Wisła Płock - komentarze - strona 2

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Szczęśliwa porażka. PGE VIVE Kielce zagra w Final Four!

  Na jakiej podstawie utożsamiasz go z Wisłą? Bo uważa się za jej kibica?Ludzie z Płocka wielokrotnie tutaj się od niego odcinali. Internetowy troll. Jeśli ktoś ma zamiar wchodzić z nim w dyskusję to znaczy, że mu sprzyja, karmi go i podobny jest do niego. Niczym nie różni się od niego. Szkoda poświęcać mu czas.
  Co do meczu, to było ciężko, gorąco, ale Vive awans załatwiło sobie już tydzień temu. Gratulacje. Udział w F4 to niewątpliwie duży sukces, a dla tych co tam będą ogromne przeżycie.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Orlen Wisła Płock kompletuje skład. Szwed i Chorwat kandydatami

  Nie lubisz tego Płocka, nie lubisz. Dlaczego wypisujesz takie brednie, kłamstwa. Ruiz, łapanka? Mindegia, łapanka? Stevanowić, łapanka? Sunsja doznał jakiegoś urazu w styczniu, wcześniej grał bez przerwy, raptem 25 lat, reprezentant Chorwacji, łapanka? Stenmalm obecnie jest dopiero drugim wyborem trenera, gra niezbyt dużo w ofensywie i to ma go dyskredytować, według Ciebie łapanka? Poczytaj sobie najpierw dokładnie o zawodnikach i dopiero dyskutuj.
  Autora artykułu chciałbym zapytać skąd wziął informację o kontuzji barku Stenmalma? Zawodnik ten od dwóch lat gra bez przerwy. Gdyby miał jakąś poważną kontuzję, to chyba miałby dłuższą przerwę w grze. Takiej nie miał, skąd więc taka informacja? Proszę o odpowiedź.
  Jest szansa, że Wisła będzie miała najsilniejszą pakę od lat i najwyraźniej zaczyna to niektórych boleć.
  Wszystkim fanom szczypiorniaka życzę Wesołych Świąt.

 • Wisła Płock napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hmmm. Z dużej chmury mały deszcz. No name, w dodatku bardzo egzotyczny. Chyba zaczęło się szukanie oszczędności. Gdyby to chodziło o Wisłę to byłoby pośmiewisko z Płocka. Ciekawe co o tym transferze twierdzą najwięksi szczekacze? Delikatnie mówiąc d...y nie urywa.

 • Wisła Płock napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wy tak poważnie z tym Turkiem? Serio? Przecież odchodzą Jurecki,  Jurkiewicz i pewnie Mamić, a w ich miejsce mają grać Gębala, Kulesz, Turek?, Daniel D. Jak do tego odejdzie Cindrić, to na papierze Vive zaczyna wyglądać bardzo słabo. Mimo wszystko obstawiam, że ten Turek to jakiś żart i to taki przez duże „Ż”.  Bertus przyzwyczaił wszystkich do konkretnych nazwisk typu Cindrić, Wolf, a tu miałby przyjść jakiś zupełnie anonimowy gość z kraju kebabów, który gra gdzieś w Austrii? Nie wierzę! Zna ktoś w ogóle jakiś austriacki klub piłki ręcznej? Są gdzieś jakieś filmiki z tym Turkiem na yo…bie? Co z tego, że się tam wyróżnia?  W Austrii?! Piłkarz nożny Adrian Mierzejewski, też jest gwiazdą, wyróżniającym się piłkarzem, ale w Australii. Jakby gość wyróżniał się we Francji, Bundeslidze, to ok. Jeśli rzeczywiście okaże to się prawdą (w co jednak bardzo wątpię, dzisiejsza data), to będzie to moim zdaniem, świadczyć o tym, że z $$$ w Kielcach jest słabo. Pamiętajcie również, że zawodnikiem Vive jest jeszcze Szymon Sićko.

  Co do stron, które o tym piszą, to moim zdaniem, wystarczy, że jeden portal poda newsa i za chwilę wszystkie go powielają, idzie lawina. Tutaj byłbym ostrożny.

  A swoją drogą wyobrażacie sobie newsa: „Turecki talent zagra w Wiśle”.
  Przecież byłby tutaj ubaw po pachy. Byłaby taka beka z Wisły, że hej, zabawa na całego.

