Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: trudna przeprawa w Norwegii. Orlen Wisła pokonała Elverum

  Z całym szacunkiem, ale inne są cele Wisły i inne Vive. Wisła ma wyjść z grupy i ugrać co się ewentualnie uda. Kielce grają o awans do F4. Wczoraj Vive męczyło się jeszcze bardziej od Wisły i dopiero w końcówce meczu wyszło na prowadzenie. Gra Vive nie powalała na kolana, ale ostatecznie udało się wygrać. Oczywiście oba polskie kluby miały zgoła odmiennych przeciwników. Kielce mistrza Niemiec, a Wisła tylko mistrza Norwegii. Podkreślam, że obie polskie drużyny mają inne budżety, inne cele. Wisła zainkasowała dzisiaj 2 punkty i jest liderem grupy. Macie z tym jakiś problem? Wiem, że pewnie marzyliście o tym, aby Wisła dzisiaj umoczyła, ale niestety skończyło się tylko na marzeniach. Widzę, że to w jakim stylu Vive wygrało nie jest ważne, liczy się tylko zwycięstwo, ale w przypadku Wisły już nie. Pewnie wyjdziemy z grupy, trafimy na mocną drużynę i na tym skończy się nasze granie w LM. A Vive? Czy z taką grą jak wczoraj Vive zagra w F4? Mam pewne wątpliwości, ale oczywiście parkiet wszystko zweryfikuje.
  Dziwne, że artykuł o meczu Wisły, a jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają osoby z Kielc. I właśnie dlatego dałem sobie spokój z udzielaniem się tutaj.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: W powołaniach Jerzego Brzęczka zaskakuje brak Kamila Grosickiego (felieton)

  "Kuba, z całym szacunkiem dla jego pięknej kariery, poza świetnym epizodem na Euro 2016, właściwie u Nawałki był zawodnikiem marginalnym, Grosicki natomiast kluczowym".


  No właśnie u Nawałki był zawodnikiem marginalnym. A zastanawiał się Pan dlaczego?
  Nie po to zmieniono trenera, żeby ten powielał to co Nawałka, powoływał tych samych zawodników. Jest nowy trener, są zmiany, są nowe nazwiska. To chyba normalne.

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  Gro$icki teraz bardziej niż piłką, żyje wprowadzaniem swojej firmy na giełdę. Sami o tym pisaliście... Niech gra tam, a nie w kadrze. Decyzja Brzęczka jak dla mnie na duży plus.
  A i jeszcze jedno: "ale na pewno kibice zasługują na pewne wyjaśnienia". Brzęczek nie musi się jeszcze z niczego tłumaczyć pismaku.

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  nie samym VIVE człowiek żyję, aczkolwiek uwaga słuszna i pewnie coś się pojawi w tym temacie niedługo

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

  O siatkówce, Zaksie i Skrze, to ja tak od siebie napisałem. Podałem przykład siatkówki, którą zupełnie się nie interesują, ale akurat o tych drużynach słyszałem :).

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

  Życzę Ci, żebyś może dzięki piłce ręcznej odkrył uroki Szegedu.


  W tym przypadku się z Tobą nie zgodzę (nie trafiłeś).


  Segedyn jest trzecim pod względem ludności miastem na Węgrzech. Tam ludzie będą przyjeżdżać bez względu na to, czy będzie tam dobra drużyna piłki ręcznej, czy też jej nie będzie.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

  I na koniec wracając do rozpoznawalności za granicą. Przeciętny Kowalski interesuje się piłką ręczną i dajmy na to siatkówką. Wątpię, żeby właśnie on, z kolei wiedział o istnieniu takiego miasta jak np. Węgierskie Veszprem. Każdy wie że stolicą Węgier jest Budapeszt, ale jestem ciekaw czy przeciętny obywatel napotkany na ulicy, który nie interesuje się sportem, wiedział o takim mieście, albo czy wymieniłby chociaż 4 miasta które leżą w granicach Węgier.


  Wszystko fajnie, tylko co z tego, że ktoś w Europie słyszał o Veszprem i Kielcach? Co z tego?


