Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Lukas Lukas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przypominają mi się dawniejsze czasy np. 1998 rok napastnik numer jeden Citko później Trzeciak, Wichniarek, Juskowiak, i tak dalej dobzi napastnicy ale mundiale i euro brak teraz mamy Lewandowskiego grającego w jednym z najlepszych drużyn świata , Facet wali bramki na zawołanie w kadrze jest kluczowym zawodnikiem również zdobywa wiele bramek, ale Polakom mało " drewniak" tak rodacy określają jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy . Poprostu dramat ile jadu jest w tych wypocinach , żebyście w połowie osiągnęli to co on tego wam życzę mimo że nie zasługujecie na to.

 • Lukas Lukas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Herby można powiedzieć "całe życie" przejeździł na speedway'u kilkukrotny mistrz świata , kto jak nie on po rocznej karencji może wrócić i nadal jeździć na wysokim poziomie ? Wielki szacunek dla prawdziwego gladiatora światowego żużla , życzę jak najlepszej jazdy a przede wszystkim zdrowia fizycznego jak i komfortu psychicznego.

 • Lukas Lukas napisał/a komentarz do Żużel. Apator Toruń zaplanował treningi punktowane. Zmierzy się z ekstraligowcami

  @Nίghtmare: Ale ty typie jesteś zakompleksiony , zrób samobója na goszofskim drzewie , coś cię boli że w większości swoich nieudolnych wypocin używasz słów "kobyla góra" masz taki problem to przyjedź i zademonstruj swoje możliwości bo na necie to każdy jest mocny a ty do tego beznadziejny nawet mi ciebie żal z drugiej strony biedny zakompleksiony marszczy grucha z nie wypalowym ryjem ... Tragedia

 • Lukas Lukas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nawet gdyby Bjerre przyszedł do Falubazu za Pedersena to by była zamiana siekierki na kijek ... Pepe na trenera skóra do Rawicza a do Falubazu konkret senior i junior który zrobi te 5pkt wtedy można powalczyć o złoto bardziej wyrównanej walce niż w tym roku

 • Lukas Lukas napisał/a komentarz do Nieoficjalnie: Dariusz Michalczewski został zatrzymany przez policję

  dwiescie siodema , i tak go nie wsadza bo celebrytow nie zamykaja , a tam by mial ciekawe walki

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.