Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • użytkownik usunął konto

  Czy kogoś, mówiąc najdelikatniej, pogięło z tym nowym "dizajnem" ?! Czemu on ma służyć ? Bo na pewno strona nie jest przez to bardziej praktyczna i przejrzysta. Chyba, że zamierzacie już całkowicie zniechęcić ludzi do odwiedzania tej strony, no to brawo ! Szczere gratulacje ! Dokonaliście tego (przynajmniej w moim przypadku) Hasta la vista, SF :)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Gorzowie

  Chyba dlatego mu odbiło i sądzi, że jest nietykalny. Marudzi na innych, a sam przegina pałę i to nie pierwszy raz.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Artur Czaja chwali PGE Stal Rzeszów, ale skłania się ku pierwszej lidze

  Bierz na poważnie to co piszą na stronie Przeglądu Sportowego, a na pewno daleko zajdziesz ... ;)
  To, że wiszą kilku zawodnikom kasę to prawda, nie ma co się oszukiwać. Natomiast totalną bzdurą są teksty, że część z nich nie dostała od początku sezonu ani grosza. W barażach pojedzie optymalny skład, nie ma obaw (pod warunkiem, że te baraże w ogóle się odbędą).
  PGE odchodzi ? Pewnie tak, chyba że Bury znowu o sobie przypomni przed wyborami, nietylko jakimiś syfskimi kiełbaskami na stadionie :P Rozmowy z potencjalnymi sponsorami na przyszły sezon trwają, oby choć część z nich skończyła się owocnie dla nas. A jeśli nie, to już wolałbym ligę niżej, czy tam dwie, aniżeli triumfalny powrót Rudej Grażyny, wielkiej zbawicielki rzeszowskiego speedway'a... jednakże wierzę w to, że dadzą radę i zaklepią dobrych sponsorów.

  A co do artykułu, mądrze kmini Artur. Na Ekstraligę jest za słaby, ale w pierwszej lidze może sobie poradzić.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Kolejny twój komentarz udowadniający, że masz kolego niezły kompleks Rzeszowa...

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  wiem co piszę ale ty nie wiesz co czytasz. nie bądźmy nachalni i uszanujmy decyzję rodziny. pomagać będziemy nadal organizując różne akcje. a jak chciałeś pomóc? przywrócisz mu zdrowie? jedyne co możemy to organizować jakieś akcje charytatywne, modlić się za niego itd. jak chcesz mu pomóc człowieku. nie jesteś lekarzem ani Bogiem. nie wiem do czego sapiesz. wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja, nie trzeba o tym mówić głośno. a szczegóły leczenia są nam potrzebne jak pryszcz na tyłku. my mamy go wspierać w walce o normalne życie a nie leczyć

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do KS Toruń zamiast pikniku przekaże pieniądze Wardowi. Będzie też turniej dla Australijczyka

  Znakomity pomysł. Mam nadzieję, że nasz klub również weźmie udział w tym wydarzeniu. Jestem pewien, że chętni na wyjazd do Torunia by się znaleźli. Wyjazd autokarem na mecze ligowe to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych, więc czego nie można byłoby zrobić podobnie z turniejem dla Darka. Do Torunia kawałek, ale kogo w tym przypadku to w ogóle obchodzi. Jeśli nasi zgłoszą chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu i będzie organizowany wyjazd autokarem to na pewno się zjawię. A jak nie ... to trzeba będzie kołować ludzi i wybrać się autem, zrzuta na paliwo i heja :) Musimy tam być !

 • użytkownik usunął konto lubi KS Toruń zamiast pikniku przekaże pieniądze Wardowi. Będzie też turniej dla Australijczyka

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Zakusy na Krystiana Rempałę. "Sprawa jego przynależności klubowej jest otwarta"

  Krystian powiedział, że zastanowi się nad każdą propozycją i wybierze najlepszą.

  Seriously ? Krystian zrobi to, co powie Tatulek :)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Karambol w Motali. Kenni Larsen kontuzjowany?

  Najważniejsze, że Kenniemu nic poważnego się nie stało. Wstrząśnienie mózgu i parę siniaków, brak złamań. Więc może zakończycie tą wymianę wzajemnych uprzejmości i dyskusję kto jest większym "bandytą" na torze. A ta świnka Peppa która pisze, że Larsen to doopa, najlepiej niech wraca do swojego korytka i tapla się w błocie, bo nic innego nie potrafi.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Karambol w Motali. Kenni Larsen kontuzjowany?

