Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Igor Wójcik napisał/a komentarz do Nice 1.LŻ: Żużlowcy Wybrzeża zaskoczyli klub i kibiców. Sfinansują wyjazd fanów do Ostrowa

  Niedługo trollu piszemy razem. Żal mi niektórych z Was, bo pisanie Wasze woła o pomstę. To brak jakiegokolwiek szacunku dla rozmówcy. Zrozumcie, że czytając część z Was można doznać coś pt. cofki. Bezbłędnie rozwalacie system. Nie chodzi mi personalnie o Ciebie, ale ciężko się czyta, że ktoś ma problemy z pisaniem.

 • Igor Wójcik napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Włókniarz nie dojechał na mecz z Unią. Lindgren: Jesteśmy bardzo rozczarowani

  To był blamaż i brak szacunku dla nas kibiców. Jak zamierzaliście oddać to bez walki, trzeba było to oddać walkowerem. Wiedziałem, że to będzie ciężki mecz i że pewnie o dobry wynik łatwo nie będzie, ale żeby nie walczyć? Młody ze mnie gość i widziałem, jak mój Włókniarz potrafi walczyć, ale w tym roku ja na stadion już nie pójdę. Jeszcze raz - pokpiliście z nas kibiców. Nawet pokpiliście z kibiców Unii Leszno, bo oni przyjechali obejrzeć jak ich zespół walczy o punkty, a zobaczyli parodię. Tor był żałośnie przygotowany i tutaj nie ma o czym mówić, ale był równy dla wszystkich.
  Ja najzwyczajniej czuję się oszukany, a byłem na meczu całą rodziną. Powinniście kibicom zwrócić za wejściówki.

 • Igor Wójcik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie jestem, jak to niektórzy z Was mówią, kibicem sukcesu, bo rozumiałem, że możemy przegrać, ale to, co się dziś stało, to był brak szacunku dla kibiców. Tak gospodarzy, jak i gości. Goście tj, Leszno pewnie cieszą się z wygranej, ale generalnie ciężko być w euforii, jak przyjechali kawał drogi na parodię żużla. To był mecz do jednej bramki. Wstyd i żenada.

 • Igor Wójcik napisał/a komentarz do Sparta dała Drabikowi więcej niż Włókniarz. Nie jest nic winny Częstochowie

  Po co te grubiańskie i chamskie komentarze. Ja bynajmniej życzę Sparcie i Maksowi wszystkiego najlepszego i niech się im wiedzie, skoro Maksowi tam dobrze, choć wolałbym Młodego widzieć we Włókniarzu

 • Igor Wójcik napisał/a komentarz do Sparta dała Drabikowi więcej niż Włókniarz. Nie jest nic winny Częstochowie

  Podsumowując tekst ala Ostafiński nie wiem, ile i jak kluby pomogły Maksymowi, bo na pewno najwięcej pomógł mu i wie, jak to robić sam Slammer ( który notabene jest cały czas bożyszczem kibiców częstochowskich i sam wie, jakie popełnił w swojej karierze błędy i pewnie stara się je wyeliminować u Maksa ), ale we Włókniarzu chcieliby go kibice i duża część przyszła by na stadion po to, żeby zobaczyć Maksyma, bo nazwisko Drabik to legenda Włókniarza. Reszta dywagacji na temat, gdzie powinien jeździć Torres i jakieś artykuły na ten temat to tylko takie dziennikarskie pierdzenie.

 • Igor Wójcik napisał/a komentarz do Bez Hamulców 2.0. Trener Marek Cieślak i jego rzekome zasługi

  Żenujące. Ja chcę na dzień dzisiejszy, żeby Cieślak wrócił do Czewy razem z młodym Maksem. Więcej nie trzeba. Więcej się zrobi samo. ...i poziom Waszych wypowiedzi jest depresyjny. Nie za damski ch.j większość zawodników chce przy nim jeździć. A Wy z obiektywnością nie macie wiele wspólnego. Ja może też, ale... Niech nie robi nawet nic, jak zawodnicy pod jego jego wodzą chcą jechać. A dziennikarz? Ciężko komentować i nazywać to dziennikarstwem. Przy artykułach na głównej stronie o szlace powinno być podane nazwisko tego, kto coś wypocił. Wtedy wiedziałbym, czy zniżać się do tego, żeby próbować czytać.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.