Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Moni2824 został fanem Thibault Rossard

 • Moni2824 napisał/a komentarz do Wybuchowa mieszanka młodości i doświadczenia. Szóstka 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

  Zgadzam się że te statystyki to jest jakaś tragedia. Pierwszy przykład z brzegu: byłam na meczu Developresu w niedziele i doskonale pamiętam jak w tie-breaku Kaczmar miała serię zagrywek w której na 100% były 2 asy. W statystykach nie ma ani jednego na swoim koncie wpisanego.

 • Moni2824 napisał/a komentarz do Jesienna smuta. Antyszóstka 7. kolejki PlusLigi

  Czy osoba która to pisała widziała mecz Resovii? Sądząc po tym pożal się Boże artykule wnioskuje że nie i nie ma pojęcia w ogóle o czym pisze. Po prostu usiadła i napisała co jej ślina na język przyniesie. Jeśli już ktoś z Resovii miałby się tu znaleźć to na pewno nie Lukas, tylko Jarosz. Jak rozgrywający rozegra na czystą siatkę a atakujący nie kończy bo zamiast wbić "gwoździa" plasuje to co on może jeszcze zrobić? W tej ankiecie powinna być jeszcze jedna opcja: autor kompletnie nie wie o czym pisze.

 • Moni2824 napisał/a komentarz do MŚ U-21: Polacy o włos od półfinału

  Na facebooku strona "Polska siatkówka" transmitowała mecz. Jakość i perspektywa nie powalała, bo była z tyłu boiska, tak jakby z miejsca gdzie siedzą statystycy, ale lepsze niż nic.

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Twoją wypowiedź można skrócić tak, że jak zerwał ważny kontrakt z JT Thunders żeby wrócić do Skry (perfidnie oszukując, że ma depresję) to spoko, a jak nie przedłużył kontraktu ze Skrą, do czego miał prawo, to już tak fajnie nie jest. Wtedy jest zwyczajne chamstwo xD.

 • Moni2824 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa PlusLigi: Asseco Resovia skompletowana, PGE Skra i ZAKSA w budowie

  No ankieta genialna

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Dobra forma resovii pewnie w normalnych play offach była by głównym faworytem ale przy takim układzie to będzie decydować nie forma a odporność psychiczna i szczęście .. Jochen klasa po meczu przekazał statuetkę temu chłopcu niby mały gest ale wzruszający i tylko potwierdzający wielką klasę sportowa i nie tylko Jochena

 • Moni2824 napisał/a komentarz do Asseco Resovia - Espadon: rzeszowianie bezlitośni dla beniaminka

  Leman nie jest poza składem ze względu na powrót Thomasa. Ma on niestety kontuzję.

 • Moni2824 lubi Komentarz

  No cóż, wygląda na to, że pan Leon Bartman miał dużo racji w swoim głośnym wywiadzie dla radia Centrum - "Skra ma już mistrza - wygrają z Resovią nawet plecami do siatki".
  Nie wiem czy to już wysyłać gratulacje na cudowne ręce prezesa Jurija Kaszpiechockiego..
  One nie tylko leczą - one na co dzień piszą potrzebne regulaminy..

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Hahaha cały Bełchatów szukają luki w przepisach, szukają winnych wszędzie tylko nie w swoim gronie i nie mają honoru żeby się przyznać do błędu. Jedno jest pewne, jeśli całą sprawa nie zakończy się werdyktem w postaci walkowera to będzie skandal i wyraźny sygnał że są równi i rowniejsi a niektórzy mogą więcej i są to co którzy mają więcej pieniędzy ;) dobrych PRowcow mają w Bełchatowie w tamtym roku wylewanie łez na zły regulamin w trakcie rozgrywek bo nie był zgodny z ich aktualnym położeniem, teraz śmierdząca na kilometr sprawa Kurka i teraz szukanie winnych swojego błędu. Żałuję tylko że niektórzy fajni zawodnicy związani są z tym klubem i muszą w tym preziowym cyrku uczestniczyć

 • Moni2824 napisał/a komentarz do PGE Skra straci swojego atakującego, Bartosz Kurek powróci do Asseco Resovii Rzeszów?

