Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • w lewo lubi Komentarz

  " żużlowcy z Grudziądza potrafią solidnie punktować na obcym terenie i stać ich na osiągnięcie dobrego rezultatu... " co potwierdzili 19 letnią serią bez wyjazdowego zwycięstwa w najwyższej lidze. Choć w sumie wtedy pokonali akurat właśnie Falubaz.

 • w lewo lubi Komentarz

  To usiądź na motocykl i zapierd.....ponad 100 km/h i zobaczymy co się stanie jak wpadniesz w ten krawężnik

 • w lewo lubi Komentarz

  Kojarzysz może na czym się siada wyjeżdżając na tor krosowy? Dobrze się czujesz?

 • w lewo lubi Komentarz

  Ja im się nie dziwię , bo to oni a nie my , ryzykują zdrowie , a tor był nieregulaminowy , to akurat gołym okiem było widać , brak nawierzchni i wystający krawężnik , wszystko w temacie

 • w lewo lubi Komentarz

  A widziałeś kiedyś aby w innych dyscyplinach namawiano zawodników do startu na zagrażającym życiu stadionie lub torze bo jest ładna pogoda i ludzie przyszli

 • w lewo lubi Komentarz

  To Cieślak ryzykuje swoje zdrowie ? Nie to żużlowcy i nikt ich zmuszał nie będzie , bo nikt kaleką nie chce zostać. A że biedny klub ? Co to kogo obchodzi ? Tor powinien być bezpieczny na całej długości i szerokości

 • w lewo lubi Komentarz

  Jak sam widzisz fakty mówią ale nie przemawiają do każdego. Niektórzy chcą igrzysk bez względu na konsekwencje. Polny zawalił sprawę i próbuje przerzucić swoją nieudolność i brak profesjonalizmu na zawodników, którzy ośmielili się i
  odmówili jazdy.

 • w lewo lubi Komentarz

  Thomsen podpisał z Gorzowem na 2 lata.

 • w lewo lubi Komentarz

  Hynek cieniu! U nas słaby jest Jack i juniorzy to za kogo chcesz pseudo redaktorze synku Ostafy dać Dziadka?! Pomysl zanim napiszesz! ! ! Chyba że inni to za Ciebie robią. . . Pzdr! Kibice!

 • w lewo lubi Komentarz

  Byłeś kiedyś w Gorzowie czy tak tylko pier.olisz aby popie.dolić.

 • w lewo lubi Komentarz

  Błysnąłeś teraz. Nie ćpaj bo umrzesz.

 • w lewo lubi Komentarz

  Zatem gów.no widziałeś. A nie wpuścili bo organizacja tego waszego wyjazdu była na poziomie dzisiejszego przygotowania toru.

 • w lewo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • w lewo lubi Komentarz

  Wypadało byś bardziej martwił się o Dawida Lamparta bo po pierwszym wyskoku swej formy na swoim torze w tej Anglii słabiutko "przędzie".

 • w lewo lubi Komentarz

  Warto spojrzeć na listę startową i popatrzeć, ile w tych zawodach startuje "gwiazd" z drużyny lubelskiej. "Bida z nędzą".

 • w lewo lubi Komentarz

  50 procent? Czyli jadąc na 100 z Grudziądzem wygraliby 86:4 a z Gorzowem 94:-4

 • w lewo lubi Komentarz

  Dziad to cię chyba spłodził.

