Klasyfikacja typera / 31 kolejka

autor: jerrypl | 2014-04-15, 15:46 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam po ostatniej kolejce rundy zasadniczej. Nie przyniosła ona zbytnich przetasowań. Gracze ze ścisłej czołówki solidarnie uzyskali przeciętne rezultaty. Królami polowania zostało aż czterech typujących. Po 10 punktów uzyskali LexoN, pawbed, a także dwóch użytkowników, którzy do zabawy podłączyli się dość późno - fifijabol i modzelek. Cała czwórka otrzymuje ordery słoneczka, duże brawa. Po 9 punktów uzyskali fan sparty Wrocław, mikolajczakm, kasyx i wiślacki bartuś. Również brawa. Kolejka stała na niższym poziomie niż ostatnio, bo jednak była dość nieprzewidywalna. Najwięcej problemów sprawiły spotkania Wisły z Podbeskidziem i Zawiszy z Ruchem.
Kilka statystyk:
- jedynie dwóch kibiców Legii poprawnie wytypowało mecz Wisła - Podbeskidzie, uczynili to niktxxx i sternick. Z podpórką nie pomylił się fifijabol.
- ikar, fan sparty Wrocław, modzelek i pawbed trafili mecz Zawisza - Ruch, a z podpórką udało się to kasyxowi.
- LexoN po raz drugi sięgnął po order słoneczka. Może być to dla niego ogromnym pocieszeniem faktu słabej formy Barcelony.

A oto klasyfikacja generalna (podliczcie swoje punkty!):
1. Nowik 66pkt. [7] (1 order słoneczka)
2. eXpErT 65 [7] (1 order słoneczka)
3. niktxxx
64 [6] (1 order słoneczka)
4. semen66 64 [6]
5. dragon0102 63 [6]
6. elvis 62 [6] (2 ordery słoneczka)
7. pablo80 60 [6] (1 order słoneczka)
- ikar 60 [8] (1 order słoneczka)
9. Włókniarz Forever 60 [8]
- szakaluch 60 [8]
11. kasyx 59 [9]
- Staleczka1947 59 [6]
13. pawbed 57 [10] (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
14. jerrypl 57 [6]
- 2przemek7 57 [5]

- Marek speedway 57 [6]
17. Duker 55 [4] (2 ordery słoneczka)
18. pawel88 54 [-] (1 order słoneczka)
19. Dave Wlkp 54 [8]
- ogi30 54 [5]
21. sternick 53 [8] (1 order słoneczka)
- user1910 53 [7] (1 order słoneczka)
23. santa66 52 [5]
24. Galacticos_ 50 [6]
25. stma1013 49 [-] (1 order słoneczka)
26. LexoN 47 [10] (2 ordery słoneczka)
27. P198Juve 46 [-] (1 order słoneczka)
28. fan sparty Wrocław 44 [9]
29. Wars 43 [7] (1 order słoneczka)
30. Penhal 38 [-]
- MATUCH 38 [6]
32. DyDeK 36 [8]
33. fifijabol 28 [10] (1 order słoneczka)
34. wiślacki bartuś 25 [9] (1 order słoneczka)
35. sebam 24 [-]
36. modzelek 22 [10] (1 order słoneczka)
37. DeathClubRockStar 21 [-] (1 order słoneczka)
38. mikolajczakm 19 [9]
39. Gaizka 7 [7] (1 nagroda szybkiego zapłonu im. U. Bolta)
40. darinho 6 [-]

Jednocześnie tutaj można typować następną kolejkę - pierwszą kolejkę rundy finałowej. Proszę pamiętać o zasadach, które ustaliłem: http://www.sportowefakty.pl/kibice/1548/blog/4329/typowanie-ekstraklasy
Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków, sędzia: Raczkowski (Warszawa)
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz, sędzia: Wajda (Żywiec)
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk, sędzia: Radkiewicz (Łódź)
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze, sędzia: Borski (Warszawa)
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B., sędzia: Złotek (Gorzyce)
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, sędzia: Przybył (Kluczbork)
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice, sędzia: Gil (Lublin)
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź, sędzia: Musiał (Kraków)

Kolejka jest po świętach, więc proszę się nie spieszyć. Jednocześnie proszę przyjąć ode mnie najserdeczniejsze życzenia - wesołych, rodzinnych świąt Wielkiej Nocy. Wymarzonych prezentów pod choinką! I oczywiście ciepłego dyngusa, by można sąsiadów oblewać ze szlaucha!

Nie zagrają w 31 kolejce (pogrubioną czcionką pauzujący za kartki):
Cracovia: Kuś, Żurek, Kapustka, Budziński
Górnik Zabrze: G.Nowak, Magiera, Augustyn, K.Nowak, Szeweluchin, Przybylski, Gancarczyk
Jagiellonia Białystok: Grzyb, Straus, Pawłowski
Korona Kielce: Kiercz, Lisowski, Marković
Lech Poznań: Ceesay, Ubiparip, Burić, Arboleda, Henriquez, Douglas
Lechia Gdańsk: Kaniecki, Buzała, Deleu
Legia Warszawa: Guilherme
Piast Gliwice: Martinez
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Blażek, Pietruszka, Łatka
Ruch Chorzów: Gigołajew, Gieraga, Konczkowski, Dziwniel
Śląsk Wrocław: Hołota, Adamec
Widzew Łódź: Augustyniak
Wisła Kraków: Chrapek, Garguła, Głowacki, Nalepa, Jovanović, Dudka, Bunoza
Zagłębie Lubin: Rymaniak
Zawisza Bydgoszcz: Goulon, Masłowski, Abbott, Strąk

