Klasyfikacja generalna / 27 kolejka

autor: jerrypl | 2015-04-07, 23:34 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Była to dobra kolejka ze średnią 8,53 punktu. Bardzo dużo osób uzyskało 10, 9 i 8 punktów. Do orderu słoneczka potrzeba było jednak 12 punktów, co uczynili niktxxx i sternick. Dla obu to pierwszy order słoneczka w tym sezonie. 11 punktów zdobyli eXpErT i pawbed. W klasyfikacji generalnej status quo, szakaluch i Staleczka1947 jakby uparli się razem przekroczyć metę i znów uzyskali takie same rezultaty. Za chwilę wrzucę zapowiedź 27. kolejki, gdyż już w piątek pierwsze mecze, a klasyfikacja generalna powinna się pojawić jutro.

Oto klasyfikacja generalna (proszę o sprawdzenie swoich punktów):
1. szakaluch 186 [8] (2 ordery słoneczka)
2. Staleczka1947 186 [8] (1 order słoneczka)
3. Włókniarz Forever 184 [10] (2 ordery słoneczka)
4. Marek speedway 184 [10]
5. Grzes258 183 [9]
6. Sliweczka 181 [8] (2 ordery słoneczka)
7. Wars 179 [10] (2 punkty fair play)
8. Przemek M11 177 [8] (1 order słoneczka)
9. kasyx 177 [8]
10. semen66 177 [10]
11. elvis 176 [8]
12. jerrypl 171 [9] (1 order słoneczka)
13. ogi30 170 [9] (1 order słoneczka)
14. marco928 167 [8] (2 ordery słoneczka)
15. pawbed 167 [11] (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
16. Penhal 166 [8] (2 ordery słoneczka)
17. niktxxx 160 [12] (1 order słoneczka)
18. Duker 159 [9]
19. pawel88 157 [6] (3 ordery słoneczka)
20. ikar 156 [4] (1 order słoneczka)
21. Rotmistrz79 154 [8] (4 ordery słoneczka)
22. sebam 153 [6] (3 ordery słoneczka)
23. mikolajczakm 152 [9]
-    eXpErT 152 [11]
25. fifijabol 147 [-]
26. Limak5 143 [-] (1 order słoneczka)
27. sternick 142 [12] (1 order słoneczka)
28. wislok 137 [10]
29. pablo80 134 [10]
29. arda18 133 [8] (1 order słoneczka)
31. mks89 122 [7]
32. dragon0102 109 [8]
33. KUBOTA 88 [9]
34. Gaizka 76 [-]
35. Ekscentryczny Józef 44 [6]
36. Visitor_Q 36 [-]
37. Kamil212121 34 [8]
38. --night-- 28 [6]
39. woj Mirmiła 26 [10]
40. PijanyPoKubusiu 22 [-] (1 order słoneczka)
41. Bisakodyl [6]

I tradycyjnie najlepiej typujący wiosną!
Penhal 60
Rotmistrz79 56
niktxxx 50
semen66 49
Staleczka1947 49
dragon0102 48
Przemek M11 48
Włókniarz Forever 48
Duker 47
eXpErT 47

Proszę o podawanie typów do 10 minut przed rozpoczęciem danego spotkania. Powodzenia!
27. kolejka:
10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Rotmistrz79

12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Tak jak napisałem - mogło być gorzej, ważne że skutków zdrowotnych ni ma. A dwa punkty być może nadrobisz typowanymi remisami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Jechałem T4 Multivanem który przeszedł 3 tygodnie temu gruntowny remont i ma mocno wzmocnione zderzaki i przód i tył :) gość trafiając mnie Oplem niestety ma przód do wymiany... szkoda tylko czasu- nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz x
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Jechałem T4 Multivanem który przeszedł 3 tygodnie temu gruntowny remont i ma mocno wzmocnione zderzaki i przód i tył :) gość trafiając mnie Oplem niestety ma przód do wymiany... szkoda tylko czasu- nie typowałem przed praca ok 4 bo wiedziałem, że ok 17 będę w domu i ...lipa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Ważne że nie ma uszczerbku na zdrowiu:) A dwa punkty zawsze można nadrobić:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

nie tylko Ty dales "ciala" z typowaniem.
Ja w La liga tez nie zdazylem postawic "pewnego" meczu i to za 4 pkt.
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz x
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia - spóźnienie :( 10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1 11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X2 11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X2 11.04 20:30...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz X
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil21212121 - RSKŻ

10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok X
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Ważne że nie ma uszczerbku na zdrowiu:) A dwa punkty zawsze można nadrobić:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia - spóźnienie :( 10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1 11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X2 11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X2 11.04 20:30...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia - spóźnienie :(
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok X
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz X
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1X
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. X
spóźnienie z typerem wyszło jako ciąg pecha - gdy wracałem z pracy gość "zaparkował" mi na światłach, szkody na szczęście u mnie niewielkie :) Nominalnie stawiałbym na Ruch ale... po herbacie :) Pozdrawiam typerów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 11 kwietnia 2015 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawbed

