Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • LifeStal lubi Komentarz

  BRAWO GORZOW CALA POLSKA Z WAMI PO ZLOTO

 • LifeStal lubi Komentarz

  Polonia Bydgoszcz wiedziała o tym wcześniej, dlatego nie czekała na Bartka i zakontraktowała Adriana Gałę.

 • LifeStal lubi Komentarz

  hehehe Janek Kołodziej coraz starszy to i dla Janka trzeba lobbować tory dla staruszków po 40 , najlepiej jakby działacze i eksperci siedzący w kieszeni u zawodników nie wypowiadali się na temat przygotowania torów.

 • LifeStal lubi Komentarz

  widze Cegla ze juz wszedles do " sytstemu" lesnych dziadow i jesz im z reki ... hipokryto

 • LifeStal lubi Komentarz

  Cegła to bym mógł sie zdecydować kim jest: dziennikarzem, niezależnym "ekspertem", działaczem związkowym czy menago Kołodzieja. Bo obecnie ma poczwórny konflikt interesów.

 • LifeStal napisał/a komentarz do Żużel. Były działacz Stali staje w obronie klubu, a Kasprzaka wysyła do Grudziądza

  @Lolesławix: Mały, sfrustrowany człowieczek, dostający całe życie po doopie. A to od ojca a to od kolegów. A to jego drużyna przegra ze Stalą Gorzów. Przynajmniej przy klawiaturze sobie odbije i poczuje się mocny.

 • LifeStal lubi Komentarz

  Ceniłem go kiedyś. Jak się nie załapał w Stali, bo ściągnięto innych żużlowców, to od tamtej pory jest wrogiem nr 1 Gorzowa i to słychać, widać i czuć. Po meczu Stali z Wrocławiem tak się napłakał jako "ekspert", że przyjechał komisarz i zrobił tor pod kolegę Janusza. Januszek w poprzednich latach cieniował w Gorzowie, więc trzeba było coś zrobić, żeby mógł zarobić. No i zrobiono betonik odpowiedni dla Leszna, a Stali odebrano przywilej gospodarza, aby zrobił tor pod swoich zawodników. Akurat na ten jeden mecz finałowy. Trzeba było go zostawić gospodarzom i jak by było coś nie tak, to ogłosić w.o. Ale wszystko poszło dobrze, centrala ugięła się na płacze eksperta i działacza Cegielskiego i Janek dostał taki tor, jaki chciał. Jakoś Cegła nie płakał na tor w ZG, choć był on w dużo gorszym stanie niż tydzień temu w Gorzowie. No więc Cegielski, możesz zakomunikować swojemu koledze z Leszna: Panie prezesie, zadanie wykonane!

 • LifeStal lubi Komentarz

  Panie Cegielski dorzucałem do puszki na opony potem na silnik a uzbierało się na cały motocykl a teraz jad i plucie na Stal Gorzów.Zero szacunku

 • LifeStal lubi Komentarz

  Redaktorze Galewski, dobre zdjęcie przy artykule które pokazuje kogo reprezentuje Krzysztof Cegielski i dlaczego jest stronniczy. Klub gorzowski winien wystąpić do telewizji, by w związku z powiązanie Cegielskiego z Klubem leszczyńskim, nie brać go składu sprawozdawców lub komentatorów tego spotkania. I jeszcze jedno. To Ekstraliga powinna sprawdzić dlaczego tor gorzowski przygotowywano między innymi, pod podopiecznego Cegielskiego i innych zawodników Unii. To jest gra o duże pieniądze, nie powinno być równych i równiejszych.

