Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Co te pety z plocka sie tak sie ciesza ? Przeciez i tak u was bedzie 2 miejsce w lidze nie ma co sie podpalac

 • Golden_CK napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Montpellier HB wciąż z patentem na PGE VIVE. Kielczanie z drugą porażką z rzędu

  W tamtym sezonie skończyliśmy grę na 4 miejscu w Lidze Mistrzów także z tymi "dwoma latami" to Cię trochę poniosło. No chyba, że uważasz awans do Final 4, wyeliminowanie po drodze PSG za wynik przeciętny lub słaby to wtedy OK.

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Kolejny raz rozgrywamy na stojąco w ataku pozycyjnym. Gramy tak czytelnie, wolno, schematycznie, że tego się nie da opisać. Alex dostaje piłkę, robi jeden, dwa, trzy kozły i jest kasowany przez obrońców i tak cały czas. Ileż można? Bezradność w ataku aż bije po oczach. Kolejny słaby występ Alexa. Lijewski grał krótko w ataku, a moim zdaniem w tym meczu pokazał więcej dobrych akcji w ataku niż Alex za cały mecz. Przede wszystkim nie zwalniał gry. Akcje miały lepsze tempo gdy na boisku był Lijek. Alex to świetny gracz gdy jest w formie, ale to jest tylko człowiek. On też ma prawo do słabszych tygodni w sezonie. Wtedy powinien trochę więcej posiedzieć na ławce. Trzymanie go na boisku gdy gra słabo i zwalnia grę ma ogromny wpływ na całą naszą drużynę.

 • Golden_CK napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Montpellier HB wciąż z patentem na PGE VIVE. Kielczanie z drugą porażką z rzędu

  A jesteś pewny, że Wisła wyjdzie z grupy? Zobaczymy co jutro pokażecie.

 • Golden_CK lubi Komentarz

  @Maxi-102: coś o meczy z Niedźwiedziami???

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Atakują Syrię, destabilizują ten kraj, a później wyślą do Europy syryjskich imigrantów lub będą żądać gigantycznych pieniędzy za to, że ich zatrzymają (tymczasowo) u siebie. Co zrobi Bruksela? To co zwykle. Narobi w spodnie. A przecież nie trzeba wiele. Wystarczy przestrzegać swojego prawa tj. uszczelnić granice i skutecznie zatrzymywać tych, którzy chcą wejść do Europy (do poszczególnych krajów) nielegalnie. Powtarzam: nielegalnie.

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Jak milo sie czyta jak takie pipeczki internetowe prawią morały co to nalezy zrobic z kibolstwem ,bo przeciez wystepuje tylko w Polsce ,reszta swinta. szwabki ,kluski,wyspiarskie burki tam jest to samo ale najbardziej kole Polska. Jakis leszczyk tu pisze o polaczkach,poprostu zenada,ty nie zaslugujesz nawet na to

 • Golden_CK napisał/a komentarz do Tokio 2020. Kwalifikacje do igrzysk. Polska - Francja: mocne głowy Biało-Czerwonych. Igrzyska o krok!

  Jeszcze niech wróci Bartek Kurek i zmiatamy wszystkich z parkietu!

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Jest wiceprezesem PZPS.Więc przestań pitolić.

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Czyli sam mieszasz ten sport z polityką.

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Dlaczego odbierasz mu prawo do kubańskiej narodowości? On wychował się na Kubie, w kubańskiej rodzinie i kulturze. Powiedział wyraźnie, że nigdy nie wyrzeknie się swojej ojczyzny i tego, że jest Kubańczykiem. Ma jednak nasz paszport co pozwala mu na reprezentowanie naszego kraju. Ale mniejsza z tym, pisz o meczu, bo to jest najważniejsze.

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Won stąd .To strony sportowe .A nie polityczne gadzinówki

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Co za dużo to niezdrowo. Nie jesteśmy siatkarską 2 ligą żeby masowo poszukiwać "wzmocnień" wśród obcokrajowców. To byłby brak szacunku dla naszej młodzieży. Polska siatkówka to światowa potęga. Dwukrotni mistrzowie świata z rzędu. Na finały Ligi Narodów wysyłamy rezerwowy skład i lejemy Iran i dwa razy Brazylię w tym raz 3:0. Mamy znakomitą młodzież, która jest naszą przyszłością. Polska aktualnie może wystawić trzy zespoły, które walczyłyby o medale MŚ czy ME. Jeden Leon niech będzie (o ile będzie grał dobrze), ale już wystarczy tych sportowych naturalizacji. Nie potrzebujemy tego do sukcesów.

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Tylko po co następny? Jest masa młodych, utalentowanych siatkarzy w Polsce. I co? Oni mają stracić swoją szansę i miejsce w kadrze, żeby mógł zagrać naturalizowany Polak? To nie jest demoralizujące dla młodych siatkarzy? Myślę, że Leon też jest zbędny, bez względu na to jak jest dobry. Dotychczas polska kadra dawała sobie radę. Warto to zmieniać?

