Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Robert wielkie gratulacje , szkoda tylko ze jest tak wiele jadu u niektórych polskich tzw kibiców .

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Niezrozumiałe jest to, że sławy piłkarskie i eksperci piłkarscy są zachwycone postawą Lewego i jego grą, a grupa "naszych" obszczymurków bez przerwy go hejtuje, żałosne

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Ja pierdziulę co za dzień. Najpierw Super Zenon, teraz Boski Diego.[*]

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Żegnaj Diego byłeś jednym z najlepszych

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Nawet ręką boska go nie uratowała od ćpania

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Jak zwał tak zwał, a wszystko na własne życzenie. Ćpał i się zaćpał

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Jagiellonia postrzelała...i to skutecznie.
  5 bramek, to nie byle co ;)

 • Kikkerr napisał/a komentarz do Piotr Hallmann odpiera zarzuty. "Zostałem pomówiony i skrzywdzony"

  @FALUBAZ CHYNÓW: FALUBAZ ? Ja wolę Stal GW...

 • Kikkerr lubi Komentarz

  na pewno kobiety ? @FALUBAZ CHYNÓW:

 • Kikkerr napisał/a komentarz do Piotr Hallmann odpiera zarzuty. "Zostałem pomówiony i skrzywdzony"

  @Rob Ert: Chciałbyś, by Twoje dane podano i dopowiedziano( nie ważne czy prawdziwe) że jesteś np. pedofilem,złodziejem itp. ?

 • Kikkerr napisał/a komentarz do Piotr Hallmann odpiera zarzuty. "Zostałem pomówiony i skrzywdzony"

  @Błażej Mania: Pieprzysz jak potłuczony. Widać, że rycerz w zbroi z Ciebie...

 • Kikkerr lubi Komentarz

  A mnie dziwi jedno co niby ta sprawa ma wspólnego ze sportem. SF zajmują się polityką?
  Na marginesie do tych wyzwolonych. W zeszłym roku byłem w Paryżu u brata i widziałem protest" żółtych kamizelek". Widziałem jak policja po cywilnemu prała palami ino szumiało, znakiem rozpoznawczym była opaska czerwona na rękawie. Jakieś refleksje? Tam się nie bawią w rozpoznawanie twarzy a kary są takie że kredyt w banku nie pomoże. Ot demokracja całą gębą.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Gdyby nie Lewy to pismaki nie miałyby o czym pisać...

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Ten proces będzie śledzić cała Polska .....chyba ta ograniczona umysłowo!!

 • Kikkerr napisał/a komentarz do Bójka w szatni po kompromitującej porażce? Gwiazdor futbolu zabrał głos!

  @yes: Czyli, nie odbiegamy od norm światowych :)

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Rzeczywiście od razu wiadomo o co chodzi ....

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Myślę ,że Pan Lewandowski powinien poprosić o nie powoływanie go do kadry.......po pierwsze nie ma z kim grać,naraża się na niepotrzebne kontuzje,kadra z miernymi zawodnikami nic nie osiągnie a ja chcę oglądać Go jeszcze kilka lat bo podnosi mi adrenalinę....pozdrawiam

 • Kikkerr lubi Komentarz

  @henryabor: A miał zapłacić jakieś podatki? Jakie? Za co? Jeżeli wiesz więcej podziel się informacjami!!! Ani fiskus niemiecki ani Justitia o niczym nie wiedzą!!!

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Bońkowi bardzo nie w smak, że Lewandowski publicznie krytykuje nieudolnego trenera, bo tym samym krytykuje samego Bońka za obsadzenie wuja w roli trenera. To właśnie jest główny powód (wg Bońka), że nie powinien tego robić.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Panie Boniek , mając najlepszego piłkarza na świece ,i cała reszta to top piłkarzy na świecie.Nie stworzyć i nie mieć pomysłu na drużynę .
  Panie Boniek ********

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Boniek, kadra Brzęczka gra padakę odkąd ją objął. Jeszcze na początku aż tak tego nie było widać bo jechali na tym co wypracował Nawałka. Stąd pierwszy mecz naszej kadry z Włochami (a mówię o poprzedniej edycji ligi narodów) wyglądał tak bardzo inaczej od ostatniego. Wtedy był to jeszcze zespół Nawałki tylko kto inny go powołał. Minęły 2 lata i dawno zapomnieli jak to jest zagrać dobry mecz w kadrze.