 • LifeStal lubi Komentarz

  Panie Krzysztofie. Czytając powyższy wywiad trudno pozbyć się wrażenia, że jednak coś jest "na rzeczy", czyli, że p.Grzyb ma trochę racji. I ja nawet Pana rozumiem, w sensie, że kiedyś poczuł się Pan zraniony. Bo odchodził Pan w nie najlepszej atmosferze z Gorzowa, były żale i pretensje, w moim odczuciu uzasadnione. Niestety nie potrafi Pan odciąć się od przeszłości w sposób definitywny. A szkoda, bo w Gorzowie z tego co mi opowiadają znajomi, dalej mnóstwo osób Pana ceni za postawę na torze oraz obecne zaangażowanie. Dlaczego uważam, że p.Grzyb ma trochę racji? Bo krytyczne uwagi które Pan często kieruje na antenie mają jeden kierunek (gorzowski), a analogiczne sytuacje w innym ośrodku są pomijane milczeniem (patrz sytuacja z torem gdzieś indziej). Redaktor powinien w wywiadzie zapytać, czy w takim razie Pan Cegielski neguje opinię np. trenera Cieślaka (choć też wielu innych), który wyśmiał pretensje dotyczące gorzowskiego toru, a zwrócił uwagę na fakt, iż zawodnicy odzwyczaili się w Polsce jeździć na torach przyczepnych. Ba, Pan nawet okrakiem zaczął się ze swojej krytycznej opinii z poniedziałku wycofywać i mówić, że cyt. "Rozumiem, o co panu chodzi i się zgadzam. Zawodnicy powinni być gotowi na trudniejsze warunki, kiedy spowoduje je siła wyższa". No to o co chodzi? Warunki były trudniejsze, bo spowodowała to właśnie siła wyższa, komisarz siedział kilka dni i nadzorował prace torowe. A że Iversen być może nie powinien jechać (i Czogunow) to już zupełnie inny temat.
  Co więcej: Pan zaczyna w wywiadzie przechodzić do ataku (wszak to najlepsza obrona): a to p.Grzyba krytykuje, ale bez podania konkretów z rozmowy, a to przywołuje żonę śp. T.Jędrzejaka, a to trywializuje i wyśmiewa, że posiada wielką moc sprawczą. Ale Panie Krzysztofie: wy dziennikarze macie taką wielką moc. I od tego, jak będziecie ważyć słowa (albo jak w Pana wypadku nie ważyć, by nie powiedzieć "nieważyć"), tak będzie działo się w środowisku żużlowym. Dlatego proszę: więcej obiektywizmu i życzliwości - dla wszystkich, także dla GORZOWA.

 • LifeStal lubi Komentarz

  Panie Cegielski jak się wie, że gwiazdy świecą na niebie to się nie gwiazdorzy. Przed swoimi 'występami' warto zastanowić się nad tym co się chce przekazać. Agresja, którą prezentuje Pan często, cechuje osoby słabe oraz tych co nie mają nic mądrego do powiedzenia, ale koniecznie ich musi być na wierzchu. Dla mnie jest Pan zwykłym graczem i cynikiem.

 • LifeStal lubi Komentarz

  Cegielski to bardzo szczwany i dwulicowy człowiek. Niby to wielki ekspert i komentator, który z Gorzowa pochodzi i w Stali się wychował, ale nader często wbija podobno ukochanemu klubowi szpilę na antenie tv. Niby to eksperckie uwagi, niby bezstronne komentarze, ale tyczą się one w większości jednego klubu, czyli Stali Gorzów. Co za tym idzie? Ano idzie za tym ogromny hejt w internecie, potęgująca się mowa nienawiści i plucie na klub. Stal dzięki takim niby to niewinnym uwagom stała się już ulubieńcem żużlowej Polski. To Stal celowo podpaliła rozdzielnię. To Stal winna walkowera w Czewie. To Stal spreparowała tor. To Stal nasyła lekarzy konowałów, aby ci puszczali na tor pół żywych żużlowców.....To wszystko niby takie niewinne jak dziewica orleańska, ale kropla drąży skałę i szkodzi całej naszej ukochanej dyscyplinie. Prośba to ludzi w Canal Plus odpowiedzialnych za transmisje żużlowe. Niech Krzysztof Cegielski nie komentuje więcej meczów Stali, bo szkody które czyni temu sportowi są b wielkie a chyba nie o to nam wszystkim w tym wszystkim chodzi.

