Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Się dobrali.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Król Europy vel Słońce Peru zaszczycił rozmową piłkarza! Niewiarygodne! WP pewnie zaraz walnie na ten temat 50 "artykułów". W końcu Donaldinio to ich ideał bez skazy.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Czy to jest o sporcie?

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Kolejny niezwykle sportowy temat na Politycznych Faktach WP.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kikkerr lubi Komentarz

  100/100

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kikkerr napisał/a komentarz do Ivan Runje broni Ireneusza Mamrota. "Trener robi wszystko, co w jego mocy"

  Dno i wodorosty... Kulesza sprzedał dobrych piłkarzy a zostawił - i dokupił - kopaczy. Runje może sobie gadać, jego formacja jest najsłabsza od dawna(patrz.stracone bramki). Gwiazdeczki,psia ich mać...

 • Kikkerr napisał/a komentarz do Puchar Polski: Odra Opole - Jagiellonia Białystok na żywo. Transmisja TV, stream online, livescore

  Brzęczek nie ustrzegł się nepotyzmu. Mimo wszystko forma wujka nie na kadrę.

 • Kikkerr napisał/a komentarz do Raw Air 2019. Źle zmierzono rekordowy skok Roberta Johanssona? Evensen ma wątpliwości

  Oj tam,oj tam, niech ustalą,że było160 bez wiatru(przecież mierników tam też nie ma) i do końca świata będzie spokój z rekordem.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Evensen to się robi jakąś wyrocznią . Nic nie osiągnął ale na długościach się zna kto jak ma się cieszyć ze zwycięstwa [ sprawa Kubackiego ] Norweg to jakieś cudowne dziecko marnuje się chłop

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o długości skoków, to od lat oglądamy lądowania zawodników na określonym metrze, które kompletnie nie zgadzają się ze stanem rzeczywistym prawdziwej odległości (to samo dotyczy siły i warunków wiatru).
  Wcale to nie dotyczy naszych zawodników, ale wszystkich. Po ostatnim konkursie skoków w Oslo zauważyłem, że wszyscy mają przyczepione czerwone kółka za wiązaniami, wiec jednak to przeforsowano. Nie wiem czy tam znajduje się telemetria, która będzie mierzyła odległość. Miejmy nadzieję, że tak.
  Jednak Skoki narciarskie, to chyba najbardziej "nieobliczalna" (kalambur słowny) dyscyplina sportowa. :)

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Każde usprawiedliwianie dopingu farmakologicznego jest złe , doping tylko od kibiców.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Dla chorych co muszą się wspomagać są paraolimpiady! Pani Justyna ma 100% racji!

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Jeśl leki na astmę są zabronione dla kierowców tym bardziej powinny byc zabronione dla sportowców, niech starują w niepełno sprawnych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Paraolimpiady są dla osób niepełnosprawnych i to w różnym stopniu.Te osoby mają prawo rywalizować w sporcie.Niczym się nie wspomagają!!!
  Natomiast zgodzę się,że powinna być stworzona dodatkowa grupa osób z astmą.
  Stosowanie dopingu ,a jest to doping,ewidentnie pomaga tym ludziom w osiąganiu świetnych wyników.
  Sztandarowym przykładem do czego prowadzi zbytnia pobłażliwość jest Semenya-mężczyzna,który legalnie rywalizuje z kobietami.
  Sport w swojej filozofii zakłada rywalizację równorzędną.Obecnie sport to zaświadczenia lekarskie,chemia i oszustwa płciowe.
  Nie ma już ducha prawdziwego sportu.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Sądzę, że ten weteran nic nie zrozumiał z wypowiedzi Justyny, skoro toleruje system rekrutacji do sportu wytrzymałościowego wg kryterium - jak masz astmę, to zostaniesz mistrzem. No i kultury gentelmena próżno u niego szukać.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Zgadzam się z tobą w 50% ,po minie było widać że był zły i nie umiał przegrać!!! Zresztą jego starszy brat też nie wykazał się ,,mądrością" udzielając wywiadu po biegu.Te drugie 50% to za brak geograficznej wiedzy ........Glasgow to miasto w Szkocji,a należy do Wielkiej Brytanii :)

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Niepełnosprawnych albo po prostu chorych ale nieistotne, jak zwał tak zwał, jak ktoś nie może startować bez niedozwolonego wspomagania to nie powinien startować wcale, jak zdrowie nie pozwala mu biegać to niech wybierze sobie inny sport. Nie każdy ma zdrowie do każdej dyscypliny.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Ale z punktu widzenia zdrowego sportowca ta sytuacja jest krzywdzącą. Marzenie o zapadnięciu na astmę, aby wygrać? Wszystkie testy użycia leków na astmę tak zwiększają wymianę tlenową, że zdrowy zawodnik może o tym tylko pomarzyć. Z tym się nie urodzi, tego nie wytrenuje. To nie jest nawet wyrównanie szans. Do tego mocno podejrzana ilość norweskich zawodników jest astmatykami, to przypadek czy wyszukują młodych " z przyszłością", aby móc stosować ten proceder. Nikogo nie drażniłby jeden odosobniony przypadek.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Justyna skoro one mogą, to bierzcie wszystkie czemu nie, wtedy będzie po równo i Norweżki będą zajmować ostanie miejsce.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  dobrze powiedziała,skandynawom przeszkadza to bo 80% ich jedzie na lekach na astme sportowcy za dychę

 • Kikkerr lubi Komentarz

  nie powinno być całkowitego zakazu uprawiania sportu ale ci co są w chorzy powinni być badani przez lekarzy miedzynarodowego związku narciarskiego lub Olimpijskiego a nie jak do tej pory lekarz reprezentacji wystawiał papier że jest chora chory na astme

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Wszystko byłoby o.k. gdyby nie to, że epidemia astmy jest tak nagminna w Norwegii, a szczególnie wśród narciarzy. A może w tym kraju, w tym klimacie bieganie na nartach powoduje tak duże spustoszenia w organizmie, że prowadzi do ciężkich powikłań astmatycznych?!. Norweski minister zdrowia powinien zakazać uprawiania tak szkodliwej dyscypliny swoim rodakom.

 • Kikkerr lubi Komentarz

  Każdy kto uprawia sporty siłowe wie doskonale, że preparaty na astmę m.in Salbutamol używane są jako doping, wspomagają uzyskanie lepszej rzeźby, zwiększają wydolność organizmu i pośrednio pomagają w budowaniu masy mięśniowej. Dziwnym trafem Norwescy narciarze to w większości astmatycy,a jeśli spojrzeć na masę mięśniową Marit, która wygląda jak zawodowa kulturystkato ciężko uwierzyć, że zrobiła to na czysto. Kobiety kulturystki żeby osiągnąć taki efekt potrzebują lata ciężkiego treningu silowego często wspomaganego sterydami...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.