Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • otojaja lubi Komentarz

  Gdzie tu sensacja? Pisałem od początku Wimbledonu, że Świątek nie potrafi grać na trawie. Sensacją to byłoby gdyby dzisiaj wygrała ten mecz.

 • otojaja napisał/a komentarz do Sensacja w meczu Igi Świątek! Polka poza Wimbledonem

  " W sobotę Polkę czekało starcie z Alize Cornet (WTA 37), która w 2014 roku wygrała w Wimbledonie z Sereną Williams."... No niesamowite, to czemu się dziwicie, że z nią przegrała? A tak serio, to trzeba mieć nasrane, żeby używać takiego argumentu.To pokazuje z jak starą tenisistką przegrała. Tam było 11 lat różnicy i do tego ostre wciry. Można by powiedzieć, jeśli się źle czujesz, nie masz formy, nie wyjeżdżaj w góry zdobywać szczytów, bo wyladujesz na łączce.

 • otojaja napisał/a komentarz do Wimbledon. Naprawdę założyła to podczas meczu. Mówi o niej cały świat

  @sfsfsf: Wstyd to to, że w redakcji sportowej nie potrafią przeliczyć i zsumować liczb, które sami podaja, ale można jeszcze iść do wieczorówki, tam nadal uczą matematyki !

 • otojaja napisał/a komentarz do Wimbledon. Naprawdę założyła to podczas meczu. Mówi o niej cały świat

  @Adela Rozen: Bo im się w "mózgach" rozrasta każde 1 euro, dla nich to jest fortuna, a to cena średniej klasy zegarka , niektórzy maja zegarki za 200 000 Euro i chodzą w tym na co dzień, chociaż pokazują ta samą godzinę, co zegarek za 3 Euro ...

 • otojaja lubi Komentarz

  "Diamenty Tiffany'ego warte 35 tysięcy euro, kolczyki 8 600 euro ,łańcuszek 4 400 euro,
  bransoletka z 18-karatowego złota wysadzana diamentami 22 tysiące euro.... W przeliczeniu biżuteria warta była ponad 165 tysięcy euro." - nie wiem po jakiemu pismaki liczą ale mi wychodzi jedynie 70.000€ ? :-)

 • otojaja napisał/a komentarz do Ze łzami w oczach. Białorusinka mówi, co ją "spotkało" w Polsce

  Czy po otrzymaniu obywatelstwa, przestanie być białorusinką? Co za mentalność, ledwo ponarzekała na swój rząd już chce profity za to zbierać, bo jest jakąś lekkoatletką. Fakt że może mieszkać z dala od reżimu już jest nagrodą, a ona chce zostać reprezentantką Polski? Takie ruchy to cwaniactwo, jak zmienią się rządy na Białorusi, to przymomni sobie że to jej naród prawdziwy? Jak można się wypierać "siebie" bo rząd nie taki jak chce? Może polski też jej sie nie spodoba i do Kanady ucieknie, a tam zapragnie być kanadyjką...

 • otojaja napisał/a komentarz do Tak zareagowała Iga Świątek, gdy zobaczyła Lewandowskiego

  skąd on wziął bilet, wiele dni temu już nie było i były imienne, po zakupie trzeba było wpisać dane, więc chyba został potraktowany jak nadczłowiek nie potrzebujący biletów. Jeśli kupił, to musiał wpisać i każdy wiedział że będzie, ochrona itp, bo trudno byłoby to utrzymać w tajemnicy. Po co to pajacowanie?

 • otojaja napisał/a komentarz do Zagraniczne media są w szoku. Tak komentują wygraną Polki

  A ja myślę, że zagraniczne media są tak zszokowane, że popełnią sepuku . Sport to takie dziwne zjawoisko, że faworyt nigdy nie przegrywa ! Kuniec świata...

 • otojaja otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • otojaja napisał/a komentarz do Koniec procesu gwiazdora! Trafi do więzienia na długie lata

  Gwiazdor czego? Medalista juniorów? Co to za osiągnięcia z czasów dzieciństwa? Teraz to stary chłop i jak widać nic od tamtej pory nie osiągnął, wiec skad ten "gwiazdor"? Fakt że uprawia sport nie czyni z niego gwiazdora ! To pijana szmata, gdyby trafił w moje dziecko, procesu by nie było.

