Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Cwicz ,cwicz Marcin i oby z tego były efekty ..ja mimo sceptyzmu licze na niespodzianki jak w pamiętnym 2004 roku ,wtedy w składzie z Robackim i Fijałkowskim Polonia w ekstralidze otarła się prawie o miejsca medalowe choc przed sezonem nikt nie dawał jej szansy na wygranie jakiegokolwiek meczu

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Twoj nick powiedzial wszystko.. ZWYKLY.. bo prawdziwy kibic idzie na zuzel a nie na nazwe zawodow.

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Magia Falubazu - okraść zawodnika, dokopać leżącemu. Ot i tak się kreuje klub do naśladowania...

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Panie Rafale, Wy jako żużlowcy poza torem to jesteście miękkie faje i to jest największy problem. Ogłosilibyście WSZYSCY odmowę startów do czasu odwołania wszystkich głupich pomysłów i w końcu marynary by ustąpiły, bo sami na motocykle nie wsiądą.

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Sluchaj ten bezjajowiec wygral walke z rakiem,wiec troszke wiecej szacunku.

 • Cyc_u lubi Komentarz

  W Lesznie nikt nie kryl ..., bo i tak by sie nie ukrylo ...male miasto , wiec wystarczy ze ktos beknie glosniej na jednym koncu , to nas drugim go slysza! Prawda polega na tym ze Leszno wiedzialo , ale sprawa byla trzymana w miejscu! Co niektorzy kibice od czasu do czasu nadmieniali na tym forum ze Piotrus w gong lubi ..."przydzwonic" ale poza sporadyczna krytyka takiego postepowanie nie bylo wiekszaj nagonki ! Wiadomo ,swojak , w sezonie Bykom punktow "przywiozl" co niemiara robota dobrze zrobiona wiec nie ma sensu dawac mu do ..."pieca",i chlopaka.".prostowac"! Taki mlodziak to skarb i wszystko na to wskazuje ze kontrakt niebawem ..przedluzy , niezaleznie od tego ze brata ...nie bedzie , bo gdzie mu bedzie tak dobrze jak w rodzinnym ..Lesznie! ! Kiedy sprawa sie rypla i nie osiagnieto porozumienia , szlaban trzymajacy zle opinie o nim , szybko sie otworzyl a media dopiero zaczely naglasniac sprawe , oficjalnie ... ktora przez miesiace byla ...UKRYWANA !!!! Podam dla przykladu , ze gdy Holder , Ward , i Batch .pod pomnikiem ...Mikolaja. K ( zgodnie z panujaca u nas regula aby nie podawac pelnych danych) sie "odlali " na drugi dzien S..y F..y az zachlystywaly sie od tamtej ..."sensacji " i nikt tego nie ukrywal , jak to mialo miejsce w tym ...przypadku! Koniec i bomba , kto nie kapuje ten ..traba!

 • Cyc_u napisał/a komentarz do Tramwaj im. Mieczysława Połukarda?

  Brakuje 'Rafała "WIELKIEGO" Bruskiego'.... Chyba, że po konkursie okaże się że jednak wygrał....

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Przeczytałem od deski do deski. Pozdrawiam Henryka i Zapore jak również pozostałych. Jeśli ktoś czyta co piszę to wie że jestem tylko kibicem żużla. Nie chcą uczciwych pieniędzy na czas ich sprawa. Nie chcą się dostosować do wymogów klubu ich problem. W Lesznie były gorsze czasy mało kasy i jeździli inni aż miło. Kibice chętnie przychodzili. Super że Zengiego zatrzymali. Niech dogadają się z Pająkiem i Musielak lepiej się poczuje i znów komplety przywiezie. A czy za rok będzie złoto czy utrzymanie niestety odrobina szczęścia przed kontuzią pokarze. Do końca swojego życia będę Uni kibicował. Lecz prubie wyzysku mówię stanowcze NIE! Dziadek ,,dyslektyk" jak komuś przeszkadza.

 • Cyc_u napisał/a komentarz do Żużlowy PGE Narodowy wzorem Wembley

  A gdzie ankieta? Chciałbym zminusować... ;)

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Pasuje do torunia jak nikt inny.


