Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • cyganek został fanem Craig Cook

 • cyganek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jarkowi potrzebny jest teraz czas a na pewno wroci do swojej normalnej formy

 • cyganek lubi Komentarz

  Starocie ale 100 razy lepsze niż sprzęt bydgoskiej Polonii może by tak darowizna na rzecz klubu który go wychował? ???

 • cyganek napisał/a komentarz do Mechanik Tomasza Golloba robi wiosenne porządki w warsztacie mistrza

  Zebys sam nie potrzebowal wozka idioto

 • cyganek lubi Komentarz

  Zaj.... ktoś Ci w ten pusty czerep ? Sam ci kupię wózek jak chcesz

 • cyganek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  BRAWO POLONIA

 • cyganek lubi Komentarz

  Po jakiego groma szanować prośbę rodziny,aby ograniczyć artykuły i informacje na temat stanu zdrowia Tomasza. Lepiej napierdzielać artykuły hurtowo.Teraz czekam co powie kolejny przyjaciel Jurek Kanclerz,menager Tomek Gaszyński, mechanik Wojtek Malak, była żona Brygida,córka Wiktoria i obecna partnerka. Należy także spytać o to braci Jacka i Marka, siostrę Justynę,mamę Czesławę i bratanka Oskara.Władka nie pytajcie redaktorze bo Was za takie postępowanie pogoni,gdzie pieprz rośnie:)
  ps.Aaa nie zapomnijcie sami siebie spytać,wszak też się mienicie przyjacielem Golloba.
  Proponuję z tego przepytywania zrobić odrębne artykuły. Jak szaleć to szaleć,a jak:)

 • cyganek lubi Komentarz

  Brawo dla Pana Władysława. Przyznaję, że nie przepadam za nim już od ponad 25 lat, ale jak powiedział Sokrates:

  Błąd jest przywilejem filozofów. Tylko głupcy nie mylą się nigdy.

  Zatem Papa Gollob po wielokroć zyskał w moich oczach, a zapewne nie tylko w moich. Powodzenia dla Polonii i jej Fanów!

 • cyganek lubi Komentarz

  ZDROWIA MISTRZU TOMASZU GOLLOBIE I DO ZOBACZENIA NA POLONI BYDGOSZCZ JAKO PREZES , TRZYMAMY KCIUKI ZA TWOJE ZDROWIE I ŻYCZYMY SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I NA POLONIE BYDGOSZCZ

 • cyganek lubi Komentarz

  Tekst, byle nam dowalić. Sam wielokrotnie krytykowałem Władysława Golloba, ale nie za jakieś słowa? Domański to zamordysta i wróg wolności słowa. Nie można napisać coś pozytywnego o Polonii? Można, gdyby szefem tutaj nie był najemnik Rusko i Klocowej-Ostafiński. A Domański próbuje się podlizać. Nigdy nas nie lubili.
  Ale Polonia kiedyś znowu będzie wielka. Do gry wróci Tomek (niestety, to nie będzie wymarzony powrót dla wiernych kibiców)

 • cyganek lubi Komentarz

  Bo? Prawdę mówił? Klub był niszczony, prezesi przychodzili, doili i odchodzili. Dług się kumulował, ale gawiedź się cieszyła składem za pieniądze, których nie było. Ani żaden z tych kolejnych prezesów, ani RN, ani później BTŻ nie zrobiły kompletnie nic, żeby sytuację w klubie poprawić.

