Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Myślę, że po jednym meczu nie ma co się rozwodzić nad sytuacją w tabeli.

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Jak na razie Polska jako jedyna nie straciła bramki pozostali już potracili min. 1

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Prawo polacy lewandowski i zieliński klasa szczesny nr.1 kedzir super aby tak dalej tylko pazdana nie wpuszczać bo bedzie lipa a tak na marginesie gdyby nie było by tam piotka to lewy by dobił głòwką ale piotek piersza klasa lewy dobre podania zieliński bezbłedny Brawo

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  nic gościu nie rozumiesz :(

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Nie zgodzę się, mimo że nic nie strzelił to grał zespołowo. Dobry mecz Lewandowskiego jednak.

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Boom Boom Boom najważniejsze 3 pkt!

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Polacy byli jak taki niedźwiedź. Siła rażenia duża ale jakby niedobudzeni po śnie zimowym. Arnautović ma rację ale o tym kto lepszy zawsze decyduje wynik. Myślę, że po prostu wygraliśmy mimo słabej postawy. Widać jak wiele brakuje nam do najlepszych w Europie. Nasz trener mam wrażenie, że kompletnie nie wie co robi i może czas, żeby pan Boniek przestał pluć kibicom w twarz mówiąc, że żaden poważny europejski trener młodej generacji nie przyjdzie do Polski. Czas zwolnić leśnych dziadków z PZPN i zainwestować w poważną piłkę. Męczymy się z Austrią - gdzie do Włoch, Portugalii i innych...

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Gdyby Austria była lepsza od Polski w tym meczu to by wygrała.

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  "ponieważ byliśmy lepszym zespołem". O ile się nie mylę, to w piłce nożnej chodzi o to, żeby strzelić więcej bramek niż przeciwnik. Nie ma tutaj punktów za styl. Lepszy jest ten kto strzeli więcej.

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  A co miał powiedzieć? TO jest ta różnica między Polską, a innymi nacjami. W Polsce po porażkach wszyscy oczekują samobiczowania, a inni robią dobrą minę do złej gry, żeby podbudować morale. To nie był zaden wielki mecz Polski, co najwyzej przeciętny, ale Austriacy dominowali w tym meczu przez łącznie 20 min (15 min na początku i ostatnie 5).
  Przez pozostałe 70 ich sposobem na "dominację" była laga na skrzydło do Alaby, albo zejście w to miejsce Arnautowicia. W całym meczu najgroźniejszą sytuację stworzyli w 90 minucie (główka Janko). Co z tego, ze mieli więcej strzałów, jak 80% z nich lądowało w 20 rzedzie trybun. Co z tego, ze mieli większe posiadanie, jak większość czasu spędzali z piłką na 40-50 metrze, bo Polacy uważają, że gra obronna zaczyna się od 30 metrów przed bramką. Jak Arnautowic chce w ten sposób dominować w kazdym meczu, to niech oni się lepiej na El. MŚ 2022 szykują.

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  a w czym jesteś lepszy że obrażasz ludzi z Bałkanów przez takich jak ty mówią zle o nas Polakach

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Skoro jak sam twierdzi dominowali przez całe 90 minut, to jeszcze bardziej świadczy o tym jakimi ciotami są, że przy takiej dominacji nie potrafili footballówki wbić do bramki

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Pan piłkarz Marko to chyba nie potrafi przegrywać

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że z Łotwą treneiro da zagrać w środku pola komuś komu sie będzie chciało biegać i kto potrafi podać na więcej niż 3 metry i to do przodu bo krycha i klicha sie zupełnie do tego nie nadają powinni pić herbatę i jeść pieczone ziemniaki na kocyku bo bieganie ich przerasta...