 • Wisła Płock napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo dobry wywiad :)

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Kapitalna wiadomość dla kibiców PGE VIVE. Alex Dujshebaev przedłużył kontrakt

  Panie Marcinie, to nie Maxi-102 jest problemem. Problemem są ci, którzy wchodzą z nim w dyskusję, polemikę. Karmią trolla. Proszę zobaczyć ile osób mu odpisuje i tym samym robią taki sam syf, jak on. Ktoś mu odpisze raz, a on temu komuś odpisuje pięć razy. Wystarczy przyjąć prostą zasadę, że nie odpisuję trollowi. Wtedy sam się wykończy, "padnie z głodu".
  Z przykrością muszę przyznać, że oprócz Maxi-102 jest tu jeszcze kilku użytkowników zbliżonych poziomem inteligencji do niego i niestety są tak samo tolerowani, jak i on. Poziom wpisów na tym forum często sięga dna, dlatego wiele osób dało sobie spokój z udzielaniem się tutaj.
  Wskazane byłoby usunąć opcję blokowania innych użytkowników i wprowadzić zasady, że kto dostanie 10 ocen ujemnych, zostaje automatycznie zablokowany na miesiąc, a tak jeden troll z drugim blokując sobie większość użytkowników, unika ocen negatywnych (nie można ich ocenić). Dzięki temu mogą pisać bzdury, spamować do woli, robić co tylko im się podoba. Czy o to chodzi?
  Swoją drogą zobaczymy co oni przez miesiąc czasu zrobią bez Maxia? Odnoszę wrażenie, że niektórzy będą za nim tęsknić.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: niestrawność po Finlandii. Koszmarna połowa Orlenu Wisły Płock i porażka

  Panie Marcinie (to do autora tego artykułu), bardzo proszę o przygotowanie artykułu na temat "rządów" prezesa Wiśniewskiego. Najwyższa pora, aby podsumować, ocenić półtora roku jego prezesury w Płocku. Temat rzeka. Mnóstwo wpadek, kompromitujących porażek, fatalnych relacji z kibicami. Tak źle w Płocku nie było od wielu, wielu lat i to na każdej płaszczyźnie, poczynając od frekwencji, atmosfery i kończąc na wynikach sportowych. Bardzo proszę.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: trudna przeprawa w Norwegii. Orlen Wisła pokonała Elverum

  Z całym szacunkiem, ale inne są cele Wisły i inne Vive. Wisła ma wyjść z grupy i ugrać co się ewentualnie uda. Kielce grają o awans do F4. Wczoraj Vive męczyło się jeszcze bardziej od Wisły i dopiero w końcówce meczu wyszło na prowadzenie. Gra Vive nie powalała na kolana, ale ostatecznie udało się wygrać. Oczywiście oba polskie kluby miały zgoła odmiennych przeciwników. Kielce mistrza Niemiec, a Wisła tylko mistrza Norwegii. Podkreślam, że obie polskie drużyny mają inne budżety, inne cele. Wisła zainkasowała dzisiaj 2 punkty i jest liderem grupy. Macie z tym jakiś problem? Wiem, że pewnie marzyliście o tym, aby Wisła dzisiaj umoczyła, ale niestety skończyło się tylko na marzeniach. Widzę, że to w jakim stylu Vive wygrało nie jest ważne, liczy się tylko zwycięstwo, ale w przypadku Wisły już nie. Pewnie wyjdziemy z grupy, trafimy na mocną drużynę i na tym skończy się nasze granie w LM. A Vive? Czy z taką grą jak wczoraj Vive zagra w F4? Mam pewne wątpliwości, ale oczywiście parkiet wszystko zweryfikuje.
  Dziwne, że artykuł o meczu Wisły, a jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają osoby z Kielc. I właśnie dlatego dałem sobie spokój z udzielaniem się tutaj.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: W powołaniach Jerzego Brzęczka zaskakuje brak Kamila Grosickiego (felieton)

  "Kuba, z całym szacunkiem dla jego pięknej kariery, poza świetnym epizodem na Euro 2016, właściwie u Nawałki był zawodnikiem marginalnym, Grosicki natomiast kluczowym".


  No właśnie u Nawałki był zawodnikiem marginalnym. A zastanawiał się Pan dlaczego?
  Nie po to zmieniono trenera, żeby ten powielał to co Nawałka, powoływał tych samych zawodników. Jest nowy trener, są zmiany, są nowe nazwiska. To chyba normalne.

 • Wisła Płock napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

  O siatkówce, Zaksie i Skrze, to ja tak od siebie napisałem. Podałem przykład siatkówki, którą zupełnie się nie interesują, ale akurat o tych drużynach słyszałem :).