  Czy jeśli miałbyś pojechać na wycieczkę na Wegry, to wybrałbyś do zwiedzania Budapeszt czy Veszprem? Gdzie byś pojechał na weekend? Załóżmy, że mieszkasz w Poznaniu. Gdzie pojedziesz na weekend? Do Kielc czy do Krakowa? Ja będąc mieszkańcem Poznania, jak miałbym wybierać zwiedzanie Płocka lub Krakowa, to wybrałbym oczywiście Kraków. Przecież jest to oczywiste!
  Zupełnie nie interesuję się siatkówką, ale wiem, że są takie kluby jak Skra Bełchatów, Zaksa Kędzierzyn-Koźle. Tylko co z tego. Nigdy w tych miastach nie byłem i póki co nie zamierzam tych miast odwiedzać.

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  Nie potraficie zdobyć mistrzostwa mieszcząc się w budżecie, to ne zdobywajcie. Grajcie uczciwie i na swoim poziomie. Proste?

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

  "W poprzednim sezonie Vive niczego nie osiągnęło. I co? Miasto przez to jest gorsze?"


  No dokładnie Panie Sylwku.


  Jak czytam kolejne już oświadczenie kogoś tam z Kielc, to już śmiać mi się chce. Miałem nie komentować, ale nie wytrzymałem. Dla mnie to już jest antyreklama.


  Najbardziej bawią mnie te zagrywki klubu o promocji miasta. A jak to promocja? Takie bajki to lepiej dzieciom wciskać.

  Czy przez to, że Vive wygrało LM, to do Kielc przyjeżdża więcej turystów? Czy przez to, że Vive poległo w LM tych turystów jest mniej? Nie ma to żadnego znaczenia. Czy jeśli Wisła Płock wygrałaby przez ostatnie lata LM, to czy do Płocka dzięki temu przyjeżdżałoby więcej turystów? Nie. Czy miasto Veszprem dzięki znanej drużynie odwiedza więcej turystów? Stało się bardziej atrakcyjnym miejscem? Nie! Dla mnie na Węgrzech liczy się tylko Budapeszt, a nie jakieś tam Veszprem. Jak ktoś ma przyjechać do Kielc, czy Płocka, to przyjedzie. Żadne sukcesy drużyn piłki ręcznej z tych miast turystów nie przyciągną.
  I odwrotnie. Do takiego Paryża, Barcelony turyści będą przyjeżdżać bez względu na to, czy w tych miastach będą silne drużyny sportowe, czy też ich nie będzie. Miasta te są po prostu atrakcyjne turystycznie, tak jak Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Toruń, Warszawa, Zakopane.

  Dla mnie jest to mało poważne. Wydawałoby się, że nie przystoi takiemu klubowi, a jednak okazuje się co innego.

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  Idą na całego i robią z Polaków idiotów. Panie spójrz Pan w lustro i odpowiedz. Ilu wyszkoliłeś polskich zawodników. Reprezentację rozwaliłeś to fakt! Popierałbym człowieku Twoje wynurzenia, gdybyś ten klub budował na polskich fundamentach. Ale takie zadania przekraczają Wasze możliwości. Wam trzeba worek kasy, a wy obaj będziecie wydawać. Wykupić najlepszych i osiągać jakieś tam wyniki potrafi każdy. Nie mam wątpliwości, że gdyby tych zawodników miał Przybecki osiągnąłby nie gorsze wyniki. Ale byłaby jeszcze korzyść, bo dbałby o reprezentację. Przybecki przyszedł do Płocka wiedząc, że kadra tej drużyny nie zapewnia żadnych sukcesów. Robił co mógł, nawet chyba za bardzo promował braci Gębala. Ale to kiedyś zaowocuje w reprezentacji. A jakie korzyści z Waszych kaprysów będzie miała Polska Piłka Ręczna? Skoro jest właścicielem i gra na siebie, niech finansuje, a nie bawi się w żebraka.

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  Haha kolejny zabieg socjotechniczny żeby wywrzeć presję na decydentach z miasta Kielce. Żałosne się już stają te oświadczenia. Chyba w PGE VIVE idą prosto drogą Kopenhagi, HSV i Atletico,że tak rozpaczliwie błagają o pieniądze. Ale nie zaraz.. przecież uły,uły/złoty pajac pisał,że to taka zasłona dymna największego filantropa w świętokrzyskim :)

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  To jakiś żart panie Dujszebajew. Rozumiem, żeby w tej drużynie grali Polacy. Ok. Ale ta międzynarodowa banda z pana synami. Po co nam to? Po co to Kielcom? Po co to Polsce? Popieram stanowisko władz miasta. Lepiej zbudować za 4,5 mln dwa przedszkola niż dać je zagranicznym grojkom. W poprzednim sezonie Vive niczego nie osiągnęło. I co? Miasto przez to jest gorsze? Nie. Myślę, że lepsze. Więc jeśli Vive spadnie do drugiej ligi, to też nic się nie stanie. Może sytuacja się wyklaruje i w drużynie zobaczymy kielecką młodzież, na którą pan Servaas łożył - ponoć - latami wielki szmal.

