Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • nazgul lubi Komentarz

  No i ekwiwalent powinien być wypłacony wierzycielom zespołu z Krakowa.

 • nazgul napisał/a komentarz do Żużel. Ważna zmiana w eWinner 1. Lidze coraz bliżej. Pomysł Skrzydlewskiego nie przeszedł

  Panowie działacze, nie żaden lucky loser, tylko jako czwarta do półfinału powinna awansować, ta drużyna z przegranych, która była najwyżej sklasyfikowana w tabeli po RZ. Tak powinny wyglądać PO zarówno w ExL jak i I lidze, jeśli ma występować w nich sześć drużyn. Taki regulamin spowodowałby, że przez całą rundę zasadniczą opłacałoby się walczyć o czwarte miejsce. Bo nawet jeśli czwarta drużyna przegrałaby dwumecz z trzecią to i tak awansowałby do półfinału. Nie byłoby przy tym żadnych wałków z "wybieraniem" sobie tego czwartego, a i drużyny z miejsc: piątego i szóstego walczyłyby do końca, by sprawić niespodziankę eliminując wyżej rozstawione drużyny, bo tylko tak mogłyby awansować do półfinału PO i walczyć o medale - ExL, czy o awans - I liga.
  Pozdrawiam

 • nazgul lubi Komentarz

  Lucky loser pomysł najgłupszy z możliwych.

 • nazgul lubi Komentarz

  A dokładnie, to który bóg?

 • nazgul lubi Komentarz

  taa a jezus i reszta dziesięć razy, po co tu komukolwiek takie nawiedzone teksty?

 • nazgul lubi Komentarz

  Bóg zamiast go "ratować" po fakcie mógł "czuwać", żeby nic mu się nie przydarzyło, ale pewnie oglądał TV...

 • nazgul lubi Komentarz

  Regulamin beznadziejny ale fakt przyjęliśmy warunki gry więc teraz mamy srebro.. Ale od kiedy pamiętam w żużlu zawsze były biegi które się wygrywa remisuje albo przegrywa bez względu na pkt tego biegu. A tu w biegu niema możliwości remisu albo go wygrywasz albo przegrywasz.. Nie trzeba kończyć tego regulaminu aż tak bardzo zmieniać tzn można zostawić półfinałowy bieg i finałalowy .wystarczy tylko zmienić pkt albo na klasyczną 3.2.1.0albo na 5.3.2.by wrazie remisu w biegu półfinałowym, finałowym zwycięzca została drużyna która uzyskała więcej pkt przez dwa dni.. Czyli w tym przypadku jaki mieliśmy teraz upadek Maćka było by to bardziej emocjonujące bo bieg trwał by 4 okrążenia a nie jedno w tym finale emocje tego biegu skończyły się po upadku Maćka Brytyjczycy wiedzieli o tym i jechali spokojnie na pozycjach dwa trzy a wkońcu chcemy emocji więc musieli by się ściągać z bartkiem wiedząc że Maciej upadł mają mniej pkt po rundzie zasadniczej i ten bieg muszą wygrać. No ale regulamin to farsa parodia żużla zniszczyli zasadę remisu biegowego która zawsze istniała.. Tyle w temacie ..uważam że jesteśmy cieniasy jako Polska nie dlatego że nie wygraliśmy finału tylko dlatego że nie potrafimy walczyć o swoje. Ciągniemy ten żużel polskie miasta się biją o organizacje GP przeplacaja..itd.. Ale tak zawsze będzie bo cały świat wie że Polak Polaka by sprzedal by tylko uzyskać coś dla siebie..takim jesteśmy narodem nie potrafimy się dogadywać dla wspólnego dobra tylko myślimy o swoim tyłku a efekt finalny jest przeważnie taki jak zawsze czyli karma wraca.. Tzn Polak z Polakiem walczy o swoje a kto inny się śmieje i najbardziej korzysta.. W tym przypadku Bsi Fim a od przyszłego sezonu Discovery

