HBLLove - lubi

• HBLLove lubi Komentarz

@Czesio1: On wciąż wierzył, że w tym finale doszłoby do przełomu i Wisła by odbiła ten tytuł xD takich naiwniaków to w Płocku masa.

@Wiślak zks: Jak to jak? Sprawiedliwie. +8 w dwumeczu chyba nie pozostawia wątpliwości kto był lepszy?

WIELKA POLSKA!

Jesteś najlepszy! Trzeci polski skoczek po Małyszu i Stochu, który zwycięża TCS!

do0brze mówil swieto dzis 3 kroli Malysz,Stoch i Kubacki

Milan gra straszny "piach" i Piątek powinien już dawno odejść do innego klubu.

Mieszka w Polsce od wielu lat. Po polsku mówi tak, że trudno rozpoznać że w ogóle jest obcokrajowcem. Ma polski paszport, miał propozycję gry w reprezentacji Polski, ale mimo że bardzo szanuje Polskę i nasz naród to z dumą mówi, że jest Serbem i że tylko ten kraj może reprezentować. Wielki szacunek dla Vuko! A nie jak niektórzy, pojadą za granicę, pomieszkają tam może 2-3 lata, poczują trochę kasy i już zapominają ojczystego języka w gębie albo co gorsze udają Anglików lub kogoś innego. To jest oszukiwanie samego siebie pod wpływem pieniądza. Ludzie, którzy wypierają się własnej tożsamości dla korzyści finansowych są nic nie warci. Pozdro Vuko, wielki szacunek dla Ciebie.

Nie skakaliśmy dzisiaj równo. Po czterech skokach byliśmy liderami, ale w drugiej serii oddaliśmy 4 przeciętne skoki w tym 3 poniżej 120 metrów. Tak nie da się wygrać, ale podium też jest OK. Żeby wygrać trzeba oddać 7-8 bardzo dobrych, równych skoków. Mamy podium.

Brawo Polacy , jest podium, nie zawsze musi być zwycięstwo, ważne utrzymać dobrą formę przez cały sezon.

Na uwagę zasługuje też dopiero 5 miejsce Niemców. Japonia na 6 miejscu.

Druga połowa w ataku mega słaba, bo mecz (choć na wyjeździe z Veszprem) był do wygrania. Janc przez cały mecz nie wiem czy miał jedną dobrą piłkę do skrzydła. Taki zawodnik, a kompletnie niewykorzystywany w grze ofensywnej (nie licząc kontr). Cały czas pchamy się środkiem w ataku pozycyjnym. Przy słabej postawie Alexa (tak jak w dzisiejszym meczu) to musiało się tak skończyć. W pierwszej połowie wszystko było OK, ale druga połowa w ataku była zbyt czytelna, wolna i schematyczna z naszej strony. Zero gry ze skrzydłami. Alex dzisiaj na stojąco. Doruk choć w obronie grał bez zarzutu, a w ataku miał kilka przebłysków to nie powinien grać tak długo w ataku. Więcej czasu na lewym rozegraniu powinien spędzić Kulesz. Z taką grą w drugiej połowie nie mogliśmy tego wygrać. Trzeba było utrzymać ten poziom z pierwszej połowy i byłoby dobrze. Szkoda, bo choć teren trudny to dzisiaj można było wrócić z punktami.

Jak milo sie czyta jak takie pipeczki internetowe prawią morały co to nalezy zrobic z kibolstwem ,bo przeciez wystepuje tylko w Polsce ,reszta swinta. szwabki ,kluski,wyspiarskie burki tam jest to samo ale najbardziej kole Polska. Jakis leszczyk tu pisze o polaczkach,poprostu zenada,ty nie zaslugujesz nawet na to

Słabiuteńki mecz naszego zespołu. Poza Wolffem mało kto zagrał na swoim normalnym poziomie. Bardzo słabo moim zdaniem Alex Dujszebajew. Wiem, że to dobry zawodnik, ale dzisiaj niesamowicie zwalniał grę w ataku pozycyjnym (a grał praktycznie całe spotkanie). Cały czas na siłę pchał się w gąszcz obrońców. 99% takich ataków od razu kończyło się "klinczem" i zatrzymaniem gry przez sędziego. Nasze akcje nie miały tempa. Trener w takich sytuacjach powinien postawić na Janca, który jest dużo szybszy. Taki klasowy gracz, a niemal w ogóle nie jest wykorzystywany w naszej grze ofensywnej (poza kontrami i rzutami ze skrzydła, których dzisiaj nawiasem mówiąc praktycznie nie było). Aż się prosiło wpuścić Janca za Alexa. Dwie czerwone kartki też nam nie pomogły. Poza tym czy faul Janca zasługiwał od razu na czerwoną kartkę? Za co Guillo dostał 2 minuty kary w 59:30 minucie meczu? Sędziowie moim zdaniem nie spisali się najlepiej. Tak czy inaczej zagraliśmy dużo poniżej naszych możliwości i to jest główny powód tego, że przegrywamy ten mecz jedną bramką.

Dla mnie na plus tylko Wolff, Guillo oraz Karacić. Reszta poniżej oczekiwań i możliwości. Bardzo duży minus dla trenera za to, że nie dał odpocząć Alexowi mimo, że wyraźnie nie był to jego dzień.