 • LifeStal napisał/a komentarz do Żużel. Cegielski: To nie moja wina, że Stal nie wygrała wyżej. Tory na wszystkie mecze powinna robić Ekstraliga [WYWIAD]

  ''Jest mi przykro, że jestem personalnie atakowany. Szczególnie mi szkoda, że takie głosy płyną z Gorzowa''. A nam jest szczególnie przykro jak jesteśmy atakowani przez własnego wychowanka który o tym wspomina tylko gdy można się podczepić pod jakiś sukces Stali np. zdobycie DMP. I po co te wybiegi o pomocy dla Jędrzejakowej i Bartka Zmarzlika? Chcesz się wybielić? Za darmo tam prezesujesz w tym Metanolu? I co to za oskarżania o oszustwa? Nazwiska, konkrety. Był taki jeden co przed meczem Stali mówił, że nic nie dosypywał a potem, że jednak kilka wiaderek dosypał. No to dostał karę. A Ty co tu jątrzysz? Kawa na ławę albo siedź cicho.

 • LifeStal lubi Komentarz

  oczywiście że Pan Cegielski jest z Gorzowa tu jedził i być może sprzątał ale też i tu w złych czasach dla klubu, kibice na koronie starego jeszcze stadionu składali się dla niego na silnik a on potem odwrócił się od stali i poszedł za kasą do Startu, oczywiście że jest pan stronniczy i często przeciwko stali kombinuje o czym wiedzą wszyscy gorzowianie, w szczególności dzieje się wtedy gdy chodzi o Janusza Kolodzieja. ja to tak czuję i słyszę. Pan Krzysztof któremu też mocno kibicowałem w najgorszych dla niego czasach żeby wrócił do zdrowia i też kiedy jeździł w GP mocno za niego trzymałem kciuki. będąc obecnie ekspertem TV stosuje naciski i bardzo często przeciwko jego macierzystej Stali. Bo tor w Gorzowie był dla wszystkich a zawodnicy stali stracili atut toru, a za to.mecze w leszczynie na rozpadającym kartoflisku są nudne aż ręce opadają być może, tam trzyma ktoś rękę żeby nikt nie ingerował w jego ułożenie. i dzięki temu nikt tam nie wygrywa. I pan Grzyb ma rację że to co robi Pan Cegielski to jest pośrednia ingerencja w przygotowanie "dobrego" toru.

 • LifeStal lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • LifeStal napisał/a komentarz do Żużel. W piątek testy na COVID-19 w Stali Gorzów. Trzeba jeszcze raz przebadać trzy osoby!

  @PogromcaTroli: Co za dzban. Jak widzi notkę o Stali to się trzęsie i tupta nóżkami żeby nie p0srać sobie nogawek. Znajdź sobie jakieś zajęcie. Może nawet dziewczynę Ci się uda znaleźć. Fajny uniwerek jest w Zielonej może się zapiszesz? Poznasz przyjaciół itd. Do dzieła! Wierzymy w Ciebie.

 • LifeStal napisał/a komentarz do Żużel. Metamorfoza Szymona Woźniaka. Był na ławce, ale znów jest filarem Stali i jeszcze kadrowiczem

  Szymon to bardzo ważny element drużyny Stali. Może nie ma papierów na mistrza świata ale Krzysiu Kasprzak też nie ma a vice-mistrza zdobył i gdyby nie pech Hancock nie miał by tylu tytułów. Taki pracuś jak Smektała. Sympatyczne chłopaki i bardzo potrzebne swoim drużynom.

 • LifeStal napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Baron: Pojeździmy trochę na cięższych torach. Skłamałbym mówiąc, że jedziemy przegrać w Gorzowie [WYWIAD]

  Widzę, że fraza ''tor w Gorzowie'', jest teraz najbardziej nośna na portalach żużlowych. Stal powinna jakieś tantiemy od klikalności ściągać. A teraz jazda dzieciaki ze wschodniej ściany z nazwą Gorzów w swoich nickach. Róbcie swoją robotę. Marek Gorzów, Stal Gorz, Najlepszy Tor i inne czubki...

