Klasyfikacja typera / 34 kolejka

autor: jerrypl | 2014-05-13, 17:00 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Zacznę od apelu – podliczcie swoje punkty, bo przez to, że mnie nie było troszkę bałaganu sobie narobiłem i coś mogłem źle wpisać, także koniecznie sprawdźcie czy wszystko jest ok. Mam nadzieję że tak. Druga sprawa – wielkie podziękowania dla kolegi niktxxx, za ogarnięcie wszystkiego podczas mojej nieobecności, wykonałeś świetną robotę! Podziękowania również dla kolegów Wars i semen66, którzy wiem, że również czuwają nad tym aby wszystko było ok.
Ale się porobiło w typerze! Mamy nowych liderów, ale tłok w czołówce jest po prostu niesamowity. Warto dodać, że tyle samo punktów co nowy liderzy – elvis i ikar – ma także 2 innych użytkowników. Ordery słoneczka zgarnęły osoby, które jeszcze nie miały tej prestiżowej nagrody – kasyx, ogi30, Marek speedway, a także ikar, dla którego to już drugi order. A oto klasyfikacja generalna:
1. ikar 90pkt. [12] (2 ordery słoneczka)
- elvis 90 [8] (2 ordery słoneczka)
3. pablo80 90 [8] (1 order słoneczka)
4. dragon0102 90 [7]
5. niktxxx 89 [9] (1 order słoneczka)
6. jerrypl 89 [10]
7. kasyx 87 [12] (1 order słoneczka)
-  eXpErT 87 [10] (1 order słoneczka)
9. semen66 87 [11]
10. Marek speedway 86 [12] (1 order słoneczka)
11. Nowik 85 [7] (1 order słoneczka)
12. Staleczka1947 84 [10]
13. Duker 83 [11] (2 ordery słoneczka)
14. pawel88 83 [8] (1 order słoneczka)
15. 2przemek7 83 [8]
16. szakaluch 82 [8]
17. Włókniarz forever 80 [10]
-    santa66 80 [8]
19. pawbed 79 [6] (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
20. Dave Wlkp. 78 [8]
21. ogi30 77 [12] (1 order słoneczka)
22. sternick 73 [9] (1 order słoneczka)
23. user1910 72 [9] (1 order słoneczka)
24. LexoN 70 [8] (2 ordery słoneczka)
25. stma1013 67 [-] (1 order słoneczka)
26. fan sparty Wrocław 64 [11]
-    Galacticos_ 64 [-]
28. P198Juve 60 [8] (1 order słoneczka)
-    Wars 60 [5] (1 order słoneczka)
30. fifijabol 52 [10] (1 order słoneczka)
31. se7en 48 [10]
32. Penhal 44 [-]
33. mikolajczakm 43 [11]
34. wiślacki bartuś 42 [7] (1 order słoneczka)
35. MATUCH 42 [-]
-    DyDeK 42 [-]
37. sebam 41 [2]
38. modzelek 40 [6] (1 order słoneczka)
39. Gaizka 39 [11] (1 nagroda szybkiego zapłonu im. U. Bolta)
40. Rotmistrz79 33 [8] (2 ordery słoneczka)
41. DeathClubRockStar 29 [-] (1 order słoneczka)
42. Szarold 24 [-]
43. kamil21212121 12 [-] (1 order słoneczka)

Tutaj można typować następną kolejkę, pamiętając o zasadach: http://www.sportowefakty.pl/kibice/1548/blog/4329/typowanie-ekstraklasy
34. kolejka
grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań, sędzia: Borski (Warszawa)
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz, sędzia: Złotek (Stalowa Wola)
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa, sędzia: Frankowski (Toruń)
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków, sędzia: Jakubik (Siedlce)
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok, sędzia: Przybył (Kluczbork)
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B., sędzia: Marciniak (Płock)
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice, sędzia: Kwiatkowski (Warszawa)
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia, sedzia: Gil (Lublin)

Piłkarze nieobecni w następnej kolejce (wytłuszczeni pauzujący za kartki):
Cracovia: Żurek, Szeliga, Ntibazonkiza, Żytko
Górnik Zabrze: Magiera, Augustyn, Przybylski
Jagiellonia Białystok: Straus
Korona Kielce: Kiercz, Małkowski
Lech Poznań: Ceesay, Ubiparip, Burić, Douglas, Kędziora, Trałka
Lechia Gdańsk: Kaniecki, Buzała, Janicki, Bieniuk
Legia Warszawa: Guilherme, Kosecki
Piast Gliwice: Martinez, Matras
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Konieczny
Pogoń Szczecin: Rogalski
Ruch Chorzów: Konczkowski, Kowalski, Gieraga, Brodziński
Śląsk Wrocław: Hołota, Adamec, Kokoszka, Grodzicki
Wisła Kraków: Jovanović, Głowacki, Garguła, Bunoza
Zawisza Bydgoszcz: Goulon, Masłowski, Abbott, Strąk