27. kolejka:
10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce x
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ogi30

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 2
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1x
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz x2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

27. kolejka:
10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia X
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze X
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

27. kolejka:
10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław x2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 12
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 1
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzes258

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz X2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1x
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz X2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 12
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Duker

27. kolejka:
10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 12
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1X
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz X
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

27 kolejka 10-13.04.:
Ruch - Cracovia 2
Wisła - Górnik Zabrze 1
Lechia - Legia 1
Piast - Śląsk 1
Pogoń - Jagiellonia X
GKS Bełchatów - Zawisza 1
Lech - Korona 1
Górnik Łęczna - Podbeskidzie X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102


10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia X
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce X
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze x
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz x
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sliweczka

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KUBOTA

27. kolejka:
10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze X
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok X2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia X 2
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze X
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok X
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze X
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz X
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staleczka1947

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1X
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok X
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz X
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mks89

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz X
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce X2
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

27. kolejka:
10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 1X
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Piłkarze, którzy najprawdopodobniej opuszczą 27. kolejkę:
Cracovia: Polczak, Dąbrowski
GKS Bełchatów: Norambuena, Mateusz Mak
Górnik Łęczna: Kaźmierczak, Pogonowski, Wiązowski
Górnik Zabrze: Mańka, Przybylski
Jagiellonia Białystok: Wasiluk, Martin Baran, Mystkowski
Lechia Gdańsk: Wawrzyniak, Leković
Piast Gliwice: Brożek, Horvath, Martinez
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Sokołowski, Patejuk
Pogoń Szczecin: Murayama, Małecki
Ruch Chorzów: Helik, Kuś, Babiarz, Szewczyk
Śląsk Wrocław: Droppa
Wisła Kraków: Burliga, Stilić, Sarki
Zawisza Bydgoszcz: Kaczmarek, Nawotczyński, Drygas
------------------
Wytłuszczeni piłkarze pauzują za kartki.
------------------
Obsada sędziowska najbliższej kolejki:
Ruch Chorzów – Cracovia, 10.04 (pt), 18:00, Paweł Raczkowski (Warszawa)
Wisła Kraków – Górnik Zabrze, 10.04 (pt), 20:30, Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa, 11.04 (s), 15:30, Bartosz Frankowski (Toruń)
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław, 11.04 (s), 18:00, Tomasz Musiał (Kraków)
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, 11.04 (s), 20:30, Szymon Marciniak (Płock)
GKS Bełchatów – Zawisza Bydgoszcz, 12.04 (ndz), 15:30, Mariusz Złotek (Gorzyce)
Lech Poznań – Korona Kielce, 12.04 (ndz), 18:00, Jarosław Przybył (Kluczbork)
Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała, 13.04 (pn), 18:00, Adam Lyczmański (Bydgoszcz)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
arda18

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia X2
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1X
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok X
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sebam

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 2
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze x
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz x
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B.2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok X
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz X
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Myślałem, że w trakcie przerwy reprezentacyjnej trener Kocian, którego bardzo cenię zażegna kryzys w Pogoni. I wbrew pozorom mieliśmy szanse na ten order, Pogoń była jednak bardzo nieskuteczna... Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Zwyciestwo Pogoni dawało order Jerremu :))) i mnie przy okazji :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Serdecznie witam. Jakby co to tutaj masz zasady, bo nie wiem czy wiesz, ale niektóre mecze można typować z tzw. podpórką:
http://www.sportowefak...asy-201314

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

10.04 18:00 Ruch Chorzów-Crakowia x 10.04 20:30 Wisła Kraków- Górnik Zabrze 1 11.04 15:30 Lechia Gdansk-Legia Warszawa 2 11.04 18:00 Piast Gliwice-Slask Wrocław 1 11.04 20:30 Pogoń Szczecin-Jagielonia...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever - RKSŻ

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia X
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMBO3

10.04 18:00 Ruch Chorzów-Crakowia x
10.04 20:30 Wisła Kraków- Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdansk-Legia Warszawa 2
11.04 18:00 Piast Gliwice-Slask Wrocław 1
11.04 20:30 Pogoń Szczecin-Jagielonia Białystok 2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów-Zawisza Bydgoszcz 1
12.04 18:00 Lech Poznań-Korona Kielce x
13.04 18:00 Górnik łeczna-Podbeskidzie . B.B. 2
Debiut w typerze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 8 kwietnia 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekscentryczny Józef

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 2
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze X
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

10.04 18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 1
10.04 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1
11.04 15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa x2
11.04 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1x
11.04 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
12.04 15:30 PGE GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2
12.04 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
13.04 18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie B.-B. x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.