Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

lamotte picquet

Panie Michale, zwracam się do Pana jako redaktora tego portalu oraz jak mniemam sympatyka Motoru Lublin.
Jest na tym portalu prawdziwa świnia, nie kibic, który notorycznie szkaluje dobre imię naszego klubu, zacytuję poniżej prośbę jednego z kolegów pod artykułem "Niektórzy mówią o poważnym błędzie prezesa Mrozka. Mógł już dawno zablokować Łagutę", linku nie wklejam z prośbą również o Pana interwencję w tej sprawie, bo zrobił się gnój i syf na forum:
"ze wzgledu na pana chwilowa aktywnosc chcialbym poruszyc temat hejtu i braku Waszej reakcji na to co wypisuje osobnik znany pod nickiem RUSEK - ZACISZE. Inna sprawa ze to multikontowiec ale skala nienawisci i hejtu ze strony tego indywiduum przekracza wszelkie granice, wczoraj w temacie o W.Trofimovie dodal post w ktorymi wyzywal Lubelakow od banderowcow i wstawil film z prawdziwymi obrazami rzezi wolynskiej.... daleko nie trzeba szukac kiedy nabijal sie ze smierci Kurmanka na tematach o Falubazie itp.. Gdzie jestescie kiedy takie zero probuje sie tu lansowac od lat?? Wystarczy wejsc na jego konto i skala zjawiska przeraza, poza hejtem i pustymi tekstami o debowych-mocnych to zero nic wiecej nie wnosi. Ja rozumiem wolnosc slowa ale tu przekraczane sa wszelkie normy!! Jesli ew. dojdzie do linczu, zachowam ten tekst jako dowod ze sprawa zostala poruszona i nic nie zostalo na czas zrobione. Pozdrawiam!"
Podaję na tacy konta tej gadziny Tomka Łapki:
Tomek z bamy,
Rusek zacisze,
Cicha Aga,
Jolka po 40 tce,
Widder,
Haszmen.
Reszty już nie pamiętam.
Proszę o zbanowanie ew. usunięcie tych kont, jak mam tu zaglądać to chcę czytać komentarze o żużlu, a nie taki syf robiony, zresztą jak poniżej.
Dziękuję i pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.