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  Dziwne, że nikt tu z wpisujących nie dostał łapki w górę tylko złoty?
  Multikonto działa co.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Nareszcie. Orlen Wisła Płock znalazła trenera

  Akurat Ciebie uważam za rozsądnego gościa (jednego z nielicznych tutaj), ale teraz to grubo pojechałeś. Porównujesz Lijka, który od dwóch lat prowadzi Wybrzeże do gościa, który był trenerem jednej z najlepszych drużyn na świecie i który tę drużynę doprowadził do finału Ligi Mistrzów. Został wybrany najlepszym trenerem w LM w sezonie 2015/2016r. Jako trener pracuje od 8 lat. Z tego w Veszprem przez 5 lat. Najpierw przez 3 lata jako asystent, a później przez 2 samodzielnie prowadził drużynę. Jakby nie było w ostatnich latach żaden trener Veszprem nie osiągnął tyle co on.
  Oczywiście czy coś osiągnie w Płocku, to dopiero się okaże. Bez solidnych wzmocnień niewiele będzie w stanie zrobić.

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  No bez jaj. Nie wpadajmy w skrajności kolego. Czym wg. Ciebie może Lijek konkurować z trenerem, który zdobył tytuł najlepszego trenera EHF Ligi Mistrzów 2015/2016? Do tego Mistrz i Puchar Węgier, wygrana w SEHA League + 3 miejsce Ligi Mistrzów to też nie są byle jakie osiągnięcia.

  Oczywiście wybór kontrowersyjny bo Sabate był przez rok bezrobotny, część kariery trenerskiej był też 2gim trenerem w Veszprem. Nie mniej jednak żeby Hiszpan mógł pokazać swoje atuty musiałby mieć solidny zespół a u nas niestety coraz gorzej i gorzej.

 • Wisła Płock napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I to byłby konkret trener. Strach pomyśleć co by się działo podczas batalii płocko - kieleckiej.

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  Obrażanie człowieka a już legendy sportu nie przystoi nikomu.Mimo zgłoszeń wpis dalej istnieje i prowokuje do głupiej dyskusji.Czy o to chodzi???

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Snajper, co nie przymyka oka. Karol Bielecki zakończył karierę

  A teraz niech administrator odpowie, dlaczego nie usunął chamskiego wpisu użytkownika "sisiukris"?
  Około godziny temu zgłosiłem ten komentarz do administratora. Przypuszczam, że nie tylko ja go zgłosiłem. I co? I nic. Widać, że administratorowi zależy na gó..no burzy, wyzywaniu się, a nie na merytorycznej dyskusji. Taki to właśnie jest portal. Robienie smrodu, tolerowanie chamstwa. No i dlatego wpisów jest tutaj jak na lekarstwo.

  Pytam administratora, dlaczego ten wpis nie został usunięty?

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  Słusznie, wątpliwości nasuwają się same. Choć nie ukrywam, że Ghionea potrafił zawodzić w najważniejszych i najtrudniejszych momentach np. zawalony karny na 10 s przed końcem przy stanie -1 itd. Zawsze miałem wrażenie, że on nie ma psychy zimnego killera. Jednak wymiana na Góralskiego jest co najmniej dziwna. Nic do chłopaka nie mam ale to jednak 2 albo i 3 półki niżej do Rumuna. Gdyby zamiast Góralskiego przyszedł Mauer tj. najbardziej obiecujący gracz ligi z najmłodszego rocznika, przed którym drzwi do kadry i dobrego europejskiego klubu niebawem powinny stać otworem, to nie byłoby tych wątpliwości. Pytanie czy Mauer był do wzięcia już czy dopiero po następnym sezonie. Transfer Mauera do Wisły byłby dla mnie więc czymś zupełnie naturalnym; młody, perspektywiczny, grający momentami bez kompleksów, a niekiedy wręcz bezczelnie, no i co najważniejsze Polak. Chodziły słuchy, że pytały już o niego klub z ligi francuskiej i Bundesligi, więc możliwe że ma ważny kontrakt skoro nie odchodzi po sezonie? Patrząc ogólnie na przyszło sezonowe ruchy w Wiśle, to trzeba je określić jako przysłowiowy groch z kapustą. Ni składu, ni ładu. Jak się nie mylę za rok odchodzą Racotea i Tarabochia, więc praktycznie już dziś trzeba szukać następców, a tu chyba też flauta? No nic oceanów cierpliwości i mnóstwa mocnych nerwów wam życzę.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Transferowy bałagan. Valentin Ghionea ofiarą zmian w Orlenie Wiśle Płock

