Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bodzio-UT lubi Komentarz

  Kuba mial i ma papiery na rasowego zawodnika. Jako junior otarl sie o wózek a mimo to wrocil i dalej sie rozwija. Czy zastapi Kolodzieja? Zobaczymy! Lindgrena 3 lata temu nikt nie wiedzial w elidze a teraz mowi sie ze bedzie mistrzem swiata! Kuba trzymamy kciuki

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Człowiek z cienia. Jamróg idolem i następcą Kołodzieja

  Niechciany przez działaczy Unii T. odszedł w 2010 i ciężką i mozolną pracą po ciężkiej kontuzji doszedł do poziomu jaki prezentuje, wrócił do Tarnowa i oddaje serducho na torze może w porównaniu ze sprzedawczykiem kołodziejem nie jest tak utytułowany lecz w oczach tarnowskich kibiców i wyrasta na solidnego ex-ligowca oraz idola dla młodszej części społeczności tarnowskiej. Życzę Kubie wysokich lotów jako jaskółka i aby nie popełnił błędów zeszmaconego kołodzieja.
  Wracając do sprzedawczyka, powiedzcie mi kiedy zdążył podnieść swoje umiejętności w Lesznie, jak mówił, kasę w Tarnowie dostawał taką samą, łatwiejsze punkty w 1-ej lidze, OK, 1-sza liga to nie ex, mógł tylko podtrzymać swoje umiejętności, bo realnie patrząc to nie zawojował ex-ligi w tamtym roku, był tylko średniakiem. Patrząc na Bjerre co stracił jeżdżąc przez rok w niższej lidze, moim zdaniem na pewno zyskał kasę, choć i o nią było trudno w 1-szej lidze. Kołodziej odchodząc z Tarnowa zostawił wielki gnój po sobie opowiadając w wywiadach jaki to Tarnów jest zły, niech dogorywa swoją zawodniczą karierę daleko od Tarnowa, osobiście, chciałbym aby dostał solidną porcję gwizdów gdy pojawi się w jaskółczym gnieździe. Do kołodzieja jako zawodnika może i mam szacunek ale jako człowieka już nie koniecznie, szmata zostanie dalej szmatą.

 • Bodzio-UT lubi Komentarz

  Jakub chłopak pracowity sam dochodził ciężką pracą do wszystkiego. Nie zawsze był spostrzegany,. Dużo nauczył się u pana Skrzydlewskiego. Jakub perła tarnowskiego żużla. Jakub powodzenia aby tak dalej Co do Kołodzieja mam inne zdanie o tym zawodniku po odejściu z klubu jak Tarnów spadł do 1L będąc kapitanem. Oraz pokazał się też z innej strony nie fair. Może kiedyś fani kibice Tarnowscy będą wypominać, Jak to jest w przypadku innego zawodnika Tarnowskiego w tej chwili..

 • Bodzio-UT lubi Komentarz

  zycze Tobie duzo sukcesow ale pod jednym warunkiem , nie sprzedawaj sie jak kolodziej i nie uciekaj jak unia tarnow by spadla , miej twarz , bo kolodziej to uciekinier i sprzedawczyk

 • Bodzio-UT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co ten Olkowicz pie...i, ślepiec nie widział w powtórkach jak rudy podcina kenneta a winę za to w jego mniemaniu ponosi duńczyk.

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Wysoka kara finansowa dla Lechii. Klub z odjętymi punktami

  W taki oto sposób osłabia się drużyny aby Legia mogła wygrać rozgrywki 2017/2018, skąd my to znamy. W przyszłym sezonie podobno mają wprowadzić powtórki wideo i sędziowie zostaną pozbawieni drukowania, resztę dopiszcie sobie sami.

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Ta pyzata w środku w zaciążyła raczej :)

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek zabrał głos ws. skandalu w Gdyni. "Ruch nie spadł przez sędziów i Siemaszkę"

  Co ten rudy pier....li, cała Polska to widziała, odjąć bramkę Arce i punkty dla Ruchu, a prezesunio tej bandy zwanej pzpn niech lepiej postara się w sprawie Zielińskiego i Milika, bo wychodzi na to że wyraża zgadę osłabiającą reprezentację Polski na rzecz między innymi włochów, kolegów pana rudego.

 • Bodzio-UT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bieg 6 trzech na jednego, ktoś śpi jeszcze?

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Półtorak stawia na Stal Rzeszów. Ale Stachyra nie może przesadzić z torem (typy)

  Od czterech dni nie pada a w Rzeszowie będzie plastelina, już Januszek się o to postara

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Adrian Cyfer wyszedł z cienia Bartosza Zmarzlika i zachwyca swoją jazdą

  Gość w niedzielę zostanie sprowadzony do parteru, na swoim torze może wygrywać a prawdę zobaczymy na wyjeździe

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Będzie postępowanie w sprawie meczu w Rzeszowie!

