Klasyfikacja typera / 36 kolejka

autor: jerrypl | 2014-05-26, 18:17 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
  1. Ikar 102pkt. [4] (3 ordery słoneczka)
  2. dragon0102 98 [4]
  3. semen66 98 [6]
  4. Nowik 97 [6] (1 order słoneczka)
    -   eXpErT 97 [3] (1 order słoneczka)
-   niktxxx 97 [6] (1 order słoneczka)
7.  elvis 96 [4] (2 ordery słoneczka)
8.  pablo80 96 [4] (1 order słoneczka)
9. kasyx 95 [4] (1 order słoneczka)
10. jerrypl 94 [2] (1 honorowy order słoneczka)
11. Marek speedway 92 [4] (1 order słoneczka)
12. pawbed 91 [7] (1 order słoneczka, 1 nagroda fair play)
13. Staleczka1947 91 [5]
14. Duker 90 [2] (2 ordery słoneczka)
15. pawel88 90 [4] (1 order słoneczka)
16. 2przemek7 90 [2]
-    szakaluch 90 [6]
18. sternick 89 [8] (3 ordery słoneczka)
19. Włókniarz Forever 88 [4]
20. Dave Wlkp 87 [8] (1 order słoneczka)
21. santa66 87 [-]
22. user1910 83 (2 ordery słoneczka)
23. ogi30 81 [4] (1 order słoneczka)
24. LexoN 80 [5] (2 ordery słoneczka)
25. fan sparty Wrocław 72 [4]
26. stma1013 67 [-] (1 order słoneczka)
27. Wars 67 [3] (1 order słoneczka)
28. Galacticos_ 64 [-]
29. P198Juve 60 [-] (1 order słoneczka)
30. fifijabol 60 [3] (1 order słoneczka)
31. Gaizka 51 [6] (1 nagroda szybkiego zapłonu im. U. Bolta)
32. mikolajczakm 49 [6]
33. se7en 48 [-]
34. sebam 48 [7]
35. wiślacki bartuś 47 [-] (1 order słoneczka)
36. Penhal 44 [-]
37. Rotmistrz79 42 [4] (2 ordery słoneczka)
38. DyDeK 42 [-]
-   MATUCH 42 [-]
40. modzelek 40 [-] (1 order słoneczka)
Koniu221 32
DeathClubRockStar 29 1S
Gert 26
Szarold 24
You Dash 23
KSF BVB 14
Andre_ 13
kurde 12
kamil21212121 12 1S
miro7 9
-night-- 8
Forza Milan 7
fred 6
darinho11 6
DexterCK 5
Bartek STAL 4
RR-t.wolves 4
chode 0

Tak więc moi drodzy kolejna słaba kolejka! Niestety sporo osób zapomniało o wytypowaniu, to samo pewnie będzie z najbliższą kolejką, która nietypowo rozgrywana jest w środku tygodnia. Order słoneczka dzięki uzyskaniu przeciętnego wyniku 8pkt. zdobywają: sternick, dla którego jest to już trzeci taki order, wielkie brawa!, user1910 i po raz pierwszy Dave Wlkp. Gratuluję! Po 7 punktów uzyskali pawbed i sebam, również brawa. Na prowadzeniu utrzymał się ikar, który jako pierwszy przekroczył barierę 100 punktów. Z czołówki najlepiej wypadli semen66, niktxxx i Nowik.

Wrzucam na razie mecze, bo zaczynają się już jutro!! Klasyfikacja wieczorem.
grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Rotmistrz79

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sebam

Dam tylko grupe mistrzowską bo nie zdążyłem spadkowej...chyba to nie problem :D2
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1
Lech Poznań - Ruch Chorzów x
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x
Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1

Śląsk Wrocław - Cracovia x
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Duker

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1X
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 12
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

Grupa A
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze X
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
Grupa B
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce X
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 1
Widzew Łódź - Piast Gliwice X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiślacki bartuś

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1x
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów x
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce x
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1x
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szarold

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x
Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 2
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1

Śląsk Wrocław - Cracovia 1
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce x
Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
Widzew Łódź - Piast Gliwice x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa X2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1X
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce X
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dave Wlkp

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa X
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów X
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze X
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce X
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawbed

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1x
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 2
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków x
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1x
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce x
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin x
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa X2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa X2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1X
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1X
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów X 2
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze X
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice X 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1x
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
user1910

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów X2
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia X
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Spokojnie :) Czas mamy wszyscy a niestety dla Ciebie robota na którą większość czeka :) Wyniki znałem już wczoraj i cóż teraz tylko potwierdzenie z oficjalnej strony :) Szacunek za to co robisz :) Pewnie w nowym sezonie chętnych będzie więcej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Muszę zoptymalizować ten proces, bo wpisanie tutaj wyników zajmuje mi więcej niż ich liczenie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa X2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1X
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce X2
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1x
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1x
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Dzięki, że wrzuciłeś "honorowego" :) za całą robotę Ci się należy :) Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Wrzucam stopniowo wyniki, niestety nie potrafię okiełznać openoffice'a i tutejszego edytora tekstu, w związku z czym wyglądają one jak wyglądają, przepraszam.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Niespodzianki zawsze będą bo taka właśnie jest piłka :) i fajnie bo wszystko byłoby zbyt proste :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Nasi piłkarze nie namieszali ... tylko zrobili sobie na boisku pikniki z kumplami .... koce,koszyki czyli taka zwyczajna majówka. Szkoda,że znowu nie postawiłem na przekór ...... sobie i tylko na tym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ogi30

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1x
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 2
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1x
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze x2
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

Mam mętlik na kogo stawiać, bo majowe wyniki ... przeszły do historii ....a może do histerii :).
grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze X
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

Nasi piłkarze nie namieszali ... tylko zrobili sobie na boisku pikniki z kumplami .... koce,koszyki czyli taka zwyczajna majówka. Szkoda,że znowu nie postawiłem na przekór ...... sobie i tylko na tym straciłem nie tylko punktowo. Zarabiają za dużo na leniuchowaniu na trawce..... byłoby inaczej gdyby te darmozjady zarabiali zdobywając ... na punktach zdobytych. Wtedy mało byłoby niespodzianek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Ogólnie 35 kolejka znowu trochę zamieszała wynikami. Te nasze piłkarzyki w ogóle nie chcą współpracować :D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Witaj Jerry :) Nie zapomnij o "honorowym" dla siebie :) było 10:0 za nadaniem tego orderu Tobie więc masz pełne prawo uwzględnić to w klasyfikacji. Jeśli ktoś ma inne zdanie to niech napisze. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wkswks0909

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów x2
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze x
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce x
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów X
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze X
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia X
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce X
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staleczka1947

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1X
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1X
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce X
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa X
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów X
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków X
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów X1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków X2
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

grupa mistrzowska:
28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze X
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 12
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 12

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa X
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1X
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1X
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1X
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

28.05 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa X
28.05 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1
28.05 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1
28.05 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
grupa spadkowa:
27.05 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
27.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 2
27.05 20:30 Podbeskidzie B.-B. - Zagłębie Lubin 1
27.05 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.