  Jak można napisać taką bzdurę? Jesteś w stanie jakkolwiek wytłumaczyć taki zwrot? Byłabym ciekawa. Dlatego nie komentuję mocniej, dając ci szansę na argumentację.
  P.S. Bawi mnie to pisanie z małej litery nazw miast, których się nie lubi. Pewnie wydaje ci się, że demonstrujesz bardzo skutecznie w ten sposób swoją pogardę, a przynajmniej niechęć do wybranego miejsca. A tymczasem zwyczajnie określasz swoją niedojrzałość. Pisząc wprost - to dziecinada, nic innego. Szacunek do języka ojczystego jest jedną ze składowych patriotyzmu (chyba że ty z patryjotów).

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Nikomu nigdy nic się nie należy. Na wszystko trzeba sobie zapracować. Jeśli szanujesz innych to owszem należy Ci się szacunek, jeśli nie masz szacunku do innych to oni też nie będą Cię szanować. Nicki nie szanuje przeciwników, więc oni nie szanują jego, proste.

  To, że był mistrzem świata nie oznacza, że należy mu się szacunek, to nie jest usprawiedliwienie dla jego zachowań na torze.

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Jedynym chwastem w tej pieknej dyscyplinie jest Nicki!!! I to jego trzeba "wyrwac"

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Prezydent Bruski dał stery nowemu właścicielowi,kolokwialnie podjął najgorszą możliwą decyzje,jednocześnie skazał nasz klub na rychła degradacje bądz bankructwo,W GALOP,to kontrowersyjna postać wystarczy cofnąc się do lat 90,żużel poszedł daleko do przodu,a on został nadal ze swoimi przekonaniami. SPUŚCI KLUB DO DRUGIEJ LIGI!!!!!! IDĄC dalej ,załatwił właśnie wnuczkowi miejce w pierwszym składzie,nie łapał się nawet w Ostrovi,mając za przeciwników typowych słabeuszy na pozycji juniorskiej,a tam był Marek POlewaczkowy,a on ma nosa do talentów( 5 tyt. mistrza druż.) to samo mówi za siebie. wiec nic po tej decyzji nie wrózy dobrego!!!! ogólnie szkoda,on się wycofa bo jego przemyślenia to rodem z lat 90,teraz jest potrzebna kasa,nazwiska itd. wracając do jego spekulacji na temat Wożniaka,to racze przypomnieć rok 2003 jak za T.GOLLOBEM czekał cały zarząd z nowym kontraktem a on sie spóznił 2 godziny bo już wracał z Tarnowa i tam był dogadany,a przypomne że na plecach Poloni się wypromował w świecie,Polonia dała jemu w tak trudnym czasie jak lata 90 w żużlu praktycznie wszystko co mogła dać w tym czasie dać żużlowcowi. Więc niech pan WŁADKO NIE PIERDZIELI O WOŻNIAKU ŻE NIBY KLUB TRAKTOWAŁ JAK BANKOMAT,PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY!!!!!!!!!!

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Stary galoop moze sie uczyc od szymona kultury.
  Szymus powodzenia ;)

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Tylko na sprzedaż takiej ilości biletów nie ma dowodów. Przecież nie napiszą, że bilety nie idą, bo to jeszcze bardziej spowolni sprzedaż. Odpowiednia reklama jest zawsze dżwignią handlu i w niej prawdy bywa zawsze niewiele.

 • Cyc_u lubi Komentarz

  BRUSKI TY K...O WYPAD Z BYDGOSZCZY RAZEM Z OSUCHEM JAK WYJDZIE ŻE BYŁA KORUPCJA I UKŁAD TO DO KICIA Z NIMI JONSSON POWIE PRAWDĘ PO WYBORACH REFERENDUM O ODWOŁANIE BRUSKIEGO 80% ZA JONSSONEM I ZROBIĆ PROTEST PRZED URZĘDEM WSZYSTKICH KIBICÓW POLONI I ZAWISZY BYDGOSZCZ ZJEDNOCZYĆ SIĘ I WYJ...Ć BRUSKIEGO

 • Cyc_u lubi Komentarz

  BRUSKI TY K...O WYPAD Z BYDGOSZCZY RAZEM Z OSUCHEM JAK WYJDZIE ŻE BYŁA KORUPCJA I UKŁAD TO DO KICIA Z NIMI JONSSON POWIE PRAWDĘ PO WYBORACH REFERENDUM O ODWOŁANIE BRUSKIEGO 80% ZA JONSSONEM I ZROBIĆ PROTEST PRZED URZĘDEM WSZYSTKICH KIBICÓW POLONI I ZAWISZY BYDGOSZCZ ZJEDNOCZYĆ SIĘ I WYJ...Ć BRUSKIEGO

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Siop to wychowanek a wychowanek to najwiekszy skarb.Jestem pewny,ze Marcin zaopatrzony w dobry sprzet dlaby rade nawet w extralidze.Walcz Marcinie pokaz niedowiarkom co potrafisz.