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  zawsze gdzieś znalazł się zawodnik do zablokowania lub bramkarz, który był bardzo dobry.Panie Arnautovic to w koncu jak to było Polska słaba a jednak blokowała polska słaba a jednak bardzo dobry bramkarz polska słaba a jednak strzeliła to moze jednak nie słaba tylko dobrze przygotowana obronnie i strzeliła bramke na miare 3 punktów a Austria cos nijak skoro nie potrafiła strzelić tak słabej jak Pan twierdzi polsce

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Jaki karny... już raz dostali karnego z kapelusza (2008) i myślą że już zawsze tak będzie. Piątek mógł im wsadzić drugą bramkę, o czym niezbyt chętnie wspominają.

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  W niedzielę i tak będzie grał Milik, bo Piątkowi piłka tylko przypadkiem spada na głowę. Polska myśl szkoleniowa zmarnowała już nie jeden talent.

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  3 punkty cieszą ale gra nie . Obrona to porażka, nie dziwię się Austriakom bo karny ewidentny. . Tak nieodpowiednie zachowanie Kędziory eliminuje go z dalszej gry. Dzisiaj kiedy jest War takie coś nie ujdzie na sucho. Pomyłka sędziego szczęście po naszej stronie. Obrońcy nie nadąża za napastnikami. Poza tym prawa strona nie istnieje. Lewą tylko Groszki szalał. Z lepszym przeciwnikiem nie damy rady.

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Tak, popieram Kędziora popełnił faul. Bezdyskusyjnie. No chyba?że jest jakaś interpretacja faulu w polu karnym.

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Szanowny Panie, obejrzysz Pan jeszcze raz i przypatrz się co robił Grosicki po oddaniu strzału z rogu. Stoi i gapi się, stoi i gapi się. Kopnął, zmęczył się, organizm potrzebuje odpoczynku, co będzie się zrywał, stoi jak słup, ani drgnie. Ten widok szokuje. Głowa czy mięśnie? Akurat trafiła się bramka a gdyby piłka odbiła się inaczej?

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Jeden wygrany w słabym stylu mecz z równie słabo grającą Austrią, a już mowa o autostradzie do EURO.... Polska i Polacy jednak mają w sobie to coś...

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Lewandowski z Piątkiem i z boku Grosik inaczej tego nie widzę

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Ktoś tu chyba za bardzo unosi się nad ziemią, gdyż nie mamy w naszej kadrze aż takiego potencjału ludzkiego, by przejść przez te eliminacje śpiewająco wygrywając w pięknym stylu, którego się tutaj tak głośno domaga.
  Awansujmy jakkolwiek, wygrywajmy jakkolwiek, póki co zapomnijmy o stylu. Mecze będą ciężkie do oglądania, trudno - będą. Na dziś nie mamy odpowiednich wykonawców, żeby oczekiwać stylu, którym wcale aż tak nie zachwycają i te najlepsze drużyny narodowe, a i w wykonaniu czołowych klubowych składających się z największych gwiazd wielokrotnie chciałoby się zobaczyć coś więcej.
  Faktem jest na pewno to, że Piątek nie może siedzieć na ławce i budowanie wyjściowego składu musi się odbywać z dużym naciskiem wokół niego. A że trudno na dziś posadzić Lewego, to muszą tworzyć duet, a na zmianę ma być gotowy Milik (optowałbym za choćby spróbowaniem raz czy dwa ustawienia z nimi trzema, ale obecny trener raczej się na to nie odważy i chyba trzeba się cieszyć, że w ogóle na dwóch grę dopuszcza).

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  No ja też tego nie rozumiem... mecz ogólnie bardzo słaby w wykonaniu naszych piłkarzy...a rywal.. no cóż, nie jest to światowa czołówka (jak i nasza reprezentacja) więc nie achajmy i nie ochajmy jakby nasi piłkarze zdobyli Puchar Świata...

 • Sernawit Anna lubi Komentarz

  Jak maja grac na dwie strzelby jak Piatek to to samo co Lewy, doklada noge. Ktos kuzwa musi te akcje robic zeby oni ta noge dokladali. A u nas nie ma kto ma te akcje wypracowac?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.