 • nazgul lubi Komentarz

  niedawno centrala ogłosiła uroczyście jaki to będzie wspaniały system szkolenia od mini żużla przez 250,500,EL24,rozbudowane DMPJ,wielkie wymagania od klubów,koszty, sztaby,trenerzy...nie minęło pół roku i nowa koncepcja?-ktoś ważny odwiedził centralę i lobbował...ktoś to ogrania?...co chwila sprzeczne komunikaty...teraz zagraniczny junior znów,a potem płacz,że znów nie ma złota SoN....gdzie ta nasza wyszkolona młodzież za kilka lat będzie jeździć?...trzeba nowe ligi będzie im zorganizować bo w obecnych nie będzie miejsca...to po co ich szkolić?,co te dzieciaki i ich rodzice sobie pomyślą-sport niebezpieczny,możliwe kalectwo lub coś gorszego,a tu?...po co się bawić i narażać jak nikt ich nie będzie potrzebował?...

 • nazgul lubi Komentarz

  Człowieku , ty o 2 lidze nie masz zielonego pojęcia. Oburzenia w sprawie 2 ligi nie masz bo cię ona nie dotyczy. Założeniem gościa w 2 lidze było żeby startowali w nim zawodnicy nie łapiący się do składów Eligowych ale to było na początku. Po latach za pozwoleniem władz to zostało spaczone a najwięcej za tym optowali prezesi Eligowi bo objeżdżali tam sobie zawodników podstawowych. Przez ostatnie lata słyszeliśmy raczej dyskusję że w 2 lidze powinni jeździć tylko Polacy. Teraz nagle idziemy dokładnie w drugą stronę. Po ostatnich "przygodach" z gośćmi słyszymy pomysły o likwidacji tego przepisu. Ale argumentem za obcokrajowymi juniorami jest brak juniorów w drużynach 2 ligowych. A skąd mają się wziąć jak przez lata lepszym rozwiązaniem sportowo/finansowym było wziąć sobie gościa niż wychowywać i wystawiać w meczu nieopierzonego młokosa. Teraz dalej nie będzie wychowywania bo kluby sobie wezmą obcokrajowca z tą różnicą że wcześniej to jeszcze gościem pomagano polskim zawodnikom a teraz już ani to. Jak to Duńczycy sami mówią. U nich za wszystko sami muszą płacić , nawet za paliwo. U nas będą to mieli za darmo.....a my przez to staniemy się potęgą w szkoleniu wychowanków. Ręce opadają jak słyszy się naszych mędrców.

 • nazgul lubi Komentarz

  Widzę że odkąd podpisało się rekordowy kontrakt TV, pop*****liło się co poniektórym w głowach.Niech juniorów zagranicznych niech szkolą ich rodzime federacje,a dzięki temu mamy ciekawą I i II ligę.

 • nazgul lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem ale silna polska reprezentacja zależy właśnie od szkolenia młodzieży i dawaniu jej szans w najwyższej grupie rozgrywek. Dzięki temu będą mogli podnosić swoje umiejętności oraz czerpać naukę od najlepszych. Dlaczego my mamy podnosić umiejętności zawodników zagranicznych kosztem naszych. My nie jesteśmy odpowiedzialni za ratowanie światowego speedway. Przypomnijmy sobie lata 80 i 90 gdzie bylismy i jaką pomoc otrzymywaliśmy od innych państw. To w jakim miejscu teraz jesteśmy to efekt długotrwałej ciężkiej pracy. Nie dajmy nam sobie tego odebrać.

 • nazgul lubi Komentarz

  Jeśli już to niech zrobią w elidze tak : jeden polski junior u21 , jeden zawodnik u24 , dwóch polskich seniorów , dwóch zagraniczniaków - wszyscy jadą po 5 biegów !!! Rezerwowy oczywiście polski junior u21 . Składy sześć plus rezerwowy . Tabelę biegową zrobić tak aby juniorzy u21 i zawodnicy u24 spotykali się ze sobą w miejsce obecnego biegu juniorów oraz w biegu nominowanym nr 13 a w 14 i 15 pojechałaby seniorka .

 • nazgul lubi Komentarz

  Pojechali ten final jak frajerzy taka jest prawda!