 • Cyc_u lubi Komentarz

  od niego i od Szymka musi być budowany zespół, kibice przychodzą na wychowanków i tego trzeba się trzymać! Siopek wypadł dobrze w tym sezonie w kilku meczach wyjazdowych miał największe zdobycze punktowe z drużyny, no i zawsze zostawia serducho na torze,i za to wszyscy kibice go kochają.

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Gacuś jest dokładnie tak jak piszesz. Dodam tylko,że Marcin po wielu latach tułaczki zasłużył wręcz na starty w Polonii,nie tylko tym ,że jest wychowankiem,ale również swoją postawą gdzie mimo przeciwności losu,zawsze walczył i oddawał wręcz zdrowie dla swojego macierzystego klubu. Szkoda tylko,że trener Wożniak faworyzował innych zawodników kosztem Marcina.
  Dla mnie Siopek w Polonii - jestem na TAK!!!

 • Cyc_u lubi Komentarz


  FIM Speedway Grand Prix of Poland (Torun) 2015 (03.10.2015) HD 720P

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Wyjaśniamy, że w dniu 27 września 2015 roku, Pan Marek Radziszewski, z ukrycia nagrał kilka osób w bardzo emocjonującej sytuacji. Żaden z uczestników zajścia nie wiedział o tym, że jest nagrywany. Mimo to całe zajście zostało bardzo szybko upublicznione w mediach, choć nie został upubliczniony ten materiał.
  Wszyscy uczestnicy zdarzenia doszli do porozumienia i w dniu 28 września 2015 roku wydali wspólne oświadczenie. Miało to zakończyć ostatecznie sprawę i umożliwić skoncentrowanie się na dalszych rozgrywkach, a zwłaszcza przygotowań do awansu do Ekstraligi.
  No nie wierzę
  Wszyscy uczestnicy przecież media podają że bez grubego????
  Czy my aż tak naiwni jesteśmy?
  Albo to.
  Po wydaniu powyższego oświadczenia, Pan Marek Radziszewski upublicznił zmanipulowany materiał wideo z zajścia z dnia 27 września 2015 roku, w którym zawarł nieprawdziwe zarzuty wobec Klubu.
  Zmanipulowany???????
  Co w tym materiale było nie prawdziwe?
  I dobrze że ktoś miał głowę na karku i tą scenę nagrał i pokazał całą prawdę o Prezesach.Dzięki takiemu Panu Radziszewskiemu wiemy jakich mamy ludzi w zarządach.
  Podali się do dymisji.To ją przyjmować a tym burakom mówimy dziękujemy.W naszej dyscyplinie nie ma miejsca dla takich jak oni.Bo nawet w zwykłych wyjaśnieniach kłamią jak z nut.
  Materiał zmanipulowany i Pan Radziszewski nie otrzymał zgody[autoryzacji] by zwykłych buraków na pokazać.No nie wierzę

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Czy Wam też po zmianie wyglądu serwisu nie chce się za bardzo czytać wiadomości, nie mówiąc już o komentowaniu?

 • Cyc_u lubi Komentarz

  W 1 lidze coraz mniej kibiców co oznacza że nikt nie chce tego oglądać i należałoby ją zlikwidować . Dajcie Rybnikowi , Grudziądzowi , Częstochowie Bydgoszczy , Gnieznu , Ostrowowi czy Łodzi 12 zespołową eligę to może w końcu przebijemy frekwencją piłkę nożną czy siatkówkę bo w miniligach na razie straszna lipa nie mówiąc już o tym że pół żużlowej Polski żużel widzi jedynie przez 4 miesiące w roku . Dno .

 • Cyc_u lubi Komentarz

  Najlepsze jest to, że w jego przypadku jest to całkiem możliwe.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.