Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wandal napisał/a komentarz do Żużel. Andrzej Witkowski chce powiększenia PGE Ekstraligi do 10 drużyn. Konkretne rozmowy w styczniu

  @zibo180: Popieram w stu procentach.

 • Wandal lubi Komentarz

  Jak by chcieli powiększyć ekstraligę do 10 zespołów od sezonu 2022 to moim zdaniem spadek powinien być.Z ekstraligi powinien spaść ostatni zespół a wejść z 1 ligi powinny trzy zespoły tak by było najsprawiedliwiej przynajmniej spadek by był.

 • Wandal napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: Kacper Woryna odchodzi z PGG ROW-u Rybnik!

  Podobno rozmów i negocjacji nie można prowadzić przed 1 listopada, Musielak dostał za to karę pieniężną. A ten właściwie oficjalnie się przyznaje.

 • Wandal lubi Komentarz

  Cegielski to bardzo szczwany i dwulicowy człowiek. Niby to wielki ekspert i komentator, który z Gorzowa pochodzi i w Stali się wychował, ale nader często wbija podobno ukochanemu klubowi szpilę na antenie tv. Niby to eksperckie uwagi, niby bezstronne komentarze, ale tyczą się one w większości jednego klubu, czyli Stali Gorzów. Co za tym idzie? Ano idzie za tym ogromny hejt w internecie, potęgująca się mowa nienawiści i plucie na klub. Stal dzięki takim niby to niewinnym uwagom stała się już ulubieńcem żużlowej Polski. To Stal celowo podpaliła rozdzielnię. To Stal winna walkowera w Czewie. To Stal spreparowała tor. To Stal nasyła lekarzy konowałów, aby ci puszczali na tor pół żywych żużlowców.....To wszystko niby takie niewinne jak dziewica orleańska, ale kropla drąży skałę i szkodzi całej naszej ukochanej dyscyplinie. Prośba to ludzi w Canal Plus odpowiedzialnych za transmisje żużlowe. Niech Krzysztof Cegielski nie komentuje więcej meczów Stali, bo szkody które czyni temu sportowi są b wielkie a chyba nie o to nam wszystkim w tym wszystkim chodzi.

 • Wandal napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  Cegła z całym szacunkiem ale nie powinien komentować meczów.

 • Wandal napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  Tor niby spreparowany a leży Iversen...

 • Wandal napisał/a komentarz do Maciej Maleńczuk dumny z hymnu Cracovii. "Jest lepszy od Mazurka Dąbrowskiego"

  W takim razie celebryci mają z kibolami trochę wspólnego bo też mogą stać tyłem do boiska, byle w blasku fleszy aby była reklama i kaska się na koncie zgadzała.

  Wers z tego hymnu "Nigdy nie zejdę na psy" wcale nie zieje frustracją i nienawiścią.. kolejny celbryta moralizuje na temat rasizmu...porównywanie tego g**** do Mazurka to właściwie profanacja.

 • Wandal lubi Komentarz

  chyba czekają na przelew

 • Wandal napisał/a komentarz do MrGarden GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów

  Jak byłem neutralny w tym meczu tak teraz mam nadzieję że się gorzowiacy w****ią i tych drukarzy zniszczą.

 • Wandal napisał/a komentarz do MrGarden GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów

  Tu nie ma żadnych kontrowersji, Thomsen był już pod bandą i co miał niby zrobić, Nicki nie zdążył go zamknąć więc go wywrócił(specjalnie lub nie).

 • Wandal napisał/a komentarz do MrGarden GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów

  Ten sędzia nie powinien juz sędziować a ciegielski komentować obaj do przerzucania gnoju sie nadają.