  Linku do dzisiejszej kraksy nie mam, ale to był bączek Miedziaka taki jak na tym filmiku, przed rokiem w Bydgoszczy

  Pech chiał, że tuż za nim jechał Kenni i w niego przyładował. Dobrze, że nic poważnego mu się nie stało.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Karambol w Motali. Kenni Larsen kontuzjowany?

  Kenni, twardy chłop z Ciebie. Trzymaj się tam i wracaj do nas na baraże. Zdrówka !

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna

  Tak, to był jego błąd ale uważam, że to nie czas i miejsce na dyskusje o Darcym. To jest mecz między Piraterną i Smederną, upadek Miedzińskiego z Larsenem dlatego napisałem, że ta sytuacja nijak ma się do tej z Wardem. Jego teraz trzeba wspierać, a nie dumać o tym jak to się stało :)
  Kenni twardy chłopak, szybko po urazach wraca, więc mam nadzieję, że na barażach go zobaczymy.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna

  Bez przesady, błąd Miedzińskiego ale to nie było na czerwo. A sytuacja z Darcy'm ma się do tej jak piernik do wiatraka.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna

  Niech ten sezon już się kończy, bo naprawdę człowiek nie może już patrzeć na te gleby... Oby Kenniemu nic poważnego się nie stało. Miedziak dawno niczego nie "zmalował" :/

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Na przyszły sezon stworzymy Stal Ljung Rzeszów specjalnie dla majka. Skład drużyny:
  - Majk93
  - Peter Ljung
  - Stary Ljung
  - Żona Ljunga
  - Teść Ljung
  - Małe Ljungiątko
  - Małe Ljungiątko 2
  Trenerem i kapitanem będzie oczywiście Peter Ljung, w herbie będzie głowa Ljunga i Majka, a walutą za bilety będzie Ljungski złoty!

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Artiom Łaguta: Chcę dalej jeździć w Ekstralidze, są już trzy oferty

  Mam nadzieję, że nasi działacze nie będą nim zainteresowani. Trzeba nam walczaków a nie zawodników, którzy będą sobie zjeżdżać z toru po trzech kółkach, a przy tym zdzierać niemałą kasę.

 • użytkownik usunął konto lubi Dlaczego?

 • użytkownik usunął konto lubi #StayStrongDarcy

 • użytkownik usunął konto został fanem Kenni Larsen

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Gdyby:
  1)Łaguta zdobył 9 punktów więcej w meczu z Tarnowem
  2)Jeleniewski zdobył 10 punktów więcej w meczu w Lesznie
  3)Trzensiok i Nowak zdobyli po 10 punktów więcej w meczu we Wrocławiu
  4)Okoniewski zdobył 15 punktów więcej w meczu w Toruniu
  5)Gollob zdobył 11 punktów więcej w meczu w Tarnowie
  6)Buczkowski zdobył 2 punkty więcej w meczu z Lesznem
  7)Łęgowik i Nowak zdobyli po 10 punktów więcej w meczu w Gorzowie
  8)Jeleniewski zdobył 15 punktów więcej w meczu w Rzeszowie
  9)Pavlic zdobył 13 punktów więcej w meczu w Zielonej Górze
  to GKM Grudziądz wygrałby wszystkie mecze i zgarnąłby wszystkie bonusy i pewnie zająłby pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej z 35punktami.
  A tak...
  W każdym meczu jeden lub góra dwóch zawodników pojechało słabiej i GKM leci.
  Naprawdę ogromny pech i niefart....