  Resovia nie odda przecież atakującego swojemu rywalowi z ligi. Nie sądzę, żeby myśleli w ogóle o pozyskaniu Kurka, bo po co? Ściągnęli Wintersa po ty, bo do czasu powrotu Schmitta Rossard grał na ataku. Do tego nie wiadomo co się dzieje z Kurkiem, ponoć ma kontuzję, więc trochę nierozsądne by było go kontraktować mają i tak Gavina z kontuzją.

 • Moni2824 napisał/a komentarz do Ola Piskorska: Medialne samobójstwo Fabiana Drzyzgi

  Tak jak już napisałam niżej moim zdaniem w pewnym sensie nie obrażając Bednorza i tak mieliśmy 3 przyjmujących w Rio, bo widać było, że Antiga mu nie ufa i go nie puszcza. Według mnie nie powinno w ogóle być czegoś takiego, że trzeba odrzucić 2 graczy. Czternastka wywalczyła awans, to czternastka powinna jechać na Olimpiadę. Ale oczywiście musieli zrobić miejsce dla działaczy w wiosce olimpijskiej i ucierpieli na tym siatkarze.

 • Moni2824 napisał/a komentarz do Ola Piskorska: Medialne samobójstwo Fabiana Drzyzgi

  Zdaje sobie sprawę, że to duże ryzyko, ale czy w pewnym sensie nie pojechał na IO tylko z 3 przyjmującymi? Nie chcę w żaden sposób obrażać Bednorza, ale pojawił się na boisku tylko w momencie dużej przewagi, widać było, że Antiga mu nie ufa, więc po co go brał? Żeby zobaczył jak jest na wielkiej imprezie? Zostawiając Możdżonka w kraju pozbawił się swojego najlepszego blokującego. Pani Piskorska zarzuca Drzyzdze brak samokrytyki, a czy Antidze nie można tego zarzucić po wypowiedzi, że nic by nie zmienił? Z kolejnej imprezy nasza drużyna wróciła z niczym jak Ligę Światową można było wybaczyć, bo mówił, że się przygotowują na Olimpiadę, że to ich impreza docelowa tak po niej nadszedł czas na to, żeby go rozliczyć.

 • Moni2824 napisał/a komentarz do Ola Piskorska: Medialne samobójstwo Fabiana Drzyzgi

  Otwarcie przyznam, że nie przepadam za Drzyzgą, uważam że po MŚ 2014 zaczął grać gorzej, a także jego charakter jest mocno kontrowersyjny, ale ten jeden raz muszę stanąć po jego stronie. Jako jedyny miał jaja, żeby otwarcie powiedzieć co myśli i możliwe co myślą jego koledzy tylko tego nie powiedzą. Antiga Mistrzostw Świata nie wygrał swoim trenerskim talentem tylko Wlazłym, który zgodził się na tę jedną imprezę wrócić do kadry. Miał wiele kontrowersyjnych decyzji jak brak powołania Marcina Możdżonka do Rio i wzięcia Bednorza, który wszedł ile razy na boisko? Raz? Dwa? Czy nie lepiej było kosztem jednego przyjmującego wziąć dodatkowego środkowego skoro ten przyjmujący i tak nic nie wnosił? Według mnie ten artykuł jest bardzo stronniczy. Czekam aż za jakiś czas pani Piskorska napisze artykuł o tym, że Fabian Drzyzga jest zadufany w sobie, bo odmówi jej wywiadu, ale czy będzie można się jemu dziwić skoro przeinacza ona jego słowa? Fabian wcale nie powiedział, że w drużynie jest zła atmosfera, tylko że PZPS wie co się w niej dzieje. To wcale nie znaczy, że chłopaki się ze sobą nie dogadują. Jakoś nie czytałam podobnego artykułu spod pani pióra, gdy Conte wypowiedział się źle o atmosferze w drużynie, a zrobił to w jeszcze gorszym momencie, bo w trakcie sezonu. Nie wiem czy chodzi tu o swoje sympatię czy właśnie antypatię do kogoś, ale ten artykuł moim zdaniem w ogóle nie powinien był zostać puszczony do publikacji, a szczególnie nie w takim dniu, w którym kibice w pewnym sensie świętują zdobyte dokładnie dwa lata temu Mistrzostwo Świata.

