Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Helik napisał/a komentarz do Energa Basket Liga pod lupą Charlesa (16): Stelmet pytał o Harpera, Blassingame chce wrócić

  A co z rozmowami z Thomkiem Kelatim? Co z panem H?

 • Helik napisał/a komentarz do Krótka przygoda Griffina w Stelmecie. Amerykanin poza zespołem

  Kolega widzę oczekuje odpowiedzi wIELKIEGO Wolaka "spieprzaj PAN !!". Przepraszam za cytat.

 • Helik napisał/a komentarz do Krótka przygoda Griffina w Stelmecie. Amerykanin poza zespołem

  Taa.. Informacje przyjąłem.
  Niestety nie wiem, dlaczego nie pasuje? Bo co? Rozkręcał się chłopak z meczu na mecz, latał na zbiórki, latał nad kosz, wsadzał piłeczkę aż furczało i widać było że coraz bliżej mu do dobrego grania z zespołem(powiedzcie mi kto w 2 tygodnie pozna taktykę - nawet taką jaka ma Javovic - by grac na 100%?) Chłop wzbijał więcej kurzu na parkiecie niż wszyscy razem wzięci!
  Dzisiaj nie mamy takiego grajka, Sokół lata z Krosnem, ale Ryga(piszący właśnie rzyga)... Planinic nic, Sakic.. Starks .. demo minęło? Co to q.. jest?
  Za co ja płacę karnety(nie jeden) za co ja płacę przez te lata kibicowania? Latam po Polsce na mecze, propaguję wśród znajomych?
  Wiem... czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię.... ale żal. Żal, bo potencjał jest, kibice są, hala treningowa(nowa) i arena do grania wszystko jest. Jest nawet dotacja z miasta i co?
  Poszedł Savo, poszedł Drago - dalej coś nie tak w drużynie?
  Prowadzę 20 lat biznes, zawsze daję drugą i trzecią szansę, ale potem bye. A tu coraz gorzej, szanse przewalone w zeszłym roku, zaraz Cukier, Anwil, MKS, Slamsy nas rozjadą a wzmocnienia nie ma.
  Jak dla mnie powinny byc następujące ruchy:
  1. trener bye.
  2. Zatrudnić prawdziwego walczaka na pozycję TRENER
  3. dwaj panowie M(Mokros i Matczak - na parkiet) walczyć, "gryźć", "kopać", szarpać!
  4. TRENER dobiera do składu i ewentualnie wzmacnia.
  5. do boju - czasu mało!

 • Helik napisał/a komentarz do Mistrz lepszy od lidera. Świąteczne popisy Michała Michalaka i Chase'a Simona

  Tak, wszystko ok, na sobotę(w domyśle Rosa) i potem znaczący mecz czyli Lokomotiv... a Ostrów pamiętam, tylko jakoś tak utkwiły mi w ostatnim 3-5 leciu mecze wyjazdowe w 2dzień świąt. Szczęśliwego Nowego Roku!

 • Helik napisał/a komentarz do Mistrz lepszy od lidera. Świąteczne popisy Michała Michalaka i Chase'a Simona

  Święta Święta i po świętach.. Jak co roku Stelmet w Święta mecz wyjazdowy czyli dodatkowe zmęczenie - i nie ma znaczenia że to tylko 3h autobusem... jak się jadło/piło 2 świąteczne dni, a wiadomo poza karpikiem to i co najmniej bigosik wszedł.. to nogi i rączki ciężkie.

  35- nie no proszę cegły latały, a że 3 wpadły ... AH tez by trafił w końcu(na rozgrzewce trafia)
  34 - Adaś bez kleju w łapkach, ale walka na 101%
  24- Sokole nie polatałes na kosz, a szkoda
  55 - Koszi.. rozegranie na 3+
  10 - Gabe - Javovicz chce na siłę zrobić dodatkowego rozgrywającego, ale jak się gubi własne piłki, nie umie kozłować z zasłoną to się nie będzie 1, mecz (gdyby nie błędy) +5
  12- Jarek - ty się skup masz szansę to korzystaj
  7 - Zeljotko - czy kolega przysnął w 3/4 kwarcie?
  6 - gdyby kolega Darko umiał skakać to tablica(ma przecież wiatraki) była by jego, niestety przyspawany do podłoża.. a szkoda
  2 - Starks - ja wiem, że najlepiej wchodzi się w zespół poprzez granie, ale czy tyle minut trzeba było?

  Trener - nie śpimy!!!!!! zaczynanie czytania gry od 2 kwarty gdy ONI nas przeczytali w 1kwarcie skutkuje tym co widać... Strefa Stelmetu a strefa Anvilu to 2 rożne jakości,
  dlaczego zmieniono taktykę biegania na taktykę spania?