 • Wandal lubi Komentarz

  Przeczytałem artykuł dwa razy - o zgrozo - by dobrze zrozumieć - i nie chodzi o mój poziom inteligencji - meritum sprawy. Zdaniem pana Dariusz Ostafińskiego polscy seniorzy - Włókniarza i nie tylko - jeżdżą padakę bo w ExL jest obowiązek jazdy dwóch polskich seniorów. Panie Dariuszu Ostafiński za przeproszeniem opowiadasz pan głupoty - nie powiem dosadniej bo komentarz na pewno nie dostał by autoryzacji, a tak może dostanie. Jakoś ci wywołani do tablicy Miedziński i Przedpełski w Elisterien, która nie jest nic słabsza od polskiej ExL - tak szumnie i na wyrost nazywanej najlepszą ligą świata - jadą na przyzwoitym poziomie. Odpowiednio 1,722(ExL:1.195) i 1,562(ExL:1,029) na bieg. Problemem nie jest dwóch Polaków w składzie, a cała otoczka związana z przygotowaniem torów oraz coraz więcej bzdurnych przepisów sportu żużlowego w Polsce. Twarde tory preferujące startowców z wyżyłowanymi do granic możliwości silnikami, komisarzy torów, którzy nie mają merytorycznych podstaw by piastować swą funkcję, sędziowie, którzy boją się podejmować - czasami może i kontrowersyjne - decyzje bo co powie nadsędzia pan Leszek Dębski i czy czasami nie skrytykuje ich i nie odsunie od prowadzenia meczy, tworzenie cieplarnianych warunków zawodnikom - troszkę popada i już nie jedziemy. Zawodnicy zagraniczni z pozycji rezerwowego, mający za zadanie omijanie przepisów o jeździe dwóch Polaków w meczu, którzy wyhamowują rozwój zwłaszcza młodych Polaków wchodzących w wiek seniora. Czy wreszcie bzdurne przepisy o obowiązku zdawania licencji co roku w klubach przez co najmniej dwóch młodzieżowców - nawet u nas w Lesznie nie ma tylu zdolnych chłopaków i robimy to na wyrost - przez co drastycznie obniżył się poziom adeptów żużla o czym już mówił pan Cieślak, a to powoduje, że mamy później słabszych seniorów. Szukajmy perełek żużlowych, nawet kosztem ilości corocznych licencji. Brak możliwości rozwoju dobrych młodzieżowców wchodzących w wiek seniora np. w niższych ligach, bo preferujemy obcokrajowców - są niby tańsi. I można by tak jeszcze długo wymieniać. A zapomniałem jeszcze o nadmiernie rozbujanych ego prezesów klubów żużlowych - mam nadzieję, że prezes "mojej" Unii Pan Piotr Rusiecki w przyszłym roku postawi na Smyka jako seniora nawet kosztem wyniku drużyny, choć wydaje mnie się, że Bartek da radę. W ligach zagranicznych nie ma komisarzy, nawierzchnia przygotowywana jest pod koło, a nie betonowisko, jak popada to następuje kosmetyka toru i jazda dalej,a nie prysznic i do busa. Jakoś tam nasi seniorzy potrafią zdobywać punkty - nawet Ci, którzy nie są startowcami - bo tory pozwalają na walkę na dystansie i wyprzedzanie przeciwnika. Oczywiście nie można generalizować - na twardym odpowiednio przygotowanym torze też może być widowisko, a na torze przyczepnym antyżużel.
  Pozdrawiam

 • Wandal napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Deficyt polskich seniorów. To zagraża najlepszej lidze świata

  Zapomniałeś jeszcze o tym stadzie pasożytów wokół klubów i całej dyscypliny, tzn pseudo menadżerów, różnorakich przydupasów, "ekspertów" którzy są jak pluskwy.
  Takie szmaty byleby sobie swój kawałeczek tortu wyciąć kosztem klubów, widowiska i całego żużla. Poza tym nic dodać nic ująć.

 • Wandal napisał/a komentarz do Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Speedway Wanda Kraków

  To jest ostatni sezon żużla w Krakowie jakby kto nie wiedział.

 • Wandal napisał/a komentarz do Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Speedway Wanda Kraków

  Własnie najbardziej prawdopodobne że Ci co spieprzyli sezon czyli holdery np

 • Wandal napisał/a komentarz do Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Speedway Wanda Kraków

  ta a Niedźwiedź na domowym w sumie torze 4 pkt wtf

 • Wandal napisał/a komentarz do Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Speedway Wanda Kraków

  Nie dostają kasy na czas i odmówili jazdy w taktycznych

 • Wandal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest jeszcze 5 kolejek, Toruń może przecież wszystkie wygrać i się utrzymać.

 • Wandal napisał/a komentarz do Get Well Toruń - Speed Car Motor Lublin

  Jakby się nie położył to by sobie mógł jedynie przed kamerami ponarzekać.

 • Wandal lubi Komentarz

  Brawo koziołki.nie odpuszczać do końca. Projekt Jacka Frątczaka sięga dna. 3 menago nie daje rady. Jak widać po dyrektorze firmy Nice bycie sponsorem nie robi Cię automatycznie specem. Gładka gadka i poklask od klakierów dziennikarzy to na szczęście nie wszystko.Lublin avanti.

 • Wandal lubi Komentarz

  Welle przynoszą wstyd Toruniowi w Toruniu tylko ELANA !!!

 • Wandal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Spadek wyjdzie Toruniowi na dobre, tylko wypier*dolcie monstera i monsterki.

 • Wandal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Toruń nie płaci, dlatego padakę jadą.

 • Wandal lubi Komentarz

  Jak to ,,na szczęście"? Powinni być potężnie wygwizdani za to co robi ich mało cywilizowany kraj.

 • Wandal lubi Komentarz

  Ciekaw jestem jak będzie podczas hymnu polskiego w Jerozolimie. Pewnie TVP puści coś z plejbeku.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Murek

Wesołego królika co po stole bryka,
spokoju świętego i czasu wolnego,
życia zabawnego w jaja bogatego
i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.