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Jakie samobójstwo? Powiedział prawdę a Stefan gdyby miał ( a jak widać nie ma) odrobinę honoru to powiedziałby,że popełnił błędy przed RIO i w trakcie i odszedłby z reprezentacji. Niestety ego nie pozwala i nadal będzie jak jest.

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Pani Olu bardzo ale to bardzo rozczarował mnie Pani artykuł. To jakaś prywatna Pani rozgrywka z Drzyzgą? Zdecydowanie za ostro i niesprawiedliwie. Zarówno Fabian jak i Stefan zrobili masę błędów. Czy nie razi pani wyznanie SA ze nic w swoich decyzjach by nie zmienił? Czy to nie jest krytyka zawodników czy nawet zwalenie na nich całej winy? To Pani nie razi ale krytykuje Pani wypowiedź zawodnika, że trener nie robił zmian.
  Czemu gdy Kurek przed MŚ zachowywał się podobnie, strzelał fochy, nie stosował się do poleceń trenera nie wywalila pani takiego artykułu? Nie bronię Fabiana ale oceniam pani prace. Cóż za ten artykuł 1.

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Rozumiem że Pani redaktor jest osobą która uprawia ten sport zna się na atmosferze na boisku zasadach którymi rządzi się drużyna i rolą trenera ? Niestety sport zawodowy ma to do siebie że rozlicza się wyniki a te najlepsze nie były, a dzięki demokracji ;-) Fabian też może powiedzieć co myśli !

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Pani redaktor robi z" igły widły" racje ma Fabian na pewno bardzoooo dużo błędnych decyzji personalnych przed i w czasie olimpiady podjął Antiga. Za mało na olimpiadzie grał Fabian jest on szybszym rozgrywającym od Łomacza, w niektórych meczach powinien zagrać właśnie Fabian i wyniki były by LEPSZE!!!!!

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Pani redaktorzyna mocno przesadza - artykuł i ,,sensacyjka" zbudowane w okół ,,niczego" - bez przesady! Mam nadzieję, że Fabiana Drzyzgę jeszcze wielokrotnie zobaczymy na boisku w koszulce z orłem

 • Moni2824 lubi Komentarz

  siatkarz powiedział prawdę.I już odezwali się szczekacze,typu Piskorska ,która pojęcia nie ma o siatce i dalej równać z błotem.Z Łomacza zrobili rozgrywającego,a to typowy wystawiacz ,bez polotu,schematyczny.Wszyscy nas rozpracowali i efekt jest taki ,że pod wodzą Antigi rozegrano 18 spotkań w tym 13 porażek.Dalej brońcie nieudacznika.

 • Moni2824 lubi Komentarz

  A kim Ty jesteś Pisiorska? Trochę za mocne słowa jak na podrzędnego pismaka. A co do ludzi szkalujących Fabiana - brak słów, widać, że większość wie lepiej jaka jest sytuacja w kadrze niż sami zawodnicy. Pokolenie Antigi - fajnego kolesia, dobrego siatkarza, słabego trenera.

