Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ptz lubi Komentarz

  @WISŁA1947 - Parafrazując jeden z twoich komentarzy - jestem kibicem piłki ręcznej, a to jest dział "Piłka ręczna", a nie "Serwis płaczka WISŁY1947". Od wielu tygodni dzień w dzień to samo pitolenie. Pisanie tego gościa nie ma żadnego sensu, bo już wielokrotnie udowodnił, że regularnie notorycznie kłamie. Wolę poczytać co sądzą inni kibice, a nie wiecznie tylko te żale. Oceny komentarzy pokazują, że niewielu interesują jego wypociny. Nie możemy się doczekać kiedy w końcu zrobi wypad z tego portalu.

 • ptz napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Oficjalnie: Orlen Wisła Płock poza rozgrywkami!

  "Liga Mistrzów dla Wisły to formalność, wspomnicie moje słowa"
  "Mecze Wisły są chętnie oglądane i dlatego EHF zawsze przyznaje nam wild card i tak będzie tym razem"
  "Zwyczajnie - wypad z baru! Nie potrafisz to nie pchaj się na afisz :)"
  "Wracamy tam gdzie nasze miejsce"
  "Wygląda to bardzo dobrze, przyszły sezon wygląda bardzo obiecująco"
  "wschodzące potęgi europejskiej piłki czyli oczywiście Wisła Płock:)"
  "Prawdziwi ambasadorzy kraju:)"
  "Właśnie tak buduje się najlepszy klub w Polsce."
  "Wracamy na należne nam miejsce na mapie tej dyscypliny czy to się komuś podoba czy nie!"

 • ptz napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Oficjalnie: Orlen Wisła Płock poza rozgrywkami!

  Ten dreszcz emocji gdy los przydzieli mistrza Finlandii.Bezcenne.

 • ptz lubi Komentarz

  Siwy w Kielcach zawsze będziesz naszym Scyzorykiem bez względu na opinie pokrzywdzonych przez los ciepłych płaczków:).Nie każdy odchodzący zawodnik z najlepszej polskiej drużyny piłki ręcznej będzie budował dom w Kielcach tak jak Karol Bielecki, Krzysztof Lijewski, Sławomir Szmal, Bogdan Wenta.Pozdrowienia od Mistrza Polski 2012/2020 ,2021,2022,2023 itd. ;)

 • ptz lubi Komentarz

  No ,jak to wasz szanowny kolega Maximilian pisal ,miala byc MOCZ -mysle ze najlepsze wyjscie to przedluzenie a nim kontraktu,,he he

 • ptz lubi Komentarz

  No i dobrze dla dobra piłki ręcznej w Polsce.Oby udało się dograć temat do końca.

 • ptz lubi Komentarz

  Kibice Wisły ale wy jesteście śmieszni, że aż brak słów. Po pierwsze, naprawdę myślicie, że jak Bert obniży im pensje, to jeden z drugim strzeli focha i pójdzie gdzieś indziej? Ok jeszcze z dwa miesiace temu mogliście tak sobie myśleć i po części nawet sam bym się z wami zgodził. Ale w chwili obecnej, wszędzie i to bez wyjątku będą cięcia w zarobkach, nawet w takiej Barcelonie czy PSG i to takie konkretne. Nie jeden klub też padnie calkowicie, więc jeden z drugim, jak sytuacja z tym koronawirusem już się w miarę uspokoi i przeanalizuje opcję transferów do innych klubów sami obniżą swoje wymagania względem zarobków, byle tylko gdzieś się załapać. Niestety ale nie będzie też już takich cwaniaczków jak swego Cindric czy też Palmarson, że jak poczuli większą kasę w innym klubie, to byli panami sytuacji stawiając na swoim.

 • ptz lubi Komentarz

  Norwegia 5 mln ludzi - 6 tyś zakażeń, tyle w temacie !

 • ptz lubi Komentarz

  Jak wynika z dzisiejszej informacji na stronie Kuriera Lubelskiego, Małgorzata Stasiak postanowiła zakończyć karierę zawodniczą.

 • ptz lubi Komentarz

  @kck: Arino to dla mnie jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tego sezonu. Szczególnie jesienią grał nadzwyczaj dobrze. Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że przewaga skrzydeł Barcelony bierze się w dużej mierze ze świetnej obrony i gry z kontry. A zwróciłeś uwagę na fatalny wynik PS Kielu? Ekberg jest przereklamowany, nadrabia karnymi, których moje rankingi drużynowe nie uwzględniają. W Kilonii na plus na pewno Reinkind, który wskutek kontuzji Weinholda grał dużo i dobrze. No i przede wszystkim Pekeler - skuteczny w obronie i w ataku. Barcelonie przyda się ktoś na koło, bo akurat Fabregas obniżył loty i zdarza mu się być rażąco nieskutecznym. Aha i jeszcze jedno - in minus bramka THW. Po części to "zasługa" Quenstedta, ale Landin też nie błyszczał w LM. Jako ciekawostkę podaję wyniki Kielc: BR - 524, LS - 223, LR - 296, ŚR - 364, PR - 427, PS - 397, KO - 582.

