Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • schoollmax napisał/a komentarz do "Jesteście najlepsi". Internauci oszaleli na punkcie zdjęcia Lewandowskiego

  Co ci hejterzy tak nieudolnie się czepiają tego euro?? Przecież Robert strzelił 75% bramek dla Reprezentacji na tym turnieju i to jakich bramek... Hiszpania to był przecież majstersztyk, a Szwecja? Przed euro Szwedzi w 8 meczach stracili tylko 1 bramkę, a Lewy strzelił im dwie w jednym meczu. No i trzeba pamiętać, ze Szwedzi klepią nas regularnie od 50 lat, tak samo jak Anglicy, tylko nikt o tym nie mówi głośno:-) Lewandowski jest nie do ruszenia wizerunkowo, a te wasze nieudolne nazywanie go jakimś tam drewnem, jest żałosne i pokazuje tylko skalę waszej niemocy:-) ah ahahhahahahhhahhh:-):-):-)

 • schoollmax lubi Komentarz

  prawdziwa POLSKA RODZINA-ojciec + matka + potomstwo. Oby takich rodzin wiecej ,szacunek

 • schoollmax lubi Komentarz

  Prawdziwy mężczyzna. Pomimo gigantycznego majątku żyje jak normalny facet. Ma jedną żonę, dzieci, dom. Nikt nie jest w stanie zarzucić Robertowi nic niemoralnego. Do tej pory z takich polskich gwiazd, którym nie odbiła palma po zdobyciu fortuny, pamiętam Jurka Dudka, Krzyśka Hołowczyca, Adama Małysza, no i teraz Robert Lewandowski. Acha i jeszcze przecież Kamil Stoch, choć może kasa nie aż tak wielka jak u pozostałych. BRAWO PANOWIE! JESTEŚCIE WZOREM DO NAŚLADOWANIA!

 • schoollmax lubi Komentarz

  A gdyby pominięto sprawę prezydenta w opisie otwarcia? Przecież to igrzyska olimpijskie a nie posiedzenie sejmu lub innych gremiów.
  Będzie pewnie jeszcze wiele razy, że prezydent był i do tego jeszcze powie co było dziś oraz po wybranych zawodach. Niby jest uzasadnienie: nie było kibiców na otwarciu, ale jednak byli. Nie będzie kibiców na zawodach, ale jednak będą...

 • schoollmax lubi Komentarz

  A Długopis już się lansuje

 • schoollmax lubi Komentarz

  Marionetką już jest , Mateusz dojedzie , za 2 tyg w szczujni Kurskiego odtrabią że zdobyliśmy 150 złotych medali , i bez wątpienia jesteśmy potęga światowa !

 • schoollmax lubi Komentarz

  @collins01: OBOWIĄZKOWO W KAGAŃCACH ! WIĘC NIE SWOBODNIE lecz z ograniczeniem prawa do SWOBODNEGO oddychania ...COŚ ZDROWO, CI SIĘ POPIE///DOLIŁO kolego !!:)))

 • schoollmax lubi Komentarz

  @Uncle Google: Cyrk trwa przede wszystkim dlatego, że szczepionki oficjalnie nie chronią przez zachorowaniem, dlatego noszą maseczki. Musisz zaktualizować swoją wiedzę.

 • schoollmax lubi Komentarz

  "Wszyscy obowiązkowo w maseczkach...". Przecież to jest żałosne. Na igrzyska jadą tylko zdrowi sportowcy i oczywiście obowiązkowo "zaszczepieni", więc totalną głupotą jest dla mnie nakazywanie im noszenia maseczek. Cyrk trwa nadal

 • schoollmax lubi Komentarz

  Adrian na skuterze wodnym z Juraty zawinął do Japonii

 • schoollmax lubi Komentarz

  Owacjom na trybunach nie było końca.

 • schoollmax lubi Komentarz

  Na wyspie piszą , że najładniej zaprezentowala się ich reprezentacja , komu wierzyć ?