  Minusujcie sobie, ale przed prawdą nie uciekniecie ;-)

 • Moni2824 lubi Komentarz

  To prawda, że trudno zawsze milusińskim dziennikarzom a dziennikarkom szczególnie pogodzić się z tak prostolinijnymi ocenami jakie wyraził Fabian.Miał całkowita rację. Antiga znalazł się na mistrzostwach świata i czego by nie robił to by wygrał. Tak, tak!!!!! W sporcie tak bywa .Górski też miał po prostu szczęście.Śmiem twierdzić,.że wielu jest szkoleniowców którzy z tą ekipą siatkarzy wygraliby te mistrzostwa (podobnie jak wielu jest a raczej było trenerów piłkarskich którzy z tamtą ekipą osiągnęliby te same sukcesy) Wracając do Fabiana.Jego udział w zdobyciu tytułu dwa lata temu jest bezsporny. Jego poziom wcale nie obniżył się w następnych dwóch sezonach. Co się zatem stało, że zamiast występować systematycznie w pierwszej szóstce (po odejściu Zagumnego), facet doczekał się odleżyn na siedzeniu.......Otóż śmiem twierdzić, że klan Drzyzgów naraził się boskiemu Antidze. Jestem i tak pełen podziwu dla Drzyzgi seniora, że powstrzymywał się od dosadniejszych sformułowań na temat decyzji Francuza. Posadzić na ławce jedynego obecnie na światowym poziomie rozgrywającego to po prostu faul .Faul panie Antiga. Wpuszczenie w krytycznych momentach na kilka piłek nie załatwi sprawy. Fabian musi grać grać i jeszcze raz grać. Musi na boisku popełnić swoję porcję błędów, żeby okrzepnąć i nie da sie tego zrobić w kwadracie dla rezerwowych.Facet(Drzyzga) ma polot, ma zagrywkę i wie czego chce. Antiga do takiego rozgrywającego nie dorósł. On musi mieć chłopca grzecznego , to nic, że dużo słabszego, ale za to ściśle wykonującego polecenie .I nie prawdą jest to , że w drużynie była koleżeńska atmosfera. Brednie. Do zakiszenia całej sytuacji przyłożyli rączki tak zwani eksperci i dziennikarze: nie słyszałem i nie czytałem żadnego komentarza o fatalnej grze , o nietrafionych decyzjach itd. Same picowanie i twierdzenie że dana impreza nie jest najważniejsza w sezonie......a jak przyszła ta własnie to nas już tam nie było .Mam 65 lat .Z wykształcenia jestem trenerem. Twierdzę z całą stanowczością :tylko trudne charaktery osiągają coś w dzisiejszym sporcie. Na naszych oczach ginie kolejny rozgrywający (patrz Zygadło)
  A taka Pani piśmidełko śmie go oceniać.......Trzymaj się Fabian !!!!!

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Uważam że Fabian Drzyzga ma prawo wyrażać swoje opinie na każdy temat,jest w środku drużyny i zna sytuację,nie uważam z popełnił medialne samobójstwo,to dziwne stwierdzenie

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Jakie znowu "cenne trofea" wywalczyli siatkarze pod wodzą Antigi?? Bo ja widzę jedno... Poza Mistrzostwami Świata Antiga nie osiągnął nic. Medal na PŚ?? "Wielkie osiągnięcie", biorąc pod uwagę jakie drużyny tam grały. Pozostałe imprezy totalnie zawalone. To pokazuje jaki pomysł na kadrę ma Antiga, a dokładniej, że nie ma na nią żadnego pomysłu. Jestem w 100% za Fabianem. Nawet w najgorszych momentach nie dostawał szansy. Jedynie na krótkich podwójnych zmianach. W dodatku z Konarskim na ataku, a wiadomo, że Konarski wchodzi na boisko nie jako atakujący a blokujący i tylko dla jego bloku Antiga bierze go do kadry.

 • Moni2824 lubi Komentarz

  Strasznie stronniczy artykuł!
  Tylko i wyłącznie wieszanie psów na Fabianie.
  Dawno nie czytałem tak negatywnego i przesiąkniętego nienawiścią artykułu na tym portalu.
  Jeżeli ktoś mówi co myśli to ja uważam że jest szczery.
  Nie sztuką jest mówić tylko to co jest politycznie poprawne.
  Teza - "może właśnie tak zachowuje się lider drużyny dla którego najważniejsze są osiągnięcia naszej reprezentacji" . Czas pokaże.
  Miłego dnia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.