 • ptz lubi Komentarz

  Dlaczego po raz drugi w przeciągu trzech dni kasujecie mój post????

  Oto on:

  Szanowni koledzy i koleżanki forumowicze, zwracam się do redakcji portalu sportowefakty.peel. Otóż mimo wielu prób zwrócenia uwagi na problem trollingu na naszym forum, który to polega na pozornie kulturalnym mąceniu, podjudzaniu i taniemu manipulowaniu faktami, wyrwanymi z kontekstu stwierdzeniami itp., co w konsekwencji prowadzi do znacznego obniżenia poziomu dyskusji, braku jakiejkolwiek reakcji ze strony redakcji, oznajmiam, iż w......m z forum i portalu w trybie natychmiastowym do odwołania. Dopóki będziecie tolerować wnoszenie tu kupy na butach przez ulizanego Maxi-102, moja noga tu nie postanie. Myślę, że wchodzę tu około 10 razy dziennie, mnożąc to przez 365 dni, to ucieka wam 3650 kliknięć rocznie. Zapraszam koleżeństwo do chwilowej kwarantanny od SF

 • ptz lubi Komentarz

  Jedyna słuszna decyzja. Nie rozumiem przytyków ludzi z Płocka o zielonym stoliku. Rozumiem że Wisła miała szansę w finale jednak jeden dwumecz między zainteresowanymi zespołami już się odbył w którym zdecydowanie lepsza była drużyna z Kielc. W dwumeczu wynik Wisła 47: 55 Vive. Kibice Wisły przed meczem w Kielcach mocno argumentowali miejsce w tabeli. Teraz tabela wygląda jak wygląda i miejsca zostały rozdane. Co do spadków to nie jest taka prosta sprawa jak z miejscami. Jedyny słuszny kierunek to powiększanie ligi na sezon i więcej spadków w przyszłym roku. Potrzeba silnych ośrodków sportowych. Jeśli Tarnów by spadł to cały klub mógłby upaść. A widać że klimat na ręczna mają.

 • ptz lubi Komentarz

  Pozostaje jeszcze do rozstrzygnięcia kwestia Pucharu Polski. Myślę, że najuczciwiej będzie go przyznać Orlen Wiśle. Drużyna ze "stolicy piłki ręcznej" w ostatnich 11 latach aż 10-krotnie grała w finale PP, ale nigdy nie udało im się wygrać. Wielokrotnie byli okradani ze zwycięstwa, a to przez sędziów, a to przez Bertusa czy też Jujujureckiego. Czas najwyższy naprawić te wszystkie krzywdy. Tym bardziej, że w tym roku odwołano Szczypiorno Cup i PP jest jedyną szansą na zdobycie jakiegoś trofeum :)

 • ptz lubi Komentarz

  Chyba nikt nie jest zadowolony z tak zakończonego sezonu.Ale jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma!.Gratulacje dla medalistów.Natomiast najważniejsze jest żeby kluby przetrwały ten ciężki okres,i następny sezon zaczął się planowo i w przynajmniej nie w mniejszym stanie klubowym jak w tym sezonie.Zdrówka dla wszystkich i do zobaczenia w lepszych czasach.

 • ptz lubi Komentarz

  Jedyny sensowny scenariusz. Fakt, można było już anulować ten jeden mecz między Vive a Azotami, ale nie miał on kompletnie wpływu na kwestię przyznanych miejsc. Nie rozumiem oburzenia na to, że mistrz jest a spadków nie ma. To bardzo proste - mistrzostwo i kolejne miejsca musiały być rozstrzygnięte, chociażby ze względu na miejsce w pucharach w kolejnym sezonie. Co do spadków, to na chwilę obecną, te 14 zespołów spełnia wymogi licencyjne, więc nie chciano ryzykować spadku któregokolwiek z zespołów, w miejsce którego miałaby wejść inna, niepewna organizacyjnie i sportowo drużyna. W innych ligach i innych rozgrywkach zastosowano podobny manewr. Wiadomo, że kilka drużyn może się czuć pokrzywdzonych, ale litości, sytuacja jest ultra nadzwyczajna, nikt się jej kompletnie nie spodziewał i trzeba schować swoje pomniejsze żale i wziąć sytuację taką jaka jest. Na pewno wszyscy by woleli dograć sezon ale na to nie ma szans. Dobrze, że taka decyzja została podjęta.