 • w lewo napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Kibice Speed Car Motoru za bramą. Niewiele w tym winy truly.work Stali Gorzów

  A poza tym, M. Ścibor nie kontaktował się trzy razy z klubem, tylko próbował trzykrotnie dodzwonić się do klubu. Istotna różnica. Może i tym razem dzwonił pod niewłaściwy numer :( I wygląda na to, że władze klubu z Gorzowa są winne temu, iż mail nie dotarł z powodu błędnie wprowadzonego adresu. Klub odpowiada za działanie skrzynki mailowej pana Ścibora :)

 • w lewo lubi Komentarz

  ale przeciez ewidentna wina organizatora czyli pana Mariusza Scibora
  nie dosc, ze zawalili sprawe, to jeszcze kibice strzelili sobie focha
  skoro flaga nie byla zgloszona (a przeciez jakis jest sens w tych przepisach, maja cos kontrolowac) to nalezy wejsc bez flagi
  gdytby np flaga miala jakis element, ktory ochrona by nie wylapala - na przyklad, ktory by byl obrazliwy i spowodowal by zamieszki - kto wtedy by odpowiadal ?
  nie ma winnych - tak ?
  nie ucz lubelakow zlych manier, bo oni sie jeszcze dobrych manier nie nauczyli

 • w lewo lubi Komentarz

  Zlewaj negatywne opinie i hejterów. Ja kibicuję Stali i myślisz, że będę przejmować się komentarzami niedorajd jak przegramy z Lesznem, Falubazem i Spartą? A wiem jedno, że wielu to się wytrzepie przy tym, aż im ręce odpadną. Wiszą mi takie nieudaczniki. Idę na mecz lub jadę jak da radę i wspieram drużynę i sport który uwielbiam. Ty zapewne tak samo. Reszta jest nieistotna.

 • w lewo lubi Komentarz

  Mimo otrzymania z całej Polski pokaźnego "kubła pomyj" na Stal Gorzów, jej pracowników i kibiców mało jest wpisów ze słowem PRZEPRASZAM.
  Mimo tego, jako jeden z obrażanych - wybaczam wszystkim hate'rom.
  Wiedzcie proszę, że kibice z Gorzowa nie mają nic przeciwko kibicom drużyny przeciwnej i robionym przez nich oprawom. Niech tylko będą one skierowane na dopingowanie swoich, a nie obrażanie konkurentów.
  Jedynym wyjątkiem są dla mnie kibice TO Tylko Falubazu.
  Oni przyjeżdżają do Gorzowa obrażać. Tylko obrażać i niszczyć.
  Mają w tym świetną wprawę i trudno się dziwić, że odpowiedzialni za porządek na stadionach wolą zapobiegać nie wpuszczając niż naprawiać trudną sytuację na trybunie kiedy do niej dochodzi. Osobiście, kibiców To Tylko Falubazu w ogólne nie wpuszczałbym na derby w Gorzowie, w zamian rezygnując z wyjazdu do Z. Góry.
  Bo jaka jest przyjemność z faktu, że prze 2h meczu są na trybunach aby jeb.... nas, wypić toast z Katarzyną Jancarz czy też rzucić parę połamanych przez siebie siedzisk na tor ? No ale są w końcu magiczni....
  Obiektywnie należy jednak stwierdzić, że także u nas (a pewnie i w każdej drużynie) jest grupka 20-50 kiboli, których żużel interesuje na samym końcu. Smutne jest to, że zabranie im obraźliwych szmat i tak nie eliminuje bandyckich wybryków. Porządkowi chowają się po zakamarkach albo od razu puszczają gaz nie bacząc na obecność dzieci i całe rodziny.
  Kibice Motoru ! Jesteście na ustach całej Polski.
  Także my w Gorzowie Wam mocno kibicujemy i bardzo liczę, że za rok przyjedziecie w jeszcze większym gronie i wszyscy będziemy się świetnie na naszym stadionie bawić.
  Pozdrawiam Was

 • w lewo lubi Komentarz

  W tej dyskusji nie może zabraknąć jak zawsze obiektywnej opinii kibica z Zielonej Góry. Dziękujemy.

 • w lewo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • w lewo lubi Komentarz

  speedway ekstraliga specjalnie nie każe montować fotokomórek zeby mozna bylo drukować?

 • w lewo lubi Komentarz

  Wdrapuje sie na wiezyczke po linie :-))))))

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.