  I ogólnie - oglądało się dobrze, serce przy Stelmecie(nie było źle), ale gratulacje dla Anwilu. Panowie gracze - jestem zadowolony z postawy nie z wyniku. Dzisiaj odpuszczam! czekam na sobotę i na Loko!!!

 • Helik napisał/a komentarz do Energa Basket Liga pod lupą Charlesa (13): Edo Murić znalazł klub, Stelmet Enea BC aktywny na rynku

  Pytanie tylko, czy wszedł by jako gwiazda czy tez jak reszta? Czy byłby grał zespołowo czy indywidualnie?

 • Helik napisał/a komentarz do Jarosław Mokros: Pokazałem, że warto na mnie stawiać

  Jarek do boju!!! My kibice stawiamy na Ciebie!!! Wiemy, że z braku gry możesz błędy popełniać, ale z Chimki widziałem tylko 1(w sumie nie błąd tylko całkowicie spudłowany rzut za 3 z prawego narożnika), ale potem było to po co przyszedłeś do Stelmetu, walka, gryzienie parkietu i nie odpuszczanie!!!
  Do Boju i.. zdrowia!!!

 • Helik napisał/a komentarz do Dziwne rozstanie Savovicia ze Stelmetem. Klub rozgląda się na rynku

  A może zamiast szukać nowego grajka, warto rozglądać się za TRENEREM pokroju Saso F?

 • Helik napisał/a komentarz do Świetny początek Stelmetu Enea BC Zielona Góra w VTB! Mińsk zdobyty

  Cóż na Wyspie, to ja 2 lata do zamknięcia basenu zasuwałem wschód-zachód.. co dzień... a potem Drzonków.. Niebieskim Roburem z dziurami że giczoły wystawały... czasy... Gazela to obowiązkowo krem lub burgund i.. sztywna lampa(jak dzisiaj). MZka miała lampy jak Simson z kierownicą - i tak mi się wydaje lepiej było. Ale to stare czasy, dzisiaj pis-wszarze niszczą codzienność i wracają nas do tamtych czasów.
  Szkoda Savo.. ale wczoraj za to pokazał się w końcu Mokry!!! JAREK do DZIEŁA!!!

 • Helik napisał/a komentarz do Świetny początek Stelmetu Enea BC Zielona Góra w VTB! Mińsk zdobyty

  Zapłon niestety nie wracam zbyt pośpiesznie do starych postów, Twój Kolego Fazzzi odnalazłem wczoraj, a że nie lubię spraw niezałatwionych popłynęła odpowiedź.

  Co do Junaka - wolę SHL M17 Gazela (ciosany z kołka futuryzm) lub choćby Java 350 Twin Sport... naszych Czechosłowackich przyjaciół. :-)

  Zdrowie - oby każdemu!

 • Helik napisał/a komentarz do Świetny początek Stelmetu Enea BC Zielona Góra w VTB! Mińsk zdobyty

  Panie Fazzzi, mój post z wymienieniem kilku forumowiczów miał li tylko pokazać, że każdy mieć zdani swe może. Nie negowałem nikogo. Nie wymagałem nigdy tłumaczenia się ze swego zdania bo i ja się nie tłumaczę(kiedyś powiedziano mi, że tłumaczy tylko się winny).
  Luz kolego, LUZ - nie mam do nikogo nic, a nawet, jak widać, pomimo zeszłorocznego nieprzychylnego mojego podejścia do w21, dzisiaj czasem staje i z nim w linii i czasem w obronie.. cóż wiele racji niestety miał i ma. Fantastycznie czyta się opinie wielu forumowiczów, którzy rzeczowo lub wesoło lub z zaciętością za swoją drużyną komentują, kiepsko czyta się tych(czasami tak robią) co umieją tylko obrażać, wyśmiewać, czy też ubliżać innym i drużynom. no ale cóż to administracja SF powinna reagować, ja daje ignora.
  Z ciepłym harcerskim - czuwaj! I.. zdrówka.

 • Helik napisał/a komentarz do Przemysław Karnowski przeszedł drobny zabieg. Czeka go ponad miesięczna przerwa

  Ile to już razy była mowa o tym, że Karnowski to dobra gra + wieczne kontuzje... Cóż gra zespołowa to coś jak prowadzenie biznesu, jeśli masz dobry Biznes plan, a Bilans wychodzi na + lub 0 to jest jeszcze ok, ale z Przemkiem niestety moim zdaniem (oczywiście mogę się mylić) będzie na - . W Stelmecie cały zeszły rok Savo był kontuzjowany, Klub poczekał i teraz Savo pięknie się spłaca. Zobaczymy jak to w Cukrze będzie, bo jeśli Przemek będzie grał w kratkę - 3-5 meczy na + a potem miesiąc przerwy, dochodzenie do formy znowu 3 mecze i kontuzja(czego mu nie życzę) to może być nie wesoło. Zdrowia każdemu!!

