Sartre - komentarze

 • Sartre napisał/a komentarz do "Jesteśmy ligowym średniakiem". Mają kasę, a nie ma wzmocnień. Dlaczego?!

  Moim skromnym zdaniem największym problemem jest Schenk. Zwłaszcza od momentu gdy zaczęła mu "grozić" tak zwana kariera reprezentacyjna. Teraz takiego gościa strach posadzić na ławkę. Jak czytam na facebooku wypowiedzi fanów Kinga na temat Schenka to się za głowę łapię. Wychodzi na to, ze w tym wszystkim nie chodzi o dobro klubu i o wynik Kinga w lidze tylko o rozwój pana Schenka bo przecież trzeba mu pomoc w zrobieniu kariery reprezentacyjnej. Nie mozna go posadzić na ławkę no bo jak? Reprezentanta? A on pokazał w 2 ostatnich meczach jak się nadaje na pierwszą jedynkę. Te brednie o poprawie mentalu mozna włozyć między bajki. Gość moze zagrać kilka dobrych meczów ale w końcu karma i tak go dopadnie.

 • Sartre napisał/a komentarz do PLK ma nową gwiazdę! Przełamanie w wielkim stylu

  Jakieś logiczne wnioski? Ogrywamy Anwil, Czarnych na wyjeździe i przegrywamy z dwoma najsłabszymi ekipami ponad 20 pkt? O co chodzi? Moze wy panowie nie jesteście panami, moze wy jesteście kobietami a jak wiadomo kobieta zmienną jest. Czy mozna w ciągu tygodnia stracić formę? Jedyne co mi przychodzi do głowy to wałki u buka. Bo jeśli to nie to, to co?
  Tak czułem, ze za wcześnie pochwaliliśmy Miłoszewskiego. Na takie akcje jest zawsze czas po sezonie. Na ten moment cofam kredyt zaufania. Jeszcze tylko jedno pytanie: wszyscy kontraktują na potęgę a my wciąż mamy w składzie 2 i pół obcokrajowca. Nie stać nas na podstawowych zawodników.

 • Sartre napisał/a komentarz do Czy jest gotowy na prowadzenie kadry? Eksperci chwalą i... mają wątpliwości

  @WOP: Nie jest tajemnicą, ze nie jestem jakimś wielkim fanem Schenka jako pierwszego PG (to dobry zawodnik ale ma jeszcze wiele do poprawy) ale Kolendy to on przeskakiwać nie musi bo zwyczajnie jest od niego trzy razy lepszy. Tak przereklamowanego i hołubionego zawodnika jak Kolenda to drugiego nie znam. No masakra jakaś normalnie. Kolenda to Kolenda tamto. Beznadziejny przeciętniak, który w ogóle nie powinien wąchać reprezentacji. Jego jedyna "zaleta" to wzrost jak na rozgrywającego całkiem słuszny.

 • Sartre napisał/a komentarz do Gorąco na meczu NBA! Jokić wpadł w furię po faulu rywala

  Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Dostał na co zasłużył a potem zrobił teatrzyk. Tak to jest jak umiejętności nie starcza i trzeba się popisywać inaczej.

 • Sartre napisał/a komentarz do Tego nikt się nie spodziewał. Wilczek załatwił... Wilki Morskie

  No cóż, tak się kończy gdy jedyny rozgrywający nie funkcjonuje. Wszyscy wiemy jak chimerycznym i niestabilnym emocjonalnie zawodnikiem jest Schenk. Może i dobrze się stało bo ileż można grać bez pierwszej 1 i 5. Sugerowałbym również wymianę Salicia nawet jeśli gra za czapkę gruszek (swoją drogą jak słaba musi być liga bośniacka skoro taki Salić robi w niej ponad 20 pkt na mecz zostając królem strzelców). Żal patrzec na te wszystkie czapy, które Salić dostaje od niższych zawodników i na jego problemy z doskoczeniem do obręczy.

 • Sartre napisał/a komentarz do To jeszcze nie udało się nikomu! Miłoszewski sprawił, że King jest nie do złapania

  @Gabriel G: Chyba pierwszy raz w życiu cieszę się TAK bardzo, że nie miałem racji. I u już nawet nie chodzi o to ile meczów wygramy i które miejsce zajmiemy tylko o to, że w końcu po tylu latach i po tylu osobach, którym się wydawało, że są trenerami w końcu właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • Sartre napisał/a komentarz do Magiczny dotyk Miłoszewskiego. Jaskinia lwa znów zamilkła

  @HalaLudowa: Zrobię to z nisko pochyloną głową. Pozwól mi poczekać jeszcze chwilę. Po prostu nie chcę zapeszać ale pierwszy raz zaczynam po cichu myśleć, że może w końcu trafił się nam pan Trener przez duże T.

 • Sartre napisał/a komentarz do Magiczny dotyk Miłoszewskiego. Jaskinia lwa znów zamilkła

  @HalaLudowa: Zrobię to z nisko pochyloną głową. Pozwól mi poczekać jeszcze chwilę. Po prostu nie chcę zapeszać ale pierwszy raz zaczynam po cichu myśleć, że może w końcu trafił się nam pan Trener przez duże T.

 • Sartre napisał/a komentarz do Cel na sto procent. Cóż to był za występ!

  Niejaki Michał Sokołowski wspólnie z agencją Beobasket złożyli skargę do FIBA w związku z niezapłaconymi pensjami, opłatami wizerunkowymi i agencyjnymi. Sprawa dotyczy okresu gry w Stelmecie. To na tyle jeśli chodzi o spłacanie zaległości...

 • Sartre napisał/a komentarz do Zmiany w Asseco Arce. Dołączył do nich Amerykanin z innego klubu PLK

  @Jan Kowalski: Naprawdę? To, że nie znasz ortografii swojego ojczystego języka (bo zakładam, że jesteś Polakiem) to jedno, ale to że się z tym obnosisz to jakiś żart.