cz-b-n - lubi

 • cz-b-n lubi Komentarz

  na pewno jestem w błędzie, ale czy ci ludzie nie żyją tak trochę na własne życzenie?

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Przy całej, ogromnej sympatii dla Tomasza Dryły muszę niestety napisać, że jego zachowanie jest słabe. To brak szacunku dla innych typujących. Jak nie chce typować to po co w ogóle zgłasza się do tej zabawy i odstawia takie akcje? No sorry nie rozumiem tego

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Znane osoby noszące imię lub nazwisko Aureliusz:

  Aureliusz z Kartaginy – biskup z V w.
  św. Aureliusz – męczennik z Axiopolis (wspomnienie 26 kwietnia)[1]
  św. Aureliusz – biskup z Armenii (wspomnienie 9 października lub daw. 13 września)[1]
  Charles Aurelius Smith – amerykański polityk, działacz Partii Demokratycznej
  Marek Aureliusz – rzymski cesarz
  ***
  Aureliusz Bieliński raczej nie dołączy do tego grona.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Nie ma Kostrzewa szczęścia do tego kolana. Na dobrą sprawę w ostatnich czterech latach sezonach zdecydowanie więcej pauzował niż grał. Szkoda, bo jak zostawał królem strzelców w 2013 to wydawało się, że cała kariera stoi przed nim otworem i będzie rywalizował z Krajewskim o miejsce w kadrze, a wyjazd na zachód jest kwestią czasu. Niesamowite przyśpieszenie na pierwszych 5 metrach przez co przeciwnik w kontrze nie miał szans dogonić Mariana. Poza tym świetna gra w obronie, czy to na wysuniętej jedynce, czy na dwójce to umiejętności bardzo pożądane od współczesnego skrzydłowego. Uważam, że Kostrzewa miał papiery na karierę w Bundeslidze, ale pechowe lądowanie w meczu z Vive raczej sprawiło, że Kostrzewa nie zrobi międzynarodowej kariery. Potencjał był ogromy, a że Marian jest tytanem pracy to efekt byłby kwestią czasu. Teraz pozostaje tylko życzyć mu zdrowia.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Mlody swiezo po licencji mija jak tyczki bardziej doswiadczonych kolegów. Faktycznie nie ma czym. Brawo dla Żupińskiego , oby tak dalej.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Syn byłego żużlowca ROW-u, powinieneś znać

 • cz-b-n lubi Komentarz

  załatwiłeś się sam.Gdybyś leciał z ekipą z polski nie byłoby tych problemów.Mało ci było przykładu Radwańskiej?.Po kiego grzyba pałętałeś się po Etiopii?.Jeśli miałeś potrzebę odwiedzenia rodziny to było to zrobić po igrzyskach.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  W lidze nadal jest 12 zespołów. Przypominam, że Stal spadła i jest takim samym pierwszoligowcem jak Warmia i Wybrzeże. Z pozycji tegorocznego regulaminu nie wiem czemu miałaby być bardziej faworyzowana w ubieganiu się o ligę zawodową niż dwa w/w kluby.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Redaktor nie utrzymuje sporej liczby zawodników, nie zapewnie odpowiedniego zaplecza technicznego , a także nie dba o kwestie logistyczne.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Wygra wieżę?

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Jedna drużyna na blisko 6 milionów km kwadratowych. Normalność...

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Przecież to jest wolność słowa. Panas przedstawił zarzuty, a związek na nie odpowiedział. To normalne, że bronią swego. Oba teksty zostały opublikowane, więc wolność słowa została zachowana.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Ciekawe czemu cwaniak w Katarze się nie odważył...

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Jesli wkręcą Wlokniarz do I ligi, to okaże się że Zdunek przez rok spłacał zaległości, których spłacać nie musiał bo po co? Po rocznej przerwie zgłosił by się do ligi z takim składem jaki ma teraz i też trąbił że jest gotowy zaczynać od razu od I ligi.
  Druga sprawa. Jesli Czestochowa zostanie wpuszczona do I ligi, to czy Zdunek nadal bedzie musiał spłacać ugody? Z jakiej racji ma to robić, w czym jest niby gorszy niż Częstochowa? Wywalczył awans uczciwie i jeszcze za to płacił, a jak przestanie spłacać tamte zaległości bo gksż pokaże że uczciwość nie popłaca to co, wykluczą Wybrzeże z rozgrywek??
  Jak wpuszczą Czewe, to Zdunek wyjdzie na idiotę. Nie dosyć że spłacał czyjeś długi, to jeszcze płacił zawodnikom startującym w 2015 a teraz bedzie w tym samym miejscu co oszuści z 5 milionowym długiem po rocznej banicji.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Też prawda, nie winię tylko Was. Główna wina jest po stronie ochrony. Wiadomo emocje zadziałały, szkoda, że to wszystko tak wyszło.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  4:11 aż się uśmiałem chyba w Kaskad Rive jak wystartują :D

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Czym sie różni Grek od Cypryjczyka ???
  niczym bo tak samo jak grecy cypryjczycy byli ru.............ni przez Turków 400 lat !!!!! Cypr i Grecja ten sam język , ta sama mentalność ta sama wiara w 80 % to samo nieróbstwo itd. można by było wymieniać dalej tylko że dupy hitlerowi nastawili GRECY I CYPRYJCZYCY ALE ONI O TYM NIE PAMIĘTAJĄ . Mówiąc szczerze mieszkam w malakezji czyli grecji już kilkanaście lat i powiem tak że 80 % malaków nie zna własnej historii i nawet nie wie gdzie Polska leży więc taka sama % Cypryjczyków zna swoja historie bo to narody które chca tylko mieć bez pracy . dzień GREKA I CYPRYJCZYKA , na godz. 8 do pracy spóźnienie pół godziny bo korki , później kawa + jakaś przekąska zaczyna się praca od 9.30 .
  Do godziny 12 przerwa na śniadanie trwa około 1 godziny + butla wina na zaspokojenie pragnienia. Jak się skończy śniadanie bla bla z pól godziny i o 14.30 koniec pracy bo nie można hałasowac ze względu na siestę , taka rzeczywistość leniwców i dziadów bo tak ich określę .

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Tez uwazam ze w skladzie KAZDEJ druzyny powinien byc przynajmniej 1 wychowanek

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Widzę, że po tym gdy Gdańsk spadł na dno, szybko się od niego odbija. Klub zaczyna działać w prawidłowy sposób. Polski żużel potrzebuje Gdańska.

 • cz-b-n lubi Komentarz

  Gdyby w tym związku ktokolwiek myślał, już dawno zrobiono by jedną pierwszą ligę. Na zapleczu SL byłoby lepiej, gdyby nie było bezsensownego podziału. Podział geograficzny dopiero od drugiej ligi.