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem, ale obaj się mylicie. Poziom zerwania rdzenia nie pokrywa się z wysokością, od której następuje paraliż. Gdyby tak było, to mając zerwany rdzeń między C6 a C7,czyli powyżej płuc (wybaczcie, ale muszę to napisać, żeby to co chcę wyrazić miało sens) Darcy Ward nie mógłby samodzielnie oddychać już nigdy. Rdzeń zerwany na poziomie C6-C7 skutkuje całkowitym porażeniem poniżej klatki piersiowej, a porażenie rąk przebiega najczęściej prawie dokładnie w połowie. Krótko mówiąc - zero czucia poniżej obręczy barkowej, problemy z płytkim oddechem na skutek porażenia mięśni międzyżebrowych, częściowe czucie i ruchomość rąk od kciuka, przestrzeń nad łokciem do ramion i barków. Jeśli diagnoza o całkowitym przerwaniu rdzenia na takim poziomie jak mówią lekarze się potwierdzi, to niestety. Przy obecnym stanie medycyny nie ma nikogo na świecie, kto mógłby poskładać te poszarpane "kabelki" z powrotem do kupy. Piszę dość brutalnie, ale ktoś już ze znanych i cenionych neurochirurgów powiedział, że owszem - możemy te pojedyncze włókna nerwowe dokładnie obejrzeć po obu stronach urazu i nawet je policzyć. Sęk w tym, że natura, ewolucja, czy Stwórca (jak kto woli to nazwać) niestety ich nie pokolorowała jak druciki w wiązce elektrycznej; wszystkie są szare, jest ich przeraźliwie dużo. Metodą prób i błędów nic się nie zdziała. Nie jest wykluczone, że końcówki nerwowe będą się regenerować poniżej i powyżej przerwania (chłopak jest młody i raczej to nastąpi), ale tu znów problem, bo te zakończenia z dołu "nie wiedzą" które jest ich przedłużeniem u góry i będą się łączyć przypadkowo. Kiedy wczoraj widziałem jak uderzył głową o bandę w płaszczyźnie biegnącej wzdłuż kręgosłupa zrobiło mi się niedobrze. Kiedy dziś rano obejrzałem powtórki i przeczytałem, co mówią lekarze po operacji - ja, facet 49-letni, rozryczałem się jak bóbr. To najgorsze uderzenie jakie może się przytrafić, bo ta potworna energia nie ma gdzie się rozejść. Po prostu cały impet przemieszcza się w dół, a nie na boki jak w przypadku nawet silnego zgięcia szyi. Twardy jak diabli kręgosłup nie wytrzymuje i pękając wrzuca mnóstwo ostrych odłamów kostnych w kanał rdzeniowy, rozszarpując go aż do zerwania. Chciałbym - nie wiem kiedy - choćby i za rok, dwa pięć wypluć te wszystkie słowa, ale jeśli jest tak źle jak piszą, to ja złudzeń nie mam. Darcy Ward po nawet niezbyt długiej rehabilitacji, będzie mógł samodzielnie funkcjonować, ale tylko na wózku. Osobną sprawą będzie przyjęcie do wiadomości, że tak już będzie i dosłownie - uczenie się własnego ciała całkowicie od nowa. To trwa. U jednych dłużej, u innych krócej, ale to możliwe. Trzeba "tylko" jeszcze pogodzić się z potwornymi ograniczeniami. Nie będę ich tu wymieniał, bo to i tak chyba najdłuższy post tutaj w tym temacie, ale wierzcie mi - skala tych ograniczeń jest niewyobrażalna. Teraz tylko musi mieć wsparcie bratnich dusz, żeby przebrnąć przez najgorszy okres, kiedy to wszystko na Niego spadnie. Nie może być sam. Nie może oberwać wszystkimi konsekwencjami na raz, bo się załamie. Wierzę, że znajdą się tacy na dobre i złe, że znajdą się tacy na stałe. Tacy, którzy zawsze będą niezależnie od stanu psychicznego, bo doły i depresje, to chleb powszedni tak cholernie mocno sparaliżowanych ludzi. Nie jestem lekarzem. Nie jestem terapeutą, ani psychologiem. Jestem prawie 50-cio letnim facetem po identycznym urazie kręgosłupa C6-C7. Bez czucia 3/4 ciała, z 15-sto letnim stażem na wózku. Stąd te moje "mądrości". O tym, co działo się na trybunie "K" wczoraj i wcześniej wolę nie pisać, ale jeśli chcemy jeszcze oglądać w Zielonej Górze zawody żużlowe w normalnych warunkach, to coś z tymi idiotami trzeba zrobić...i to szybko. Darcy Ward!! Darcy Ward!!...Darcy Ward!!

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Kocham żużel i chciałbym się ścigać codziennie - rozmowa z Dawidem Lampartem, zawodnikiem PGE Stali Rzeszów

  Najlepiej nie komentować tego, co ten przypadek pisze. Od dawien dawna ma jakiś kompleks na punkcie Rzeszowa :)
  Lamparta trzeba zostawić, zasłużył sobie na to swoją postawą w tym sezonie. Powiedziałbym nawet, że to właśnie jego postawa zdecydowała o tym, że nie lecimy z Ekstraligi. Nikt nie oczekiwał od niego wielkich wyników a tu proszę, średnia u siebie prawie 2,0. Wiadomo, Greg, Pająk, Kenni, ta trójka rządziła w naszej drużynie, ale bez Lamparta, z parą Baran/Jabłoński prawdopodobnie w tej chwili szykowalibyśmy się już do przyszłych rozgrywek I ligi.
  Dawid, pracuj tak dalej, a możesz być solidną drugą linią w Ekstralidze. Myliłem się co do Ciebie. Sądziłem, że będziesz woził ogony, zdobywał po 3-4 pkt max, a tu takie miłe zaskoczenie. Brawo :)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Jasna deklaracja Kenniego Larsena: Mój cel to zostać w Rzeszowie

