 12
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
Legia Warszawa - Lech Poznań 1x
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1x
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1x
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Ruch-Podbeskidzie 1
Korona-Pogon 1X
Legia-Lech X
Cracovia-Widzew 1
Lechia-Piast 12
Zawisza-Śląsk 1X
Górnik-Jagiellonia 1X
Zagłębie-Wisła 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawbed

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1x
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1x
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice x
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław x2
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok x
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1X
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań X2
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź X
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1X
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stma1013

Ruch-Podbeskidzie 1X
Korona-Pogon 1X
Legia-Lech X
Cracovia-Widzew 1
Lechia-Piast 1
Zawisza-Śląsk X
Górnik-Jagiellonia 1X
Zagłębie-Wisła 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
Korona Kielce - Pogoń Szczecin X
Legia Warszawa - Lech Poznań 1
Cracovia - Widzew Łódź 1
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
28Przemek_kapitan_M11

Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1X
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
Legia Warszawa - Lech Poznań 12
Cracovia - Widzew Łódź 1
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok X
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 12

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staleczka1947

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B., sędzia: Pskit (Zgierz) 1
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin, sędzia: Jakubik (Siedlce) 1X
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań, sędzia: Gil (Lublin) X2
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź, sędzia: Frankowski (Toruń) 1X
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, sędzia: Musiał (Kraków)
X
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław, sędzia: Marciniak (Płock) 1X
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, sędzia: Raczkowski (Warszawa) X
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, sędzia: Kwiatkowski (Warszawa) X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
Legia Warszawa - Lech Poznań 1
Cracovia - Widzew Łódź 1
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok x
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1X
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław X2
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1X
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1X
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok X2
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała, 28.03 (pt), 18:00, Paweł Pskit (Zgierz)

Korona Kielce – Pogoń Szczecin, 28.03 (pt), 20:30, Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Legia Warszawa – Lech Poznań, 29.03 (sb), 15:30, Paweł Gil (Lublin)

Cracovia – Widzew Łódź, 29.03 (sb), 18:00, Bartosz Frankowski (Toruń)

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice, 29.03 (sb), 20:30, Tomasz Musiał (Kraków)

Zawisza Bydgoszcz – Śląsk Wrocław, 30.03 (ndz), 15:30, Szymon Marciniak (Płock)

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, 30.03 (ndz), 18:00, Paweł Raczkowski (Warszawa)

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków, 31.03 (pn), 18:00, Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X2
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1X
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok X2
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X2
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice X2
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok X2
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. X
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 2
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice X
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław X
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. x2
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
Legia Warszawa - Lech Poznań 1x
Cracovia - Widzew Łódź 1
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 2
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin x
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok x
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sebam

Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1x
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2
Legia Warszawa - Lech Poznań 1
Cracovia - Widzew Łódź 1
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Galacticos_

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. 1
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań X
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź 1
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław X
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok X
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B. X
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
Legia Warszawa - Lech Poznań 1x
Cracovia - Widzew Łódź 1
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1x
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DyDeK

28.03 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B.-B.: 1.
28.03 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin: 1.
29.03 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań: 1.
29.03 18:00 Cracovia - Widzew Łódź: 1.
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice: X.
30.03 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław: 1.
30.03 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok: 2.
31.03 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków: X.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.