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
jerrypl

No mimo sympatii do kolegi MATUCHa nie będę mógł mu uznać tych dwóch spotkań:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Nie wiem jak się będzie miało liczenie punktów u Kolegi MATUCH, typy weszły o godz. 20.40 czyli już po meczu Cracovia-Podbeskidzie i już przy prowadzeniu Lecha w meczu z Wisłą :) Choć przy jego obecnej...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Nie wiem jak się będzie miało liczenie punktów u Kolegi MATUCH, typy weszły o godz. 20.40 czyli już po meczu Cracovia-Podbeskidzie i już przy prowadzeniu Lecha w meczu z Wisłą :) Choć przy jego obecnej zdobyczy punktowej będzie to miało mimo wszystko raczej niewielkie znaczenie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 27 kwietnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stma1013

Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1x
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
Korona Kielce - Widzew Łódź 1x
Nie dałem razy wcześniej zatypować!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ogi30

Kurdę,za późno się obudziłem i dwa mecze już się odbyły ,ale co zrobić ;P
20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk x
18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin x
18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2
15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków, sędzia: Raczkowski (Warszawa) 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz, sędzia: Wajda (Żywiec) 2
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk, sędzia: Radkiewicz (Łódź)1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze, sędzia: Borski (Warszawa) 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B., sędzia: Złotek (Gorzyce)1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, sędzia: Przybył (Kluczbork) 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice, sędzia: Gil (Lublin) 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź, sędzia: Musiał (Kraków)1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dave Wlkp

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

Grupa mistrzowska:
Lech Poznań - Wisła Kraków X
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała 2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X
Korona Kielce - Widzew Łódź 12

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze X
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawbed

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. x2
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Lech Poznań - Wisła Kraków X2
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X2
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1X
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B 12
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. x
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

W Legii kontuzjowany jest tez Kosecki i Orlando Sa . Ten ostatni chyba jednak będzie brany pod uwage przy ustalaniu skladu.Jednak Orlando tez nie zagra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków X
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1 2

dzięki jerrypl za przypomnienie, pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
santa66

Lech - Wisła 1
Legia - Zawisza 1
Ruch - Lechia X
Pogoń - Górnik 1
Cracovia - Podbeskidzie 1X
Śląsk - Zagłębie 1X
Jagiellonia - Piast 1
Korona - Widzew X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DyDeK

Lech Poznań - Wisła Kraków: 1.
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz: 1.
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk: 1.
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze: X.
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B: 1.
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin: X.
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice: X.
Korona Kielce - Widzew Łódź: 1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

Lech Poznań - Wisła Kraków 1
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1x
Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
28Przemek_kapitan_M11

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X2
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1X
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1X
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1X
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze X
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rotmistrz79

Lech Poznań - Wisła Kraków 1
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B. x2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
Korona Kielce - Widzew Łódź x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sebam

Lech Poznań - Wisła Kraków 1x
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1x
Korona Kielce - Widzew Łódź 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1X
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1X
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X2
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staleczka1947

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1X
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

Lech Poznań - Wisła Kraków 1
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B. X
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
Korona Kielce - Widzew Łódź 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1X
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1X
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1X
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1X
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Se7en

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil21212121

Lech Poznań - Wisła Kraków 1
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
Korona Kielce - Widzew Łódź x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Duker

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1X
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1X
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rockstar

Lech Poznań - Wisła Kraków 1
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B. x
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x
Korona Kielce - Widzew Łódź x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Lech Poznań - Wisła Kraków 1
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B. x2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
Korona Kielce - Widzew Łódź 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. X
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
modzelek

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. x
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin x
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1x
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x2
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. x
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

Dziękuję za nagrodę, już widzę, że pnę się w górę klasyfikacji.
Grupa mistrzowska:
25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 2
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X2
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
user1910

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków X
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Dodałem (patrz poprzednia klasyfikacja generalna), tylko w nawiasie wkradł się błąd, przepraszam za to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

A ja żadnego pkt-u za tą kolejkę nie otrzymałem ;] (chodzi mi o cyfrę w nawiasie )?. W tej kolejce ,co prawda tylko 5 pkt-ów,ale jeżeli nie dodałeś to o parę miejsc podskoczę ;p .

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szarold

Lech Poznań - Wisła Kraków X
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X
Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mikolajczakm

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 12
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 12
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiślacki bartuś

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1x
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 12
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin x
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x2
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ogi30

A ja żadnego pkt-u za tą kolejkę nie otrzymałem ;] (chodzi mi o cyfrę w nawiasie )?. W tej kolejce ,co prawda tylko 5 pkt-ów,ale jeżeli nie dodałeś to o parę miejsc podskoczę ;p .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 15 kwietnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1x
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice x2
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1
No i kopnął mnie zaszczyt orderu słoneczka yeeahh ;)

PS. Również Wszystkiego Dobrego i Wesołych Świąt Życzę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1
PS dzięki za życzenia. I znowu mi bardzo mało zabrakło do orderu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 2
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Galacticos_

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1
27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1X
28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
Grupa spadkowa:
25.04 18:00 Cracovia - Podbeskidzie B.-B. 1X
26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin X
26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X
27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.