  Po takim sezonie na pewno nie wypuszczą Zengiego z Leszna, nie ma co się łudzić :)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Jasna deklaracja Kenniego Larsena: Mój cel to zostać w Rzeszowie

  Trzymać tego gościa w Rzeszowie tak długo, jak tylko się da. On z roku na rok może być coraz lepszy, nasz tor wybitnie mu pasuje, tańszego obcokrajowca na jego poziomie działacze nie znajdą, przyjeżdża na treningi ! (nie to co niektóre gwiazdki), zżył się z kibicami (Debile Team itp. :D) ... no nie ma w ogóle żadnej dyskusji, Kenni musi zostać ! :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

YoloUT- RSKZ

Zaciesz musi być :D Po co smutać,jak można zacieszać? Haha :D Ja tam do nożnej nie mam nic,a żużel to inna historia,ja to uwielbiam,ten zapach,emocje,to uzależnia haha :D Jarać to się będę jak wygramy :D Nie powiem,że na to nie liczę haha :D Noo to współczuję,alee zawsze można na jakiś wyjazd się wybrać :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT- RSKZ

Zawsze jest "miło" haha :D Coo zrobić? ;) To,że będzie ciekawie to jestem pewna :D Hmm a na czyje serducho to nie jest miód ? :D Wystarczy jeden mecz,a "banan" na twarzy przez cały tydzień haha :D " Pocieszna z Ciebie mordeczka" haha uznam to za komplement,tak więc dziękuje :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT- RSKZ

Niee ma za co :D Ja również dziękuję :D Co do emocji, oby było ich jak najwięcej :D Najlepiej samych pozytywnych :D Jeszcze raz dziękuję ii też pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BanEnigma

Kiedy Wielka Noc nastanie,
życzę Ci na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu, w jasnej duszy
i niech wszystkie żale zagłuszy.
Zdrowych, wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT- RSKZ

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia
- wiary, radości, miłości, spełnienia. Wszystkiego dobrego życzy YOLO ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

W nadchodzącym Nowym 2015 Roku, zycze Tobie
duuuuuzo zdrowia,
bedziesz zdrowy,
bedziesz mógł pracowac,
bedziesz pracował,
bedziesz miał duuuuuuzo pieniedzy,
bedziesz miał pieniadze,
bedziesz szczęśliwy.
wqszystkiego najlepszego, wielu emocji sportowych
i "fajnych pyskówek" na SF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Niech się spełnią świąteczne życzenia:
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,
tego życzę w Nowym Roku.
Asia z Rodzinką..:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Tobie i całej Twojej Rodzinie
nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.

Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Niech w Wielkanoc,
Wejdzie w nas wielka moc
Miłości, przebaczenia, chęci pomocy,
Czystości i braku zobojętnienia na ludzką krzywdę
Wesołości i spokoju ducha
Pamiętajmy, że w sporcie zwycięstwo
Jest tylko dodatkiem do emocji,
A twój „wróg” jest twoim bratem
I że lepiej pomóc i przegrać
Niż niesportowo przeszkodzić i wygrać.
Tych jajeczek, kiełbaski, szyneczki
I co tam jeszcze z koszyczka nam
Na stół wjedzie, niech cały rok nie braknie,
A na drugi dzień trochę wody
By oczyścić złe myśli, życzą
Pablo80 wraz z Madzią :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Kiedy Wielka Noc nastanie
życzę Ci na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
która niechaj zawsze gości
w dobrym sercu, w jasnej duszy
i niechaj wszystkie żale zagłuszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

Serdeczne życzenia
Wesołego Alleluja,
dużo zdrowia
i pogody ducha.
Niech radość Wielkanocy
napełni Toje serce
nadzieją i obfitością łask
od Chrystusa Zmartwychwstałego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzę Ci wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny!
Pękających na drzewach pąków,
ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie
także grzeje.
Życzę Ci wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy,
na koncie bankowym ale przede wszystkim życzę Ci wiosny w sercu...:)
Wesołych Świąt..:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

Z ostatnią kartką kalendarza
zerwij wszystkie złe nastroje,
zapomnij o wszystkich nieudanych dniach,
przekreśl niewarte pamięci chwile
i wejdź w Nowy Rok jak szczęśliwy człowiek
Stary Rok mija, lecz marzenia zostają,
niech one się Tobie wszystkie spełniają
i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni,
a ogród życia wnet się zazieleni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Margit