  10/10. Lepiej bym tego nie ujął.
  I właśnie dlatego ludzie mają dosyć i nie chcą przychodzić na mecze Wisły.

 • Wisła Płock lubi Komentarz

  Przykro się na to wszystko patrzy. Niestety ale polityka prowadzi ten klub w bardzo złą stronę. Tak naprawdę nie widać nawet światełka w tunelu. Moim zdaniem kryteria w szukaniu zawodników/trenera to cena, nie musi być dobrze, musi być tanio. Oszczędza się na kadrze szkoleniowej, na kadrze zawodniczej a kasa idzie na prezesów, pełnomocników i wielu innych zbędnych ludzi. Jeszcze niedawno w Wiśle grali Lijewski, Nenadić, Nikcević, Samdahl, Eklemovic czy Zelenović. Teraz przychodzą zawodnicy mniej medialni, zapewne mniej zarabiający i najczęściej słabsi. Gdzie są te pieniądze? Wydawane są na kolegów z partii na zbędnych stanowiskach. Dalej nie wiadomo kto będzie na ławce w nowym sezonie, oby nie Pan Kiesiel z całym szacunkiem. Moim zdaniem dopóki Wisła jest w rękach polityków dopóty będzie w miejscu w którym jest teraz. Po drugiej stronie ulicy powstanie piękny stadion, zespół gra w Estraklapie (sorry ale nie uznaję polskiej piłki nożnej klubowej za profesjonalną) więc ludzie będą mieli gdzie spędzać weekendy ze sportem. Smutno ale co można powiedzieć, trzeba mieć nadzieję na lepszą przyszłość. Gorsza Wisła to strata całej ligi, te święte wojny to była promocja naszego handballa, jedyne mecze o których coś mówiło się w Europie.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Transferowy bałagan. Valentin Ghionea ofiarą zmian w Orlenie Wiśle Płock

  W końcu fajny artykuł, który daje dużo do myślenia i z którym trudno jest się nie zgodzić. Oby więcej takich. Jeśli za chwilę nie zlecą się pod nim trolle typu uły, złote, ckmanie itp., to może będzie szansa do wymiany kilku zdań pod artykułem.

  A co do samego tematu. Rozumiem, że w klubie mogli nie chcieć Valiego. Gdyby wymienili go na zawodnika tej klasy co Rumun, to nikt nie miałby pretensji, ale jak wszyscy wiemy przyjdzie Góralski, który jest zwykłym ligowym przeciętniakiem. Nie wyróżnia się niczym w Superlidze. Nasuwa się pytanie, dlaczego właśnie on przychodzi? Dla mnie sprawa co najmniej dziwna, niezrozumiała. Ciekawe czy w tym przypadku nie chodziło o jakieś znajomości? Wszystko dobrze, dopóki zdrowy będzie Dachu. Co jeśli dozna jakiegoś urazu? Warto też pamiętać, że Vali to również etatowy obrońca. Często występował na dwójce. Podkreślę raz jeszcze, transfer niezrozumiały.
  Czy takie ruchy transferowe mają przyciągnąć kibiców na mecze Wisły?

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Marcin Górczyński: Igrzyska dla ludu. Przybecki kozłem ofiarnym (komentarz)

  Jasne i z całej jego rodziny. Możesz podać, gdzie tak niby szydził z Talanta?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

nafciarz_zks

Ja korzystam z Internet Download Manager 6.18. Musisz poszukać pełnej wersji, jeśli wiesz o czym mówię ;) Wiele formatów przechwytuje np. filmy z youtube,vimeo i innych odtwarzaczy, również muzykę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.