tranx - lubi

 • tranx lubi Komentarz

  Szacunek dla kibiców z Przemyśla i pozytywne komentarze w strone Szczecina po meczu! Teraz jestem przekonany że p. Biały obraził was pod wpływem złych emocji! Pozdrawiam ze Szczecina mam nadzieje że pokażecie Piotrkowianinowi co to duch sportowej gry! A gdzie miejsce Szczecina w lidze pokażą mecze z Zagłębiem i Zabrzem (tu bedzie cieżko o choćby punkt)

 • tranx lubi Komentarz

  W Przemyślu grało 4 wychowanków Stali i jeden wybitny zawodnik. Derby, które zwisają. Spoko :) Teraz to ty prowokujesz Liton.

  A jak chcesz derbów z Rzeszowem, to wycofaj zespół z ligi :)

 • tranx lubi Komentarz

  Liton nie zgodzę się z Tobą odnośnie dopingu kibiców z Przemyśla. Siedziałem po stronie kibiców Stali bliżej tablicy i momentami w pierwszej połowie lepiej słyszałem doping przyjezdnych i to nie tylko moja opinia bo doping Stali prowadzony w pierwszej połowie był strasznie słaby. Kolega z młynu prowadzący doping nie ma kompletnie posłuchu. Dopiero gdy kibice z Przemyśla zaśpiewali gramy u siebie zrobił się mały kociołek.

 • tranx lubi Komentarz

  Adriano - my chociaż gramy w Superlidze i mamy jakiś powód, żeby jeździć do Kielc. A ty jedź na wyjazdy do Zawadzkiego, Zawiercia i Piekar Śląskich. Pozdrawiamy całą Nielbę, która przegrała z ,,rekordowym" Czuwajem baraże.

 • tranx lubi Komentarz

  Fajnie, że jest chociaż pomysł na zespół. Mówimy wprost jaką drogą idziemy i jak zamierzamy grać.

  Co do kretynów, którzy twierdzą, że nie ma co wchodzić bez pieniędzy. Osiągnijcie to, co zrobiła ta sekcja w przeciągu 5 lat. Od dosłownie niczego - budżetu, który opierał się na prywatnych pieniądzach oraz 20-tysięcznej subwencji miasta do stanu obecnego, czyli ponad 500 tysięcy. I to bez żadnego dużego sponsora. Nie ma takiej drużyny w Polsce. To piękne, ze w sporcie są jeszcze zespoły, w których na pierwszym miejscu nie są pieniądze, ale umiejętności zawodników oraz wola walki. Może i nie uda się utrzymać Superligi, ale z góry dziękuję chłopakom za wszystkie emocje, które będzie nam dane oglądać w sezonie 2012/2013.