Życzę zdrowia, szczęścia, kasy,
w Nowym Roku extra wczasy.
Prostej drogi bez zakrętów,

a w miłości żadnych błędów ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

W Nowym Roku życzę Ci pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

"- Skład PGE Marmy na sezon 2014 to pana autorskie zestawienie?
- Na pewno to nie jest dream-team, ale właśnie na taki, a nie inny skład było nas stać. Rozmawialiśmy z wieloma zawodnikami i w jeden piękny wieczór wyglądało to ślicznie, a na drugi dzień zawodnik mówi: „nie”, mimo że dzień wcześniej przystał na nasze warunki i obiecywał, że jutro podpisze kontrakt."
Ciekawe o kogo tutaj chodziło Januszowi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego Roku
życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Wesołych Świąt kolego! Zdrowia dla Ciebie, rodziny, wspaniałej atmosfery na świętach i na żużlu w 2014, spełnienia marzeń życzy CT :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Najserdeczniejsze życzenia:
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija. Tobie
i całej Twojej rodzinie życzy ...Asia z Rodzinką..:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarna Wdowa

W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swemi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Ci jak w niebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedwaymaniak

Z jednej strony chłopak się trochę błaźni, bo wiedział jaki kontrakt podpisuje, wiedział jakie kroki można podjąć wobec zawodników, którzy zaliczą kiepski sezon, no i wiedział jak liczony jest ten cały ranking średnich biegowych. Tu nie ma o co się pluć, zawalił i powinien przyjąć to na klatę. Natomiast gość ma rację jeśli chodzi o ten mecz w Lesznie i cztery biegi które mu średnią popsuły. Tego prezeska nie powinna brać pod uwagę, bo tajemnicą poliszynela jest, że sama zabroniła naszym zawodnikom wyjeżdżać pod taśmę. Pavlic chciał jechać, ale został w parkingu zgodnie z "prikazem" Martusi. Co by nie mówić, kolejny zawodnik dołącza do listy "pokłóconych" z Rudą Grażką ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Pavlic idzie do sądu... Facepalm...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Ja pi....ole czyli to oznacza ni mniej ni więcej, tylko dalszy folwark Marty, ale w postaci marionetkowej. Komunizm w Rzeszowie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Ja już wolę się nie wypowiadać :D Do czwartku niewiele, poczekam bez tych sms'ów od gościa. Swoją drogą ciekawy post na forum Stali, Łabudzki to ... kuzyn Marty. Jeszcze lepiej.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Swoją drogą ciekawy post na forum Stali, Łabudzki to ... kuzyn Marty. Jeszcze lepiej.


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Ja już wolę się nie wypowiadać :D Do czwartku niewiele, poczekam bez tych sms'ów od gościa. Swoją drogą ciekawy post na forum Stali, Łabudzki to ... kuzyn Marty. Jeszcze lepiej.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedwaymaniak

Ja już wolę się nie wypowiadać :D Do czwartku niewiele, poczekam bez tych sms'ów od gościa.
Swoją drogą ciekawy post na forum Stali, Łabudzki to ... kuzyn Marty. Jeszcze lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

A tu sru Walasek jednak u nas. :D Ale to niestety wydaje się niemożliwe.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedwaymaniak

Idzie tam na własne ryzyko. Tak jak wcześniej Włókniarz nie bawił się w przebitki, tak teraz zdecydowali się jednak sypnąć dużą kasę na Grześka, a czy ją faktycznie otrzyma to już inna para kaloszy. Co tu dużo mówić, Włókniarz zwinął nam dwóch czołowych zawodników ;) Żeby tylko ich to nie doprowadziło do jeszcze większych długów ...
Tak jak pisałem, mam nadzieję że mnie ziomek w ch*ja nie robi i ten "Szwed w opcji awaryjnej" to nie żaden Karlsson czy Ljung. Jeśli to jakaś pipa, to się na niego wpienię, bo się upierał że skład bez względu na wszystko będzie dobry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Nie mów, że Walasek rzeczywiście w Czewie.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedwaymaniak

Szkoda, że ten okres transferowy nie skończył się w ubiegłą niedzielę :) No to teraz pytanie co ziomek ma na myśli z tą szwedzką opcją awaryjną. Oby właściwego człowieka bo jak nie, to mu chyba jaja urwę :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 10 grudnia 2013 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.