RZESZA RULEZ - lubi

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  W 100% się zgadzam, póki była Marta klub stał stabilnie na nogach, jak odeszła wszystko runęło, wniosek prosty - potrafiła dobrze zarządzać klubem i finansami. Nie miała asów w składzie, ale to też świadczy o tym że żyła w rzeczywistym świecie finansów i na tym ma to polegać. Jak dla mnie Kobieta z jajami jakich mało.

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Jak najbardziej powinni dostać szansę. Cały sezon jechali na 100%. Świeża krew w elidze zawsze się przyda. A i ja będę miał spokojniejszą głowę, że GKM będzie walczył o awans na torze, a nie za biurkiem ;)

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Zapłacić 6 milionów na taki badziew. To tylko Witkowski może zrobić.
  Teraz posypią sie kary na klubu by kasę odzyskać. Bo to GP było zorganizowane za kasę Leszna i Torunia

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Oddaj kase czlowieku badz honorowy !!!!!

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  P.Marto wydaje mi sie ze ma pani racje niektorzy kombinuja obserwuje i widze ze jest p.na poziomie.Zdrowy zuzel o to chodzi.Kibic GKS Wybrzeze..

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  JAKI BAJZEL MIAŁ KONTRAKT I ZAPISY W NIM DOSTAŁ KASĘ I MIAŁ KUPIĆ SPRZĘT NIE ZROBIŁ TEGO JAKBY SPOKORNIAŁ MOŻE BY SIĘ MU UPIEKŁO ALE ŻE FIKA TO SIĘ TERAZ CZYŚCI TEMAT

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Marta to typ kobity, która nie odpuszcza. Potrafiła wysłać na drzewo Crumpa, Holtę czy innych tyle, że w ich przypadkach zawodnicy byli sami, nie mieli żadnego Fiałkowskiego za sobą. 100 tys to grosze zarówno dla Marty jak i dla Okonia ale trafiła kosa na kamień to sprawa się teraz ciągnie. Cała drużyna potrafiła się z Martą rozliczyć, także nie jest to jej prywatne widzimisię, żeby akurat uwalić Okonia, po prostu coś kombinował. Swoją drogą niech się prezesi na przyszłość zastanowią nad profesjonalnością tego zawodnika, bierze kasę przed sezonem i zamiast inwestować w sprzęt buduje sobie dom, a później w sezonie wozi ogony. Nie można przymykać na to oka bo taka sytuacja może spotkać każdy klub.

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Brawo Marta, tak trzymaj.Z tego co czytam to Okoniewski zrobił to celowo z rozeznaniem.Kłania się kodeks karny. Złóż zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Wyłudzenie czyli oszustwo można dowodzić, należy udowodnić zamiar bezpośredni czynu. Cwaniaków należy uczyć rozumu. Natomiast w sądzie cywilnym dochodziłbym roszczeń związanych z umową w której zawarte są prawa i obowiązki stron. Marta nie odpuszczaj i walcz dla dobra żużla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Okoniewski to cwaniak jakich mało.
  W podobny sposób pograł z Dworakowskim z tym że Jozin mu odpuścił[więc poszedł za ciosem]Dziwne że w tym kraju wszyscy [nawet Trybunał]udają że wałka nie ma.

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Marta szacuneczek za upór wobec tego cwaniaka Śmieszą mnie tylko komentarze znawców żużla - odpuść po co to wałkują - a po to żeby taki pan okoniewski wreszcie wziął odpowiedzialność za swoje działania, a po to żeby pokazać jakie władze polskiego żużla są beznadziejne, a po to żeby pokazać jak mętne i nieprecyzyjne są przepisy w tej dyscyplinie

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  A gdzie wszechobecna sonda, kto ma rację? Jeżeli ten PR uważa że bardziej winne jest Krosno niż SE to urwał się z choinki. Kto sprawował nadzór nad licencjami, anonim?

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Szymkowiak a ty jestes jednym z milionów bidaków i nielicznych cwaniaków których ta extraliga czyli kluby utrzymują.Półtorakchoc za nią nie przepadam mozesz buty czyścić.

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Fanom wysmiewania Lamparta (szczegolnie z tych klubow, ktore osttani raz awansowaly sportowo bardzo dawno temu) przypominam, ze Pavlic - Okon to atomowa para, ktora spuscila Rzeszow 2 lata temu. I jesli Lampart, po niezlym roku na zapleczu, ma w e-lidze wrocic na swoj poziom z czasow tarnowsko-rzeszowskich, to nie zdziwie sie jesli atomowy duet Jura-Okon tez tak uczyni. Zreszta Chorwat juz pokazal rok temu, ze progres to go raczej omija szerokim lukiem. Natomiast bez punkow Okonia to bedzie autostrada do spadku. Gollob/Laguta (zakladajac, ze Tomek wroc na swoj poziom) + sredni Buczek + Okon + brak juniorow. Wszystkiego nie da sie wygrac przy zielonym stoliku.