 • Helik napisał/a komentarz do Choroba ścięła z nóg nawet wielkiego twardziela. Adam Hrycaniuk: Kompletnie mnie odcięło

  Brawo Adam!! Walczący, twardy i jak było widać z polotem!

 • Helik napisał/a komentarz do Artur Gronek bez sentymentów. Polpharma bez strachu przed Stelmetem

  kolego, VTB nadaje on-line , a z ich strony dostaniesz się na YT i możesz po meczu każdy obejrzeć - DARMO


  Co do meczu dzisiejszego Stelmet - Polpharma - emocje.tv .. złotych 9 zdziercy

 • Helik napisał/a komentarz do Artur Gronek bez sentymentów. Polpharma bez strachu przed Stelmetem

  "Musimy zagrać koszykówkę troszeczkę inną niż grają wszyscy, dlatego, że Stelmet jest doświadczonym zespołem z bardzo doświadczonymi zawodnikami. My musimy zrobić coś wyjątkowego, aby z nimi powalczyć - tłumaczy Gronek." Panie trenejro, proponuję podmienić piłkę na kwadratową.. jest inna - zaskoczy Stelmet.

 • Helik napisał/a komentarz do Sebastian Vettel przegrał na własne życzenie. Szef Mercedesa odetchnął z ulgą

  Tekst"Sebastian Vettel mógł wygrać Grand Prix Stanów Zjednoczonych" mnie rozbraja.. każdy mógł, Stroll, Sirotkin, Ocone a nawet Alonso .. tylko nie wygrali bo to jest sport+technologia+ umiejętności + strategia.. a paluszkowi tego zabrakło. A tak na marginesie - dajcie mu snickersa...

 • Helik napisał/a komentarz do Zimny prysznic i solidny materiał do analizy. GTK Gliwice chce przywrócić grę na właściwe tory

  Mnie cieszy nie tyle wygrana(chociaż też), co fakt, że Stelmet grał od początku do końca. Przestój w obronie w 3 kwarcie pokazał co Gliwice umieją, ale potem już był spokój. Fajnie prezentowała się młodzież, wielkie oklaski dla Mokrosa i Hrycaniuka zapewne podbudowują i zawodników i trenera. Walczymy chłopaki!

 • Helik napisał/a komentarz do "Strzelanina" w hali CRS. Stelmet Enea BC Zielona Góra nie dał szans GTK Gliwice

  Panowie i Panie. Ws21 czasem palnie, czasem nie. Koloryt jest potrzebny. Czasem się z człowiekiem zgadzam, w zeszłym sezonie miał niestety dużo racji, choć nie docierało to do mnie... w tym sezonie, widać pyta o perfekcję - jej jeszcze nie ma bo zespół dopiero się zgrywa, ale pytać można i nawet bym powiedział trzeba! Wymagania mamy spore, zapowiedzi spore - nie głaszczemy od razu, zachęcamy, mobilizujemy, wskazujemy braki - a potem gratulujemy! Ponieważ antagonizm zawsze jest doby na forach nie negujcie WS21 - dyskutujcie, a swoje animozje wsadźcie do kieszeni - czytanie tych postów męczy.

 • Helik napisał/a komentarz do Koncert Markela Starksa, Stelmet Enea BC Zielona Góra pewnie ograł AZS Koszalin

  Po co ten ferment? Poprzedni mecz ewidentnie był układany dla MKS, we wczorajszym sędziowie dawali raz AZS raz Steletowi pograć, żadna drużyna nie była poszkodowana. Dość powiedzieć, że tydzień temu w przerwie sędziowie dostali gwizdy jakich CRS dawno nie słyszał, a wczoraj były brawa - i klaskali tez nieliczni kibice AZS. Wczoraj przy pomyłce "łysego" sędziego, dwaj pozostali sami go wyprostowali, można?

  A kolega jak był tak jest źle nastawiony do innych drużyn, nie potrzebnie.

 • Helik napisał/a komentarz do Świetny początek Stelmetu Enea BC Zielona Góra w VTB! Mińsk zdobyty

  Szanowni, co komu szkodzi pisanie na forum? Drodzy ws21 , Dziadek, Fazzi, Stalmet66 czy Holender.. ludzie forum jest do wyrażania opinii na temat powyżej zaczęty. Nie zapuszczajmy się w oceny forumowiczów - jest demokracja i każdy może mieć swoje zdanie, a że ktoś z kimś się nie zgadza to super - jest pole do rozmów. Wyzywanie kogokolwiek jest słabe, a nawet bym powiedział, że to dziecinada można nawet stwierdzić - to infantylna zagrywka osób z brakiem argumentów.