 • schoollmax lubi Komentarz

  Złoto dla pismaka który jednym słowem Furora ściągnął tutaj mnóstwo komentarzy ,słowo klucz dźwignią reklamy , brawa dla tego którego nie wpuszczą do media markt Jesteś moim bohaterem .

 • schoollmax lubi Komentarz

  Polacy zrobili kichę na ceremonii otwarcia. W tej konkurencji mamy kompromitację Panie Redaktorze, a nie medal.
  Nie dość, że nie potrafili zadbać o maseczki i część miała zwykłe jednorazówki, to jeszcze jakaś łajza nie zauważyła, że macha chorągiewką Singapuru!
  Czy to tak trudno zadbać o to, żeby prezentować się jednolicie, jak drużyna? Każda reprezentacja w swoich maseczkach wyglądała jak team, a Polacy oczywiście jak zwykle indywidualiści, no bo jak, ktoś im będzie coś nakazywał? Trudno się dziwić, że w sportach drużynowych nic nie osiągamy, skoro w tak prostej sprawie nie potrafimy pokazać się jako zespół i tylko stado przypadkowo zebranych .... (szkoda słów).

 • schoollmax lubi Komentarz

  No i to będzie największy "sukces" polskiej reprezentacji !!!!

 • schoollmax lubi Komentarz

  Mogli tym kobietom jeszcze na głowę chusty założyć, a w rękę różaniec.
  Czarnek byłby do końca ( niebawem) zadowolony...

 • schoollmax napisał/a komentarz do W tej konkurencji mamy złoto! Polacy na ceremonii otwarcia wyglądali przepięknie

  "oklaskiwał ich prezydent RP" ha hah ah hahahaa:-) Nie napisali nazwiska, bo jedyne co jeszcze ma jakiś autorytet to samo puste stanowisko:-) prezydent RP-dobre:-):-):-)

 • schoollmax lubi Komentarz

  @Lukasz Ptak: robił ale nie skończył

 • schoollmax lubi Komentarz

  @TerminatoЯ: analfabeta to cie zrobil

 • schoollmax lubi Komentarz

  @TerminatoЯ: Operujesz tanimi stereotypami, zupełnie jak władza i " eksperci" lekarze naganiający na szczepienie. Niestety, okazuje się że dziś Cię mniej wykształceni mają więcej zdrowego rozsądku od wykształciuchów

 • schoollmax lubi Komentarz

  @TerminatoЯ: A skąd te dane? Ja się dotąd szczepiłem, ale ten preparat na Covid 19 przyjmę, jak będzie w 100% przebadany, a nie dopuszczony warunkowo z adnotacjami "nie zbadano wpływu na ...". Jestem antyszczepem?

 • schoollmax lubi Komentarz

  @TerminatoЯ: 95% szczepów, to odmóżdżony telewizją plankton, który dał się koncernom zrobić w ch...!!!

 • schoollmax lubi Komentarz

  @TerminatoЯ: Akurat większość antyszczepów to ludzie co najmniej po maturze.

 • schoollmax lubi Komentarz

  @TerminatoЯ: Proszę się nie przejmować tym wpisem. Ten hejter jest tutaj znany z wyjątkowo obrzydliwego i obraźliwego języka. Dla niego nie istnieje jakikolwiek zbiór zasad etycznych czy moralnych. On nie potrafi napisać nic mądrego bez obrażania innych POLAKÓW.

 • schoollmax lubi Komentarz

  oredzie Matki Boskiej z 16 Maja 2021 : Kazdy zaszczepiony szczepionka na Covid -19 bedzie sadzony tak, jak sadzi sie kogos , kto targnal sie na swoje zycie. jesli uwazacie ze jestescie madrzejsi od Matki Boskiej to sie szczepcie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Wiolla Lewandowska

Hej Marcin, zostawiłam Ci komentarz pełen poparcia dla tego co napisałeś pod tekstem o proteście Anny Lewandowskiej, ale został usunięty przez cenzurę WP, nie było tam nic obraźliwego, tylko o "ciemnym ludzie" i Covidianach :) Pisz, pisz jak najwięcej. Pozdrawiam ciepło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.