stal rzeszów na zawsze - lubi

 • stal rzeszów na zawsze lubi Komentarz

  No cóż polityka wygrała ze sportem. Sasiny Lublin wsparte potężnymi panstwowymi pieniedzmi wygrały z Gorzowem. Z biura pana kaczki poszły team ordery

 • stal rzeszów na zawsze lubi Komentarz

  oj nieladnie klamac i oszukiwac zawodnikow motorku. brak odwagi by powiedziec w twarz Jamrogowi ze moze ktos przyjsc i bedzie rywalizacja. wtedy Jamrog by poszedl moze do 1 ligi nie wiem. a teraz jak juz go oszukali to i odstawili szybciutko od skladu kosztem miernoty Zagara . niefajnie sie dziej niefaljnie . co innego UniaL , zeby Jarek nie siedzial to go puscili , uczciwie? bardzo uczciwie.

 • stal rzeszów na zawsze lubi Komentarz

  Brawo Niki! Szanuję Cię za to że nie klękasz na kolana.Umowa to rzecz święta!!! Jak podpisali to ich problem.Takie godzenie się na wszystko to mentalność Polsków którzy jak barany w tych maseczkach biegają.Zaraz będą się godzić na połowę pensji a później będą żebrać u jakiegś Żyda aby im dał na bułkę.
  BRAWO NIKI !!!SZACUN!!!

 • stal rzeszów na zawsze lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • stal rzeszów na zawsze lubi Komentarz

  A Gollob coś dał na Warda czy Biełusowa ? Czy rodzinie Lee Richardsona ? Tomek zarobił przez karierę tyle ,że nie powinien mieć problemu z pokryciem kosztów jak i na "normalne" życie. A co zrobił z tymi pieniędzmi ? Ja i tak (pomimo ,że oczywiście Tomek jest naszą Polską gwiazdą i przyczynił się do rozwoju żużla w Polsce jak i Europie) uważam ,że na żadną pomoc nie zasługuje (choć to może zbyt brutalnie brzmi). Trzeba być lekkomyślnym by w dniu meczu ligowego ,pojechać na rajd motocrossowy... Wybaczcie mi ,lecz dla mnie takie wypadki nie powinny być wspierane bo był to wypadek nie związany w ogóle z jego pracą ,a z Hobby... Jeszcze mógłbym zrozumieć jazdę na motocrossie w trakcie przerwy zimowej by budować formę , lub w przerwie ligowej by tą formę podtrzymać. Ale brać udział w zawodach na 5h przed meczem. Wielu mnie teraz zapewne skarci ,lecz takie są realia i taka jest prawda.

 • stal rzeszów na zawsze lubi Komentarz

  Skoro jest to boks to dlaczego tłumaczy się jak dzieciak!