 • cyganek lubi Komentarz

  Władek już całkiem odleciał.
  Poniżej jakiś rolnik chwali Polonię, że spłaca swoje długi. Wałka z przełomu sezonów 2003 i 2004 już nie pamiętasz? Stara Polonia została pogrzebana wraz ze swoimi długami, a na jej miejsce w Ekstralidze wskoczyła „nowa”, czysta Polonia - bez żadnych spadków czy zaczynania od najniższej ligi.
  Dlaczego Tomek Gollob przez tyle lat nie wrócił do swojego macierzystego klubu? Ostatni raz jeździł tam w 2003 roku. Pojawiło się całe nowe pokolenie kibiców żużla, którzy nie pamiętają startów braci Gollobów w Polonii Bydgoszcz. Ktoś interesuje się żużlem ponad 10 lat i nigdy nie widział Tomka Golloba w plastronie Polonii.
  W czasach startów w Tarnowie, kibice z Bydgoszczy co roku wieszczyli powrót Tomka do Polonii. Wtedy w kuluarach mówiło się, że Chudy owszem, może wrócić, ale dopiero gdy klub zapłaci mu zaległe pieniądze za sezon 2003. Ja słyszałem wówczas o kwocie pół miliona złotych, co na dzisiejsze stawki kontraktowe przekładałoby się na około 750-800 tysięcy. (Wtedy kontrakt na poziomie 1 miliona miał tylko absolutny top – Rickardsson, Gollob, Crump – nawet Adams, Sullivan czy Hancock jechali za mniej).
  Obecna Polonia spłaca długi i dobrze, szkoda, że poprzednia tego nie robiła.

 • cyganek lubi Komentarz

  Słowa mocne ale prawdziwe io to pewnie chodziło . Czy gimbaza pamięta poprzednich prezesów z Deresińskim na czele ? A kibice sukcesu do dziś żyją czasami Różyckiego i siedzą w domach albo jeżdżą do Torunia . Władek przynajmniej się za to bagno wziął i robi porządek a wynik sportowy jest w tym wszystkim najmniej istotny choć i to w ubiegłym roku udało się zrobić . Czas działa na korzyść Polonii .

 • cyganek lubi Komentarz

  Fani Polonii Bydgoszcz powinni podziękować Gollobowi .Za to że wziął stery klubu i zaczął spłacać dług.Zaciągnięty przez poprzedników w Banku, Owszem można było zrobić rok karencji i zacząć od nowa .Należało mieć też na uwadze to dług bankowy, Tu się nie da wyjelenić banku jak zawodnika. Bank dając kredyt ma ręczycieli,bodajże miasto .Miasto to podatnicy. Nie dziwię się że Bydgoszcz jest latarnią w tabeli.Jak pisałem w swoich postach.Gollob dobrze wiedział jakim składem jedzie co może na torze nawojować.Tamtym sezonie sie udało Krosno wypadło, Ten sezon liga silniejsza nie ma kto wypaść będzie ciężko.Winić Golloba nie ma czego Skład zbudował taki na ile jet stać klub,Wzmocnienia teraz 15 maj otwiera sie okienko .Jaki zawodnik jest na rynku transferowym żeby dobrze zapunktował w lidze.Jeden zawodnik wiosny nie przyniesie bytu nie poprawi w tabeli.Mam wrażenie napis na polewaczce PAPA Gollob umieścił gdyż chciał zmobilizować prokuraturę aby zbadali przekręty ówczesnej władzy aby wreszcie zostali pociągnięci do odpowiedzialności, Powodzenia Polonia.

 • cyganek lubi Komentarz

  Tak a kto poręczył Polonii kredyt ? Miasto i to oni by musieli to spłacić .
  Chyba jednak robią to dalej przekazując dotację na klub .Chwała za to Polonii że dalej trwa mimo słabego wyniku sportowego . Inne kluby zmieniają literki w nazwie przypisują sobie medale DMP i tradycje ,a długi oczywiście są sierotą .

 • cyganek lubi Komentarz

  Nie sądzę że cały dług był bankowy z poręczeniem miasta. Miasto mogło kredyt spłacić a resztę olać. Dlatego Polonia jest nadal Polonią i nikt nie powinien wyśmiewać się że zaliczą drugą ligę.

 • cyganek lubi Komentarz

  No nie poszedł Władziu po lekcje do Częstochowy :D

 • cyganek lubi Komentarz

  Pytanie za milion a czy używanie cytatów jest powszechnie zabronione?? Czy akurat ten cytat obraża daną rasę, religię,kulturę itp? Uważam że nie, w tym przypadku napiszę że nasi politycy potrafią użyć gorszych słów wobec Nas. Ja przyklasnę panu Władysławowi za odwagę, brawo!!