  Jest/było tu kilku forumowiczów z innych miast, którzy zamiast pisać normalnie pokazywali swoje braki intelektualne poprzez wyzwiska/anty-porównania , słabo się ich czyta i dyskutuje bo brak argumentów do wyzwisk. Dajmy sobie z tym spokój, dyskutujmy o graczach, trenerach, działaczach, ale nie wyzwiskami .. no chyba że szanowni w oczy powiedzą to tym osobom - jeśli oczywiście starczy odwagi - bo wyzywać z za ekranu potrafi każdy.


  Uff. Moja ocena wczorajszego meczu - pozytywnie, kilka zagrywek super, wiele czystych pozycji, dobra defensywa, szybki atak. W zachwyt wpędził mnie Adaś, gdy atakując kosz Smoków w ostatnim ruchu(będąc już w wyskoku) wcisnął piłkę Savicowi - szkoda że piłka się od obręczy odbiła i nie wpadła bo była by to dla mnie(subiektywnie) asysta meczu. Reszta ok, kilka szczegółów do dopracowania.

  Zobaczymy co w CRS pokażą Stelmetowce w meczu z AZS - wszak będą po długiej podróży z Mińska - to może być wyznacznik sezonu. Do zobaczenia na meczu.

 • Helik napisał/a komentarz do Stelmet wygrał dzięki charakterowi, MKS-owi w CRS zabrakło sił

  Panie trenerze - wygraliście bo ławka była dłuższa i po 3.5 kwarty MKS miał mroczki w oczach... Wygraliście, ale ile na trybunach k.. poszło w trakcie masakry? Wygraliście ale obrona na rybach była? Cały mecz oglądałem na stojąco-chodząco - czy Wy wiecie trenerze ile to kalorii/kilo? W domu dzieci mnie nie poznały!


  Panowie - z taka obroną to VTB Nas/Was wykończą szybciej niż to mogło by być.

 • Helik napisał/a komentarz do Lewis Hamilton współczuje Williamsowi. "To smutny widok"

  Lewis - wspomóż Williamsa - zgłoś się na kierowcę - oczywiście dopłać 20mln za fotel - i wygraj dla nich. Na drugie miejsce proponuje płaczka Seba.

  A za rok do McLarena - tu może bez płacenia się uda?

 • Helik napisał/a komentarz do Wygrana Stelmetu na zakończenie okresu przygotowawczego

  Martwi mnie słaba forma strzelecka Gabe.. Adam za to bardzo fajnie, na aplikacji BasketZG (Twitter @basket_zg) są pełne statystyki, i nie wiem czy się mam cieszyć... mam nadzieję, że to ciężkie treningi źle wpływają na jakość gry niektórych playerów. Mam nadzieję że to się zmieni, bo ilość podróży jakie zespołowi będzie dane wykonać i grać robi wrażenie... oby wytrzymali.

 • Helik napisał/a komentarz do Świetna gra i genialne podanie Kamila Łączyńskiego. Teraz to on jest numerem 1

  Łączyńskiemu dał bym... snickersa... Hrycaniukowi medal, Ponitce i Slaughterowi H5,

  Sulima i Waczyński oraz Gielo 4/5. Sokół poza przebłyskami średnio. Reszta panów bezbarwna szczególnie numer 32(nie dojrzałem kto to) 1/20 dramat.

 • Helik napisał/a komentarz do Anwil blokuje sprzedaż karnetów! Prezes klubu: To przeszło nasze najśmielsze oczekiwania

  Szanowni. Jako rodowity Zielonogórzanin gratuluję sprzedanego każdego karnetu i biletu na każde widowisko sportowe. Popieram przedsprzedaże, sprzedaże, karnety ect. Dzięki nim sport w naszej pięknej Polsce się rozwija(no.. ma szansę). Jako były sportowiec(młodziki.. Novita 10 - pływanie) cieszę się na widok prawie każdego kibica. Prawie, bo to (niestety kiedyś prawus mnie beształ że tak ma być), że są wyjątki to wiadomo, 3 lata temu "kibice?" z włocławka obnażali się w CRS oraz SIKALI na niżej siedzących kibiców hali CRS... TAKICH "kibiców?" a właściwie głupich gnojków nie chcę na widowiskach sportowych, gdzie ma być czysta rywalizacja i gdzie spokojnie z dziećmi można przyjść kibicować.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.