 • nazgul lubi Komentarz

  Janowski to jednak umie zrobić show trzeba mu to przyznać, spodziewałem się bardziej że wpakuje się w taśmę ale postanowił rozwiązać to inaczej. Zmarzlik też pojechał ja amator bo Janoś z 3 pola musiał pruć po szerokiej, ale Bartuś nie wiedzieć czemu też tam się znalazł. Położyli finał po całości i regulamin nie ma tu znaczenia, bo to była porażka na własne życzenie, można by rzec że troszkę się zbłaźnili.

 • nazgul lubi Komentarz

  Bartek w finale ani razu nie obejrzał się do tyłu gdzie jest Maciek. Tylko gnał do przodu jakby to były IMŚ. Zgadzam się z jednym, mógł jechać Kubera, bo w razie porażki by było, że niedoświadczony i pierwsze koty za płoty. Zmarzlik jest indywidualistą i tyle, sprawdza się to w IMŚ, niestety w parach już nie.

 • nazgul lubi Komentarz

  Niemam nic do Zmarzlika bo chłopak zapierdziela ale drużynowo i parowo do T. GOLLOBA to mu tam daleko jak do Ameryki! Tomek miał oczy dookoła głowy jeżeli jechał dla drużyny! Pełen szacun dla niego. I DUŻO ZDROWIA!

 • nazgul lubi Komentarz

  Gratulacje dla Anglii.
  Szkoda, bo było naprawdę blisko. Ale SoN to zawody parowe i trzeba umieć jechać parą.
  A tego dziś naszym zabrakło w finale. Szkoda.

 • nazgul lubi Komentarz

  To są zawody drużynowe, Maciej od początku startował z gorszych, zewnętrznych pól startowych. Bartek w finale ani razu się nie obejrzał a Magic jechał identycznie jak w poprzednich startach po banda, Bartek mając łatwiej powinien kontrolować sytuacje a nie tylko być z przodu…

 • nazgul lubi Komentarz

  Tomek Gollob nauczył Zmarzlika wszystkiego, ale nie jazdy parą

 • nazgul lubi Komentarz

  Na drodze stanęli Brytyjczycy?! Kto pisał ten artykuł?! Na drodze stanął Zmarzlik i tyle... Czemu nikt tego otwarcie nie napisze?! Co Bartusia nie wolno tknąć?! Znowu czepcie się Janowskiego bo to jego wina że tam jechał i go Bartuś w bandę wsadził...

 • nazgul napisał/a komentarz do Żużel. Koszmar Polaków trwa w najlepsze. Złoto znów nie dla nas!

  Do złota zabrakło nam o 2 metry węższego wyjścia z drugiego łuku Bartka, by napędzony Maciej miał gdzie pojechać bez ujmowania gazu. Dlaczego tak się nie stało, to już w tej chwili nie ma znaczenia - to już prehistoria, i nie ma sensu rozpatrywać tego w kategoriach czy był to błąd lub ........, no właśnie co, któregoś z naszych zawodników. Każdy widział to inaczej i tylko Maciej i Bartek wiedzą jak było naprawdę. W 2021 jest srebro i nic tego nie zmieni, przed nami już za niedługi czas sezon 2022 i wtedy znów nasi powalczą o pierwsze złoto w Speedway of Nations.
  Pozdrawiam

 • nazgul lubi Komentarz

  @FAN STAL: Z drugiej strony jak Maciek jechał z prędkością TGV po balotach to w momencie jak tam wyjechał Bartek, Maciek był ugotowany. Mógł albo wjechać w Bartka, albo puścić gaz, stracić kontrolę nad osiołkiem i modlić się żeby go nie wciągnęło.
  Gdyby było odwrotnie, to leżałby tam Bartek. A jakby się jakimś cudem utrzymał, to rywale byliby już 100 m z przodu.

 • nazgul lubi Komentarz

  ja pierd... to wyglądało tak, że Zmarzlik może przegrać z każdym tylko nie z Maćkiem troszkę to przykre

 • nazgul lubi Komentarz

  @Spaartanin.: tak miało być, Bartek bierze pierwsze pole i trzyma się kredy a Janowski ma iść po dużej i dupa blada:)

 • nazgul napisał/a komentarz do 2. finał SoN w Manchesterze

  Tak to jest jak się nie umie jeździć parą. Czasami mam wrażenie, że Zmarzlik jest jak Pederse i zawsze ma trzech przeciwników na torze

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.