  Mówisz ignorancie, że takie rzeczy załatwia się w szatni, skoro problemy są od samego początku bo Brzęczek psuje wszystko coraz bardziej a Lewandowski zareagował publicznie dopiero teraz to znaczy, że przynajmniej 2 lata zachowywał to dla siebie. I czekał aż Brzęczek się ogarnie albo aż ty zmienisz selekcjonera. I jedno i drugie okazało się niemożliwe jak widać.

  Za twoich rządów (choć nie dzięki twoim rządom) mamy najlepsze pokolenie reprezentacji od ponad 30 lat. Ale nie poznałby tego nikt po naszej grze. Ponosisz pełną odpowiedzialność razem z tym drugim pajacem który napina się i macha ludziom przed oczami wynikami eliminacji jakby to była jego zasługa a nie tego, że on ma dobrą drużynę a rywale byli słabi. Na słabych rywali nasza drużyna jest mocna i z Brzęczkiem sabotującym ją od ponad 2 lat. Ale w meczach z silniejszymi dobitnie widać, że pajac którego zatrudniłeś by wyciągnął zespół Nawałki z kryzysu (nieudany mundial mocno podciął skrzydła) od 2 lat się stacza (bez skrzydeł grać się da, ale Brzęczek podciął ścięgna achillesa i uciął jaja).

  Brzęczka nie można całą winą obciążyć za te stracone bodaj 25 miesięcy. Ktoś dał mu tą pracę do której nie miał kwalifikacji i ktoś go w niej trzyma choć go przerosła. Więc odpowiedzialność rozkłada się na obu was szkodnikach bezużytecznych. Kilka dekad trenerzy użerali się żeby budować coś z niczego. Teraz mamy pierwsze 10 w których było dobrego budulca aż nadto. Jedyne co miałeś do zrobienia to znaleźć selekcjonera który pomoże naszej kadrze wykorzystać potencjał. A desperacko bronisz fajtłapy która PRZESZKADZA naszym grać. Brawo boniek. Spoko. Brzęczka historia zapamięta za wynik tego euro w porównaniu z poprzednim. A ciebie za to samo. Taki z ciebie prezes jak się okazało jaki był selekcjoner.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Cytując "Nie boję się zresztą powiedzieć, że w ostatnich meczach grał przeciętnie. Mówię o meczach reprezentacji Polski, bo te Bayernu niezbyt mnie interesują." Pozostaje pytanie czy nadaje się na swoje stanowisko skoro nie interesują go mecze podstawowych zawodników reprezentacji polski. Może powinien zostać prezesem Polskiego Związku Golfa, może to go bardziej interesuje niż piłka nożna ?

 • Kikkerr lubi Komentarz

  no, bo Lewandowski sam nie wpadl na ten genialny pomysl aby podzielic sie swoimi przemysleniami z trenerem. Panie Boniek, Lewandowski to nie dziecko co gra w pilke na szkolnym boisku. Dlaczego tak sie od razu obrazac. Widac bylo, ze Lewy mial zwyczajnie problem aby odpowiedziec na proste pytanie jaki byl plan na ten mecz. a ze potem dzienikarze rozlozyli to wszystko na czynniki pierwsze , to juz inna sprawa.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Mam pytanie panie Boniek -jak to jest mozliwe ze najlebszy napastnik na swiecie i w mega formie strzela w Bayernie w kazdym niemal meczu gola a i po dwa lub trzy a w reprezentacji cisza tu lezy pies pogrzebany jak go koledzy przez zlä taktyke obslugujä ale skoro stawia sie na Milika bez formy Blaszczykowskiego i innych to trudno wygrac cokolwiek i tu jest tez pana rola powiedziec nie nie tedy droga panie Brzeczek

 • Kikkerr lubi Komentarz

  trener chyba coś odpala prezesowi i to niemało

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.