Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • nazgul lubi Komentarz

  Rawicz czy Piła w play off? Kto ułożył ten quiz?

 • nazgul lubi Komentarz

  Dziwię się, że Barcelona chce zatrudnić tak kapryśnego grajka jak Neymar, tym bardziej że jak dla mnie jest on zbyt przereklamowany.

 • nazgul lubi Komentarz

  rusek ukrodł start czy oni są ślepi

 • nazgul lubi Komentarz

  Ewidentnie lotny groszy. Sędzia na emeryturę!!!

 • nazgul lubi Komentarz

  Brawo Smyku!!! Mamy pudło! NZUL

 • nazgul lubi Komentarz

  labuta nie dosc ze koksiarz bez honoru to jeszczee zlodziej startow

 • nazgul lubi Komentarz

  Ewidentnie lotny griszy. Sędzia na emeryturę!!!

 • nazgul lubi Komentarz

  Homofobia- straszna choroba...

 • nazgul lubi Komentarz

  tu chyba nie ma za bardzo nad czym dyskutowac.
  Unia Leszno 2020
  9. Sajfutdinow
  10. Hampel
  11. Kołodziej
  12. Smektała
  13. Pawlicki
  14. Kubera
  15. Pludra

 • nazgul napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Deficyt polskich seniorów. To zagraża najlepszej lidze świata

  Przeczytałem artykuł dwa razy - o zgrozo - by dobrze zrozumieć - i nie chodzi o mój poziom inteligencji - meritum sprawy. Zdaniem pana Dariusz Ostafińskiego polscy seniorzy - Włókniarza i nie tylko - jeżdżą padakę bo w ExL jest obowiązek jazdy dwóch polskich seniorów. Panie Dariuszu Ostafiński za przeproszeniem opowiadasz pan głupoty - nie powiem dosadniej bo komentarz na pewno nie dostał by autoryzacji, a tak może dostanie. Jakoś ci wywołani do tablicy Miedziński i Przedpełski w Elisterien, która nie jest nic słabsza od polskiej ExL - tak szumnie i na wyrost nazywanej najlepszą ligą świata - jadą na przyzwoitym poziomie. Odpowiednio 1,722(ExL:1.195) i 1,562(ExL:1,029) na bieg. Problemem nie jest dwóch Polaków w składzie, a cała otoczka związana z przygotowaniem torów oraz coraz więcej bzdurnych przepisów sportu żużlowego w Polsce. Twarde tory preferujące startowców z wyżyłowanymi do granic możliwości silnikami, komisarzy torów, którzy nie mają merytorycznych podstaw by piastować swą funkcję, sędziowie, którzy boją się podejmować - czasami może i kontrowersyjne - decyzje bo co powie nadsędzia pan Leszek Dębski i czy czasami nie skrytykuje ich i nie odsunie od prowadzenia meczy, tworzenie cieplarnianych warunków zawodnikom - troszkę popada i już nie jedziemy. Zawodnicy zagraniczni z pozycji rezerwowego, mający za zadanie omijanie przepisów o jeździe dwóch Polaków w meczu, którzy wyhamowują rozwój zwłaszcza młodych Polaków wchodzących w wiek seniora. Czy wreszcie bzdurne przepisy o obowiązku zdawania licencji co roku w klubach przez co najmniej dwóch młodzieżowców - nawet u nas w Lesznie nie ma tylu zdolnych chłopaków i robimy to na wyrost - przez co drastycznie obniżył się poziom adeptów żużla o czym już mówił pan Cieślak, a to powoduje, że mamy później słabszych seniorów. Szukajmy perełek żużlowych, nawet kosztem ilości corocznych licencji. Brak możliwości rozwoju dobrych młodzieżowców wchodzących w wiek seniora np. w niższych ligach, bo preferujemy obcokrajowców - są niby tańsi. I można by tak jeszcze długo wymieniać. A zapomniałem jeszcze o nadmiernie rozbujanych ego prezesów klubów żużlowych - mam nadzieję, że prezes "mojej" Unii Pan Piotr Rusiecki w przyszłym roku postawi na Smyka jako seniora nawet kosztem wyniku drużyny, choć wydaje mnie się, że Bartek da radę. W ligach zagranicznych nie ma komisarzy, nawierzchnia przygotowywana jest pod koło, a nie betonowisko, jak popada to następuje kosmetyka toru i jazda dalej,a nie prysznic i do busa. Jakoś tam nasi seniorzy potrafią zdobywać punkty - nawet Ci, którzy nie są startowcami - bo tory pozwalają na walkę na dystansie i wyprzedzanie przeciwnika. Oczywiście nie można generalizować - na twardym odpowiednio przygotowanym torze też może być widowisko, a na torze przyczepnym antyżużel.
  Pozdrawiam

 • nazgul lubi Komentarz

  Kubera pół meczu nie jedzie i przełożenia nietrafione. Już dawno powinien jechać za Kurtza.

 • nazgul lubi Komentarz

  Zdziwisz się. Kacper jak będzie dalej robił taki progres to spokojnie damy radę.

 • nazgul lubi Komentarz

  Dla mnie Pawlicki zawsze będzie umierał za Leszno, to jest jazda zespołowa panie Vaculik. Możesz się od niego uczyć, a nie troszkę przyblokowany i już płacz.

 • nazgul lubi Komentarz

  Za co ostrzeżenie dla Pawlickiego?? Że zwalniał na prostych? Redaktor za młody, to nie pamięta jak kiedyś jeździli parą bracia Gollobowie.

 • nazgul lubi Komentarz

  Występ Kurtza w tym meczu był zupełnie nie potrzebny, spokojnie mogł pojechać Gilmore lub Nagibin, w koncu mają kilku letnie kontrakty i trzeba na nich stawiać mimo młodego wieku. Kolejny bardzo dobry występ Pawlaka, szkoda że nie zrobił kompletu a było blisko. Historyczny moment pierwsza bodajże trojka Sadurskiego :D

 • nazgul lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • nazgul lubi Komentarz

  GRATULACJE dla Gleba ! Brawo Smektała

 • nazgul lubi Komentarz

  Lecz leb

 • nazgul lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • nazgul lubi Komentarz

  Wielkopolska to kolebka państwowości polskiej. Nawet nie wiesz, jakie farmazony opowiadasz, gnomie.

 • nazgul lubi Komentarz

  Brawo Gleb. Zapowiada się niezwykle wyrównana walka w tym roku o tytuł.

 • nazgul lubi Komentarz

  Ale mamy tu natężenie patologii z Wrocka.. świetne miasto, serio lubie tam wpadać, a tu kilku ziomów przynosi wstyd.. pewnie z trójkąta..

 • nazgul lubi Komentarz

  gdzie twój drabikXD

 • nazgul lubi Komentarz

  nie Leszno tylko Polska baranie

 • nazgul lubi Komentarz

  Kiedyś GP to ostra walka, a cykl był bardziej hermetyczny. Teraz mamy nowe twarze, a jazdę bardziej delikatną, mniej emocji. Po prostu zawodnicy są bardziej konformistyczni i nie chcą "umierać" za żużel. To się raczej nie zmieni.
  Jak widać Redaktor czasami "strzeli" spokojny artykuł i w temacie. Tak trzymać!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.