  Moim zdanie wszystkie strony po trosze są winne:
  - sędzia: pozwolił sobie wejść zawodnikom i działaczom na głowę,
  - Gdańsk: mógł nie przejechać i dogadać się z Rzeszowem na inny termin - a tylko wyszedł wielki płacz gdy zobaczyli tą plastelinę na torze (wiadomo że preferują beton)
  - I największy winowajca - Rzeszów w osobie trenera J. Stachyry. Znając preferencje Pana Janusza wszyscy wiedzą że nie umie inaczej wygrywać meczów jak tylko kombinacjami z torem w jego mniemaniu selektywnym lub wymagającym, prawdopodobnie przedobrzył i skończyło się to wielką aferą jak wszyscy widzieliśmy w TV. Prawdopodobnie Rzeszów ma w tym cel aby jak najmniej odjechać meczów przed dojściem do składu juniorów młodego Lamparta.

 • Bodzio-UT lubi Komentarz

  Wg. mnie zadziałały dwa czynniki.Cały tydz. tor był za bardzo bronowany i w środku tyg. przyjął tyle wody , że nie był w stanie oddać.Wystarczyło aby do czwartku był ubity , w piątek brona i jedziemy.Sobota była bez opadów a w niedz. ledwo pokropiło.Nie można dopuścić aby tor robić pod trenera a nie zawodników.Ja jestem kibicem a toromistrzem jest Jasiek.Lubię gościa ale moim zdaniem to on zadupczył.Na początek sezonu Jasiek dostał wiele pochwał na zapas , ale okres ochronny się skończył.

 • Bodzio-UT lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Groźny wypadek z udziałem Jakuba Jamroga i Linusa Sundstroema (wideo)

  Wybrzeże chce wygrać ligę wysyłając w bój Sundstroema, wcześniej wpakował Kenneta Bjerre w bandę a w ostatnim biegu zsadził Kube z motoru na wzór woryny.

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Egoizm Unii Leszno. Zengota powinien móc odejść

  Właśnie dlatego nie jest Pan prezesem Unii Panie ekspercie-Janie Krzystyniaku. Takie bzdety pisać :)

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Kenneth Bjerre nigdy nie jeździł w Krakowie, więc o radę chciał pytać zawodnika… Wandy

  Przecież to nie OSTAF z łapanki

 • Bodzio-UT został fanem Żużel

 • Bodzio-UT napisał/a komentarz do Jacek Rempała: Być może moi krytycy sami są słabi psychicznie

  Jaca, 100% poparcia w powrocie na tor, a Pan Krzystyniak niech doi krowy bo jako expert tylko w tym może być dobry. Lej na ten hejt ciepłym moczem.
  Powodzenia na torze.

 • Bodzio-UT lubi Komentarz

  Nie rozumiem w czym problem. Facet chce jeździć i ma na to papiery więc niech jeździ, przecież nikt nie ma prawa mu tego zabronić nawet w wieku 70 lat jeśli zdrowie będzie i egzamin zdany. Nagle połowa społeczeństwa uważa, że będzie zagrożeniem dla innych? Gość jeździł całą karierę na wysokim poziomie i nagle zapomniał jak się jedzie w lewo i będzie kaleczył sport? Nie popadajmy w skrajności... Nie będzie pewnie jakimś mocno punktującym fighterem, ale dlaczego mamy mu odmawiać uprawiania sportu. Wręcz powinniśmy podziwiać kogoś kto w takim wieku chce spróbować jeszcze raz uprawiać sport. Wielu z nas w wieku 40-50 lat siedzi już w kapciach na kanapie i najlepiej zjadłaby każdego kto próbuje cokolwiek więcej osiągnąć w życiu. Ode mnie szacun dla Jacka!!!

 • Bodzio-UT otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Bodzio-UT lubi Komentarz

  Jak będzie miał słabe wyniki to za rok da sobie spokój, a może będzie miał wyniki jak dziadzia z Torunia? Dajmy ludziom robić to co chcą zamiast próbować każdym sterować.

 • Bodzio-UT lubi Komentarz

  Panie Ostafiński, na czym polega różnica pomiędzy Jackiem a Woryną? po pierwsze: jest zdrowym psychicznie człowiekiem z empatią, po drugie ma umiejętności o których pana ulubieniec na tym etapie rozwoju może tylko pomarzyć (proszę sobie prześledzić gdzie był Jacek Rempała w wieku Woryny a gdzie jest Woryna... , po trzecie szanuje swoich przeciwników, zarówno w parkingu jak i
  na torze!!! wystarczy?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.