 • cyganek lubi Komentarz

  Oby bo na nic więcej nie możemy liczyć. Zobaczymy mecz w Bydgoszczy. Ale Wladzio te mondre wypowiedzi powinien zostawic w gronie a nie slac w swiat.

 • cyganek lubi Komentarz

  prawdziwie wolny człowiek może robić co chce i się cieszyć, Gollob wie ile jest wart i nie musi martwic się tym co mówią gimnazjaliści, którzy jeździli w wózku kiedy TG był najlepszym zawodnikiem w ekstralidze. Ludzie którzy znają swoją wartość są wolni i mogą robić to co lubią inni muszą martwic się tym co mówią o nich inni.

 • cyganek lubi Komentarz

  O!
  Wreszczie jakiś mądry głos z południa lubuskiego :))
  Pzdr z północy! :)

 • cyganek lubi Komentarz

  W.Golloba nie cierpie jak wscieklego psa,ale nie lubie tez konkurencji.Na Wladka Golloba moze sobie szczekac kto tam chce tylko lapy trzymac precz od Polonii.
  Tak jak interes zagranicznego gfiastora mam gdzies,tak interes kazdego zawodnika tez mam gdzies.Liczy sie prawo i dobro klubu.Polonia jest najwazniejsza.Jak zgodnie z prawem klub cos jest winien to pewnie zaplaci.Polonia to nie drukarnia pieniedzy,to nie fabryka balonow sukcesu.Wladek dlugi splaca czy je naprodukowal czy nie.
  I nie pytajcie co Polonia ma dla mnie bym przyszedl na mecz?
  Spytaj sam siebie co zrobiles by pomoc Polonii?
  Bo albo jest sie kibicem na cale zycie albo jest sie fanem.Dzis Polonii jutro Zawiszy a w srode Dody czy Szpaka.
  I chociaz jestem Krzyzak trzyman kciuki za Polonie.Za Wladka Golloba juz nie.Sumienie mi nie pozwala.

 • cyganek lubi Komentarz

  Brawo Dołek za przedstawienie sytuacji czarno na białym.Mimo,że podczas kariery Dołomisiewicza papa Gollob nie raz,nie dwa wieszał na nim psy,to były żużlowiec Polonii mimo wszystko potrafi racjonalnie spojrzeć na obecne poczynania pana Władysława,a mógłby seniora rodu zmieszać z błotem. Co do Tillingera to jego ataki są jak ostatni łabędzi śpiew,ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę,że on i jego kolesie z BTŻu raczej zaczynają przegrywać walkę z Władkiem,pomimo że nadal starają się rzucać kłody papie Gollobowi pod nogi.Zostali oderwani od koryta, na jaw wychodzą ich przekręty i zdefraudowane pieniądze.
  Co do sponsora to poczekajmy jeszcze kilka dni,a powinno być OK,no chyba że "oderwani od koryta" zrobią numer Władkowi tak jak swego czasu z firmą Gotowski. Idą po trupach do celu,byle uprzykrzyć papie życie,nie zważając na to ,że swoim postępowaniem niszczą całkowicie bydgoski żużel.
  ps1.Jeszcze raz wielkie podziękowanie i szacunek dla Rysia Dołomisiewicza za tą wypowiedz.
  ps.2 Jestem pewien,że za chwilę tuby BTŻu i różnego rodzaju "eksperci" i tak odwrócą kota ogonem i znajdą głupkowate argumenty,a jeśli ich zabraknie to zaczną wyśmiewać i minusować nie wygodne dla nich wpisy jak to mają w zwyczaju.

 • cyganek lubi Komentarz

  Wstydu nie masz!.Jeszcze powinien im dopłacić ze go wzięli .

 • cyganek lubi Komentarz

  Póki co tylko u nas w Zielonce syfu nie zostawił.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.