Sławomir Piskor - lubi - strona 2

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  Masz rację we wszystkim, co napisałaś. Cztery osoby wyruszyły po tego, do którego szybciej by dotarli i do tego w lepszym stanie, więc nie rozumiem tytułów że była to akcja ratownicza Mackiewicza i Revol. Z góry wiadomo było, że jest to akcja ratownicza Revol, nasze Państwo mając miliony na Toruń, krzycząc w obronie poczętego życia, skazało na śmierć 40 latka, ojca trójki małych dzieci. Nikogo nie poprosili o pomoc, nie wyłozyli pieniędzy, a Bielecki i Urubko na podstawie słów jednej osoby, do tego skrajnie wycieńczonej i wystraszonej, podjęli decyzję i skazali na śmierć kolegę. Bo niby w górach to normalka i tak się robi ratujac zycie. Nie wiem istnieje chyba jakiś kodeks himalaisty, który w 5 punkcie mówi, ratuj swój tyłek, daż do celu i po trupach wilku lodowy do przodu. Żałosne, mało ludzkie, bzdurne tłumaczenia wszystkich,którzy nie mają czystego sumienia. Prawda nie potrzebuje tłumaczeń i obszernych wywiadów. OBY DO PRZODU NA K2, BO ZA ROK NIBY ZIMY NIE BĘDZIE. Nie będzie ale Tomka.

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  Zgadzam się w 100% i myślę dokładnie tak samo. Nie mówiąc już o tym, że Pani Revol i Panowie Urubko z Bieleckim mogliby być ciut bardziej powściągliwi. Ta radość na zdjęciach całej trójki, te wynurzenia Revol o krwi płynącej z ust... mogłaby już to zachować dla siebie a nie opisywać wszystko z precyzyjną dokładnością, bo Rodzinie Tomka, a zwłaszcza Jego dzieciom do których to też na pewno dotrze, poprzez rozmowy dorosłych, nie jest to teraz potrzebne

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  1. Czy Eli życie jest lepsze od Tomka
  2. Tak naprawdę nikt nie wie w jakim on był stanie.
  3. Uwierzono wystraszonej kobiecie, która zdejmowała buty za omamy herbaciane.
  4. A może Tomek skręcił tylko nogę i nie dał rady iść?
  5. Kto z nim rozmawiał.
  6. Kto go widział.
  7. Mam nadzieje, ze dobrze polska ekipa wybrała.
  8. Mam nadzieje, że Eli mówiła samą prawdę i była w pełni świadoma stanu Tomka
  To są właśnie oskarżenia, które rzucasz pod adresem "kłamczuchy" Eli, ekipy ratunkowej i tej koordynującej akcje.
  W skrócie. W górach odwrotnie niż w szpitalu, ratujesz najpierw tych mniej poszkodowanych. Kiedy dotarli do Francuzki, musieli najpierw sprowadzić Eli na dół, nie mogli zostawić jej koca, czipsów i coli i iść dalej po Tomka.

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  Dlaczego kasuje się informacje, że Polska ma miliony na Toruń , krzyczy w obronie życia poczętego, a rzad dał umrzeć Polakowi, ojcu trójki dzieci!!!!!!!!! Dosyć wywiadów z Bieleckim i szczerzenia jego zębów. Niech jest mężczyzną i powie raz i dobrze NIE BYŁO ZAMYSŁU RATOWANIA
  MACKIEWICZA BO BYLIŚMY BEZ SPRZETU, A MASZYNKĄ BYŚMY GO NIE URATOWALI !!!! SZLIŚMY TYLKO PO REVOL BO BYLIŚMY BEZ NICZEGO!!!!!! NIE WIEM TEZ CO ROBIŁA POZOSTAŁA DWÓJKA NIBY Z CIĘZKIM SPRZĘTEM I PRZYGOTOWANIEM NA KILKA DNI. WSZYSCY JESTEŚCIE WINNI, ZANIECHALIŚCIE RATUNKU I TYLE.

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  Nie zauważyłam...tyle tych artykułów. Ale był plan maximum i nie jest prawdą, że od początku szli tylko po Eli.

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  Ja jednak mysle ze jest jeszcze szansa, podobnie jak w przypadku histori Beck Weathers na Mount Everest z 1996r ,Jest mala szansa

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  ty jesteś jakiś zaślepiony ? czy ty nie widzisz tutaj pytań bez odpowiedzi ? Dlaczego skoro byli razem stan Tomka był wręcz agonalny a jej pozwolił na smsowanie i schodzenie w dół . Dwa czemu nie zrobiła fotki Tomkowi ? i po trzecie gdyby się nie ruszała z miejsca czy Bielecki i Urubko by po nią weszli ?

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  Ku...a człowiek zginął a on mówi o tym jakby chomik w trawie zaginął . Bielecki ten Mackiewicz miał jaja trzy razy większe od ciebie . Po pierwsze on by po ciebie wlazł , po drugie nigdy by nie zostawił nikogo ze swoich kolegów czy współtowarzysza wyprawy na pastwę losu nawet gdyby miałby sam tam skonać , a po trzecie te wasze zasady to są a- ludzkie . Ale Lans zaliczyłeś i to się liczy .

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  To jestwłaśnie Apoloniusz Tajner. Przy okazji p.Tajner wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziaka. Powyśl człowieku.

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  Franto RIP
  szkoda chlopaka swietne mecze dla Viktorki jak w lidze tak w LM

 • Sławomir Piskor lubi Komentarz

  R.I.P. i wyrazy współczucia.