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Wars

Ja na sześć meczy mam 0 pkt, a nasi ligowi piłkarze zamiast grać o puchary i o ligowy byt ..... uprawiają na boisku popularną pietruszkę. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Witam , wspaniały pomysl juz nie po raz pierwszy napisałem o tym brawo jerry.pl mam nadzieje że ta zabawa będzie sie rozwijała. No i jeszcze musze sie pochwalic swoim osiagnięciem w tej kolejce. Jak do...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

Witam , wspaniały pomysl juz nie po raz pierwszy napisałem o tym brawo jerry.pl mam nadzieje że ta zabawa będzie sie rozwijała. No i jeszcze musze sie pochwalic swoim osiagnięciem w tej kolejce. Jak do tej pory uzyskałem az 2 punkty ( za mecz Lechii z Lechem). Wspaniałe osiagnięcie, pewnie zasłuze na order ksiezyca pozdrawiam wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 18 maja 2014 [6 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Szanowni gracze i inicjator tej fajnej zabawy- mam pomysł który opiszę we wtorek po kolejnym typerze :) Dotyczy nas wszystkich :) czy go poprzecie to zależy od Was wszystkich :) Może dla niektórych nic szczególnego no ale zobaczymy :) Pozdrawiam wszystkich typujących :) Nawiasem też przy okazji pisząc - Lechia oddała wczoraj Legii to co zabrała dwa lata temu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz X
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok Dałem doupy jem skorupy :D
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz X
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok Dałem doupy jem skorupy :D
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

Grupa A
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
Ruch Chorzów - Wisła Kraków X
Grupa B
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok X
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała X
Korona Kielce - Piast Gliwice 1
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1X
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1X
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cell 21

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz X
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków X
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. X
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice X
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice X
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1X
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1X
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1X
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1X
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1X
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1X
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawbed

34. kolejka
grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1x
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1x
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1x
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1x
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

4. kolejka
grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1X
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok X2
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B X
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

34. kolejka
grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz X2
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków X
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1X
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice X2
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
santa66

Lechia - Lech X
Pogoń - Zawisza 1
Górnik - Legia 2
Ruch - Wisła X
Widzew - Jagiellonia X
Śląsk - Podbeskidzie 1
Korona - Piast X2
Zagłębie - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 12
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1X
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rotmistrz79

16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań x2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków x
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1x
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 12
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 12
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
Kielce - Piast Gliwice 1
Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dave Wlkp

34. kolejka
grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa X
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1X
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staleczka1947

16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz X2
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa X
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1X
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1X
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staleczka1947

16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz X2
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa X
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1X
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1X
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawax
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. x
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok sędzia Jarosław Przybył-Kluczbork
Lechia Gdańsk - Lech Poznań sędzia Marcin Borski-Warszawa (dyskusja)
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała sędzia Szymon Marciniak-Płock
Korona Kielce - Piast Gliwice sędzia Tomasz Kwiatkowski-Warszawa
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz sędzia Mariusz Złotek-Stalowa Wola
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków sędzia Paweł Gil- Lublin
Górnik Zabrze - Legia Warszawa sędzia Bartosz Frankowski- Toruń
Ruch Chorzów - Wisła Kraków sędzia Krzysztof Jakubik-Siedlce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
user1910

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1X
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. X2
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
user1910

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1X
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. X2
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. x
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 2
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
p.s. jak zwykle za szybko wystrzeliłem:P:P:p miałem byc liderem po pierwszej i ostatniej kolejce,,, ech no cóz jakos przeżyję:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków X
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków X
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków X
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

I o to chodzi zabawa ponad wszystko :). A pomagać zawsze miło nawet jeśli chodzi o rywalizację, bo naprawdę warto. Choć nie wszystko zależy od nas (stawiając typy),a od zespołów to ...zabawa przednia. Pozdrawiam wszystkich grających i prowadzącego. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Witam, u mnie same chmury , opady deszczu i gradu. Nie dane mi chyba będzie dostapic zaszczytu zdobycia słoneczka, ostatnia kolejka to katastrofa zupełna. Gratuluje kolegom dobrych wynikow i kolejnych...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1x
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice x
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1X
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

Witam, u mnie same chmury , opady deszczu i gradu. Nie dane mi chyba będzie dostapic zaszczytu zdobycia słoneczka, ostatnia kolejka to katastrofa zupełna. Gratuluje kolegom dobrych wynikow i kolejnych orderow słoneczka. Bardzo podoba mi sie pomysł zorganizowania tej zabawy, kapitalny. Zgłaszam sie do pomocy w przyszłym typerze naszej ekstraklasy. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 14 maja 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice x
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

34. kolejka
grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1x
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków x2
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

34. kolejka
grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1x
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków x2
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

34. kolejka
grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz X
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 1
17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice X
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mikolajczakm

34. kolejka
grupa mistrzowska:
16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1
18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1
19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2
17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B.-B. 2
17.05 18:00 Kielce - Piast Gliwice 1
18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Dzięki :) Zaglądam i czasem pomagam bo zaje...faną zabawę sprowokowałeś :) Szacun za wkład pracy ! Powiem tak- łatwiej wpaść i pomóc niż samemu to prowadzić :) I większe zasługi niż ja mają koledzy Wars i Niktxxx :) Ogólnie pozdro dla wszystkich :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.