Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marta Jeziorska napisał/a komentarz do Karateczka, która nie ma sobie równych na świecie. Zwariowane życie Justyny Marciniak

  I jeszcze jedno pytanie... Ile medali na młodzieżowych MP ten klub z Torunia ostatnio zdobył?

 • Marta Jeziorska napisał/a komentarz do Karateczka, która nie ma sobie równych na świecie. Zwariowane życie Justyny Marciniak  Tak dla porównania dla osób niewtajemniczonych.

 • Marta Jeziorska napisał/a komentarz do Karateczka, która nie ma sobie równych na świecie. Zwariowane życie Justyny Marciniak

  Nie, opisuję to, co widzę, patrząc chociażby na poziom konkurencji kata. Poza tym nie mówię o poziomie organizacyjnym PZK czy PZKT, bo mając za sponsora Orlen, można zdecydowanie więcej. Wiem, że każda ze stron będzie uważała się za lepszą, bo od zawsze tak jest. I nie będę się kłócić, bo to nie ma sensu Nikt nie przyzna racji stronie przeciwnej.
  Pytanie tylko dlaczego Karate WKF trafiło na Olimpiadę, a nie Karate Tradycyjne? Chyba nie trzeba tego tłumaczyć. Chciałabym jedynie, aby ludzie wiedzieli, że są różne style, organizacje, i że jedyną dyscypliną olimpijską myśląc o karate jest karate WKF. I tak, KARATE jest dyscypliną olimpijską, Karate WKF, które nasi zawodnicy będą reprezentować.

 • Marta Jeziorska napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy Karate Shinkyokushin OPEN 2016: 21 medali Polaków

  Zawody Shinkyokushin, a zdjęcie z jakichś starych zawodów karate WKF (plakietki sędziego).

 • Marta Jeziorska napisał/a komentarz do Karateczka, która nie ma sobie równych na świecie. Zwariowane życie Justyny Marciniak

  Szanuję każdego sportowca i to co robi dla swojej pasji. Ale w tym wywiadzie jest poruszonych wiele spraw, które przydałoby się rozgraniczyć. Jestem wicemistrzynią Polski karate WKF i nie znam tej Pani, pierwsze słyszę właściwie. A wynika to z faktu iż karate to nie po prostu KARATE. I nieprawdą jest, że nie jest to dyscyplina olimpijska. Karate WKF w Tokio wystartuje po raz pierwszy w historii. Tradycyjne karate prawdopodobnie nigdy się tam nie pojawi bo to nie ta liga... Zawodnicy karate tradycyjnego próbujący startować na Akademickich MP odpadają w przebiegach. To zupełnie inny poziom startowy. Zawodnicy WKF chcący zdobywać medale MŚ czy ME startują czasami w innych federacjach, czy to Fudokan czy co innego i zdobywają tam medale. A na MP WKF nie są w stanie powalczyć o żadne medale. To pokazuje poziom zawodników. Nie chcę tu nikomu wypominać sukcesów, bo być MŚ w czymkolwiek jest fajne. Ale rzetelność wymaga, aby to wszystko rozgraniczyć. Bo tylko nasi zawodnicy mają szansę walczyć na IO a o nich się nie mówi. Bo faktycznie w Polsce nie ma środków na rozwój karate WKF, dyscypliny olimpijskiej, przez co zawodnicy nie mają szans się rozwijać i yam samym zdobywać poważnych tytułów. Choć np mój chłopak w zeszły tydzień zdobył ME karate Shotokan i nikt o tym nie wspomniał. I tu właśnie widać, że trzeba być celebrytą, żeby dać szansę swojej dyscyplinie, jaką by ona nie była. Wszystkim sportowcom życzę jednak wielu sukcesów. A redaktorom zalecam trochę więcej rozeznania w dyscyplinach sportowych, bo osoba, która to czyta, może mieć mylne pojęcie rzeczywistości.
  Pozdrawiam
  M.J.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.