Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbigniew Rzepkowski napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica na 17. miejscu. Niespodziewana wygrana Valtteriego Bottasa

  To co zaprezentował nie wiele ma wspólnego ze ściganiem się. Dotrwał zdublowany czy to sukces ?. Kolejny zły wybór, pierwszy udział w rajdzie który pozbawił go przyszłości. Kontrakt kierowcy testowego z ferrari miał na stole.

 • Zbigniew Rzepkowski napisał/a komentarz do Fabian Drzyzga nie słucha trenera? "To nie był pierwszy raz"

  Rosja to toksyczny kraj. To specyficzny stan umysłu. Dobry do biesiadowania i chwilę później do zarzynania niewinnych i produkowania winnych. To złe miejsce dla ludzi dobre dla Rosjan. Co do Drzyzgi to po prostu niestabilny "gwiazdor"

 • Zbigniew Rzepkowski napisał/a komentarz do Jacek Nawrocki ironicznie po porażce z Czechami: Na pewno wszyscy zrobiliby lepsze zmiany

  Panie Nawrocki najlepszą rzeczą, którą może pan zrobić dla reprezentacji to ODEJŚC.

 • Zbigniew Rzepkowski lubi Komentarz

  Co ten Dyzma polskiej siatkowki ma jeszcze do gadania?Tluk do kartofli i nic wiecej z niego.to byl strzal w stope w wykonaniu PZPS,zatrudnianie tego antytalenta na stanowisku selekcjonera.Przez kilka lat bredzil przed kamerami ze..."buduje i odmladza" okazalo sie ze tuman nie wiedzial co buduje i gdzie odmladza-spojrzmy na srednia wieku naszego zespolu-czy napprawde jesgt taki mlody.?Co zbudowal ten Jelop od siedmiu bolesci?chyba domek z kart na swoim stole.

 • Zbigniew Rzepkowski lubi Komentarz

  nie tlumacz mu[-bo i tak za glupi aby zrozumiec co mu chcesz przekazac.On potrafi tylko kleczec w kacie -pamietny mecz Resovia-Skra i siedzacy na "stolku trenera"-niejaki Nawrocki pada na kolana i prosie Niebiosa o pomoc druzynie bo....sam nie potrafi nic wymyslec.To caly czlowiekNawrocki przez swoich zausznikow i nieudacznikow z PZPS zwany szumnie:"trenerem"

 • Zbigniew Rzepkowski lubi Komentarz

  Są takie zespoły, w których grają takie sobie zawodniczki a jednak jako drużyna grają lepiej niż powinny - dzięki trenerowi, który stanowi "wartość dodaną". U trenera Nawrockiego tak niestety nie jest. Wydaje mi się, że dziewczyny grają nawet trochę gorzej niż powinny. Zresztą nie ma powodu, żeby spodziewać się cudów - nie jest to bynajmniej trener znany z sukcesów. Znany jest raczej bardziej ze znajomości w PZPS.

 • Zbigniew Rzepkowski lubi Komentarz

  Panu juz dziekujemy

 • Zbigniew Rzepkowski napisał/a komentarz do W takim składzie reprezentacja Polski zagra w World Grand Prix. Są niespodzianki!

  Bez mocnej ligi nie będzie reprezentacji. Jednocześnie mało polek gra w mocnych ligach świata. Jak już tam graja to nie chcą brać udziału w żenadzie czyli grze reprezentacji. Brak trenera !!!! Nawrocki był na fali nie psując Skry po Castelanim. Jak musiał już dać coś od siebie to był koniec SKRY.

 • Zbigniew Rzepkowski napisał/a komentarz do Wojciech Drzyzga: Berruto i Stojczew nie pasują charakterologicznie do polskiej kadry

  Można grać nawet do 50 tyle że optymalna wydolność kończy się po 30. Jestem byłym sportowcem i wiem co mówię. Zator jest dobry jednak rok olimpijski był dla niego kiepski. A Nowakowski cały sezon na rehabilitacji bez gry pojechał na wycieczkę do Rio.

 • Zbigniew Rzepkowski napisał/a komentarz do Wojciech Drzyzga: Berruto i Stojczew nie pasują charakterologicznie do polskiej kadry

  Panie Wojtku, ocena bardzo powierzchowna. Co jest przyczyną że polscy siatkarze nie potrafią serwować.... Co jest przyczyną że kluby sięgają po obcokrajowców do granic możliwości...... Być może jest problem w systemie treningu........ tego wyrabiającego technikę, charakter. W reprezentacji są ....Polacy. W klubach czołówka to obcokrajowcy. Oni w klubach "ciągną" grę. Najlepszym przykładem pozycja rozgrywającego. Najlepsi w lidze "rozgrywacze" to niestety obcy. Fabian przestał się rozwijać, Łomacz jest u schyłku kariery i tak jest raczej solidnym rzemiechą a nie kreatywnym rozgrywaczem a dalej dziura..... Tak na każdej pozycji. Dobrze rokujący, młody siatkarz jak chce grać to raczej w słabszym klubie bo w mocnym grzeje ławkę. Trenerzy.... nie ma trenerów, są taktycy selekcjonerzy....... i ich pomocnicy od zdrowia i kondycji a gra na światowym poziomie w juniorach to niestety za mało. Kolejny problem to układy... tak to widzę. Przyzwyczajenie do Bartmana przewiozło Anastaziego. Nowakowski i Zatorski załatwili Anige. Wszyscy mówią o dobrej atmosferze w grupie kolegów, zapewne to ważne jednak ta grupa ma wygrywać. Nie dopasowujemy ich dla dobrego klimatu tylko dla dobrej gry i pracujemy nad klimatem. Takie jest moje zdanie, co Pan na to?
  Poprawność polityczna i głaskanie mimo wszystko za "potencjał" raczej charakteru nie wyrobi. To do dziennikarzy i ekspertów. Winiarski - profesore - nie potrafi serwować jest na poziomie 1 ligi i co... gra, a Szalpuk musi czekać aż Winiar złamie nogę...? Niektórzy w Skrze mogli zestarzeć sie na ławce jak Muzaj czy Włodarczyk. Pozycja w 1 szóstce w wieku 20 paru lat to sukces...? Bierzemy młodego Amerykanina, Bułgara, Serba......
  Zbigniew Rzepkowski wierny kibic.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.