art.ski.7 - komentarze

  • art.ski.7 napisał/a komentarz do Andre Ward pokonał Siergieja Kowaliowa. Rosjanin stracił mistrzowskie pasy

    Uważnie oglądałem całą walkę. Amerykanin wygrał może 3 rundy, pozostałe 8 bezdyskusyjnie wygrał Rosjanin. Nie lubię ruskich, ale to co się działo po walce woła o pomstę do nieba. Jak długo jeszcze opłaceni sędziowie będą nieuczciwie decydować o czyimś zwycięstwie? Amerykanin bez wątpienia jest mistrzem ale w klinczowaniu. A Rosjanin powinien złożyć odwołanie w międzynarodowej komisji bokserskiej. Walka jest zarejestrowana i można ją dokładnie prześledzić. To chamstwo przyznać ewidentnie przegranemu pasy mistrzowskie. Mam nadzieję, że spotkają się raz jeszcze i Rosjanin wybije mu definitywnie z głowy boks nokautując go w pięknym stylu.

  • art.ski.7 napisał/a komentarz do Łukasz Teodorczyk - historia nienawiści

    Teodorczyk doszedł do tego co osiągnął ciężką pracą, natomiast "dziennikarz" M.Wawrzynowski brnie po trupach, by za wszelką cenę osiągnąć swój cel. Powinni go zwolnić za takie "dziennikarstwo".

  • art.ski.7 napisał/a komentarz do Łukasz Teodorczyk - historia nienawiści

    Pisanie na czyjś temat oraz publikowanie powinno być uzgadniane z osobą zainteresowaną, a publikacja powinna następować dopiero po uzyskaniu zgody tejże osoby. Nie może być tak by byle pismak celem zwiększenia popularności albo nakładu czasopisma gryzmolił do wiadomości publicznej jakiekolwiek fakty z życia danej osoby. Wyjątek stanowią politycy i osoby rządzące, ponieważ są to osoby publiczne, wybierane przez naród i każdy wyborca powinien wiedzieć wszystko na temat takowej osoby by na następnych wyborach nie mieć wątpliwości na kogo głosuje. Jest mnóstwo domorosłych "artystów", którzy zrobią wszystko by o nich napisać więc tematów dla nawiedzonych "dziennikarzy" nie brakuje. Za wydrukowanie artykułu bez zgody osoby cywilnej powinna grozić kara pozbawienia wolności. Jedynie wyrokiem sądu takie dane na temat osób cywilnych mogą być ujawniane. Jestem zbulwersowany artykułem, a w zasadzie jego upublicznieniem na temat Teodorczyka. Ten "dziennikarz" powinien zostać ukarany. I nie ma tłumaczenia, że intencja dobra. Nie było zgody na publikację.