 • otojaja napisał/a komentarz do W mieście aż huczy po tym, kogo zatrzymano pod wpływem narkotyków

  Dziwne, czyżby policja nie wyjaśniała dokładnie spraw ? Trzeba nacisków ?

 • otojaja lubi Komentarz

  Matko kochana!Lekarz idzie do roboty w czasie mniemanej pandemii - trzeba mu sypnąć dodatkową kasę , strażak idzie do pożaru - -wyjątkowy bohater , policjant złapie byle łobuza - order i dodatek do emerytury.Oni od tego są do cholery , za to mają pensje i jest to ich świadomy wybór i psi obowiązek.Amen.

 • otojaja napisał/a komentarz do Strażak z Dębna na ustach całej Polski po tym, co zrobił

  Nie rozumiem, co on takiego zrobił, że cała Polska o tym mówi, podał tlen dziecku? To teraz zacznijmy chwalic policje za to że zatrzymała pijanego kierowcę, lekarza za podanie leku i zrobienie zastrzyku... a matke za karmienie dziecka piersią. Przecież to jego praca i naturalne zachowanie, on jest uczony takiego zachowania więc o co chodzi z tym "bohaterstwem" ?

 • otojaja napisał/a komentarz do Ale numer! Australijczycy anulowali wizę Novaka Djokovicia!

  Chłopie przestań pieprzyć głupoty, Novaka Djokovicia puki co wezwano do ministerstwa i dalej trenuje, gdyby mu odebrano wizę, byłby izolowany do wyjazdu. Dopiero po rozmowie zdecydują, co będzie więc najpierw sprawdź, potem opisuj "sensacje"

 • otojaja napisał/a komentarz do Sousa już ma kłopoty w Brazylii!

  ... na samym początku napotkał na problem. Paulo Sousa musi teraz zastanowić się, jak go rozwiązać." Za ten wniosek należy sie "Bobkowi" nagroda dziennikarza roku ! Powinien jeszcze zadzwonić do Sousy, bo może on nie wie, że musi ten problem rozwiazać...

 • otojaja lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • otojaja napisał/a komentarz do Też to zauważyliście? Lewandowski zaskoczył po odebraniu nagrody

  Lewy to, Lewy tamto, Lewy zaskoczył, Lewy zatańczył, qrwa nowy guru Polski !Gdybyscie podali godzinę, kiedy on i An robią kupę, moglibyśmy też robić i robilibyśmy to wspólnie z Lewym i An !

 • otojaja lubi Komentarz

  to co zrobił robert dla polski w warszawie skandal POLSAT 50%PRZEJETY PRZEZ TVP DOŁACZYŁ DO TV PIS DRAMAT USTAWKA OBAJTEK KUBICA KOSZTUJE PODATNIKA 70 MILIONÓW ROCZNIE TO JEST ŁAJDACTWO POLSKA PRZEGRAŁA WAŻNY MECZ Z WEGRAMI I ZATO JEST SIE SPORTOWCEM ROKU BRAWO

 • otojaja lubi Komentarz

  Za dużo tego Lewandowskiego i Lewandowskiej wszędzie.Niedługo dowiemy się o pomniku rodziny Lewandowskich gdzieś między Marszałkowską a Alejami Jerozolimskimi w Warszawie.Może na rondzie znajdzie się miejsce?!

 • otojaja lubi Komentarz

  To nie najlepszy sportowiec tylko najpopularniejszy. Plebiscyt. Najlepszy sportowiec nie załatwia sobie dyplomu magistra;jako kapitan drużyny gra w każdym meczu reprezentacji kraju i oczywiście jego sukcesu to sukcesy polskiego sportu. O pomstę do nieba woła nagroda dla Kubicy i Obajtka za osiągnięcia biznesowe - chyba chodzi o kieszonkowe dla Kubicy bo wyniku sportowego nie ma. Wyjątkowe draństwo. I wielkie rozczarowanie, że nagrody nie dostał wielki menadżer sportowy Boniek - jego wielkie ego zostało upokorzone. Należy się liczyć z wielką ofensywą w mediach w sprawie wyboru trenera kopanej. Boniek udowodnił, że jest w tym wielkim ekspertem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.