 • Golden_CK lubi Komentarz

  jeszcze jeden chce do Naszej Kadry ? nasz Kapitan Kubiak po 4 latach w Tokio na IO bedzie juz stary czemu miałby David Fiel łapać do Polskiej ekipy jak juz Leon jest

 • Golden_CK lubi Komentarz

  I bardzo dobrze, że są przepisy o 1 naturalizowanym siatkarzu w reprezentacji. Wyjątek można zawsze zrobić, ale to wszystko. Byłoby bardzo źle gdyby np. w reprezentacji Brazylii grali wyłącznie Kubańczycy, Włosi czy Serbowie tylko dlatego, że ktoś postanowił im przekazać tak zwany paszport sportowy. To samo tyczy się reprezentacji Polski i każdej innej kadry.


  Dla mnie ważne jest to by w polskiej reprezentacji ZDECYDOWANIE dominowali zawodnicy, którzy są narodowości polskiej (wyjątek zawsze można się zdarzyć, ale tylko i wyłącznie wyjątek). Mam na myśli osoby mające polskie korzenie, wychowane w Polsce (lub w polskiej rodzinie za granicą, bo np. na Kresach Wschodnich zostało wielu naszych rodaków, którzy są rodowitymi Polakami mimo, że nie posiadają polskiego paszportu), w polskiej kulturze, związane z polską historią, których językiem ojczystym jest język polski (w tym języku rozmawiają na co dzień), dla których śpiewanie polskiego hymnu przed ważnym meczem jest szczerym i nieudawanym przeżyciem, a nie próbą przypodobania się kibicom. Polskość to przede wszystkim to co mamy w sobie, a nie papier, który mamy w paszporcie. Gdybym się postarał mógłbym zdobyć chińskie obywatelstwo, ale narodowości chińskiej mieć już nie będę, bo jestem Polakiem. Oczywiście jeden naturalizowany zawodnik raz na ileś tam lat to nie problem. Wszystko z umiarem. Pozdrawiam

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Kubica nigdy nie jeździł bolidem Russela ! Silniki dostarcza Mercedes i dziwnym trafem bolid Russela potrafi jechać nawet 15km/h szybciej niż Kubicy na prostej !? Dziwne nie ? Bo przecież Russel jest adeptem Mercedesa i wszyscy wiedzą że budują dopiero mu reputację, a gdyby przegrywał z inwalidą byłby kłopot. Dziwię się chłopakowi, że pomimo oczywistych i jawnych różnic co wpływa na nieuczciwą rywalizację bierze w tym udział

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Młody jest zakłamany jak każdy brytol, na pewno mocno przeżył, że nie wygrał z Robertem we Francji i teraz będzie czuwał żeby to się nie powtórzyło. oboma bolidami jeździł za to Latifi, jak miał bolid Kubicy to był sekundę za Russellem, w odwrotnej sytuacji miał czas o kilka tysięcznych lepszy od Roberta. Chyba nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć czym to jest spowodowane. A w wywiadzie dyplomatycznie odpowiedział na pytanie, który bolid jest lepszy mówiąc, oba bolidy prowadzą się podobnie, ale Roberta trochę trudniej.

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Najśmieszniejsze są te ciotunie, które zajadle (anonimowo) krytykują to co robią inni. Mam na myśli leszczy, którzy zeszczaliby się w spodnie gdyby mieli stanąć tam na tym placu. Tacy zawsze mają najwięcej do powiedzenia zza ekranu komputerka :D

 • Golden_CK lubi Komentarz

  To tak samo, jak karanie za niezapięte pasy. To moja sprawa. Wara państwu od tego. Gdy gadam jadąc przez komórę - to co innego... innym robię krzywdę, choćby blokując ruch lub wymuszając.
  Idąc tym tokiem. Co komu do tego, że ktoś chce brać udział w ustawce?
  Państwo ma szkodzenie sobie reglamentować? To dlaczego wódka i pety są sprzedawane?
  A... bo tam kasa się musi zgadzać koncernom!
  Nie uważacie, że więcej ginie ludzi od petów, niż od ustawek?
  Jestem za jak NAJMNIEJSZA ingerencją państwa w życie prywatne.
  Poprawność polityczna, neoliberalizm i inne g.na dążą do czegoś odwrotnego. Byś nawet w wychodku stosował się do checklisty bo sobie krzywdę zrobisz.
  Szanujmy swoje prawa i swobody! Chcą nam je kraść, wykorzystując różne techniki, także takie artykuły jak ten powyżej.

 • Golden_CK lubi Komentarz

 • Golden_CK lubi Komentarz

 • Golden_CK lubi Komentarz

  Takie ligi mma dla kibiców już są i Polacy są tam jednymi z najlepszych:


 • Golden_CK lubi Komentarz

  1) W całym wydarzeniu biorą udział TYLKO zainteresowane osoby.
  2) Każdy z nich doskonale wie na co się pisze i jakie są zasady (ustalane przed całą awanturą).
  3) Leją się w lesie lub na jakiejś polanie, bez osób trzecich, bez świadków.
  4) Nikt postronny by nie ucierpiał i trzeba to jasno i wyraźnie zaznaczyć.
  5) Załatwiają to między sobą, a później rozjeżdżają się do domów.


  Policja jak zwykle wpierdziela się tam gdzie nie powinna. Dorośli ludzie chcą sobie "wyjaśnić" kilka spornych kwestii i rozstrzygnąć pewne sprawy między sobą, a tu jak zwykle konfidenci i policja wchodzą między wódkę, a zakąskę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.