 • LifeStal lubi Komentarz

  Pełna zgoda.Pan Cegielski kolejny raz się kompromituje gadając bzdury o przygotowaniu toru. Jedynym wytłumaczeniem jego wypowiedzi jest chęć zdyskredytowania gorzowskich działaczy. Robi to sukcesywnie od dłuższego już czasu i sprawia mu to jak widać przyjemność. O jego filozofowaniu na temat przygotowania ekstraligowych torów można książki pisać. Raz mówi ,że tor powinnien być taki sam na całej szerokości. innym razem że jednak dla możliwości wyprzedzania zewnętrzna może być bardziej zbronowana. Te i inne jego mądrości wypowiadane na potrzebę chwili by zabłysnąć jako wielkiej klasy ekspert mogą już wszystkich przyprawić o mdłości. Papla bzdury by sobie popaplać. Jako były zawodnik dokładnie widział i wie ,że przyczyną uślizgu Iversena był jego błąd a nie stan toru.
  Dla własnego ego lepiej jednak brnąć w bzdury na temat toru na którym zarówno walka jak i wyprzedzanie było co unaocznił Tajski w jednym z wyścigów.Cegielski zawsze chce być najmądrzejszy, zawsze podważa opinię innych w tym Szefa sędziów Demskiego. Ten Pan po prostu ma wielkie parcie na szkło i wybujałe ego. A jego niechęć do własnych korzeni jest skądinąd zastanawiająca. Czyżby zapomniał ,że to gorzowscy kibice kupowali mu silniki by mógł zaistnieć w tym sporcie. wiem o czym mówię bo uczestniczyłem w takiej zbiórce podczas juniorskiego finału w Gorzowie. Wygrał chyba wtedy Jonnson o ile dobrze pamiętam. Cegła po sezonie odwdzięczył się zmianą barw klubowych.

 • LifeStal lubi Komentarz

  Dla mnie osobiście jedynym skandalem był ten z lekarzem i powinno to zostać wyjaśnione, jeśli chodzi o tor to był spoko, jakoś Tai potrafił walczyć i dobrze jechać, panna Janowska też przez pierwszą połowę spotkania. Co do masy lamentów, po prostu przeczekamy to z uśmiechem na twarzach zresztą słusznym i tyle. Szczęśliwy sezon dla nas mimo tragicznego początku nawet gdyby Unia miała nas zlać jak tu kilku szumnie zapowiada i nam życzy to srebro będzie jak złoto. Także kibice Staleczki, wyróbcie sobie twarde pancerze, poker face i zlewać armię frustratów ;)

 • LifeStal napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Sparta. Maciej Janowski rozczarowany stanem toru. "Nie wiem, jaki sens ma komisarz toru"

  Oj! Oszukali Spartę te oszusty z Gorzowa. I Lublin też oszukali i Częstochowę też. I ja znowu czwarte miejsce dopiero zająłem a przecież jestem Mistrzem Polski. Spytajcie Piotra Pawlickiego. A jak jadłem śniadanie to nie padało a Gleb się wywrócił i co? Co ja teraz powiem Krysi i Andrzejowi? No co?

 • LifeStal lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • LifeStal lubi Komentarz

  Mamy nowego króla Polski - Bartosza I Wielkiego

 • LifeStal lubi Komentarz

  Niektórzy twierdzą, że w dzisiejszych czasach konkurencja słabsza. Więc pytam, dlaczego pozostałe gwiazdeczki typu Janowski, Pawlicki nie potrafią zdobyć choćby medalu?! Są słabsi od słabszej konkurencji na to wychodzi. Więc doceńmy, że mamy MISTRZA BARTOSZA ZMARZLIKA!!!

 • LifeStal lubi Komentarz

  @bartas b: a co jazda parowo ma wspólnego z tytułem INDYWIDUALNEGO mistrza świata?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.