 • ptz lubi Komentarz

  Czekam na moment kiedy Maxiowi i innym oraz redakcji SF, ktoś z prawników przed obliczem Temidy wyjaśni pewne sprawy formalne, dotyczące treści zamieszczanych komentarzy, zawierających np. pomówienia, obrażanie, wyzywanie innych osób, bądź zamieszczanie nieprawdziwych informacji. Odnosząc się do tej osoby jaskrawo widać, że gość sobie w sposób bardzo czytelny pozwala nawet na sugestie korupcyjne względem osób, organów związkowych.
  SF od lat nie reagują na jego wpisy łamiące zasady regulaminu co jednoznacznie świadczy o tolerancji na takie zachowania. Udostępnianie miejsca na publicznym portalu i brak właściwej reakcji moderatorów na zawarte w nich słowa też są co najmniej nie etycznie. Mam nadzieję, że redakcja nie usunie mojego komentarza, a ktoś kto to przeczyta zastanowi się nad tym co publikuje.

 • ptz lubi Komentarz

  Petrochemia a może tak jaśniej co zostało załatwione "przy zielonym stoliku"? Wybuch epidemii, cierpienia i śmierć ludzi? Zacytuję ci kolejny raz (cytat dzieła Juliana Tuwima i jako taki może być przytoczony w oryginalnej formie) :
  "Próżnoś repliki się spodziewał
  Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
  Nie powiem nawet "Pies cię j...ł",
  bo to mezalians byłby dla psa."

 • ptz lubi Komentarz

  Ale te płockie trole to płaczki. Weźcie sobie przykład bundesligi, brak play off, mistrz po ostatniej kolejce. Załóżmy Kiel jest pierwszy, za nimi Flensburg, maja tyle samo punktów, a w meczach Kiel jest jedną bramke na plus. Też zdobywają mistrza przy zielonym stoliku ? Puknijcie sie w te zapyziałe czaszki ze dwa razy a potem cokolwiek komentujcie, bo poziomem dostosowujecie sie do Waszego wodza 102

 • ptz lubi Komentarz

  W przypadku zbankrutowania klubu Vive to bardzo będzie szkoda części jego kibiców z Płocka. Komu będą zaglądać do portfela? komu będą pomagać w prowadzeniu księgowości? komu będą pomagać i doradzać w kwestiach doboru zawodników?. Stąd apel do pana prezesa klubu Vive Kielce... proszę uszanować tych kibiców i zrobić wszystko aby ratować ich ukochany klub. A oni panu tego nie zapomną.

 • ptz lubi Komentarz

  Płocczaki ja rozumiem, że mocno kibicujecie żeby Vivunia zbankrutowała i się rozpadła, bo to jedyna wasza szansa na zdobycie mistrzostwa Polski, ale gdzie są te wasze górnolotne hasła o sportowej rywalizacji? :)

 • ptz lubi Komentarz

  "Najlepsi kibice w Europie" brali udział akcji #zostanwdomu, zanim stało się to modne i świat usłyszał o koronawirusie :)

 • ptz lubi Komentarz

  Jeśli sezon się zakończy, to najbardziej poszkodowany w tej sytuacji będzie Górnik Zabrze. W półfinale z Orlen Wisłą miał spore szanse triumf i wejście do wielkiego finału. No ale cóż, niektórzy mają więcej szczęścia niż umiejętności. Teraz już wiem, dlaczego kibice w Płocku odetchnęli z taką ulgą na wieść o zakończeniu sezonu :)

 • ptz lubi Komentarz

  Ja osobiście nie mam zamiaru robić jakiejś wielkiej tragedi z powodu wykupionych dwóch karnetów - jest to przecież pewien sposób finansowania swojego klubu, który w żaden sposób nie odpwiada za zaistnialą sytuację. Tak samo zresztą jak Superliga. Chciałbym tylko aby mecze były w jakiś sposób jednak transmitowane - np Youtube, czy FB. Oby tylko TVP się tego nie czepiało ze względu na prawa do transmisji.

 • ptz lubi Komentarz

  Jak zjechali z budżetem, to za tym powinno iść powiększenie ligi, powiedzmy do tych 10 drużyn na razie.

 • ptz lubi Komentarz

  Drużyna ze "stolicy piłki ręcznej", to nawet dla własnych kibiców nie jest żadnym magnesem :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.