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  To obojniak.Zlej go cieplym zoltym plynem,i nie zwracaj uwagi.

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Ty jednak jesteś buczokiem i nie tłumacz się kolejny raz.

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Cześć!

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Drogie gimbusy od bicia piany, stwórzcie milionowy biznes, kupcie sobie drogą zabawkę, a później pozwólcie, żeby banda smarkatych cwaniaków pod krawatami zabierała wam zasilanie pilota do tej zabawki..
  Każdy by się wkurzył, niezależnie od kibiców w piaskownicy.
  Marta podjęła się walki z cwaniakami, wbrew temu, że inni z nimi się układają i spuszczają uszy po sobie.
  Nikomu nie wychodzi to na zdrowie, a najmniej zawodnikom, którzy musieli pozjeżdżać ze swoimi żądaniami, co w jakiś sposób pokazuje, że kierunek jest słuszny.
  Co do klubu:

  60 procent udziałów spółki akcyjnej Speedway Stal Rzeszów ma Marma Polskie Folie, a 40 procent ma klub. Zgodnie z regulaminem spółki, klubowi ZKS Stal Rzeszów została przedstawiona oferta, aby klub złożył swoją ofertę wykupu akcji o wartości nominalnej. Jest jasne, że tych akcji klub nie jest w stanie kupić. Wspólnie będziemy się starać, aby pakiet większościowy został w jednych lub dwóch podmiotach. Gdyby ten akcjonariat się rozdrobnił, to klub nie będzie w stanie prowadzić drużyny w ekstralidze - powiedział Marek Poręba. Sekcja żużlowa nie posiada aktualnie żadnych długów. - Jesteśmy na bilansie zerowym. W porównaniu do wszystkich spółek żużlowych w kraju, nasze straty były na poziomie mikroskopijnym. Nie dziwię się pani Marcie Półtorak, że podjęła taką decyzję. Spotykaliśmy się wielokrotnie, aby spółka Marma Polskie Folie pozostała przy nas w tej samej formie. Ona pozostanie, ale nie z tym samym wsparciem, które było do tej pory. Marma Polskie Folie nie zostawia spółki w takiej kondycji jak kluby z Częstochowy i Gdańska. Będziemy poszukiwać nowego akcjonariusza - zapowiedział wiceprezes Stali Rzeszów.


  A w gimnazjum zawsze będą mało jeszcze rozgarnięci bić pianę o głupoty.

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz


  2 liga???
  .
  no i co z tego wyniknie --> za 2 lata może żużla nie być w Rzeszowie ...
  i co z tego wyniknie --> dla mnie strata dla was radość ...
  .
  to po kiego .... te wasze 2000 komentów o M1.5k ????????
  .
  przecież ONA ROBI WAM DOBRZE!!!!
  .
  1/ ceny waszych zawodników spadły !!! - jej zasługa bo jest nadpodaż!!!
  2/ Rzeszów w 2 lidze lub OUT - zawsze przecież tego chcieliście !
  3/ Fugiel i inni [jak oni w ogóle z Rzeszowa są ale dla was to przecież znaczenia nie ma] - z podkulonym ogonem i jak fajnie po nich jechać - jak NIGDY DOTĄD!
  4/ jedyna pokazuje wała marynarkom - wasze maczosy prezesy potulne jak baranki ... a jak coś się na plus w ee zmieni to okaże się że to one prezesy WALCZYŁY jak lwy żeby coś w żużlu zmienić ...
  .
  same plusy tej Półtoraczki - a tu ciągłe utyskiwania zamiast cieszyć się że tyle zyskujecie dzięki M [która na prowadzeniu drużyny się oczywiście nie zna o czym nie raz pisałem] ale nie oznacza to automatycznie że nie ma racji co do innych spraw ...
  .
  takiego automatyzmu nie ma w każdym innym aspekcie życia zresztą ale dla wielu jak widać to zbyt trudne do pojęcia ...
  .
  zatem cieszcie się i radujcie - MP spełnia wasze marzenia [punkt 1-4] ...

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Niedługo trzeba będzie postawić pomnik Śleszynskiemu pod Areną w Częstochowie...
  Że pozbawił nas tego szamba zwanego Speedway Ekstraligą :)

 • RZESZA RULEZ lubi Komentarz

  Brawo! Nareszcie ktos mowi prawde o tej niby najlepszej lidze!